PDA

Pogledaj cijelu verziju : KotOR MMO detalji ovaj mjesec



IgGy
03-10-2008, 13:13
BioWare, jedan od najpopularnijih studija posvećenih produkciji RPG igara (Neverwinter Nights, Baldur's Gate, Mass Effect itd) ovaj bi mjesec trebao i službeno objelodaniti detalje glede nadolazećeg MMO-a Knights of the Old Republic.

Jedna od najvećih industrijskih tajni jest rad na KotOR MMO naslovu u BioWareovim studijima stacioniranima u Austinu. Doduše, izgleda kako to ne bi trebalo dugo ostati tajnom iz razloga što neki izvori navode da bi LucasArts i BioWare detalje o Knights of the Old Republic MMO-u mogli otkriti ovaj mjesec. Stay tuned.

Deadwalker
03-10-2008, 22:05
inace ne igram MMO igre, ali mislim da ce me ova igra natjerat da promjenim neke stare navike...

Hellboy
04-10-2008, 00:04
mhm...nadam se da neće imati istu sudbinu kao SW:G...bilo bi previše šteta...

torcida007
05-10-2008, 10:08
Nisam ljubitelj žanra kao MMO,ali zbog KOTORA stvarnu budem dobro vidia oće li se to promijeniti. :rambo:

McPingvin_v2.0
05-10-2008, 10:36
Ja se samo nadam da će ovo sve ispasti kako spada... Poanta KotOR-a je bila da si glavni faker u cijelom svemiru. Kako će to ispasti kad će biti milijuni igrača... The Force hides the answer.

Deadwalker
05-10-2008, 10:43
Ja nimalo ne sumnjam u kvalitetu doticnog jer ipak igru rade velemajstori iz Bioware-a. Bože, koja bu to igretina, radi ju Bioware, a zajednicki ce je reklamirati i izdavati Lucasarts i EA...Mislim da bu to prvi MMO koji bi mogao uzdrmati veliki WOW, al fakat...

McPingvin_v2.0
05-10-2008, 10:47
Ako će biti dobar, a mora biti :), i ja ću se pridružiti uzdrmavanju WoW-a :)

Deadwalker
05-10-2008, 10:55
bit ce nas, bit ce nas... :D :P

torcida007
05-10-2008, 10:59
Divovi financiraju,rade i reklamiraju igru.Pa ništa drugo osim hita ne prolazi. :pray:

Hellboy
05-10-2008, 11:23
Uzdrmati WoW? A nova expanzija pred vratima? Iskreno sumnjam... ni veliki AoC nije uzdrmao WoW...

McPingvin_v2.0
05-10-2008, 11:48
Uzmi u obzir da SW fanova ima daleko više nego Warcraft fanova ;)

Hellboy
05-10-2008, 11:56
uzmi u obzir da je prošli MMO SW tematike failao tako bijedno da se ljudi (i ja s njima, iako nisam ljud) pribojavaju da će i ovaj otići na isti način...hrpa dječurlije će napraviti milijune džedaja (frejmrejt će mi biti u kanti zbog tolikih lajtsejbera i inih force gadarija), ostale klase će biti zapostavljene (iako su smugleri daleko zabavniji od Anakina Starfuckera) i kao što je navedeno, u kotor-u si ti glavna faca...ovdje ćemo imati milijune glavnih faca i spiku tipa:
ololololol nub! WTS [Red Focusing Crystal]Sfor 10c.../w me
WTB [Darth Revan's head]Sfor 600c!!!1
tako da će pristupiti igri s oprezom ili će ju čak zaobići poučeni SW:G-om
gaženje po SW-u FTW

torcida007
05-10-2008, 12:06
Koliko igra može biti i svjetski neuspjeh toliko može biti i svjetski uspjeh.Sad ovisi sve o ljudima koji rade igru,a kako su to iskusni vukovi teško da će napravit svjetski promašaj.Kad dođe vrijeme i osvanu recenzijie znat ćemo kako je sva ta bajka oko jednog MMO-a ispala. :gitara: