PDA

Pogledaj cijelu verziju : EA ugasio Tiberium



IgGy
01-10-2008, 09:31
Moramo priznati kako ovo nismo viđali tako često, no eto dogodilo se i to. Electronic Arts je, naime, u potpunosti ugasio produkciju sci-fi FPS naslova Tiberium (temeljenog na Command & Conquer svemiru) jer nije dostigao - željene standarde kvalitete.

Voditelj projekta EA-ovog studija stacioniranog u Los Angelesu, Mike Verdu u mailu je izjavio: "Igra se našla pred nekim vrlo bazičnim izazovima pri samom početku produkcije koji nisu mogli biti riješeni; naslov se jednostavno nije uspio stapati u cjelinu koja bi odgovarala očekivanim standardima kvalitete. Neki će ljudi nažalost morati biti udaljeni iz tima, no potruditi ćemo se kako bi ih plasirali na projekte unutar studija."

Constantine
01-10-2008, 10:21
Šteta,a baš sam se veselio tom naslovu.

Hellboy
01-10-2008, 10:27
EA je nešto ugasio zbog nedostatka kvalitete? EA? Isti onaj EA koji svake godine ispljune novi NFS koji isto tako svake godine sve više sliči onim autićima iz lunaparka? What's next, još će početi slušati gamere?

croat1gamer
01-10-2008, 14:13
EA je nešto ugasio zbog nedostatka kvalitete? EA? Isti onaj EA koji svake godine ispljune novi NFS koji isto tako svake godine sve više sliči onim autićima iz lunaparka? What's next, još će početi slušati gamere?
:pray:

steta, cak sam se i ovome radovao, mislim da su is shebale zapovijedi, steta :(

Deadwalker
01-10-2008, 14:19
Ajde, bolje da su ugasili igru, nego da dobijemo neko smeće. Neka vise usmjere trud na trenutne projekte, recimo na novi NFS...

croat1gamer
01-10-2008, 14:41
Ajde, bolje da su ugasili igru, nego da dobijemo neko smeće. Neka vise usmjere trud na trenutne projekte, recimo na novi NFS...
true
ko sto je wik govorio: fight fire wit fire
ilitiga:
fajt smeche wit smeche :pray:

RIDER32
02-10-2008, 23:06
Ajde, ajde. EA je podjelio studio sto se tice NfS-a.

Cthulhu
03-10-2008, 20:45
uf,žao mi je,ali bolje da su ugasili ovo nego dead space,koji je ionako već gotov...

torcida007
05-10-2008, 10:12
Mislim da su dobro napravili,mislim......teško da bi taj projekt donia veliku kolićinu para(njihova najvažnija stavka) a nebi i zadovoljia kvalitetom(po mojem mišljenju). :hangin:

Cthulhu
05-10-2008, 13:07
to je istina,ni meni se nije činio retjerano zanimljivim.

Deadwalker
05-10-2008, 15:30
Ma dala bi se igra složit, samo bi trebalo tu dosta inovacije u gameplay-u da se igraci privuku jer jedan obican FPS u tom svijetu nebi bio nista posebno...

torcida007
05-10-2008, 15:36
Prema informacijama koje sam vidia na netu igra je imala svoje strane,ali inovaciju ne.To je vjerojatno EA vidia i naravno ka bog i batina"nema para nema muzike" privea rad na igri kraju.Ali to je dobro jer EA sada više pazi koje igre baca na tržište i nakon nekoliko godina ponovno mi se vraća povjerenje u njih. :boohoo:

Deadwalker
05-10-2008, 21:19
Prema informacijama koje sam vidia na netu igra je imala svoje strane,ali inovaciju ne.To je vjerojatno EA vidia i naravno ka bog i batina"nema para nema muzike" privea rad na igri kraju.Ali to je dobro jer EA sada više pazi koje igre baca na tržište i nakon nekoliko godina ponovno mi se vraća povjerenje u njih. :boohoo:

Si siguran? :roll: Moto EA-a je oduvijek bio zgrni cim vise love na sto isplatljiviji nacin i oni se slijepo toga drže...EA se jako oslanja na dobru medijsku pompu i vise-manje svoje snage usmjeruju na konzolasko tržiste dok se na pc-u ponose zlatnim kokama Simsima te novim Spore-om koji su idealni prikaz ideologije EA-a, ak me razmes...Njima kvaliteteta nije priroritetna, imaju neku osrednju granicu koje se redovito drže...A sto se tice Tiberiuma, razlog njegovog otkazivanja je u tome sto u EA-ov razvojni studio jednostavno nije u stanju napravit FPS koji bi konkurirao velikanima poput Far Cry-a, Stalker-a, Crysis-a(u tom slucaju EA je izdavac, al mislim na nesto drugo), COD-a i slicnih. EA-ovi programeri nemaju bas iskustva na tom podrucju tj, smatram da nisu u stanju napraviti nesto u rangu Crysis-a pa automatski nebi imali neku dobru prodaju uz danasnju takvu konkurenciju na tržistu, posebice na podrucju pucacina...

torcida007
06-10-2008, 08:46
Ma meni svejedno šta oni izbacuju na konzolama.Istina je da se uzdaju u svoju veliku pompu i reklamiranje nekih igara(šta im većinom pali),ali su doživjeli debakl sa Crysisom(neznam zašto igra nije loša,ali preveliki hardverski zahtjevi).I tvoja prognoza s ovim naslovom je toćna,teško da bi mogli napravit kvalitetan shooter koji bi konkurirao velikanima žanra,ali kako igra uopće nije izašla nikad nećemo znati kakva je mogla ispast.Iako se nije ćinila veoma inovativnom i kvalitetnom. :thumbs2: :gitara: