PDA

Pogledaj cijelu verziju : E3 2006



Osiru$
10-05-2006, 15:47
Ovo je sigurno najzanimljiviji E3 do sada. Valjda zbog toliko raznovrsnog next gen. softwarea i hardwarea. Iako mnogi seru po Sonyu zbog "krađe" ideja od Nintenda po pitanju joypada, mene jako oduševljava. Dual Shock je uvijek bio najbolji joypad, tako da nekakve velike promjene nisu opće bitne.

Trailer MGS-a 4 je fantastičan i nikad ovako... ozbiljan. Meryl je tu, Naomi, Col. Campbell... jebeni Raiden je novi Cyber Ninja :). Snake je izgleda u svome zadnjem pohodu, na rubu smrti je, svi ostali likovi mi se čine nekako tužni i preozbiljni i kao da im je jedina uloga pokrivanje Snakovih leđa.
Izgleda fantastično!

Što se tiče svih ostalih PS3 najavljenih igara... damn! Ono ja zovem pravom next gen. grafikom! Što se igrivosti tiče, to se neće znati dok se ne pojave na tržištu ofkors, ali meni svaki naslov izaziva pjenu na ustima :D

Zahvaljujući novoj generaciji igara, u koju smo već nagazili, PC gamere očekuje mnogo odličnih naslova.

Izdvojio bih: Spore, Heroese 5, Alan Wakea, Crysis, Neverwinter Nights 2, Medieval 2: Total War, The Lord of the Rings Online, Stranglehold, Warhammer: 40,000: Dawn of War: Dark Crusade, Warhammer Online, Hellgate: London... i još sigurno par desetaka fantastičnih naslova koji su, ili će biti, prikazani na ovogodišnjem E3-u.

Osiru$
10-05-2006, 19:25
Danas pogledao jednu ogromnu hrpu trailera i samo bih želio jednu stvar da vam kažem- koju god konzolu izabrali, nećete ostati zakinuti, nećete pogriješiti.

dabl eM
10-05-2006, 19:29
Ovo je sigurno najzanimljiviji E3 do sada. Valjda zbog toliko raznovrsnog next gen. softwarea i hardwarea. Iako mnogi seru po Sonyu zbog "krađe" ideja od Nintenda po pitanju joypada, mene jako oduševljava. Dual Shock je uvijek bio najbolji joypad, tako da nekakve velike promjene nisu opće bitne.

Trailer MGS-a 4 je fantastičan i nikad ovako... ozbiljan. Meryl je tu, Naomi, Col. Campbell... jebeni Raiden je novi Cyber Ninja :). Snake je izgleda u svome zadnjem pohodu, na rubu smrti je, svi ostali likovi mi se čine nekako tužni i preozbiljni i kao da im je jedina uloga pokrivanje Snakovih leđa.
Izgleda fantastično!

Što se tiče svih ostalih PS3 najavljenih igara... damn! Ono ja zovem pravom next gen. grafikom! Što se igrivosti tiče, to se neće znati dok se ne pojave na tržištu ofkors, ali meni svaki naslov izaziva pjenu na ustima :D

Zahvaljujući novoj generaciji igara, u koju smo već nagazili, PC gamere očekuje mnogo odličnih naslova.

Izdvojio bih: Spore, Heroese 5, Alan Wakea, Crysis, Neverwinter Nights 2, Medieval 2: Total War, The Lord of the Rings Online, Stranglehold, Warhammer: 40,000: Dawn of War: Dark Crusade, Warhammer Online, Hellgate: London... i još sigurno par desetaka fantastičnih naslova koji su, ili će biti, prikazani na ovogodišnjem E3-u.

potpis

ewok
10-05-2006, 19:34
super.... heh da mi je jednom otici na E3 da mogu mirno umrijet , sam da to vidim :pray: :D :D :D

KingTomy
10-05-2006, 19:52
"Potpis" bi trebali zamijeniti sa "Potpisujem se...fala gospodo, ovo je SPAM!"

daj fakat nemojte više potpisivati, može bit i lažan ugovor! 8)

Na E3 više nema mladih dami !!111 to je sad zabranjeno, k3n n3? :twisted: :|

POSA
10-05-2006, 19:52
super.... heh da mi je jednom otici na E3 da mogu mirno umrijet , sam da to vidim :pray: :D :D :D

tako je

osobno jedva čekam da na pc dođe jade empire, ne znam jel na e3 al bi svejedno volio to zaigrat

i spore definitivno - ako ispadnu onako kako bih htio da ispadnu

ewok
10-05-2006, 20:15
"Potpis" bi trebali zamijeniti sa "Potpisujem se...fala gospodo, ovo je SPAM!"

daj fakat nemojte više potpisivati, može bit i lažan ugovor! 8)

Na E3 više nema mladih dami !!111 to je sad zabranjeno, k3n n3? :twisted: :|

steta... a bas su dobre bile :( :( ... stas, takav je zivot

Osiru$
10-05-2006, 20:27
Vjerovali ili ne, EA je napravio strašnu stvar vezanu sa svoje sportske simulacije. NBA live je prikazan. OMG, animacije likova, njihovi pokreti u punom stilu, facijalne animacije pogotovo... nemam više sline, večeras ću nastaviti gledati :)

evo, za one kojima je skidanje većih fajlova na gamespotu i drugim sajtovima problem:

http://youtube.com/watch?v=1EcLj8bpNOI&search=E3%202006

MarkaN
10-05-2006, 20:46
kad smo već kod E3-a! Evo sajta koji su za Flagship Studious napravili moj bratić i njegov frend

http://www.hellgatelondon.com/

p.s. sajt je tezak i napravljen je za stranu ekipu al vrijedi svakog kilobajta vaseg dragog bandwidtha :)

IgGy
10-05-2006, 20:56
Danas pogledao jednu ogromnu hrpu trailera i samo bih želio jednu stvar da vam kažem- koju god konzolu izabrali, nećete ostati zakinuti, nećete pogriješiti.

a ko je reko da cemo birat ikakvu konzolu? 8)

MarkaN
10-05-2006, 21:02
Danas pogledao jednu ogromnu hrpu trailera i samo bih želio jednu stvar da vam kažem- koju god konzolu izabrali, nećete ostati zakinuti, nećete pogriješiti.

a ko je reko da cemo birat ikakvu konzolu? 8)

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

IgGy
10-05-2006, 21:15
dobro, sad ozbiljno:) Dvoumim se između Nintendo Wiiiiiiiiiiii zbog onog kul kontrolera i X360 zbog fuce, tabacina, voznji itd.

Ementaler
10-05-2006, 21:39
pa pucaj u sredinu i uzmi PS3... Dobiješ kontroler sa senzorom pokreta i dovoljno tabačina, utrka i sportskih igara za nahranit omanju državu ( npr. Sloveniju )

Jerry
10-05-2006, 21:42
jebeš PS3 uzmi X-Box360

Ps1ho
10-05-2006, 22:19
Ma jebeš sve, uzmi SEGU!!! 8)

10-05-2006, 22:25
pogle za xbox http://p4.forumforfree.com/xbox-360-vt5 ... forum.html (http://p4.forumforfree.com/xbox-360-vt55-gamingforum.html)


i za playstation 3 http://p4.forumforfree.com/sony-playsta ... forum.html (http://p4.forumforfree.com/sony-playstation-3-vt43-gamingforum.html)

Osiru$
10-05-2006, 23:22
Wiiiiiiiiii je nevjerojatno inovativan i orgazmično privlačan. Nakon PS3 uzimam i to, samo moram opljačkat poslovnicu PSK-a :-))

goGAMERo
11-05-2006, 14:52
Jel ima neki trailer gdej a prikazuju . . .daj miiii nešttooo, zapastt ću u krizuuu!

Osiru$
11-05-2006, 15:08
Jel ima neki trailer gdej a prikazuju . . .daj miiii nešttooo, zapastt ću u krizuuu!

http://youtube.com/watch?v=6RUKkWRK9gU& ... 2006%20Wii (http://youtube.com/watch?v=6RUKkWRK9gU&search=E3%202006%20Wii)

goGAMERo
11-05-2006, 15:50
O hebem ti sunce, pa zar je ovo moguće, svaka im čast, sada sam stekao još jednu dozu optimizma, te sam optimističan prema tome, da bi wii mogao biti najprodavanija next-gen konzola, pa od sada igranje igara na wii-u neće biti samo grbljenje,. ćoravljnje . . . :) sad i vi sudjelujete tijelom :) !


P.S. Noćas u 3h ćemo upasti u kladionicu PSK! :)

dex
13-05-2006, 01:29
pa ima i ps3 taj funky kontroler.... isto tak vrtish s njim na sve strane ko kad sam bio klinjo pa sam nesht igro sam sam joystic vrtio stalno u zraku.... tak ce to sad i bit... :D

Gothmog
13-05-2006, 13:20
bogami...zanimljiv je taj Wii-haaaa...samo,ja sam lijen,pa mi se ne da okolo lamatat sa rukama...

Luka
13-05-2006, 18:37
jebeš PS3 uzmi X-Box360

potpis, možeš ga spojit sa kompom i barem je u prošlosti bio najviše nalik kompu ;)

W3DR4N
13-05-2006, 20:10
Moj izbor obećavajućih naslova s E3-a. (PC only)

NaslovS- komentar

Medieval 2: Total WarS- očekujem bolji nastavak od Romea. Najbolji iz serijala, Medieval, u Rome ruhu uz pokoji dorađen element.

