PDA

Pogledaj cijelu verziju : Serenity now



L3VI4TH
10-05-2006, 14:02
Neznam dal ko od vas zna o cemu se radi,ali vjerojatno bi trebali znati..

Dakle,cura je umrla u stvarnom zivotu i ekipa sa kojom je igrala wow odlucila je napraviti sprovod na njenom omiljenom jezeru,te su objavili po cjelom netu da dodu ljudi koji je poznaju u odredeno vrjeme...

I sve je bilo super dok se nije pojavio klan serenity now koji je uletio na sprovod i pobio ih :rotfl: :rotfl:

Neznam dal je ko gledao od vas ali prebolestan je video,barem meni...

M4mut
10-05-2006, 14:09
pa mogo si linkat...ono..

L3VI4TH
10-05-2006, 19:04
http://video.google.com/videoplay?docid ... renity+now (http://video.google.com/videoplay?docid=-7667194685876573666&q=serenity+now)

M4mut
10-05-2006, 19:24
moze :D

The-Borg
10-05-2006, 20:24
Ma jadno je od njih sto su napali... frendovi od cure su odavali pocast gejmerici... a zavrsili u ratnoj zoni..


i btw vijest ti je stara onako podosta

Nefarnius
10-05-2006, 20:46
ah,tužno je to,...ali život je takav,čupav i dlakav, kada ga obriješ onda je nikakav

dex
10-05-2006, 21:56
cuo sam za to...
staro je staro...
al nije bilo u redu od ovih :cry:

Shadowhell
11-05-2006, 12:59
stvarno staro...trebalo bi bannati kretene koji su ih napali..

ALG
11-05-2006, 13:00
Drugi put će počast ić davati tamo u Durotaru a ne doć u Winterspring di možeš očekivati da će te napasti ukoliko se radi o pvp serveru.

dex
13-05-2006, 00:58
moraju odredit par najjacih pvp playera i onda ih postavit kao zastitare.... i nek paze na sprovod... :)

Shadow
13-05-2006, 10:55
Nije ti ta losa otvorit zaštitarsku agenciju na pvp serverima :D

dex
13-05-2006, 15:47
Nije ti ta losa otvorit zaštitarsku agenciju na pvp serverima :D

yes... i recimo placaju ih goldima u igri... :D

passko
17-05-2006, 20:12
zena stvarno umrla a vi tu stavljate hebene smajlice
dosad je umrlo 2 ljudi skulirajte se malo

goGAMERo
17-05-2006, 20:13
lol, ma tko ce, ovo je za crknuti, cuj poBISE ih! :rotfl:

passko
17-05-2006, 20:31
hebote koje budale

dex
17-05-2006, 21:19
zena stvarno umrla a vi tu stavljate hebene smajlice
dosad je umrlo 2 ljudi skulirajte se malo

u stvarnosti ju umrlo "malo" vise ljudi zbog wow-a...

passko
17-05-2006, 21:20
kolko vise?
sto se tice smrti zbog predugog igranja oko 50 sati znam smo za 2 koreanaca

Glass
17-05-2006, 21:25
Ček jel ona urmla dok je igrala ili?

passko
17-05-2006, 21:26
pa da!

Glass
17-05-2006, 21:32
pa da!

Čekaj ona umre zbog previše igranja WoW-a i oni joj naprave pogreb na serveru, lol jel sam samo ja il je to malo morbidno.

dex
17-05-2006, 21:35
pa bilo ih je dost... evo recimo neki klinjo valjd oponaso onaj dio iz introa kad se ona druidica baci u cat form pa skoci sa stjene i tak mali valjd sa kuce skocio i cvrc....

pa mislim da 43 obitelji tamo iz tog kraja (kina, japan) planiraju tuziti blizz... (vec sam ovo negdje napiso ja mislim).... ak nije sve zbog smrti onda je zbog ozljeda... il iz straha za svoju djecu

passko
17-05-2006, 21:36
da ali mislim oni koji su umrli zbog wowa dok su ga igrali...

