PDA

Pogledaj cijelu verziju : Recite sta da radim



neox99buleseye
07-10-2008, 06:00
Slucaj 1 : Dobili smo razrednicu (poucavala je u gimnaziji), i to je mentalno poremecena osoba- ima nam kem i bio, 3 sata za redom, i ovaj moj frend kraj mene zijevne i ova se prvo izvice na njega, onda mu kaze da pozove roditelje u skolu, zasilji mu kljovu i neopravdani i izbaci ga sa sva tri sata ili npr. na satu nama daje cistu teoriju, pola pokusa ne izvodimu, ali trebamo ih znati za ocjenu, detaljno,a prosle sam godine iz biologije imo 5.0, nisam knjigu ni pogledo, a ove godine, a sada se ucim cijele dane i nemogu nabiti vise od 3...... za 2 treba
50 % kontrolne, prepisivanje svatko dobije po 3 jedinice, a za salabahtere, onaj koji ga ima dobije 2
Slucaj 2 : Imamo pedofila za tjelesni , sve je u redu, meni je sve jedno - gleda cure- ali u drugim razredima je poceo dirati, a kada su se tuzili pedagogu, ovaj nis nije napravio,ili mi decki dodjemo samo u krivim soknama- zabiljezi nam 1, a cure ne donesu opremu( nis) i mogu tak vijezbati!!!
Slucaj 3: Profa iz matematike- treba nam 75 % za 2 , na nastavi nam objasni, ali akoi neko ne shvati-ko ga jebe( ne objasnjava 2 puta)....

Sada mi recite kaj da radim da radim

Dreamer Deceiver
07-10-2008, 06:15
1. slučaj palica u ruke
2. slučaj palice u ruke
3. slučaj palica u ruke

Jebemu, ako je onaj pedofilčina već počeo dirat onda neka netko od cura to "snimi" mobom... i prvo na jubito pa tek na policiju... linč naroda je oduvijek bio jači od ruke zakona

A što se tiče prvog slučaja... neznan šta bi rekao, a da vi odete se žalit kod ravnatelja ? ako nastavnica sazna da ste bili tamo i postane još gora, onda barem imate dokaz da vas mrzi i da vas ima na piku ( a to je nešto što nesmije )

ako ne... poglej gore :)

McPingvin_v2.0
07-10-2008, 06:32
Točno što je Morgoth rekao. Prvo nadležnoj službi (ravnatelj/ pedagog). Ako ne, snimi i u 24sata. Da vidiš kako će se sve brzo riješiti :)

Human m0nst3r
07-10-2008, 06:42
Slucaj 1 : Dobili smo razrednicu (poucavala je u gimnaziji), i to je mentalno poremecena osoba- ima nam kem i bio, 3 sata za redom, i ovaj moj frend kraj mene zijevne i ova se prvo izvice na njega, onda mu kaze da pozove roditelje u skolu, zasilji mu kljovu i neopravdani i izbaci ga sa sva tri sata ili npr. na satu nama daje cistu teoriju, pola pokusa ne izvodimu, ali trebamo ih znati za ocjenu, detaljno,a prosle sam godine iz biologije imo 5.0, nisam knjigu ni pogledo, a ove godine, a sada se ucim cijele dane i nemogu nabiti vise od 3...... za 2 treba
50 % kontrolne, prepisivanje svatko dobije po 3 jedinice, a za salabahtere, onaj koji ga ima dobije 2
Slucaj 2 : Imamo pedofila za tjelesni , sve je u redu, meni je sve jedno - gleda cure- ali u drugim razredima je poceo dirati, a kada su se tuzili pedagogu, ovaj nis nije napravio,ili mi decki dodjemo samo u krivim soknama- zabiljezi nam 1, a cure ne donesu opremu( nis) i mogu tak vijezbati!!!
Slucaj 3: Profa iz matematike- treba nam 75 % za 2 , na nastavi nam objasni, ali akoi neko ne shvati-ko ga draga( ne objasnjava 2 puta)....

Sada mi recite kaj da radim da radim
1. Najebali ste.
2. Ime, prezime adresa?
3. 75% za 2?!?!?!? Unistavajte ju sustavno kako smo i mi i padat ce to. Nasa je na kraju i ispod 50% isla. Da ne pricam da sam ja ubijao u pojam.

flander
07-10-2008, 07:41
peticija cijelog razreda ?

Lord Jambrek
07-10-2008, 07:44
Kolektivno linčovanje profesorice, dokažite joj da niste za zajebavat se, to kaj je došla iz druge škole ne znači da je bog ovdje. Spuštajte joj, prcajte ju u mozak za svaku pizdariju, onak postepeno i lagano, tek tak da poludi. Bitno da ju spustite na zemlju.

2. Mobitel i novine, lik se može pozdravit sa karijerom.

3. E za ovo ne znam.

Herr Schnitzel
07-10-2008, 08:08
Ili promijeni skolu, ili organizirajte prosvjed.

Ogg The Dogg
07-10-2008, 08:22
.... za 2 treba 50 % kontrolne...

sta je tu cudno? :?

Jerry
07-10-2008, 08:42
joj ja iz engleskog imam kravu rutavu,onako meni se SPRDA na stau za izgovor r ?? jer se zajebavam onda se meni sprda ja reko pogeldajte svoj izgovor i onda meni nešto serite i sad sam u ratu s njom i komade dobivam i sve ostalo pa jbt neće me valjda rušiti :| ni ova iz bio nije isto bolja,već imam komad iz biologije i sad će me pitati nešto na satu što je bila izvanredna nastava išli u muzej ona će mene to pitati jeli ona to smjie ????

Hellboy
07-10-2008, 09:53
1. žali se ravnatelju ili piši ministarstvu (to jest zaprijetite babi da ćete pisati...jednoj mojoj poznanici je upalilo...lik se zasro)
2. snimaj i objavi na jubitubiju uz se podatke profesora...očekuj da nestane za koji dan...nitko ne voli pedofile...pojavit će se u nekom jarku do božića...
3. instrukcije...ako ne možeš shvatiti gradivo na satu i nemaš nikog iz razreda tko je uspio shvatiti o čemu baba melje, nađi nekog tko će ti držati instrukcije

Cthulhu
07-10-2008, 10:03
joj ja iz engleskog imam kravu rutavu,onako meni se SPRDA na stau za izgovor r ?? jer se zajebavam onda se meni sprda ja reko pogeldajte svoj izgovor i onda meni nešto serite i sad sam u ratu s njom i komade dobivam i sve ostalo pa jbt neće me valjda rušiti :| ni ova iz bio nije isto bolja,već imam komad iz biologije i sad će me pitati nešto na satu što je bila izvanredna nastava išli u muzej ona će mene to pitati jeli ona to smjie ????
ehehe,zato je najpametnije samo spavati i čitati novine na satu...ja sam tako prošao srednju,ne pravim probleme nastavnicima,oni mi poklone trojku...

