PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s integriranom zvučnom karticom Realtek AC 97 Audio



Duke of Earl
05-10-2008, 12:12
Dakle, čini mi se da mi je dotična zvučna otišla u vječna lovišta, ali još nisam posve siguran u to. Do prije pola sata sam slušao glazbu na Quintessential Playeru, ugasio sam ju na minutu, i kad sam opet htio nešto poslušat, neugodno iznenađenje. Zvučnici nisu krivi, probao sam uključiti i slušalice, ista stvar, čak se ne čuje ni nikakav lagani šum dok pojačam do kraja. Inače je zvučna na matičnoj ploči DFI Infinity Nforce4, i dosad nisam imao nikakvih problema s njom. Također sam pogledao i pod Sounds and Audio Devices, Hardware tab, piše This Device is working properly. Jel postoji još neki način da se dijagnosticira u čemu je točno problem, zato što imam osjećaj da sam oglušio bez ikakvih zvukova s kompa ?

narf
05-10-2008, 12:52
glupo pitanje, al jesi probao restart?

Duke of Earl
05-10-2008, 13:35
Izgleda da sam ja još gluplji od tog, pod volume control mi je Wave bio na nuli :hangin: Isprike zbog moje gluposti, može lock na ovu temu.

narf
05-10-2008, 13:46
Izgleda da sam ja još gluplji od tog, pod volume control mi je Wave bio na nuli :hangin: Isprike zbog moje gluposti, može lock na ovu temu.

hehehehe :D

flander
05-10-2008, 13:48
bez brige svima se desi ^^

neki zaborave zvučnike upalit pa otavaraju topic "neam zvuka" ;)

C
06-10-2008, 13:15
Moj ujak je bio mjesec dana bez zvuka, i na kraju da jođem da vidim o čemu je riječ i da popravim, a ono bilo na "Mute". -.-'