Glass
17-05-2006, 21:38
pa bilo ih je dost... evo recimo neki klinjo valjd oponaso onaj dio iz introa kad se ona druidica baci u cat form pa skoci sa stjene i tak mali valjd sa kuce skocio i cvrc....

pa mislim da 43 obitelji tamo iz tog kraja (kina, japan) planiraju tuziti blizz... (vec sam ovo negdje napiso ja mislim).... ak nije sve zbog smrti onda je zbog ozljeda... il iz straha za svoju djecu

Pa jebote dosta mi je fr33kova i manijaka u životu netrebaju mi ih još uvoziti sa servera.

Shadow
18-05-2006, 11:12
To su mala djeca koja se pretjerano užive u WoW....ili su stariji pa su drogirani

Voldemort
26-05-2006, 06:34
i meni je bilo na pocetku tuzno ali kad je pocela makljaza :shock: a onda :) ali ipak sve je to :cry:

Glass
26-05-2006, 18:45
Ma likovi su bogovi, pa kome još pri zdravoj pameti dođe ideja da organiziraju sprovod igri, neka još upišu komandu za plakanje(ako takvo što postoji) i eto ti hrpe debila koji plaču na virtualnom pogrebu djevojci koja je umrla zbog previše igranja te iste igre.
GROW THE FUCK UP!!!!!!!!!!!!!
Što ćemo ako nedaj bože umre netko s ovog foruma(i to još ako umre jer je stalno visio na forumu pa je dobio moždani udar) hoćemo li otvorit temu "pogreb" u kojoj će svatko stavit ovog smajlija :cry: , i onda ćemo se tješit izjavama tipa "doći će još netko tko će imati istog avatra i spamat će jednako kao i on".
Okanite se toga, igrate WoW da se zabavite a ne da idete da virtualne pogrebe još malo pa ćete smišljati virtualni pravosudni sustav i virtualne prosvjede pa ćete svi umrijeti od moždanog udara jer ste bili takvi fr33kovi da ste gledali 10 sati u ekran nebili smislili kako spriječiti pad vrijednosti zlatnika i porast vrijednosti srebrenjaka.

dex
26-05-2006, 22:18
po meni su ucinili pravu stvar... slazem se s njima... jel vjerujem da ce jednog dana zivot biti virtualan... tj zivot koji mi zivimo je jedna magla i nama se samo cini da jasno vidimo.... pogledatje film matrix pa cete me razumijet...
komanda za plakanje u wowu je /cry :cry:

da sam igro na tom servu i ja bi iso na pogreb...

Shadow
27-05-2006, 08:45
Ja nebi to je ludost :fof:

^B4$t4rD^
27-05-2006, 09:10
cak sam i ja cuo za tu zensku i njen pogreb... ja bi joj jos neki item doneo na grob kao znak zaljenja :wink:

Sonic_Moronic
27-05-2006, 21:29
Na početku nekako tužno al kad su ih napali hahah lool :rotfl: A jesu brijada GORE SERENITY NOW

Imam Feebasa/Milotca
27-05-2006, 23:20
Uvod je brutalan i još Yesterday. Ti tipovi su ušli u legendu na morbidan način , ionako im je svejedno kada znaju da njihov pravi indentitet neće nikad biti otkriven.

ALG
28-05-2006, 01:22
Uvod je brutalan i još Yesterday. Ti tipovi su ušli u legendu na morbidan način , ionako im je svejedno kada znaju da njihov pravi indentitet neće nikad biti otkriven.

Pa i da bude otkriven što onda?
Napravili su zabavan film i to je to, da sam ja bio tamo zguštom bi se priključio makljaži. :rotfl: :pray:

Tyrant
28-05-2006, 01:57
Serenity treba dobiti nagradu za ovo jos uvek se smejem...

Sonic_Moronic
28-05-2006, 07:54
E jesu legende... Čestitam im 8)

Cyric the BLood God
28-05-2006, 08:32
Ali kada je pocela ona stvar od Misfitsa ....strgo sam se od smjeha

dex
28-05-2006, 17:35
ma... uglavnom... :D i tuzno i zalesno a opet smjesno i smjesno... :cry:

Sonic_Moronic
28-05-2006, 17:56
E molim vas link za skidanje te pjesme kad se bore, :pray: jer ne znam ime, plz plz baš je cool pjesma

Shadow
28-05-2006, 21:09
Piše ti na kraju Scatman ako se nevaram :)

Wolfman
29-05-2006, 07:28
zena stvarno umrla a vi tu stavljate hebene smajlice
dosad je umrlo 2 ljudi skulirajte se malo

Pa realno i statistički gledano, ako je samo umrlo 2 ljudi od 5 milijuna igrača to je ništa.... :boohoo:

WoW Fan
29-05-2006, 09:45
Cestitam ljudima. svaka cast. :pray:

dex
29-05-2006, 22:04
zena stvarno umrla a vi tu stavljate hebene smajlice
dosad je umrlo 2 ljudi skulirajte se malo

Pa realno i statistički gledano, ako je samo umrlo 2 ljudi od 5 milijuna igrača to je ništa.... :boohoo:

hehe... ova ti je dobra :D

Sonic_Moronic
30-05-2006, 17:56
Hej da, to je Scatman, ali ne mogu naći pjesmu!!!
Kad idem download, evo 2 slučaja: 1. Nema je skoro ni na jednoj stranici
2.Ak uspijem nać onda to bude album cijeli koji košta, a ne pojedinačna ova pjesma!!!! Help!!!

Shadow
30-05-2006, 18:51
Skini program eMule, Shareaza, iMesh itd. vrlo lagano skidanje :D

Kirby
12-06-2006, 13:20
Evo par informacija sa foruma tog servera koje sam pročitao, prije nego date sud o ovome...

- Horda na tom serveru je genkala allyja koji je imao Scepter of the Shifting sands. To je takav server. PvP do ibera.

- SVI su unaprijed upozoravali organizatore da NE rade posljednji oproštaj u PvP zoni (Winterspring). Mogli su to napraviti i u Durotaru ili Mulgoreu. Ovi su IGNORIRALI.

- Nije cijeli Serenity Now genkao nju i povorku, već samo jedan dio.

- Razlog za genk je osim PvP-a (vidi prvu crticu), to što su ti ljudi smatrali da je logiranje sa likom mrtve osobe BOLESNO i da takav oproštaj je samo bespotrebno uvođenje DRAME u nešto što bi trebala biti ZABAVA. Tu se mišljenja razlikuju, svaka osoba ima svoje. Ja se slažem sa genkerima, ali možda nije baš najbolji način za pokazati svoje mišljenje.

Prema tome... /pvp on :D

23-06-2006, 15:23
a sta sam uzivao gledajuci filmic :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Eucaliptus
23-06-2006, 18:43
remek djelo svjetskih muzeja katastrofe i komedije :rotfl:
e ali na kraju..yes we know we are assholes
sorry for your loss :rotfl:
hahahahhaa..umro sam od smijeha

Dreamer Deceiver
26-06-2006, 17:38
Bolesno ali "nema riječi kojom bi se to moglo opisat"
:rotfl: :rotfl:
baš su ih :kill:

W3DR4N
27-06-2006, 18:30
***SMorgoth, daj ubaci još last.fm, 4 userbara i ono šta ti čita ip adresu, jer sig ti je ovako premalen.


BTW Unatoč moderatorskim dužnostima, zainteresirao sam se za filmić. Opravdavam postupak Serenitya. Zašto? Zato što im na čelu piše RAZUM. Hello, da su bar na sekund ovi na sprovodu promislili o tome šta rade, ne bi to radili. Sprovod u igri je kao prvo: bogohulje, kao drugo: gluplje je napraviti sprovod u igri, nego ovo šta je serenity napravio i kao treće: djevojčica je umrla igrajući igru. Da sam na njihovom mjestu, zapitao bih se jer mogu i ja umrijeti i jel normalno toliko se uživiti u igru. Za 3-5 godina, WoW više neće biti popularan, ali šta će ostati od samih ljudi, tih fanatika koji to doista igraju više od 12 sati dnevno. Ako neće biti fizički mrtvi, psihički svakako hoće.

27-06-2006, 22:29
***SMorgoth, daj ubaci još last.fm, 4 userbara i ono šta ti čita ip adresu, jer sig ti je ovako premalen.


