PDA

Pogledaj cijelu verziju : brzo imam viruss



Blaster
04-10-2008, 14:50
nemogu ga se rijesit ni avg ga nemre skinut sto da radim?????????

Kenyi
04-10-2008, 14:59
okej, smiri se.Sta ti radi taj virus?

Blaster
04-10-2008, 15:06
nemam pojma jednino kaj znam je da je nasto nakom moje glupe reakcije na one virusse na msn bilo je ono sa youtube i ja sam klik onda me 2put upozorio spayware search and destroy ali ja konj stisnuo sam x i nije mi se ni instaliravalo nista da bi danas skuzio da sam ga dobio jel mi pisalo na avg flash screen.uglavnom trojanac.plizz help

SkunK
04-10-2008, 17:35
Nazalost, nemozes se smiriti i napisati post kako treba. Tesko ti je pomoci, premalo detalja, post je nemoguce razumjeti, ako stvarno zelis post, napiši ga barem 50% gramatički ispravno.
Nikad nisam kuzio ovakve postove, kao da su dizajnirani da odbijaju pomoć(a i nemoguće je pomoći pošto je to kao da ti netko kaze : "imam problema s probavom" a nije rekao kad je pocela, sto je jeo,itd.itd.

josip_kraš
04-10-2008, 19:06
je, smiri se nije to ništa strašno!

dakle:
za antivirus ti preporučam avast-60 dana traje trial, a od antispajvera spybot, noadware, adaware, spyware terminator svi navedeni antispajveri su free.
nakon što to napraviš obavezno napravi update svih i uvjeri se da ti je zadnji update datum kojeg je update napravljen.

nakon toga pokreni scan.

SkunK
04-10-2008, 21:56
Nemoj mu "Preporučiti" ništa dok ne saznamo o čemu se zapravo radi, a to ćemo najbolje saznati ako nam detaljno opiše kako misli da se zarazio,ako zna kojim malwareom i ako detaljno opiše probleme i naravno gramatički barem ispravno da se da razumiti.

streetrace777
04-10-2008, 22:32
Nemoj mu "Preporučiti" ništa dok ne saznamo o čemu se zapravo radi, a to ćemo najbolje saznati ako nam detaljno opiše kako misli da se zarazio,ako zna kojim malwareom i ako detaljno opiše probleme i naravno gramatički barem ispravno da se da razumiti.

Zarazio se sa trojancem koji se salje preko MSNa. Ako oces poslat cu ti ga ja, pa ga proucavaj :)

SkunK
04-10-2008, 23:51
Šteta, moram imat tvoju providnost da vidim di sam ja htio proučavati viruse, samo je tesko dokazati nekome da ako zeli pomoc mora znati traziti pomoc :)

streetrace777
04-10-2008, 23:52
Šteta, moram imat tvoju providnost da vidim di sam ja htio proučavati viruse, samo je tesko dokazati nekome da ako zeli pomoc mora znati traziti pomoc :)

Pa nisam ni rekao da si negdje trazio, ja sma ti sam ponudio :)

SkunK
05-10-2008, 09:57
Pa postavio si rečenicu kao da ga zelim proučavati, tj "daješ mi ga zato jer bi ga htio proučiti" :D

Joco
05-10-2008, 17:58
je, smiri se nije to ništa strašno!

dakle:
za antivirus ti preporučam avast-60 dana traje trial, a
Avast traje beskonacno. ;)

C
06-10-2008, 13:07
Avast Professional traje 60 dana, inače se treba kupiti.
Reci mi točno ime trojanca, ja ti bum pokušao pomoći, reci odmah, dok sam ovdje.

Frky
06-10-2008, 14:25
Što nije Avast Pro isto kao i Avast Free samo što Pro verzija je za urede i taj đir pa ga možeš koristit na više kompova .... ?

C
06-10-2008, 14:30
Ma jok. Pa i za urede možeš koristiti Avast Free Edition, instaliraš ga na svaki PC i opet ti dođe isto. Nije to to, jer ne može biti to razlog plaćanja, a i vjerojatno ima više opcija i malo poduže definicije infekcija. Pro koji se plaća i Free koji se ne plaća ne mogu biti jednaki. Free je free, a kada nešto platiš, to je druga priča. Mislim da je to kao +1 LV višlje zaštite za kompliciranije infekcije.

Frky
06-10-2008, 16:01
"Može biti, ali nemora da znači!" :)

EDIT: evo je razlika http://www.avast.com/eng/avast-compare- ... ional.html (http://www.avast.com/eng/avast-compare-home-professional.html)

C
06-10-2008, 18:35
Da, točno tako. :)
U glavnom ima više opcija/mogućnosti, pa je automatski bolji, no za većinu virusa je dobra i free edicija.