PDA

Pogledaj cijelu verziju : Komp se resetira sam. Help



Xeno Zero
30-09-2008, 16:40
Imam jedan poveći problem , naime komp mi se resetira sam od sebe i to samo u Diablo 2, prije mi se to nije događalo no odkad sam bio stavio 1.12a patch tu je negdje počelo.
Pokušao sam reinstalirat igru jedno 5 puta , danas sam pokušao sa 1.11b patchom ista priča.
Instalirao sam zadnji driver za grafu, flasho zadnji bios za ploću, temperature grafe i proca su normalne , neznam više kaj da radim.
U svakoj drugoj igri radi normalno sve 5, samo Diablo uzrokuje resetiranje ima ko kakav savjet?

Karlo_from_Bjelovar
30-09-2008, 17:05
mos pokusat scanat komp od virusa i ostale gamadi, iako sumnjam da je to...
mozes pokusat s nekim registry cleanerom, mozes pokusat sys restore...

iako se meni cini da je ovo poprilicno zrelo za jedan format c...

Xeno Zero
30-09-2008, 17:11
Jooooj :-x , kak mrzim radit instal winsa no kadkad je to jedina opcija :( , a niš bum za weekend, nadam se da će to riješit probleme.

IGoR_2803
30-09-2008, 22:44
ako ti je uključen system restore, pokušaj restorat prije instaliranja patcha, kao što ti je karlo rekao... možda je instalacija patcha sjebala neki zapis u registryu, pa sad bez obzira na reinstalaciju igre, on prouzrokuje probleme... ovo bubam, mozda je krivo, ali nekom logikom dolazim do toga... ako mozes doci do full verzije Uninstall Tool, probaj njome uninstalirati igru i pobrisati sve registry keyeve vezane uz igru, pa nanovo instalirati...

Xeno Zero
04-10-2008, 21:46
Ovo više nema logike bare u mojoj glavi, promjenio sam Os , sad sam na Vista Ultimate znači nemože bit ništa oko registrija ni drivera a ni os-a a i dalje se ovo događa više fakat nekužim. :(

Karlo_from_Bjelovar
04-10-2008, 22:10
desna tipka na diablo2 shortcut, odi pod compatibiilty tab, stavi tmao da ti se runa u XP SP2 comp. modeu, stavi kvacicu na run as admin i run in 256 colors...

Xeno Zero
05-10-2008, 09:37
To sam bio prvo išo namjestit, samo kaj nema smisla neće ni tako radit normalno.
Pazi ni na Visti ni na Xp-u, jučer sam probo opet mi se restarto , a tipa igram Half Life 2 nekolio sati i ništa i sve ostale igre rade super.

Karlo_from_Bjelovar
05-10-2008, 09:41
si pokusao ponovno skinuti patch za blizzovih stranica te ponovno "nabavit" d2 cd-e?

Bartuc
05-10-2008, 09:51
Preselio sam u Pomagaj Brate pošto je riječ o softwareskom problemu i možda više ljudi, spremnih pomoći, prati ovaj podforum...

croat1gamer
05-10-2008, 10:10
eh, i moguce je do konfiguracije, grafa je dx 10? rite
to je meni zhebalo tucet starijih igara da se resetiraju nakon nekog vremena
zasad vidim rjesenje u nabavljanju pre dx 10 grafe