BTW Unatoč moderatorskim dužnostima, zainteresirao sam se za filmić. Opravdavam postupak Serenitya. Zašto? Zato što im na čelu piše RAZUM. Hello, da su bar na sekund ovi na sprovodu promislili o tome šta rade, ne bi to radili. Sprovod u igri je kao prvo: bogohulje, kao drugo: gluplje je napraviti sprovod u igri, nego ovo šta je serenity napravio i kao treće: djevojčica je umrla igrajući igru. Da sam na njihovom mjestu, zapitao bih se jer mogu i ja umrijeti i jel normalno toliko se uživiti u igru. Za 3-5 godina, WoW više neće biti popularan, ali šta će ostati od samih ljudi, tih fanatika koji to doista igraju više od 12 sati dnevno. Ako neće biti fizički mrtvi, psihički svakako hoće.

signed

Shadow
28-06-2006, 23:53
***SMorgoth, daj ubaci još last.fm, 4 userbara i ono šta ti čita ip adresu, jer sig ti je ovako premalen.


BTW Unatoč moderatorskim dužnostima, zainteresirao sam se za filmić. Opravdavam postupak Serenitya. Zašto? Zato što im na čelu piše RAZUM. Hello, da su bar na sekund ovi na sprovodu promislili o tome šta rade, ne bi to radili. Sprovod u igri je kao prvo: bogohulje, kao drugo: gluplje je napraviti sprovod u igri, nego ovo šta je serenity napravio i kao treće: djevojčica je umrla igrajući igru. Da sam na njihovom mjestu, zapitao bih se jer mogu i ja umrijeti i jel normalno toliko se uživiti u igru. Za 3-5 godina, WoW više neće biti popularan, ali šta će ostati od samih ljudi, tih fanatika koji to doista igraju više od 12 sati dnevno. Ako neće biti fizički mrtvi, psihički svakako hoće.

/signed

W3DR4NA za presjednika :thumbs2:

Dreamer Deceiver
29-06-2006, 11:00
***SMorgoth, daj ubaci još last.fm, 4 userbara i ono šta ti čita ip adresu, jer sig ti je ovako premalen.


BTW Unatoč moderatorskim dužnostima, zainteresirao sam se za filmić. Opravdavam postupak Serenitya. Zašto? Zato što im na čelu piše RAZUM. Hello, da su bar na sekund ovi na sprovodu promislili o tome šta rade, ne bi to radili. Sprovod u igri je kao prvo: bogohulje, kao drugo: gluplje je napraviti sprovod u igri, nego ovo šta je serenity napravio i kao treće: djevojčica je umrla igrajući igru. Da sam na njihovom mjestu, zapitao bih se jer mogu i ja umrijeti i jel normalno toliko se uživiti u igru. Za 3-5 godina, WoW više neće biti popularan, ali šta će ostati od samih ljudi, tih fanatika koji to doista igraju više od 12 sati dnevno. Ako neće biti fizički mrtvi, psihički svakako hoće.

Ludnice će biti pune...

Dreamer Deceiver
29-06-2006, 11:00
***SMorgoth, daj ubaci još last.fm, 4 userbara i ono šta ti čita ip adresu, jer sig ti je ovako premalen.


BTW Unatoč moderatorskim dužnostima, zainteresirao sam se za filmić. Opravdavam postupak Serenitya. Zašto? Zato što im na čelu piše RAZUM. Hello, da su bar na sekund ovi na sprovodu promislili o tome šta rade, ne bi to radili. Sprovod u igri je kao prvo: bogohulje, kao drugo: gluplje je napraviti sprovod u igri, nego ovo šta je serenity napravio i kao treće: djevojčica je umrla igrajući igru. Da sam na njihovom mjestu, zapitao bih se jer mogu i ja umrijeti i jel normalno toliko se uživiti u igru. Za 3-5 godina, WoW više neće biti popularan, ali šta će ostati od samih ljudi, tih fanatika koji to doista igraju više od 12 sati dnevno. Ako neće biti fizički mrtvi, psihički svakako hoće.

Ludnice će biti pune...