Jerry
07-10-2008, 10:25
e to je fora ja kod ove na biologiji nešta ne radim samo spavam sjedim i buljim negdje i ona mene prozove,ništa riješeno i lijepo mi komad dadne :s

josip_kraš
07-10-2008, 10:59
evo kod mene situacija:
profesorica iz hrvatskog
dakle baba od 70 ako ne i više godina, predpostavljam da boluje od shizofrenije mi se jučer sakrili na balkon razreda-misli da su nas na to nagovorili ravnatelj i razrednica :pray: , zaboravlja kome je koju ocjenu dala, odgovorio za 2 ili 5 uvijek će ti dati 2 osim ako joj nisi susjed ili ako ti zna nekoga. dala jednome kosu/ravnu jerbo je pričo preko sata a onda kad je ovaj reko da nije dala mu još jednu-"jer lažeš".
neki dan jedan iz razreda upiso 4 iz hrvatskog ako ne primjeti (a neće) i ja ću.

ZorgTheBorg
07-10-2008, 11:21
Nema ničeg jačeg od kolektivnog bunta razreda. Kada se cijeli razred pobuni omjer je 20-30 + zakon + ministarstvo + mediji :1. Samo se borite gore opisanim metodama, ali ako jedan urla a drugi šute neće biti mnogo rezultata.

Jerry
07-10-2008, 11:54
ma bolesni nastavnici u našoj školi,tj određeni ima ih par retarda a opet ima normalnih ali ovi su najgori...

opitam opet
može li ona mene na satu ispitivat za ocjenu ono što NIJE gradivo i što je bilo u muzeju što smo gledali ?

Maja
07-10-2008, 11:57
Ja mislim da ne :o
Ili da... Hmm...

Inače, mi imamo profesora koji učenike gađa šmrkljima i priča sa zidom i izbacio je frenda sa sata jer se smijao iako je samo bio na zamjeni jeajea

Aerial
07-10-2008, 11:57
Slucaj 1 : Dobili smo razrednicu (poucavala je u gimnaziji), i to je mentalno poremecena osoba- ima nam kem i bio, 3 sata za redom, i ovaj moj frend kraj mene zijevne i ova se prvo izvice na njega, onda mu kaze da pozove roditelje u skolu, zasilji mu kljovu i neopravdani i izbaci ga sa sva tri sata ili npr. na satu nama daje cistu teoriju, pola pokusa ne izvodimu, ali trebamo ih znati za ocjenu, detaljno,a prosle sam godine iz biologije imo 5.0, nisam knjigu ni pogledo, a ove godine, a sada se ucim cijele dane i nemogu nabiti vise od 3...... za 2 treba
50 % kontrolne, prepisivanje svatko dobije po 3 jedinice, a za salabahtere, onaj koji ga ima dobije 2
Slucaj 2 : Imamo pedofila za tjelesni , sve je u redu, meni je sve jedno - gleda cure- ali u drugim razredima je poceo dirati, a kada su se tuzili pedagogu, ovaj nis nije napravio,ili mi decki dodjemo samo u krivim soknama- zabiljezi nam 1, a cure ne donesu opremu( nis) i mogu tak vijezbati!!!
Slucaj 3: Profa iz matematike- treba nam 75 % za 2 , na nastavi nam objasni, ali akoi neko ne shvati-ko ga draga( ne objasnjava 2 puta)....

Sada mi recite kaj da radim da radim

1. žena ima smisla za praktičnu šalu
2. ljubav ne pita za godine
3. ... niš, popadajte svi, pa će morati spustiti kriterij

Ok, ajd, šalu na stranu, jesi siguran da možda problem nije u profesorima nego u vama? Da niste možda navikli na luksuzno tretiranje (ilitiga možete se ponašati kako hoćete), a sad kad je netko odlučio dovesti reda u razred ste se ukakili?

Samo pitam, jer učenici znaju pretjerivati...

neox99buleseye
07-10-2008, 12:18
1. slučaj palica u ruke
2. slučaj palice u ruke
3. slučaj palica u ruke

Jebemu, ako je onaj pedofilčina već počeo dirat onda neka netko od cura to "snimi" mobom... i prvo na jubito pa tek na policiju... linč naroda je oduvijek bio jači od ruke zakona

A što se tiče prvog slučaja... neznan šta bi rekao, a da vi odete se žalit kod ravnatelja ? ako nastavnica sazna da ste bili tamo i postane još gora, onda barem imate dokaz da vas mrzi i da vas ima na piku ( a to je nešto što nesmije )

ako ne... poglej gore :)

LOL, ne bi pomoglo


Kolektivno linčovanje profesorice, dokažite joj da niste za zajebavat se, to kaj je došla iz druge škole ne znači da je bog ovdje. Spuštajte joj, prcajte ju u mozak za svaku pizdariju, onak postepeno i lagano, tek tak da poludi. Bitno da ju spustite na zemlju.

2. Mobitel i novine, lik se može pozdravit sa karijerom.

3. E za ovo ne znam.

za ovo 2. je vec bilo.... murja - nis, novine-nis..... jebi ga


joj ja iz engleskog imam kravu rutavu,onako meni se SPRDA na stau za izgovor r ?? jer se zajebavam onda se meni sprda ja reko pogeldajte svoj izgovor i onda meni nešto serite i sad sam u ratu s njom i komade dobivam i sve ostalo pa jbt neće me valjda rušiti :| ni ova iz bio nije isto bolja,već imam komad iz biologije i sad će me pitati nešto na satu što je bila izvanredna nastava išli u muzej ona će mene to pitati jeli ona to smjie ????

To sta si reko -sve nam je to razrednica..... kada tako kazes, da citiram svog druga iz skole kojeg je srusila( za godinu, a ne predmet) : " Nju bi trebale zjebati, ali onak prav, da kad se bude pojavila h skole da bu same petice davala!"


1. žali se ravnatelju ili piši ministarstvu (to jest zaprijetite babi da ćete pisati...jednoj mojoj poznanici je upalilo...lik se zasro)
2. snimaj i objavi na jubitubiju uz se podatke profesora...očekuj da nestane za koji dan...nitko ne voli pedofile...pojavit će se u nekom jarku do božića...
3. instrukcije...ako ne možeš shvatiti gradivo na satu i nemaš nikog iz razreda tko je uspio shvatiti o čemu baba melje, nađi nekog tko će ti držati instrukcije

1. ak ravnatelj nije nis reko za pšedofiliju, nece ni za ocjene, a ministarstvo nam je u kurcu, boli njih za nas.....
2. bio je u vecernjem
3. Ja kontam matematiku- imam 4, ali je jednostavno retardirana !!


evo kod mene situacija:
profesorica iz hrvatskog
dakle baba od 70 ako ne i više godina, predpostavljam da boluje od shizofrenije mi se jučer sakrili na balkon razreda-misli da su nas na to nagovorili ravnatelj i razrednica :pray: , zaboravlja kome je koju ocjenu dala, odgovorio za 2 ili 5 uvijek će ti dati 2 osim ako joj nisi susjed ili ako ti zna nekoga. dala jednome kosu/ravnu jerbo je pričo preko sata a onda kad je ovaj reko da nije dala mu još jednu-"jer lažeš".
neki dan jedan iz razreda upiso 4 iz hrvatskog ako ne primjeti (a neće) i ja ću.

Steta, nama je iz hrvatskoga super- niko ziv u razredu nezna za 2, a ona nam lijepo dade 3-4
i svi sretni, a ono za upisivanje- samo 3 rijeci: SVAKA MU DALA :pray: :pray:


ma bolesni nastavnici u našoj školi,tj određeni ima ih par retarda a opet ima normalnih ali ovi su najgori...

opitam opet
može li ona mene na satu ispitivat za ocjenu ono što NIJE gradivo i što je bilo u muzeju što smo gledali ?
Ovisi, ono sta ste u muzeju -da, a ono sta niste uopce-ne



1. žena ima smisla za praktičnu šalu
2. ljubav ne pita za godine
3.S... niš, popadajte svi, pa će morati spustiti kriterij

Ok, ajd, šalu na stranu, jesi siguran da možda problem nije u profesorima nego u vama? Da niste možda navikli na luksuzno tretiranje (ilitiga možete se ponašati kako hoćete), a sad kad je netko odlučio dovesti reda u razred ste se ukakili?

Samo pitam, jer učenici znaju pretjerivati...

Nismo razmazena derista.... mozda malo ovo 3 ali ovo crveno mi pojasni, a za ovo zeleno - svako gleda na ljubav na svoj nacin!

Aerial
07-10-2008, 12:20
A nije se sigurno izderala i dala mu 1 zbog zijevanja :roll:

neox99buleseye
07-10-2008, 12:24
A nije se sigurno izderala i dala mu 1 zbog zijevanja :roll:

Ma kad kazem- zijevnuo je i ova izgubila zivce!! Pitala je sat prije mene i dala mi 3 zato sta sam nije znao joj odgovoriti na 2 pitanja, a pitala me cijeli sat!!! koza i jos ona ide razred ispitavati dali da mi da 2 ili 3... pa retard za plakati!!!

Frky
07-10-2008, 12:38
A nije se sigurno izderala i dala mu 1 zbog zijevanja :roll:

Ma kad kazem- zijevnuo je i ova izgubila zivce!! Pitala je sat prije mene i dala mi 3 zato sta sam nije znao joj odgovoriti na 2 pitanja, a pitala me cijeli sat!!! koza i jos ona ide razred ispitavati dali da mi da 2 ili 3... pa retard za plakati!!!

Ako su ta dva pitanja, onako, glavna onda imaš sreće! Ako su podpitanja, onda je ona zajebala stvar!

Inače, život je takav! Mene su rušili na fakultetu samo zbog jednog pitanja!

Oću reći da treba proći sve te školske zajebancije s profesorima da te spreme za daljna jebuckanja u zdrav mozak!

neox99buleseye
07-10-2008, 12:51
A nije se sigurno izderala i dala mu 1 zbog zijevanja :roll:

Ma kad kazem- zijevnuo je i ova izgubila zivce!! Pitala je sat prije mene i dala mi 3 zato sta sam nije znao joj odgovoriti na 2 pitanja, a pitala me cijeli sat!!! koza i jos ona ide razred ispitavati dali da mi da 2 ili 3... pa retard za plakati!!!

Ako su ta dva pitanja, onako, glavna onda imaš sreće! Ako su podpitanja, onda je ona zajebala stvar!

Inače, život je takav! Mene su rušili na fakultetu samo zbog jednog pitanja!

Oću reći da treba proći sve te školske zajebancije s profesorima da te spreme za daljna jebuckanja u zdrav mozak!

Ma kakva glavna pitanja, bilo je pitanje kojom se diobom dijeli hidra? i kojom se diobom dijeli papratnjaca...... mislim glupa za fulati ali se uspije...

Frky
07-10-2008, 12:59
Glavno pitanje je kad te pita pitanje koje obuhvaća malo više gradiva (jednu lekciju recimo), a pod pitanja su pitanja koja te profesor pita ako neznaš odgovoriti na glavno (ili djelomično odgovoriš) pa te navodi da upotpuniš odgovor!

Nodakim
07-10-2008, 13:17
Slucaj 1 : Dobili smo razrednicu (poucavala je u gimnaziji), i to je mentalno poremecena osoba- ima nam kem i bio, 3 sata za redom, i ovaj moj frend kraj mene zijevne i ova se prvo izvice na njega, onda mu kaze da pozove roditelje u skolu, zasilji mu kljovu i neopravdani i izbaci ga sa sva tri sata ili npr. na satu nama daje cistu teoriju, pola pokusa ne izvodimu, ali trebamo ih znati za ocjenu, detaljno,a prosle sam godine iz biologije imo 5.0, nisam knjigu ni pogledo, a ove godine, a sada se ucim cijele dane i nemogu nabiti vise od 3...... za 2 treba
50 % kontrolne, prepisivanje svatko dobije po 3 jedinice, a za salabahtere, onaj koji ga ima dobije 2
Slucaj 2 : Imamo pedofila za tjelesni , sve je u redu, meni je sve jedno - gleda cure- ali u drugim razredima je poceo dirati, a kada su se tuzili pedagogu, ovaj nis nije napravio,ili mi decki dodjemo samo u krivim soknama- zabiljezi nam 1, a cure ne donesu opremu( nis) i mogu tak vijezbati!!!
Slucaj 3: Profa iz matematike- treba nam 75 % za 2 , na nastavi nam objasni, ali akoi neko ne shvati-ko ga draga( ne objasnjava 2 puta)....

Sada mi recite kaj da radim da radim

1. žena ima smisla za praktičnu šalu
2. ljubav ne pita za godine
3. ... niš, popadajte svi, pa će morati spustiti kriterij

Ok, ajd, šalu na stranu, jesi siguran da možda problem nije u profesorima nego u vama? Da niste možda navikli na luksuzno tretiranje (ilitiga možete se ponašati kako hoćete), a sad kad je netko odlučio dovesti reda u razred ste se ukakili?

Samo pitam, jer učenici znaju pretjerivati...



Ovo je vjerovatno točno....
Inače očito je da je čovjek 7.razred i da pretjerivaju.....dok čovjeka ne natjeraju da da otkaz zbog neprimjernog ponašanja do onda nije pedofil...

GaTa666
07-10-2008, 13:45
Slucaj 1 : Dobili smo razrednicu (poucavala je u gimnaziji), i to je mentalno poremecena osoba- ima nam kem i bio, 3 sata za redom, i ovaj moj frend kraj mene zijevne i ova se prvo izvice na njega, onda mu kaze da pozove roditelje u skolu, zasilji mu kljovu i neopravdani i izbaci ga sa sva tri sata ili npr. na satu nama daje cistu teoriju, pola pokusa ne izvodimu, ali trebamo ih znati za ocjenu, detaljno,a prosle sam godine iz biologije imo 5.0, nisam knjigu ni pogledo, a ove godine, a sada se ucim cijele dane i nemogu nabiti vise od 3...... za 2 treba
50 % kontrolne, prepisivanje svatko dobije po 3 jedinice, a za salabahtere, onaj koji ga ima dobije 2
Slucaj 2 : Imamo pedofila za tjelesni , sve je u redu, meni je sve jedno - gleda cure- ali u drugim razredima je poceo dirati, a kada su se tuzili pedagogu, ovaj nis nije napravio,ili mi decki dodjemo samo u krivim soknama- zabiljezi nam 1, a cure ne donesu opremu( nis) i mogu tak vijezbati!!!
Slucaj 3: Profa iz matematike- treba nam 75 % za 2 , na nastavi nam objasni, ali akoi neko ne shvati-ko ga draga( ne objasnjava 2 puta)....

Sada mi recite kaj da radim da radim

1. žena ima smisla za praktičnu šalu
2. ljubav ne pita za godine
3. ... niš, popadajte svi, pa će morati spustiti kriterij

Ok, ajd, šalu na stranu, jesi siguran da možda problem nije u profesorima nego u vama? Da niste možda navikli na luksuzno tretiranje (ilitiga možete se ponašati kako hoćete), a sad kad je netko odlučio dovesti reda u razred ste se ukakili?

Samo pitam, jer učenici znaju pretjerivati...
Cisto radi


Ovo je vjerovatno točno....
Inače očito je da je čovjek 7.razred i da pretjerivaju.....dok čovjeka ne natjeraju da da otkaz zbog neprimjernog ponašanja do onda nije pedofil...
Koliko taj prof. ima god?

neox99buleseye
07-10-2008, 13:47
Ovo je vjerovatno točno....
Inače očito je da je čovjek 7.razred i da pretjerivaju.....dok čovjeka ne natjeraju da da otkaz zbog neprimjernog ponašanja do onda nije pedofil...

Gle , ak dira sedmasice..... nije li to pedofilija? A i mi smo 8 razred!
A on ima oko 46-47-48 godina

Nodakim
07-10-2008, 14:00
Ovisi kako gledaš....da je čovjek "pravi" pedofil on bi kikače,a ne...

GaTa666
07-10-2008, 14:14
Ovo je vjerovatno točno....
Inače očito je da je čovjek 7.razred i da pretjerivaju.....dok čovjeka ne natjeraju da da otkaz zbog neprimjernog ponašanja do onda nije pedofil...

Gle , ak dira sedmasice..... nije li to pedofilija? A i mi smo 8 razred!
A on ima oko 46-47-48 godina
Zavisi kak gledas.
Pedofilija je kad se misli na malu djecu od 5god na primjer.

Ovo vise spada u kategoriju: Sick pervert with no life or abiliy to get some

Aerial
07-10-2008, 14:15
Mi smo u osnovnoj imali također pomalo čudnog profu iz tjelesnog... Lik je također bio blizu 50-te godine.
U neku ruku razumijem te profesore tjelesnog. Nije lako godinama provoditi 8 sati dnevno s tinejdžericama (nerjetko oskudno odjevenima) i ostati sasvim normalan. It just gets to you, bez obzira jel u početku imaš takve sklonosti ili ne.
Uostalom, nije bezveze onaj zakon u nekim EU zemljama da se prosvjedni radnici nakon 30+ (? nisam siguran koliko točno) godina staža ne mogu uzeti kao valjani svjedoci na sudu...

Nodakim
07-10-2008, 14:45
Aerial_51 to samo kažeš jer neće još dugo pa ćeš i ti postati prosvjetar
:)

Dreamer Deceiver
07-10-2008, 15:01
1. slučaj palica u ruke
2. slučaj palice u ruke
3. slučaj palica u ruke

Jebemu, ako je onaj pedofilčina već počeo dirat onda neka netko od cura to "snimi" mobom... i prvo na jubito pa tek na policiju... linč naroda je oduvijek bio jači od ruke zakona

A što se tiče prvog slučaja... neznan šta bi rekao, a da vi odete se žalit kod ravnatelja ? ako nastavnica sazna da ste bili tamo i postane još gora, onda barem imate dokaz da vas mrzi i da vas ima na piku ( a to je nešto što nesmije )

ako ne... poglej gore :)

LOL, ne bi pomoglo


Kolektivno linčovanje profesorice, dokažite joj da niste za zajebavat se, to kaj je došla iz druge škole ne znači da je bog ovdje. Spuštajte joj, prcajte ju u mozak za svaku pizdariju, onak postepeno i lagano, tek tak da poludi. Bitno da ju spustite na zemlju.

2. Mobitel i novine, lik se može pozdravit sa karijerom.

3. E za ovo ne znam.

za ovo 2. je vec bilo.... murja - nis, novine-nis..... jebi ga


onda neznate kako izvršiti linč -.-
postoje svakakvi mediji... internet, novine, televizija...
ako vam to toliko ne uspijeva... sigurno neka cura ima starijeg brata malo nabildanijeg ili ćelave glave... you get my point ?

neox99buleseye
07-10-2008, 15:35
onda neznate kako izvršiti linč -.-
postoje svakakvi mediji... internet, novine, televizija...
ako vam to toliko ne uspijeva... sigurno neka cura ima starijeg brata malo nabildanijeg ili ćelave glave... you get my point ?

Nije nabildan , ni celave glave, ali je dubokog zepa,you get my point?

Aerial
07-10-2008, 16:17
Aerial_51 to samo kažeš jer neće još dugo pa ćeš i ti postati prosvjetar
:)

Sva sreća da neću tjelesni predavati :)

neox99buleseye
07-10-2008, 16:24
Aerial_51 to samo kažeš jer neće još dugo pa ćeš i ti postati prosvjetar
:)

Sva sreća da neću tjelesni predavati :)

Da, hahahahahhaahahhahahahahahaahahhahaha, ali za svaki slucaj , odi ti u svecanike ( bez uvrede) da nebi bilo nismo znali.

Dreamer Deceiver
07-10-2008, 16:47
onda neznate kako izvršiti linč -.-
postoje svakakvi mediji... internet, novine, televizija...
ako vam to toliko ne uspijeva... sigurno neka cura ima starijeg brata malo nabildanijeg ili ćelave glave... you get my point ?

Nije nabildan , ni celave glave, ali je dubokog zepa,you get my point?

pa ako je dubokog đepa nije baš neki bed da nema svog prijatelja snagatora da obavi vaš posao :)

Hellboy
07-10-2008, 18:09
like I said, nitko ne voli pedofile i da profesor koji predaje mojoj seki tjelesni krene u akciju, nabio bi mu skuter u čmar...tak da ono...

Aerial
07-10-2008, 18:32
Da, hahahahahhaahahhahahahahahaahahhahaha, ali za svaki slucaj , odi ti u svecanike ( bez uvrede) da nebi bilo nismo znali.

E, a svećenici kao nisu u kušnji da postanu pedofili :D

Constantine
07-10-2008, 18:48
Slucaj 1 : Dobili smo razrednicu (poucavala je u gimnaziji), i to je mentalno poremecena osoba- ima nam kem i bio, 3 sata za redom, i ovaj moj frend kraj mene zijevne i ova se prvo izvice na njega, onda mu kaze da pozove roditelje u skolu, zasilji mu kljovu i neopravdani i izbaci ga sa sva tri sata ili npr. na satu nama daje cistu teoriju, pola pokusa ne izvodimu, ali trebamo ih znati za ocjenu, detaljno,a prosle sam godine iz biologije imo 5.0, nisam knjigu ni pogledo, a ove godine, a sada se ucim cijele dane i nemogu nabiti vise od 3...... za 2 treba
50 % kontrolne, prepisivanje svatko dobije po 3 jedinice, a za salabahtere, onaj koji ga ima dobije 2
Slucaj 2 : Imamo pedofila za tjelesni , sve je u redu, meni je sve jedno - gleda cure- ali u drugim razredima je poceo dirati, a kada su se tuzili pedagogu, ovaj nis nije napravio,ili mi decki dodjemo samo u krivim soknama- zabiljezi nam 1, a cure ne donesu opremu( nis) i mogu tak vijezbati!!!
Slucaj 3: Profa iz matematike- treba nam 75 % za 2 , na nastavi nam objasni, ali akoi neko ne shvati-ko ga draga( ne objasnjava 2 puta)....

Sada mi recite kaj da radim da radim
Stavi u 24 sata,svi profesori čitaju 24 sata,ako se nečega najviše boje,onda je to lošeg publiciteta.Imao sam ja prije jednu iz hrvatskog koja je bila mentalno poremećena i par pute se pokušala ubit,moj razred ju je tijekom godina potpuno psihički slomio,uvijek će nas se sjećat,ali se je nikako nismo uspjeli otarasiti zbog razrednika kretena koji nije htjeo išta poduzeti.Susjednom razredu je dodijeljen neko drugi,a ja sam na kraju imao jedva 2.Znači,ili stavi u novine ili na youtube ili ju/ga tuži ravnatelju/ravnateljici.I da,ono sa peticijom ne pali,bila je peticija da ta moja profesorica iz hrvatskog ode,negdje oko 90% učenika je glasalo za da,ali je svejedno ostala.

neox99buleseye
07-10-2008, 19:27
Stavi u 24 sata,svi profesori čitaju 24 sata,ako se nečega najviše boje,onda je to lošeg publiciteta.Imao sam ja prije jednu iz hrvatskog koja je bila mentalno poremećena i par pute se pokušala ubit,moj razred ju je tijekom godina potpuno psihički slomio,uvijek će nas se sjećat,ali se je nikako nismo uspjeli otarasiti zbog razrednika kretena koji nije htjeo išta poduzeti.Susjednom razredu je dodijeljen neko drugi,a ja sam na kraju imao jedva 2.Znači,ili stavi u novine ili na youtube ili ju/ga tuži ravnatelju/ravnateljici.I da,ono sa peticijom ne pali,bila je peticija da ta moja profesorica iz hrvatskog ode,negdje oko 90% učenika je glasalo za da,ali je svejedno ostala.

Ovo za ravnatelja i peticiju ne bi upalilo, samo bi pola skole najebalo..... usli bi u ured i samo se dobro najeli kolacica(starih krasevih) a kak ste ju slomili daj prica covjece pa vi ste legenda ... razmisljam kak da zapamtimo ovu generaciju.... a ti si genbije , da mentalno sjebamo neku glupu profu.... razrednici je kratak fitil, a nemoze cijeli razred izbaciti sa sata i dati nam svima jedinice.... a opet s druge strane sada ce ju moja sestra dobiti pa cu se njoj smijati, mozete mi reci sta da ucinim- da pustim profu na miru, ili da sjebemo profu ?

Sphinx
07-10-2008, 19:30
imas dvije opcije.
1. Budite svi dobri i pustite profu da misli da je glavna pa vam mozda malo popusti.
2. Budite ne bas tako dobri, i pokazite joj da ste vi glavni xD

ima nacina za sjebati svakog profesora, samo se treba potrudit i biti slozan

Hellboy
07-10-2008, 19:31
Da, hahahahahhaahahhahahahahahaahahhahaha, ali za svaki slucaj , odi ti u svecanike ( bez uvrede) da nebi bilo nismo znali.

E, a svećenici kao nisu u kušnji da postanu pedofili :D
rXE6GZPPCOk

neox99buleseye
07-10-2008, 19:54
[quote=neox99buleseye]Da, hahahahahhaahahhahahahahahaahahhahaha, ali za svaki slucaj , odi ti u svecanike ( bez uvrede) da nebi bilo nismo znali.