BioshockS- napokon da mogu reći kako sam uz odličnu grafiku dobio i odličan shooter. Next-gen System Shock jednostavno ne može zvučati loše. (novi screenovi su fantastični)

SporeS- Wright radi novi serijal kojim planira osvojiti svako gamersko srce i pribaviti novu publiku među redove igrača. Jedan od najvećih genijalaca u gaming industriji.

SiN Episodes: EmergenceS- Očekujem da Source engina ponudi staru SiN igrivost i atmosferu u još boljem svijetlu (uz manje bugova, naravno). Jedino me plaši to epizodalno izdavanje igre. Neugodno za moj džep.

Dark Messiah of Might & MagicS- Još jedna igra pogonjena moćnim Source engineom. Inovativan pristup razvoju lika i sistemu borbe. Interakcija okoliša trebala bi biti još izraženija nego u HL2.

Heroes of Might and Magic VS- Mišljenja su podjeljena. Pitanje je može li Nival skupiti stare poklonike, kao i nove igrače. Heroesi su prejako ime i Nival ne smije podbaciti.

StrangleholdS- majstori akcijskih filmova, redatelj John Woo i glumac Chow Yun-Fat rade na novom Midwayovom projektu. Očekujem adrenalinsku akciju, prekvalitetan scenarij i famoznu čačkalicu.

ElveonS- Neočekivani naslov na popisu. Njemački akcijski RPG tvoraca nevjerojatne simulacije vožnje GTR. Pristupe li ovom naslovu s takvim entuzijazmom i kvalitetom, mogli bi zaigrati jedan od kvalitetnijih non-hyped naslova.

Jade EmpireS- Najbolji X-box RPG dolazi na naša računala. Još jedan Biowareov odličan naslov koji jedva čeka da ga se odigra.


Ukoliko sam nešto zaboravio, napomenite pa ću ukratko prokomentirati. Hvala

goGAMERo
13-05-2006, 20:51
Crysis! :) među te igre bih još uvrstio i Novog Kratosa only gor PS2, God Of War II

W3DR4N
14-05-2006, 07:00
Crysis nisam ni namjeravao uvrstiti. Kad želim kupiti igru, kupim igru, a ne tech demo. Izrada igre je prije svega ograničena lovom i vremenom. Potroše li većinu toga na izradu grafike, neće ostati sredstava za ostale elemente, koji su i podbacili u FarCry-u. Crysis, ne hvala, jer ima daleko perspektivnijih pucačina.

Oke, slijedeća.

POSA
14-05-2006, 07:57
Wiiiiiiiiii je nevjerojatno inovativan i orgazmično privlačan.

taj wii je predobar, šta ne naprave takvo nešto za pc :-x

ewok
14-05-2006, 08:31
jebeš PS3 uzmi X-Box360

potpis, možeš ga spojit sa kompom i barem je u prošlosti bio najviše nalik kompu ;)

tako je... za X-Box360 je barem izasao Oblivion... a jeste li vidjeli onu igru sto je najavljena za njega.... zove se Too Human, radnja je u buducnosti sa temom nordijske mitologije (we love nordic mithology :) ), a grafika nabrijana do jaja

Luka
14-05-2006, 09:11
Jade Empire na PC ? :bravo: BioWare

Wildboy
14-05-2006, 21:46
[R]pa pucaj u sredinu i uzmi PS3... Dobiješ kontroler sa senzorom pokreta i dovoljno tabačina, utrka i sportskih igara za nahranit omanju državu ( npr. Sloveniju )

ti si peder :twisted:

Ementaler
14-05-2006, 22:11
izvini molim te...

znaš da sam bio sarkastičan i da mi je nintendo u duši :-(

Wildboy
14-05-2006, 22:13
[R]izvini molim te...

znaš da sam bio sarkastičan i da mi je nintendo u duši :-(

Iznevjerio si me :twisted: pila u kitu :twisted:

Awspuh
14-05-2006, 22:16
Dark Messiah of Might & MagicS- Još jedna igra pogonjena moćnim Source engineom. Inovativan pristup razvoju lika i sistemu borbe. Interakcija okoliša trebala bi biti još izraženija nego u HL2.



i ja ovo čekam.Pogledo sam onu E3 prezentaciju igre.nemam riječi :P

I još ako multiplayer bude dobar imamo igru godine

:wink: :wink:

Osiru$
15-05-2006, 11:42
Intervju s Carmackom na E3-u. Priča o ET: Quake Warsu, Xboxu360 i Playstationu 3.


He says PS3 is more powerful but difficult to program for.

http://youtube.com/watch?v=VW3Fh_ockT0&search=E3%202006

Osiru$
16-05-2006, 11:39
Evo nešto što se pojavilo na E3-u. Nažalost to je sve :|

http://www.imagesforme.com/thumbs/9925fallout_screen001.jpg (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=9925fallout_screen001.jpg)