PDA

Pogledaj cijelu verziju : iphone vs xperia x1



.:-:.
30-09-2008, 13:56
dakle danas je izišla xperia,pa me zanima da li da kupim iphone 3G ili xperiu.što se vama čini bolje.....

Constantine
30-09-2008, 19:18
Koliko kosta ta xperia,mislim da je puno skuplja od iPhone-a?

.:-:.
01-10-2008, 13:56
xperia u britaniji dođe 584 funte,znači oko 6600kn,a iphone će doč oko 3000k.al mi to nije važno,mene zanima koji je kvalitetniji,bolji,ima više mogćnosti.vidim da xperia vodi,kako sam i pretpostavljao.

Korpse
01-10-2008, 20:20
Xpreia ofc. ipak je SE :D
Evo usporedi :D
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone1=2246 (http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2424&idPhone1=2246)

Constantine
01-10-2008, 20:49
xperia u britaniji dođe 584 funte,znači oko 6600kn,a iphone će doč oko 3000k.al mi to nije važno,mene zanima koji je kvalitetniji,bolji,ima više mogćnosti.vidim da xperia vodi,kako sam i pretpostavljao.
xperia je definitivno bolja,ali 6600kn za mobitel,to je jednostavno previše.

W3DR4N
01-10-2008, 21:31
koliko god koštao, xperia će uvijek ostati samo mobitel, dok je iphone ipak iphone

red_bull
02-10-2008, 18:50
ma za te pare nema sanse. nikad vise sony-ericsson, imao 2 i ni jedan nije izdrzao 1 punu god rada.. a bili su jednostavni :thumbs1: ovo cudo bu pregorilo svako 10.

Lord Jambrek
04-10-2008, 07:20
koliko god koštao, xperia će uvijek ostati samo mobitel, dok je iphone ipak iphone

Jelda.

Svi pljuju po iphone-u jer nema video snimanje, mms i još neke gluposti. Video snimanje se može unlockat. MMS? Ajde mi recite koliko zaista šaljete MMS-ove u svome životu, a da nisu na nekoj akciji pa ih imate besplatno ili nešto slično.

Iphone je najbolja stvar za surfanje, 3.5" ekran koji funkcionira k'o zmaj, svatko 'ko je imao prilike isprobati iphone će znati o čem pričam.

Iphone je mobitel kao mobitel, ima osnovne funkcije za zvat i sms, radi čega su i napravljeni mobiteli, ali kao stroj za browsanje i muziku je nešto pre pre dobro. Osim toga Iphone je više nego duplo jeftiniji, a nudi sve funkcije koje svi koriste ovdje.

Dyslexia
05-10-2008, 13:38
koliko god koštao, xperia će uvijek ostati samo mobitel, dok je iphone ipak iphone

Jelda.

Svi pljuju po iphone-u jer nema video snimanje, mms i još neke gluposti. Video snimanje se može unlockat. MMS? Ajde mi recite koliko zaista šaljete MMS-ove u svome životu, a da nisu na nekoj akciji pa ih imate besplatno ili nešto slično.

Iphone je najbolja stvar za surfanje, 3.5" ekran koji funkcionira k'o zmaj, svatko 'ko je imao prilike isprobati iphone će znati o čem pričam.

Iphone je mobitel kao mobitel, ima osnovne funkcije za zvat i sms, radi čega su i napravljeni mobiteli, ali kao stroj za browsanje i muziku je nešto pre pre dobro. Osim toga Iphone je više nego duplo jeftiniji, a nudi sve funkcije koje svi koriste ovdje.


Slazem se s tobom, mobitel je predobar ima bezbroj funkcija, ali sve se to mora otkljucat pomocu programa evo frend ima iphone 8 gb i stavili smo video snimanje, gps, u gradu samo seta i skida sta mu treba. Mobite je predobar i nema nijednog boljeg za tu cijenu.

Astaroth
09-01-2009, 08:56
Ako imaš mogućnost da kupiš iphone, nemoj dalje ni razmišljat, kupi. Nakon bivšeg mobitela sa
windows mobileom nebi ga nikome preporučila.