E, a svećenici kao nisu u kušnji da postanu pedofili :D
rXE6GZPPCOk[/quote:1wglzea2]

Sta mislis zasto sam reko svecanik? U are crazy, only God is whitout sins....

blood4me
07-10-2008, 21:11
:D
Ma mentalno ih slomite, nije tesko, mi smo 2 slomili do KRAJA, dvaput su nam mjenjali nastavnice one su na pola slomljene xDDD
Ovako... prvo sto trebate napravit je bit jaaaaaaaaaaako nemirni i nedat nastavniku/ci do rijeci...
drugo.. ma ovo prvo je dost :rambo:

neox99buleseye
07-10-2008, 21:45
:D
Ma mentalno ih slomite, nije tesko, mi smo 2 slomili do KRAJA, dvaput su nam mjenjali nastavnice one su na pola slomljene xDDD
Ovako... prvo sto trebate napravit je bit jaaaaaaaaaaako nemirni i nedat nastavniku/ci do rijeci...
drugo.. ma ovo prvo je dost :rambo:

Podsjecas me na onu
2 se pravila morate pridrzavati u zivotu:
1. NIKAD NE DAJ SVE INFORMACIJE

Dreadlock
07-10-2008, 23:23
Iskreno...mozes ga dragat.Nemres nista protiv takvih.Nekim vecim buntom se nista nece postici samo cete si natovarit jos vise problema.Nemres protiv svih tih pravila.Boli njih prozor za ucenike.A ministarstvo jos vise.

75% za 2?
Imas srece...Kod mene je 80% za 2

Luda profa?
U svakoj skoli postoji jedna ili vise njih.I uvijek naletis na jednu ludu babu.ova jedna moja je isto ludakinja.Jedva prolazim.Jedino rjesenje-ucenje ucenje i jos vise ucenja.

Pedofil profesor koji popusta curama?
Normalno.Uvijek im se popusta.Pogotovo ak je musko u pitanju.A to sto je pedofil to isto moze bit preuvelicano...

K4ciga
08-10-2008, 01:02
Slucaj 1 : Dobili smo razrednicu (poucavala je u gimnaziji), i to je mentalno poremecena osoba- ima nam kem i bio, 3 sata za redom, i ovaj moj frend kraj mene zijevne i ova se prvo izvice na njega, onda mu kaze da pozove roditelje u skolu, zasilji mu kljovu i neopravdani i izbaci ga sa sva tri sata ili npr. na satu nama daje cistu teoriju, pola pokusa ne izvodimu, ali trebamo ih znati za ocjenu, detaljno,a prosle sam godine iz biologije imo 5.0, nisam knjigu ni pogledo, a ove godine, a sada se ucim cijele dane i nemogu nabiti vise od 3...... za 2 treba
50 % kontrolne, prepisivanje svatko dobije po 3 jedinice, a za salabahtere, onaj koji ga ima dobije 2
Slucaj 2 : Imamo pedofila za tjelesni , sve je u redu, meni je sve jedno - gleda cure- ali u drugim razredima je poceo dirati, a kada su se tuzili pedagogu, ovaj nis nije napravio,ili mi decki dodjemo samo u krivim soknama- zabiljezi nam 1, a cure ne donesu opremu( nis) i mogu tak vijezbati!!!
Slucaj 3: Profa iz matematike- treba nam 75 % za 2 , na nastavi nam objasni, ali akoi neko ne shvati-ko ga draga( ne objasnjava 2 puta)....

Sada mi recite kaj da radim da radim

E sine moj,samo jedan treba ustati i cijeli razred će ustati.Što to konkretno znači? Što se tiče razrednice,to je stvar škole i prvo bih tražio da nam njen sat,e.g engleskog pretvori u sat razrednika kako bi popričali s njom.Ne želi? Spremite knjige i ukipite se cijeli sat.Neka vam dijeli komade,opomene,bitno je da budete ustrajni.Kad vam pretvori sat,popričajte s njom.Uvijek kaže,nije važno što kažeš - sve,ali sve joj možeš reći - važan je način na koji joj kažeš.Ti budi taj,i sve joj reci u lice,ali biraj riječi.Ako ništa,zaradit ćeš poštovanje.Ako i dalje ne želi,odi do pedagoške službe / drugih "normalnih" profesora / ravnatelja.Netko se treba ustati.

2. slučaj...policija i samo policija.Bitno je naći svjedoke.

3.slučaj.75%?! Pitaj je da ti spusti prag,budite,opet,ustrajni kao razred.Ako ništa,tu je ravnatelj & pedagoška služba...Što se tiče "šverceva",to je individualna stvar,i ima vam pravo dati 1.

Sretno!

cropir
08-10-2008, 09:03
mozemo te obasipati idejama i dosjetkama koliko god zelimo, ali na tebi i razredu je da ucinite nesto oko toga...

Nodakim
08-10-2008, 11:29
Kao da će išta od ovoga uspjet...

K4ciga
08-10-2008, 12:31
Obožavam Nokadima sa takvim postovima.Normalno da će uspijeti,samo netko mora...kako bi rekli,pokrenuti lavinu.Osim toga,cure vole revolucionare... :)

Kenyi
08-10-2008, 12:39
ne zaboravite beretke staviti i bradu pustiti.
Inace kakve su vam ovo teme isuse :(

Cthulhu
08-10-2008, 17:12
što god da pokušate,nećete uspijeti.šutite i trpite,proći će...

Dreamer Deceiver
09-10-2008, 06:11
kako znaš da neće uspjeti ?

McPingvin_v2.0
09-10-2008, 06:44
što god da pokušate,nećete uspijeti.šutite i trpite,proći će...
Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu, a? :)

neox99buleseye
09-10-2008, 12:01
Da, vjerojatno necemo uspijet.... kada je dala jednome opomenu razrednika jer je oso pisat.....
Dala mu je i jedini+cu i neopravdani- to je onaj koji je pao razred :yuck:

Dreamer Deceiver
09-10-2008, 12:37
onda se doma rasplači mami ( ili neko iz tvog razreda ) da ne možeš više to izdržat i da psihički ludiš zbog nje...
evo ti rješenja..
uči doma ko lud u sobi... nakon pol sata počni psovat na glas ( ne prejako ), pet minuta kasnije počni lupat po stalu i psovat sve svece i onda kad ti ulete starci počni plakat/ glumit psihozu da ludiš jer da je ona prezahtjevna, da ona previše traži, da se mrziš zbog toga šta si glup jer ne možeš zadovoljit takve kriterije... i neka to naprave još jedno 5 učenika iz razreda, pa ce se radi toga okupiti roditeljski sastanak :)
mali moj, imam ja iskustva s takvim stvarima ;)

Nodakim
09-10-2008, 12:42
Sam spomenuo da Morgothovo pali?

Lord Jambrek
09-10-2008, 12:47
E a da joj jednostavno tripove i laksative strpate u kavu, sok čaj ili što već pije?

Nodakim
09-10-2008, 12:48
Na ovome forumu ima više dilera lakih droga nego u Remetinečkom pritvoru
:(

neox99buleseye
09-10-2008, 13:41
onda se doma rasplači mami ( ili neko iz tvog razreda ) da ne možeš više to izdržat i da psihički ludiš zbog nje...
evo ti rješenja..
uči doma ko lud u sobi... nakon pol sata počni psovat na glas ( ne prejako ), pet minuta kasnije počni lupat po stalu i psovat sve svece i onda kad ti ulete starci počni plakat/ glumit psihozu da ludiš jer da je ona prezahtjevna, da ona previše traži, da se mrziš zbog toga šta si glup jer ne možeš zadovoljit takve kriterije... i neka to naprave još jedno 5 učenika iz razreda, pa ce se radi toga okupiti roditeljski sastanak :)
mali moj, imam ja iskustva s takvim stvarima ;)

DFao si mi ideju, ako se prikupi malo vise roditelja da joj daju otkaz, zale se na nju, dobit ce otkaz....... ali se nadam da se nece vratiti u gimnaziju, jer sam onda najebo !!!!

Dreamer Deceiver
09-10-2008, 13:48
onda opet napravi istu stvar... :))

Dreadlock
09-10-2008, 17:14
gle opet ponavljam...mozes ga dragat...nemozes nista.Trebas se naucit da ce uvijek bit debila.

Dreamer Deceiver
09-10-2008, 17:16
uvijek ce ih bit, ali ce bit uvijek i onih koji ih se riješavaju...
čuj, taj debil ce onda bit premještem, ali zaboli te za to... čim ti ne patiš, zaboli te neka stvar... :D

flander
09-10-2008, 17:28
nema samo Jambrek kul cvike :P

http://www.imagesforme.com/out.php/i181218_2504081707.jpgS

:D

Lord Jambrek
09-10-2008, 17:34
Moje su kulnije, ali imam i kul muhomlat^^

http://www.imagesforme.com/out.php/t181229_n1157241591301710851389.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/181229_n1157241591301710851389.jpg)

flander
09-10-2008, 18:49
jebo mater fulo sam topic :D

daj prebacite to u slike forumaša, taj moj post,sa slikom

GaTa666
09-10-2008, 22:37
Pa kako ste obojica fulali topic. To mi nije jasno :)

Sphinx
10-10-2008, 09:05
jebo mater fulo sam topic :D

daj prebacite to u slike forumaša, taj moj post,sa slikom

:pray:

Mirko L
10-10-2008, 09:22
pisanje za 24 sata neće puno pomoć...ionako neće nikoga bit briga nit će se išta dogodit i da išta objave,ej pa ovo ti je hrvacka...

CrIsIs FuN
10-10-2008, 09:30
Shrvacka.
sjedi 1 :D
Morgoth ti je dao najbolje riješenje,pokušajte to napravit

Korpse
10-10-2008, 10:05
Moja profa iz matiše, kada je došla u 5 razredu bila je zvijer, veliki kurac, i sa kolektivnim buntom razreda, u 8 razredu je normalna nastavnica.

Dreamer Deceiver
10-10-2008, 12:59
evo kako mi rješavamo stvari u labinu ;)

http://www.barkun.hr/content/view/18662/123/

štrajk i to je to :)

The Great Duck
10-10-2008, 13:07
1.Trpi i ne poduzimaj ništa.
2.Trpi i ne poduzimaj ništa.
3.Trpi i ne poduzimaj ništa.

Dreamer Deceiver
10-10-2008, 13:25
zašto da trpi i poduzima ništa ?
što šta ti nemaš muda za nešto poduzet ne znači da i on treba živjeti s glavom u svojoj guzici ;)

Babitz
10-10-2008, 13:36
Ja znam da bi mene izbacili zbog svađanja s profesorima da su mi davali više povoda. :(

neox99buleseye
10-10-2008, 14:00
evo kako mi rješavamo stvari u labinu ;)

http://www.barkun.hr/content/view/18662/123/

štrajk i to je to :)

Ma to cu kada zavrsim sa osnovnom napraviti, imamo velko staklo, zadnji puta kada su ga mijenjali , mijenjali su ga 2 mjeseca, a to ce staklo biti razbijeno, opet...... o placanju neznam nis, a inace to planiram od 6 razreda- da razjebem skolu, a oni mi mogu soli na rep staviti !!!

Felix
10-10-2008, 14:34
Sto trebas uciniti ovisi o nekoliko faktora,da li je ona zaista takva kakvom je vi zamisljate?
Mozda je to samo privremeno "ludilo",nadalje ako je nemozete trpiti,kolektivni bunt je vasa najbolja opcija,moj bivsi razred je to ucinio sa jednom profesoricom,svi smo odbili suradnju i izasli sa sata.Peticija nece nista rijesiti,probali smo.

Za tjedan dana ona nam vise nije predavala,ali to sve ovisi koliko argumenata imate,mozda pretjerujete,ali ako je zaista nepodnosljiva,bunite se jebiga.

Felix
10-10-2008, 14:37
Kao sto je netko vec spomenuo,treba biti ustrajan,odustanite jednom i mozete borbene pjevat,treba se drzati toga,i uspijet cete sigurno.

Felix
10-10-2008, 14:41
Good point :)
Strukovne skole ftw!

Dreamer Deceiver
10-10-2008, 14:43
evo kako mi rješavamo stvari u labinu ;)

http://www.barkun.hr/content/view/18662/123/

štrajk i to je to :)

Ma to cu kada zavrsim sa osnovnom napraviti, imamo velko staklo, zadnji puta kada su ga mijenjali , mijenjali su ga 2 mjeseca, a to ce staklo biti razbijeno, opet...... o placanju neznam nis, a inace to planiram od 6 razreda- da razjebem skolu, a oni mi mogu soli na rep staviti !!!

o čemu ti govoriš ? :O

neox99buleseye
10-10-2008, 16:34
Kao sto je netko vec spomenuo,treba biti ustrajan,odustanite jednom i mozete borbene pjevat,treba se drzati toga,i uspijet cete sigurno.
Uspjecemo sigurno da nas kickaju iz skole a onda da me roditelji banaju iz zivota :(
Gimnazija,bre...

Tocno... najebasmo, jbt ima 2-3 djaka kojima je dobra- bulje u sise, a ni rijeci ne razumiju koju kaze... jadno, laje na njih cijeli sat, a glupi su ko kurac, onisu ti retard, nemozes ih ni batinama nagovoriti!! A pola razreda bi se usralo nakon 1. jedinice, ili nakon sta ova nazove roditelje....

flander
10-10-2008, 16:45
buljite i vi ostali u sise

cropir
10-10-2008, 16:51
evo kako mi rješavamo stvari u labinu ;)

http://www.barkun.hr/content/view/18662/123/

štrajk i to je to :)

Ma to cu kada zavrsim sa osnovnom napraviti, imamo velko staklo, zadnji puta kada su ga mijenjali , mijenjali su ga 2 mjeseca, a to ce staklo biti razbijeno, opet...... o placanju neznam nis, a inace to planiram od 6 razreda- da razjebem skolu, a oni mi mogu soli na rep staviti !!!
da, i kod nas su svi tako govorili. i tak smo na zadnji dan pijani plivali na Jarunu. :P


zbilja nema smisla uništavat školu. aj baš ak ti je profa sta ja znam radila pa joj eventualno ispustiš zrak iz guma il mazneš ratkape al razbijat prozor (nije cenzura :D ) ti nema smisla.

Lord Jambrek
10-10-2008, 17:00
zbilja nema smisla uništavat školu. aj baš ak ti je profa sta ja znam radila pa joj eventualno ispustiš zrak iz guma il mazneš ratkape al razbijat prozor (nije cenzura :D ) ti nema smisla.

Ili zguraš hrpu banana u auspuh pa da vidiš sranja :D

Inače laksativ je najbolja kazna za sve.

cropir
10-10-2008, 17:01
stavi profesorici drogu u heroin. :D

neox99buleseye
10-10-2008, 18:22
To je sve divno, ali ova je svorc, ima jugica.... to je zalosno demolirati..... nemogu ja to!!

Lord Ragnarok
10-10-2008, 18:32
samo se sjeti terora koji sije nad vama i skupit ces dovoljno snage da joj nozem razderes sve 4 gume na jugicu ili zgurati 3-4 narande u auspuh

Neven <R>
10-10-2008, 18:35
Izdrži do faxa 8)

Frky
10-10-2008, 18:42
Zašto svi idu na bunt protiv profesora?
Probajte na lijep način! Iznenadit će te se!

Jbte, pa i profesori su ljudi! Popričajte s njima .....

cropir
10-10-2008, 19:18
To je sve divno, ali ova je svorc, ima jugica.... to je zalosno demolirati..... nemogu ja to!!
ukradi jugica, sakri ga negdje i dovezi joj na parkirno mjesto škodu i daj joj ključeve. :(

neox99buleseye
10-10-2008, 19:37
To je sve divno, ali ova je svorc, ima jugica.... to je zalosno demolirati..... nemogu ja to!!
ukradi jugica, sakri ga negdje i dovezi joj na parkirno mjesto škodu i daj joj ključeve. :(

Ne, ne zelim da misli da ju je Bog nagradio..... a i da bilo sta napravim sa tim jadnim autom bila bi nagrada...

Hellboy
10-10-2008, 19:37
škoda nije nagrada...just FYI...

Dreamer Deceiver
10-10-2008, 19:56
Zašto svi idu na bunt protiv profesora?
Probajte na lijep način! Iznenadit će te se!

Jbte, pa i profesori su ljudi! Popričajte s njima .....

jedan je lik ( koji je išao s mojim stricom u razred ) probao na taj način više puta, bio dobar, umiljat i sve, ali profesor je i dalje ostao đubre..
drugi dan lik je donesao nož i došao s njim kod profesora... od toga dana je sve išlo normalno

neox99buleseye
10-10-2008, 20:00
Zašto svi idu na bunt protiv profesora?
Probajte na lijep način! Iznenadit će te se!

Jbte, pa i profesori su ljudi! Popričajte s njima .....

jedan je lik ( koji je išao s mojim stricom u razred ) probao na taj način više puta, bio dobar, umiljat i sve, ali profesor je i dalje ostao đubre..
drugi dan lik je donesao nož i došao s njim kod profesora... od toga dana je sve išlo normalno


Hahahahahahaha, moj je susjed ponio pistolj na gumene metke i prijetio profesorima da ce ih ubiti ak mu ne zakljuce odlican :killyou: (profesori nisu kontali da je to umjetan pistolj)

cropir
10-10-2008, 20:21
e, ajmo sa scoped kalašnjikovom ic odgovarat. :(

Nodakim
10-10-2008, 22:09
U doba Jugoslavije su to i radili
:)

neox99buleseye
10-10-2008, 22:46
U doba Jugoslavije su to i radili
:)
LOL, ali yugoslavija se raspala......

Maja
10-10-2008, 23:31
LOL, ali yugoslavija se raspala......

MA DA?! KAD???!!!!

Inače, kad smo se mi žalili na profesore (kad me jedan nazvao glupačom -.-) tužakali smo sve po redu :P Al doslovno: razrednica, pa psihologinja, pa pedagog, pa roditelji. Yay. -.-

neox99buleseye
11-10-2008, 07:01
LOL, ali yugoslavija se raspala......

MA DA?! KAD???!!!!

Inače, kad smo se mi žalili na profesore (kad me jedan nazvao glupačom -.-) tužakali smo sve po redu :P Al doslovno: razrednica, pa psihologinja, pa pedagog, pa roditelji. Yay. -.-

Super nacin, jel uspjelo? Mislim znam da meni nece, moji ce reci da sam manje na kompjutoru, a vise za knjigom da mi ne bi smetala( za compom sam 3 hrs dnevno, a od kada imam comp prolazim sa odlicnim/vrlo dobrim)

cropir
11-10-2008, 08:17
da nemaš komp gledao bi tv.
da nemaš tv išao bi van s frendovima. ok, buljio u strop.
ugl, kriviti komp neciji failure u skoli je u vecini slucaja idiotizam. :(

neox99buleseye
11-10-2008, 09:52
da nemaš komp gledao bi tv.
da nemaš tv išao bi van s frendovima. ok, buljio u strop.
ugl, kriviti komp neciji failure u skoli je u vecini slucaja idiotizam. :(

OVO se zove dobar post.... iako mi tv nije bas drag- jedino ga gledam kada su neki super filmovi ili nekaj uber super, inace ne.....

The Great Duck
11-10-2008, 19:33
LOL, ali yugoslavija se raspala......

MA DA?! KAD???!!!!

Početkom 90-ih...

Nodakim
11-10-2008, 21:17
Pa da...ali sam više mislio kada su u školi imali ono Općenarodna obrana i društvena zaštita....

McPingvin_v2.0
12-10-2008, 00:28
Pusti ti to, ONO i DSZ su bile jako dobre stvari :)

Maja
12-10-2008, 11:24
Super nacin, jel uspjelo?

Da, uspjelo je, profesor se izvlačio da se samo šalio pa nam je rekao ako ne razumijemo šalu, da se neće više šaliti s nama.
Ja ovo nisam shvatila kao šalu-Majo, koja si ti glupača. -_-''

džidži buffon
12-10-2008, 11:36
treba vas sa bičem u školi :rotfl:

neox99buleseye
13-10-2008, 06:30
treba vas sa bičem u školi :rotfl:

LoL, ma kojim bicem, ucitelje to nece promijeniti.... a nas ce samo razbijesniti!!! :killyou: