PDA

Pogledaj cijelu verziju : Svaštara



Mirko L
29-09-2008, 21:42
jeli vama ide na živce kada neiskusni ljudi(u hrvatskoj većina)naziva metalce ''sotonjarama''

kakvo vi mišljenje imate o tome?

la50
29-09-2008, 21:45
prvi put u životu čujem da je netko metalce nazvao "sotonjarama"-wtf
a da je netko to rekao-to su čiste gluposti

LorlonWarrior
29-09-2008, 21:48
Ma daj, ja kad sam počeo slušati metal mene su zajebavali da sam sotonjara al to su stvarno čiste gluposti. A najjače mi je bilo kad mi je profa iz Vjeronauka govorila da su Iron Maideni sotonjare - pa di ćeš to reći. Jebote Adrian Smith nosi križ oko vrata onda ide govorit da je on sotonjara... Ma strašno...

Mirko L
29-09-2008, 21:51
baš o tome i govorin...odma sotonisti(valjda oni to povežu sa coveron albuma ili nešto)

ili oni lordi koji su pivali hard rock na...eh sad san zaboravija...uglavnon odma novine,pitaju ih jeste li sotonisti?
mater in,je bi ih peglon po glavi

MasaKrisT
29-09-2008, 21:59
Kad smo pisali test iz vjeronauka,lordi taman ownali euroshit,i pita prof kao sta mislimo o tome,ja kazem pa odlicno ,zas bi morale pop krave uvijek winat,on men uzme test,da komad,kaze da su oni iz pakla izasli i istjera me van xD

###DK###
29-09-2008, 22:02
Kako jednom Magneto reče "Ljudi uvijek osuđuju ono što ne shvaćaju" što nije slučaj samo s metalcima.

Khorne
29-09-2008, 22:05
Moj prijatelj je bio prosle godine skoro stjeran sa sata zbog majice na kojoj je onaj znak za mir,i to od profesora koji ne predaje vjeronauk i jos nas pol sata uvjerava da je to sve sotonizam :?

LorlonWarrior
29-09-2008, 22:47
Ma daj ti matorci sve stereotipci... Niti su poslušali neki band pa da se makar uvjere da su sotonjare, al ne, oni to odma znaju da su oni svi sotonjare... To ko jedan moj glupi frend što sluša narodnjake. Ja mu na cd spržio tek tako (bilo mjesta ostalo) Bodome, i on meni došo sutra i reko da mu stari reko da baci CD jer ne želi da se kao sotonjare u njegovoj kući slušaju tako nešt... Ja onak osto astonished Oo

Wishmaster
29-09-2008, 23:17
ma nije vredno truda...

Sickmanno1
29-09-2008, 23:51
Ja sam sotonjara :D

The Boz
29-09-2008, 23:56
Ja sam sotonjara :D
Lavejanski? Teistički? Obredni?

flander
29-09-2008, 23:57
sve pomalo

onak, "da se nađe" ili ti "od viška glava ne boli" ^^

Sickmanno1
30-09-2008, 00:08
Ja sam sotonjara :D
Lavejanski? Teistički? Obredni?

Spiritualni :D

The Boz
30-09-2008, 00:09
A ka ha whadda?

OK, sad se brinem :(

Sickmanno1
30-09-2008, 00:11
Luciferu svemoguci, blagoslovi me svojim prosvjetljenjem.

Dopusti mi da izronim iz tame probuden, sa razumjevanjem.

Podari mi znanje da napravim od zivota ono sto zelim.

Podari mi mudrost da vidim stvari onakvim kakve jesu.

Jer zelim prebivati u svijetu inteligentne misli i razumjevanja.

U Luciferovo ime, Slava Luciferu!

Arbiter of Change
30-09-2008, 00:12
Dvije riječi: koga briga?

Svi mi koji slušamo metal ili drugu sotonistički povezivu vrstu glazbe znamo što jesmo, a što nismo i mislim da nam iskreno ne bi trebalo biti važno što neke anonimne i za nas krajnje nevažne osobe, koje su obično i zadrte/konzervativne do bola, misle o nama dok god ne počnu poduzimati agresivne i štetne radnje za nas.

The Boz
30-09-2008, 00:14
Aha, takav dakle.

Nije li pre zakon kaj na apsolutno sve danas zakelje sticker Sotonizam?

narf
30-09-2008, 00:15
jeli vama ide na živce kada neiskusni ljudi(u hrvatskoj većina)naziva metalce ''sotonjarama''

kakvo vi mišljenje imate o tome?

smeta mi naravno, ali opet sam protiv sotonista kao religije, pol. pokreta i bilo čega što narušava sve moralne odredbe ljudi :D

Sickmanno1
30-09-2008, 00:19
Sotonizam je prava stvar.

Zamisli da izbije rat izmedu raja i pakla.

Jer bi rade bio na strani polupijanih budala koji nehebu zivu silu...nabrijavaju se uz Slayer ili bi rade bio na strani ljudi koji jedu burek sa sirom i piju jogurt uz zvukove harfe...

Vrijeme je da odaberes pobjednike...

Vojska Gospodara Lucifera je nepobijediva!!!

flander
30-09-2008, 00:25
pa Lucifer je archanđel kaj ne ?

LorlonWarrior
30-09-2008, 00:28
Dvije riječi: koga briga?

Svi mi koji slušamo metal ili drugu sotonistički povezivu vrstu glazbe znamo što jesmo, a što nismo i mislim da nam iskreno ne bi trebalo biti važno što neke anonimne i za nas krajnje nevažne osobe, koje su obično i zadrte/konzervativne do bola, misle o nama dok god ne počnu poduzimati agresivne i štetne radnje za nas.

Ah, meni npr već je štetna radnja što pričaju da sam sotonjara, čovječe ljudi bježe od mene i takva sranja se događaju. Al ugl slažem se s citatom skroz :D

Hellboy
30-09-2008, 09:07
Sotonizam je prava stvar.

Zamisli da izbije rat izmedu raja i pakla.

Jer bi rade bio na strani polupijanih budala koji nehebu zivu silu...nabrijavaju se uz Slayer ili bi rade bio na strani ljudi koji jedu burek sa sirom i piju jogurt uz zvukove harfe...

Vrijeme je da odaberes pobjednike...

Vojska Gospodara Lucifera je nepobijediva!!!

polupijane budale redovno završe to malo što im fali da budu full pijani pa se međusobno mlate...eh...dok mi jedemo sirnicu (jer burek jedino može biti s mesom) i pijemo jogurt uz zvukove harfi, gledamo vas budale kako se međusobno štemate oko gajbe pive... ^^
Jesus loves you...NOT

Sickmanno1
30-09-2008, 10:13
polupijane budale redovno završe to malo što im fali da budu full pijani pa se međusobno mlate...eh...dok mi jedemo sirnicu (jer burek jedino može biti s mesom) i pijemo jogurt uz zvukove harfi, gledamo vas budale kako se međusobno štemate oko gajbe pive... ^^
Jesus loves you...NOT

znam da je burek samo od mesa, al pol ljudi ovdje ne bi skuzili sta je sirnica :(

Lucifer je milostiv...piva je besplatna ^^

Maloki
30-09-2008, 10:18
Kad smo pisali test iz vjeronauka,lordi taman ownali euroshit,i pita prof kao sta mislimo o tome,ja kazem pa odlicno ,zas bi morale pop krave uvijek winat,on men uzme test,da komad,kaze da su oni iz pakla izasli i istjera me van xD
Pa zato ne ideš na vjeronauk nego odeš na etiku :P
Ja nisam nikad ni išo na vjeronauk, al sam u 8. razredu bio prisiljen ostati na njemu jer po tom nekom novom pravilu pod satom se nije smjelo šetat po školi - ili ostati na vjeronauku ili ići u knjžinicu. A tim danom knjižnica nikad nije radila. Je da sad moram svaku drugu subotu ić u školu jer nam ne mogu stavit etiku u tjedan, al ono, čisto me zabolii ^^

Hellboy
30-09-2008, 10:50
Etika FTW...imao sam mutavog profesora etike u srednjoj...cca 15 minuta etike tjedno...a u osnovnoj smo kod frenda igrali quake i UT dok su ovi učili kako je Isus pretvorio vodu u vino ^^

GaTa666
30-09-2008, 10:56
Sotonizam je prava stvar.

Zamisli da izbije rat izmedu raja i pakla.

Jer bi rade bio na strani polupijanih budala koji nehebu zivu silu...nabrijavaju se uz Slayer ili bi rade bio na strani ljudi koji jedu burek sa sirom i piju jogurt uz zvukove harfe...

Vrijeme je da odaberes pobjednike...

Vojska Gospodara Lucifera je nepobijediva!!!

I couldn't agree more :D

Kenyi
30-09-2008, 10:57
Nije li pre zakon kaj na apsolutno sve danas zakelje sticker Sotonizam?

Prezakon e http://lnl.com.hr/forum/images/smiles/plac.gif

Sickmanno1
30-09-2008, 11:03
Ajmo...sva braca pakla i sve vjerne sluga naseg gospodara Lucifera pomolimo se...

Slava ti, Satano, na visinama
Neba, gdje vladase, i u dubinama
Pakla, gdje svladan ti lik u sutnji sanja!
Daj, da jednog dana pod Stablom Saznanja
Do tebe pocinem, kad ce ti nad glavom
Grane saviti Hram svojom silnom slavom!

_ZlayA_
30-09-2008, 11:04
ti ljudi koji pricaju o sotonizmu uopce ne znaju sta je pravi sotonizam :( i tuzno je koliko je sotonizam razumniji i logicniji od ostalih religija i idealizama...

edit. sad vidjeh sickov post...
Hail Satan!

Hellboy
30-09-2008, 11:09
Ajmo...sva braca pakla i sve vjerne sluga naseg gospodara Lucifera pomolimo se...

Slava ti, Satano, na visinama
Neba, gdje vladase, i u dubinama
Pakla, gdje svladan ti lik u sutnji sanja!
Daj, da jednog dana pod Stablom Saznanja
Do tebe pocinem, kad ce ti nad glavom
Grane saviti Hram svojom silnom slavom!
I onda će, o moćni gospodaru tame
svizac u omot čokoladu zamotati...

Sickmanno1
30-09-2008, 11:12
Hellboy v2.0, molim te da se prestanes ismijavati mojoj vjeri :P

"Those who suffer for my sake I will surely reward in one of the worlds."S- Satan

Hellboy
30-09-2008, 11:13
Hellboy v2.0, molim te da se prestanes ismijavati mojoj vjeri :P

"Those who suffer for my sake I will surely reward in one of the worlds."S- Satan
da...dobiš pakleni puding spravljen od tijela bezbrojnih grešnika sa Sotona šlagom (TM)...

Sickmanno1
30-09-2008, 11:17
da...dobiš pakleni puding spravljen od tijela bezbrojnih grešnika sa Sotona šlagom (TM)...

T_T

"In The Secret Of My Knowledge There Is No God But Me."S- SATAN

Hellboy
30-09-2008, 11:20
da...dobiš pakleni puding spravljen od tijela bezbrojnih grešnika sa Sotona šlagom (TM)...

T_T

"In The Secret Of My Knowledge There Is No God But Me."S- SATAN
bar ti je gazda skroman ^^

_ZlayA_
30-09-2008, 11:30
Give blow for blow, scorn for scorn, doom for doom—with compound interest liberally added thereunto! Eye for eye, tooth for tooth, aye four‐fold, a hundred‐fold! Make yourself a Terror to your adversary, and when he goeth his way, he will possess much additional wisdom to ruminate over. Thus shall you make yourself respected in all the walks of life, and your spirit—your immortal spirit—shall live, not in an intangible paradise, but in the brains and sinews of those whose respect you have gained.S- SATAN

Neven <R>
30-09-2008, 11:32
Samo da napravim digresiju, burek je i od mesa i od sira, jer je burek skupni turski naziv za sve pite koje su napravljene na taj specifičan način. Tako da molim da se više ne pravite pametni sa sirnicama i burecima jer su to besmislicie nastale iskrivljavanjem originalnog značenja riječi burek u susjednim nam krajevima. 8)

Now carry on...

_ZlayA_
30-09-2008, 11:48
Why thank you... Moving on...

Satan represents kindness to those who deserve it, instead of love wasted on ingrates!

K4ciga
30-09-2008, 12:06
Ne smatram kako su svi metalci sotonisti,vjerujem kako su neki metalci veći vjernici od nekih koji se furaju na Thompsona.

Sickmanno1
30-09-2008, 12:08
Give blow for blow, scorn for scorn, doom for doom—with compound interest liberally added thereunto! Eye for eye, tooth for tooth, aye four‐fold, a hundred‐fold! Make yourself a Terror to your adversary, and when he goeth his way, he will possess much additional wisdom to ruminate over. Thus shall you make yourself respected in all the walks of life, and your spirit—your immortal spirit—shall live, not in an intangible paradise, but in the brains and sinews of those whose respect you have gained.S- SATAN

:pray: :pray: :pray:

@Kaciga

Potpis...imam takvog prijatelja...makar ono nekuzim ga...svake nedjelje je obavezno u crkvi, a najdrazi mu je black metal :(

The Great Duck
30-09-2008, 12:55
Ne smatram kako su svi metalci sotonisti,vjerujem kako su neki metalci veći vjernici od nekih koji se furaju na Thompsona.
Thompsonove pjesme u zadnje vrijeme pomalo počinju i ličiti na metal...A glazba i ne mora biti povezana s nekom vjerskom sljedbom/političkom ideologijom...

Cthulhu
30-09-2008, 13:37
Ajmo...sva braca pakla i sve vjerne sluga naseg gospodara Lucifera pomolimo se...

Slava ti, Satano, na visinama
Neba, gdje vladase, i u dubinama
Pakla, gdje svladan ti lik u sutnji sanja!
Daj, da jednog dana pod Stablom Saznanja
Do tebe pocinem, kad ce ti nad glavom
Grane saviti Hram svojom silnom slavom!

People in the house,put your hands in the air for the big S!!!

###DK###
30-09-2008, 18:04
Give blow for blow, scorn for scorn, doom for doom—with compound interest liberally added thereunto! Eye for eye, tooth for tooth, aye four‐fold, a hundred‐fold! Make yourself a Terror to your adversary, and when he goeth his way, he will possess much additional wisdom to ruminate over. Thus shall you make yourself respected in all the walks of life, and your spirit—your immortal spirit—shall live, not in an intangible paradise, but in the brains and sinews of those whose respect you have gained.S- SATAN

:pray: :pray: :pray:

@Kaciga

Potpis...imam takvog prijatelja...makar ono nekuzim ga...svake nedjelje je obavezno u crkvi, a najdrazi mu je black metal :(

To ipak ne znači da on nije vjernik.
Možeš ti slušati šta god hoćeš pa opet biti religiozniji od drugih.
Čovjeku se sviđa taj tip glazbe i to je to.
I to ga ne čini nikakvim manjim vjernikom od drugih.
Ta i ja slušam metal pa sam vjernik. :)

Sickmanno1
30-09-2008, 18:14
Nekak mi nema logike slusat pjesme o antikrscanskim i sotonistickim elementima ako si krscanin <_<

###DK###
30-09-2008, 18:28
Nekak mi nema logike slusat pjesme o antikrscanskim i sotonistickim elementima ako si krscanin <_<

A eto, šta ćeš?
Kad voliš taj tip glazbe, tako ti je.
Ta ne činiš ništa loše slušajući to.

Gwin
30-09-2008, 18:34
ah.. ja sam se našao u dilemi.. nisam mogao pomirit kršćanstvo i heavy metal

pa sam se odrekao kršćanstva..

enikejs.. znate ko su najveći sotonisti danas u hrvatskoj?? vlada koja je danas donijela zabranu pušenja u svim zatvorenim javnim prostorima. to znači da nemrem odvet sickmanna na pivu i zapalit pljugu istovremeno.. donijet će više neadovoljstva i nervoze tom odlukom nego svi diktatori zadnjih 100 godina.

Hellboy
30-09-2008, 18:39
70% populacije su nepušači...manjina dobija deblji kraj batine...
1:0 za nas
flawless vicotry ^^

Sickmanno1
30-09-2008, 18:46
enikejs.. znate ko su najveći sotonisti danas u hrvatskoj?? vlada koja je danas donijela zabranu pušenja u svim zatvorenim javnim prostorima. to znači da nemrem odvet sickmanna na pivu i zapalit pljugu istovremeno.. donijet će više neadovoljstva i nervoze tom odlukom nego svi diktatori zadnjih 100 godina.

u potpunosti se slazem ^^

@Hellboy...tolerancija FTW!

Hellboy
30-09-2008, 18:51
ja sam jezivo netolerantan prema onima koji mi zagađuju zrak...da se mene pita uveo bih potpunu i apsolutnu zabranu duhanskih i alkoholnih proizvoda...^^

Sickmanno1
30-09-2008, 18:52
ja sam jezivo netolerantan prema onima koji mi zagađuju zrak...da se mene pita uveo bih potpunu i apsolutnu zabranu duhanskih i alkoholnih proizvoda...^^

A najvece zagadivace tipa automobili bi ostavio?:P

Neven <R>
30-09-2008, 18:56
E ovak kaj velite da preselim topic u mravlju i pritom ga preimujem u "rasprava o bitnim stvarima" ili neki maštovit naslov koji smislite? :P

Sickmanno1
30-09-2008, 18:57
Moze...premjesti, al ostavi naziv :D

ili promjeni naziv samo u Sotonizam :pray:

Neven <R>
30-09-2008, 19:52
Topic premješten pošto ionako većina postova nije imala prevelike veze s temom, a žao mi lockat.

Cthulhu
30-09-2008, 19:54
Nekak mi nema logike slusat pjesme o antikrscanskim i sotonistickim elementima ako si krscanin <_<
eh,ja sam slušao mansona i bio kršćanin.sad više nisam...
ali još uvijek slušam mansona,i to jako često i jako puno.

GaTa666
30-09-2008, 19:55
ja sam jezivo netolerantan prema onima koji mi zagađuju zrak...da se mene pita uveo bih potpunu i apsolutnu zabranu duhanskih i alkoholnih proizvoda...^^

Kao prvo nije dokazano da pasivno pusenje steti zdravlju a i ako steti to je vrlo mala i zanemarljiva steta. Sad kad je to receno da ti jos kazem da se ne slazem s tobom.
Ja nisam pusac ali nemam nista protiv onih koji puse. Po meni su one razne kampanje protiv pusenja i sl. gluposti cista sranja. Pa niko ljude ne tjera da moraju pusit to je njihov izbor.
Oni sami odlucuju hoce li to uraditi ili ne i ko smo mi da nekome govorimo da ne smije pusit.

Kenyi
30-09-2008, 19:57
Kao prvo nije dokazano da pasivno pusenje steti zdravlju a i ako steti to je vrlo mala i zanemarljiva steta.

-_- , razmisli svojom glavom.

Maloki
30-09-2008, 19:57
bar ti je gazda skroman ^^

Isto bi se moglo reći i za tvog :P

Cthulhu
30-09-2008, 19:58
ja sam jezivo netolerantan prema onima koji mi zagađuju zrak...da se mene pita uveo bih potpunu i apsolutnu zabranu duhanskih i alkoholnih proizvoda...^^
same here...

_ZlayA_
30-09-2008, 20:02
Nekak mi nema logike slusat pjesme o antikrscanskim i sotonistickim elementima ako si krscanin <_<

A eto, šta ćeš?
Kad voliš taj tip glazbe, tako ti je.
Ta ne činiš ništa loše slušajući to.
da tako je kad slusas samo ono imba kul zavijanje gitare ali ne razumjes sta ozi pjeva :gitara: :gitara: :gitara:

Lord Jambrek
30-09-2008, 20:15
ah.. ja sam se našao u dilemi.. nisam mogao pomirit kršćanstvo i heavy metal

pa sam se odrekao kršćanstva..

enikejs.. znate ko su najveći sotonisti danas u hrvatskoj?? vlada koja je danas donijela zabranu pušenja u svim zatvorenim javnim prostorima. to znači da nemrem odvet sickmanna na pivu i zapalit pljugu istovremeno.. donijet će više neadovoljstva i nervoze tom odlukom nego svi diktatori zadnjih 100 godina.

To vrijedi tek od svibnja ako se ja ne varam.



I da, živcira me to.

Čim obučeš crno, odma si sotonist.

Ljudi koji tak gledaju su osobe s predrasudama i nisu vrijedni moje pažnje.

K4ciga
30-09-2008, 20:53
70% populacije su nepušači...manjina dobija deblji kraj batine...
1:0 za nas
flawless vicotry ^^

Aha,bit će manje dima u zraku.Rezultat?

Bit će manje prometa u kafićima,što vodi do propadanja manjih ugostiteljskih objekata,a oni "veći" će imati promet drastično smanjen,tako da će se automatski smanjiti ionako mizerne plaće konobara & konobarica.Sve to vodi do više nezaposlenih,što vodi do...shvaćaš.

Hellboy
30-09-2008, 20:57
ja sam jezivo netolerantan prema onima koji mi zagađuju zrak...da se mene pita uveo bih potpunu i apsolutnu zabranu duhanskih i alkoholnih proizvoda...^^

Kao prvo nije dokazano da pasivno pusenje steti zdravlju a i ako steti to je vrlo mala i zanemarljiva steta. Sad kad je to receno da ti jos kazem da se ne slazem s tobom.
Ja nisam pusac ali nemam nista protiv onih koji puse. Po meni su one razne kampanje protiv pusenja i sl. gluposti cista sranja. Pa niko ljude ne tjera da moraju pusit to je njihov izbor.
Oni sami odlucuju hoce li to uraditi ili ne i ko smo mi da nekome govorimo da ne smije pusit.
ti živiš pod kamenom? njihov je izbor da puše, ali nek to rade u zasebnim prostorijama...nek mi ne zagađuju zrak...imam pravo udisati čist zrak bez da netko baca svoje pare da se truje i još k tome truje mene...nhf, ali pušači su jako dobri kupci...ako će kupiti nešto čime sebi škode i to braniti svim silama, kupit će baš sve...
@sick ne, ni njih ne bih poštedio...ali bih počeo od ovih...malo pomalo :D
@maloki moj gazda je Gospodin Norris...žali se njemu ako imaš problema ^^
@kaciga da nisu počeli s time, sad ne bi ni upadali u krizu zbog toga...plain and simple...

iznogud1515
30-09-2008, 20:58
iako sam protiv pušenja, slažem se s K4cigom.

Sickmanno1
30-09-2008, 20:59
Takoder Hrvatska lijepo bogami zivi od poreza na cigarete...a smanjit ce se pusenje...tak da im ni to neide u igru...al valjda su izracunali da je bolje izgubit lovu na cigarama i manjoj prodaji alkohola, nego na zdravstvu...

@Hellboy v2.0

Ovo da su pusaci dobri kupci je jednostavno glupo. Ti zderes cokolade, ja zderem cigarete...karikiram...ja sam u zadnjih godinu dana mozda pojeo 2 bombona...slatko nevolim...evo usparao sam tu...potrosio na cigare...sve dode na isto... :wink:

I da...slazem se...neka se zabrani pusenje...al neka se dozvoli barem u nekim birtijama...eto...tak da ljudi poput tebe mogu mirno spavati, a ne brinuti kak ce bogci izgubit 5 godina zivota zbog pasivnog pusenja vikendom dok su kafici puni...muka mi je od te matematike i tog bisera koji je izvalio da cigareta smanjuje zivot za 8 minuta...sta cu ja onda umrijet u narednih par godina jer vec 3 godine pusim oko 50 cigareta dnevno....

Zato kazem da je stvar tolerancije...

Gwin
30-09-2008, 21:37
I da...slazem se...neka se zabrani pusenje...al neka se dozvoli barem u nekim birtijama...eto...tak da ljudi poput tebe mogu mirno spavati, a ne brinuti kak ce bogci izgubit 5 godina zivota zbog pasivnog pusenja vikendom dok su kafici puni....
baš tak.. to je diskriminacija pušača..

jer nisu dali pravo vlasnicima ugostiteljskih objekata da sami odluče žele li pušački ili nepušački objekt. jer pazi logiku, u prostorima za pušače se ne smije posluživati jelo i piće.

nepušači odjebite.. ako ja hoću pušit uz pivo i kikiriki, onda ću pušit uz pivo i kikiriki..

a da ne bi cendrali da su vam zakinuta vaša prava, NISU.. još uvijek imate pravo pronać drugi kafić..

počelo je prije par godina sa uredbom o radio programu, da svaka radio stanica mora sadržavati barem 10% programa domaće produkcije.. pa sad na otvorenom radiju moram slušat luku nižetića.
sad mi ne daju da pušim i pijem istovremeno..
kaj je slijedeće..budu zabranili klompe?

Kenyi
30-09-2008, 21:45
e onak rinejmo sam ovo u svaštara tako da mozete pricati o svemu sto vam je na srcu.

Cthulhu
30-09-2008, 21:50
hvala lijepa.oujea...

Neven <R>
30-09-2008, 21:53
jer nisu dali pravo vlasnicima ugostiteljskih objekata da sami odluče žele li pušački ili nepušački objekt. jer pazi logiku, u prostorima za pušače se ne smije posluživati jelo i piće.
I što bi odlučilo 99,9% ne, 100% vlasnika birceva? De ajde nemoj takve floskule prodavati, malo bolje argumentiraj to...

Jer hej ako je od nas 10 u društvu nepušača, a 1 pušač normalno da ćemo ići u pušačku birtiju čisto jer će frendu biti puno veći problem izaći van i popušiti cigaretu nego nama njegov dim.

neprdioci odjebite.. ako ja hoću prditi uz proljev i podrigivanje, onda ću prditi uz proljev i podrigivanje..

Fakat mi ne smetaju pušači niti imam išta protiv pušenja, ali me smeta taj stav: O NE KRAJ SVIJETA MORATI ĆU IZAĆI VAN DA POPUŠIM CIGARETU, KRAJ SVIJETA JE, JAOOOOO!!!111

E pa dragi moji ako se ljudska rasa naučila da sere i piša u wc, valjda ćete se i vi naučiti pušiti vani na svježem zraku. ;)

nosferatu25
30-09-2008, 22:03
dobro rečeno :D

Sickmanno1
30-09-2008, 22:18
I što bi odlučilo 99,9% ne, 100% vlasnika birceva? De ajde nemoj takve floskule prodavati, malo bolje argumentiraj to...

Pa ne bi bilo tako jednostavno...birtija koja zeli mogucnost pusenja u svojem lokalu, mora placat recimo pristojbu neku...isto kak mora za televizor itd...


Jer hej ako je od nas 10 u društvu nepušača, a 1 pušač normalno da ćemo ići u pušačku birtiju čisto jer će frendu biti puno veći problem izaći van i popušiti cigaretu nego nama njegov dim.

Ovo ti je glupo...susjed mi ne nepusac i postujem to....dapace makar kaze da mu nesmeta dim, znam da mu smeta i mlati rukom uvijek kad je kod mene, pa ono smanjim...a kod sam kod njega nikad nepusim, makar mi uvijek dozvoli...tak da mogu ja bez cigarete...ako sam ja jedini od 10 ljudi nebum pusio...otici cu van i zapalit cu cigaru svakih sat vremena....nije problem.


Fakat mi ne smetaju pušači niti imam išta protiv pušenja, ali me smeta taj stav: O NE KRAJ SVIJETA MORATI ĆU IZAĆI VAN DA POPUŠIM CIGARETU, KRAJ SVIJETA JE, JAOOOOO!!!111

Nije kraj svijeta...al ak sam ja platio 10kn za svoju pivu kao i ti...zasto je ne bi namiru popio, nego odlazio svaki cas van pusit? Zato sto sam pushac? Zato sto mi je netko prije 8 godina dok sam kreno pusit rekao...e decko...za 8 godina nema pushenja u birtijama...?[/quote]

Neven <R>
30-09-2008, 22:20
Eto meni se od pive svako malo piša. Zašto se ja lijepo ne bi spišao na stolicu umjesto da svako malo idem na wc?

Sickmanno1
30-09-2008, 22:21
Eto meni se od pive svako malo piša. Zašto se ja lijepo ne bi spišao na stolicu umjesto da svako malo idem na wc?

Ako su ti to argumenti onda te zalim :(

Cthulhu
30-09-2008, 22:23
sickmanno has a pretty good point there...

Neven <R>
30-09-2008, 22:25
Gle daj shvati da je pušenje potreba, koji su si sam stvorio i sam moraš izdržati posljedice pušenja (rak će doći malo kasnije :P) , isto kako ti kažeš zašto bi ja morao izaći van i pušiti se svaki nepušač pita zašto bih ja morao trpiti tvoj dim. I ne odvajanje birtija na pušačke i nepušačke ne bi imalo smisla jer u svakom društvu ima pušača i nepušača pa bi se ili društvo moralo razdvojiti ili bi se išlo u pušački birc, moraš priznati da je takva stvarnost.

Sickmanno1
30-09-2008, 22:34
Gle daj shvati da je pušenje potreba, koji su si sam stvorio i sam moraš izdržati posljedice pušenja (rak će doći malo kasnije :P), isto kako ti kažeš zašto bi ja morao izaći van i pušiti se svaki nepušač pita zašto bih ja morao trpiti tvoj dim.

Da sam sam je stvorio...ali nisam znao da cu jednog dana patit zbog toga. Mislim koja ti logika usporedivati to sa pisanjem...pa pisat svatko mora...pusit nemora...al eto ocito zele da sad i svatko pusit nemora ako se zeli druzit sa 70% "normalnog" naroda. Teorija o raku je isto ultra glupa kad uzmes u obzir da mi je djed umro u 72 godini zivota jel se slupo sa motorom, a pusio je preko 50 godina. I rade cu umrijet sa 40 godina i pusit nego zivjet 50 bez da nepusim, jer se na ovaj nacin upotpunjujem i sretan sam sa pusenjem i vlada republike hrvatske ce mi odjebat ono nadraze...otic u birtiju popit pivu i popusit cigaru...onak jel trazim toliko puno od jebenog zivota...

I sad ide tekst sa caps lock...

NAPISAO SAM DA SE SLAZEM DA SE TREBA ZABRANITI PUSENJE....ALI NE U SVIM BIRTIJAMA JER TO NIJE POSTENO. BIT CE POSTENO DOK NETKO U BIRTIJE NECE SMJET PRDNUT JEL MENI SMETA PRDEZ I SMETA MI DOK NETKO U BIRTIJI JEDE COKOLADU!!!!!

Neven <R>
30-09-2008, 22:37
BIT CE POSTENO DOK NETKO U BIRTIJE NECE SMJET PRDNUT JEL MENI SMETA PRDEZ I SMETA MI DOK NETKO U BIRTIJI JEDE COKOLADU!!!!!
Slažem se!!!!!!

I ŠTA ONI MENI IMAJU REĆI IDI DOMA u 3. AKO JA OĆU DA BIRTIJA RADI DO 7 ONDA IMA DA RADI DO 7

GaTa666
30-09-2008, 22:46
BIT CE POSTENO DOK NETKO U BIRTIJE NECE SMJET PRDNUT JEL MENI SMETA PRDEZ I SMETA MI DOK NETKO U BIRTIJI JEDE COKOLADU!!!!!
Slažem se!!!!!!

I ŠTA ONI MENI IMAJU REĆI IDI DOMA u 3. AKO JA OĆU DA BIRTIJA RADI DO 7 ONDA IMA DA RADI DO 7

Na vasoj sam strani momci.

nosferatu25
30-09-2008, 22:47
ja sam na nevenovoj, iako se delimično slažem i sa sickom...

Sickmanno1
30-09-2008, 22:51
BIT CE POSTENO DOK NETKO U BIRTIJE NECE SMJET PRDNUT JEL MENI SMETA PRDEZ I SMETA MI DOK NETKO U BIRTIJI JEDE COKOLADU!!!!!
Slažem se!!!!!!

I ŠTA ONI MENI IMAJU REĆI IDI DOMA u 3. AKO JA OĆU DA BIRTIJA RADI DO 7 ONDA IMA DA RADI DO 7

DA!!! MENE TJERAJU ISTO!!!

Gwin
30-09-2008, 23:42
@Neven <R> potreba?? možda..

i kaj onda?? u mom društvu su svi pušači osim mene.. ja nisam tražio da se mijenja zakon zbog mene. meni ovaj zakon znači kurca. jer ja sad sa ekipom ne mogu normalno otić van na cugu jer će se netko od njih morat stalno dizat i izlazit van zapalit. onak.. dok on ode van piva mu se zgrije.. nije fer prema čovjeku... a bogme niti prema meni.. nemrem normalno vodit razgovor sa osobom koja stoji vani na terasi i upražnjava svoju bolesnu ovisnost.

ne znam po čemu ste vi bolji od njih? kažeš 70% hrvata je nepušačko? i kaj onda?? di je tu problem da svaki treći kafić dobije dozvolu za "pušačko okruženje" ?? i nema frke.. ista stvar kao i sa glazbom.. sigurno neću otić u neki objekt di se sviraju cajke.. nego ću otić tamo di se svira rock/metal.. paralelno tome imaš izbor pušački/nepušački objekt, ovisno o društvu. kad vodim klince na sok, onda ću otić u nepušački kafić. ali kad idem s ekipom, onda možemo komotno otić i onaj treći di se može dobit uz pivo i kikiriki može zapalit..

pokušava se smanjit smrtnost ljudi od posljedica pušenja?? i smanjit troškove liječenja?? nek probaju smanjit neke druge troškove.. ja sam slomio ruku ovo ljeto.. nisam se pogodio štekom cigareta, nego sam pao na SPORTU.. ono, zdrav život i tak to.. naravno da su mi naplatili svaki jebeni pregled u ta dva mjeseca.. i fizikalnu terapiju. imaju oni sasvim dovoljno novaca; samo kaj to ode na ministrov Audi A6 3.0TDI.. bullshit.. ionak su nam naplatili sve kaj se može naplatit.. od moje bruto plaće ode 4.000kn mjesečno na račun države.. da bi ja neovisno o tome morao platit osnovne lijekove za svojeg trogodišnjeg sina.. i odbijam prihvatit tezu da je svih 4.000kn otišlo na troškove liječenja od posljedica pušenja. na mog pokojnog punca sigurno nisu potrošili tolko novaca..

enikejs.. lejm.. kaj je slijedeće.. zabranit će slušanje heavy metala u kafićima?

@sickmanno.. slijedeći put idemo zajedno.. trebat će im cijeli odred policije da nas obojicu izbace iz birca :D

Neven <R>
01-10-2008, 00:17
enikejs.. lejm.. kaj je slijedeće.. zabranit će slušanje heavy metala u kafićima?


Zabrana uvoza svježih banana u Mongoliji.

_ZlayA_
01-10-2008, 07:51
nije da imate temu pusenje u alt f4, ali ne, ne, morali ste vi od teme o sotonizmu praviti temu o pušenju i uvozu svjezih banana u mongoliju :(
vratite se na sotonizam nao!

Gwin
01-10-2008, 09:18
kolko ja vidim tema se zove svaštara i u prigladnom je podforumu

_ZlayA_
01-10-2008, 10:00
stvar je sto nije bila svastara i bila je intelektualnija od ovoga...

Neven <R>
01-10-2008, 10:05
Nije. :P

Hellboy
01-10-2008, 10:19
stvar je sto nije bila svastara i bila je intelektualnija od ovoga...
pročitaj napomenu moda od prije par stranica...

Sickmanno1
01-10-2008, 11:12
@sickmanno.. slijedeći put idemo zajedno.. trebat će im cijeli odred policije da nas obojicu izbace iz birca :D

hehehe...ma ja taj zakon nebum hebao ni 5% kao ni vecina malih birtija jel im bude nuzno da negiraju zakon u smislu da nepropadnu. Pretezito male birtije zive od 5-10 lokalnih alkosa...a od tih 10, mozda 1 nepusi...ili budemo ko talijani, stavljamo svu sicu u malo kasicu prasicu i onda ak naleti inspekcija placa se iz te kasice xD...

GaTa666
01-10-2008, 11:27
http://www.southparkstudios.com/episodes/103937/

Evo vam jedna prigodna epizoda south parka o pusenju.
Pogledajte :)

Sickmanno1
01-10-2008, 11:51
http://www.southparkstudios.com/episodes/103937/

Evo vam jedna prigodna epizoda south parka o pusenju.
Pogledajte :)

hahahaha, pogledao sam sve episode i nemrem vjerovat da mi je ova promaknula...ili je se nesjecam...definitivno jedan od boljih...placem od smjeha sad dok je gledam

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

The Great Duck
01-10-2008, 14:58
Ma mislim da bi,nakon što bude otvoreno dovojno radnih mjesta,trebalo prestati uvoziti cigarete,a zabraniti njihovu proizvodnju i konzumaciju u zemlji,jer ne znam zbog čega su one dozvoljene,kad su one droga kao i neke ilegalne supstance.
@Cthulhu:Šta je tako teško pisati na hrvatskom?

Mirko L
01-10-2008, 15:11
jednostavno nek odvoje kafiće za pušače i za nepušače i to je to...btw prošlih nekoliko stranica je bilo offtopic...
tema se zvala ''svi sotonisti'' al je preimenovana i iz pljuvačnice primištena u GMK.

imate u alt+f4 temu o pušenju,idite tamo

_ZlayA_
01-10-2008, 15:12
fakat klanjam vam pusenje prozorom vise vratite se na sotonizam!

Sickmanno1
01-10-2008, 16:26
Teko toliko da znate...Sotona voli da pusimo :)

amirix
01-10-2008, 16:45
mene ne zovu sotonjarom__al govore da se drogiram i da duvam travu_ništa bolje

Mirko L
03-10-2008, 13:19
molija bi onoga koji je preimenova ime teme da vrati originalno ime''svi sotonisti ili tako nešto'' da ljudi znaju o čemu se radi

LorlonWarrior
03-10-2008, 14:18
mene ne zovu sotonjarom__al govore da se drogiram i da duvam travu_ništa bolje

Sme here. Čak me jedan retus počeo zvat Demon Napušenko

Nodakim
04-10-2008, 23:53
[quote="Hellboy v2.0":1pe88uy3]ja sam jezivo netolerantan prema onima koji mi zagađuju zrak...da se mene pita uveo bih potpunu i apsolutnu zabranu duhanskih i alkoholnih proizvoda...^^

Kao prvo nije dokazano da pasivno pusenje steti zdravlju a i ako steti to je vrlo mala i zanemarljiva steta. Sad kad je to receno da ti jos kazem da se ne slazem s tobom.
Ja nisam pusac ali nemam nista protiv onih koji puse. Po meni su one razne kampanje protiv pusenja i sl. gluposti cista sranja. Pa niko ljude ne tjera da moraju pusit to je njihov izbor.
Oni sami odlucuju hoce li to uraditi ili ne i ko smo mi da nekome govorimo da ne smije pusit.
ti živiš pod kamenom? njihov je izbor da puše, ali nek to rade u zasebnim prostorijama...nek mi ne zagađuju zrak...imam pravo udisati čist zrak bez da netko baca svoje pare da se truje i još k tome truje mene...nhf, ali pušači su jako dobri kupci...ako će kupiti nešto čime sebi škode i to braniti svim silama, kupit će baš sve...
@sick ne, ni njih ne bih poštedio...ali bih počeo od ovih...malo pomalo :D
@maloki moj gazda je Gospodin Norris...žali se njemu ako imaš problema ^^
@kaciga da nisu počeli s time, sad ne bi ni upadali u krizu zbog toga...plain and simple...[/quote:1pe88uy3]

Zrak je besplatan.Svaki čovjek sudjelujeu stvaranju istoga i zato nemaš ama baš nikakva prava u vezi njega.
Ljudi su idioti i većini treba oduzeti pravo brigi o sebi.Ostatak ljudi obučava majmune da ih hrane i čuvaju te zatim nastave normalno živjeti.
Pasivno pušenje nije štetno?Em...da....šteti isto kao i normalno pušenje
Zdrav razum
:)

Mirko L
06-10-2008, 19:09
da,štetno je,slažen se ali opet ti napastuješ ovu temu...idi u alt+f4 pa tamo ti ima tema pušenje

Cthulhu
06-10-2008, 21:35
mene ne zovu sotonjarom__al govore da se drogiram i da duvam travu_ništa bolje

Sme here. Čak me jedan retus počeo zvat Demon Napušenko
jel može ovo u sig?

Frky
07-10-2008, 13:24
Jeste li se ikad pitali zašto svećenici i časne sestre nose crnu odjeću (ne dok služe misu)??
Mislim ono, nebo i taj đir, sve je bijelo .....

Evo sam sad nedavno vidio svećenika lokalnog pa sam se zapitao!

LorlonWarrior
07-10-2008, 14:43
mene ne zovu sotonjarom__al govore da se drogiram i da duvam travu_ništa bolje

Sme here. Čak me jedan retus počeo zvat Demon Napušenko
jel može ovo u sig?

Moj citat? Ma stavljaj, zašto ne :P

Nodakim
07-10-2008, 14:49
da,štetno je,slažen se ali opet ti napastuješ ovu temu...idi u alt+f4 pa tamo ti ima tema pušenje



Ovo je GMK....ja mogu offtopičari sve dok mi Maja ili neki global mod ne kaže da prestanem...ionako pogledaj naslov....
:)

LorlonWarrior
07-10-2008, 14:57
da,štetno je,slažen se ali opet ti napastuješ ovu temu...idi u alt+f4 pa tamo ti ima tema pušenje



Ovo je GMK....ja mogu offtopičari sve dok mi Maja ili neki global mod ne kaže da prestanem...ionako pogledaj naslov....
:)

Aj kad i vi o cigaretama i offtopicu, da i ja dam svoj sud.

Ja bi iskreno zabranio pušenje na nekim javnim mjestima, zato što mislim da ipak imaju prednost nepušači u odnosu na pušače jer se default rodiš kao nepušač, ne...? Znači kad već truje sebe, ne mora i okolinu. Neka naprave neke prostorije posebno za pušaće. Ja bi da imam lokal zabranio pušenje u njemu ali bi isto tako sagradio i prostoriju za pušače jer ne bi bilo fer da se idu van smrzavat ko budale kad oćedu zapalit.
:wink:

The Great Duck
07-10-2008, 15:14
Jeste li se ikad pitali zašto svećenici i časne sestre nose crnu odjeću (ne dok služe misu)??
Mislim ono, nebo i taj đir, sve je bijelo .....

Evo sam sad nedavno vidio svećenika lokalnog pa sam se zapitao!
Pa,boja mantije/habita/čega već ovisi o redu,npr.Dominikanci nose bijelo,Franjevci smeđe...

Nodakim
07-10-2008, 15:34
da,štetno je,slažen se ali opet ti napastuješ ovu temu...idi u alt+f4 pa tamo ti ima tema pušenje



Ovo je GMK....ja mogu offtopičari sve dok mi Maja ili neki global mod ne kaže da prestanem...ionako pogledaj naslov....
:)

Aj kad i vi o cigaretama i offtopicu, da i ja dam svoj sud.

Ja bi iskreno zabranio pušenje na nekim javnim mjestima, zato što mislim da ipak imaju prednost nepušači u odnosu na pušače jer se default rodiš kao nepušač, ne...? Znači kad već truje sebe, ne mora i okolinu. Neka naprave neke prostorije posebno za pušaće. Ja bi da imam lokal zabranio pušenje u njemu ali bi isto tako sagradio i prostoriju za pušače jer ne bi bilo fer da se idu van smrzavat ko budale kad oćedu zapalit.
:wink:



Ajoj ti se po defaultu isto rodiš da ne znaš hodati ni srat kako spada tako da...(i btw.sta ako mamica puši tijekom trudnoće e onda nisi po defaultu)

LorlonWarrior
07-10-2008, 16:56
Ajoj ti se po defaultu isto rodiš da ne znaš hodati ni srat kako spada tako da...(i btw.sta ako mamica puši tijekom trudnoće e onda nisi po defaultu)

Da al srati i hodati nisu loše i štetne navike... Kako to uopće možeš uspoređivat?
I za mamicu... Ako ona puši, ti se nećeš rodit kao pušač. Bit ćeš možda malo zakržljan ali se s cigaretom u ustima neš rodit, to je sigurno. Ja stvarno ne znam o čem ti pričaš tu... Ako misliš da djete čija je mamica pušila u trudnoći će 100% biti pušać. onak

































NE?

raindog
07-10-2008, 20:56
dd, srat i hodat su super navike

Nodakim
07-10-2008, 20:58
Pa mislim...srati i hodati u isto vrijeme fakat nije dobra navika
:D

Hellboy
07-10-2008, 21:01
otkad?

Nodakim
07-10-2008, 21:06
Dugo?

Electromaster
07-10-2008, 21:23
Omg, krepavam na ovo :rotfl: :rotfl:

Anyway...da se vratim na početnu temu...Da, to je žalosno, ali takva je situacija u ''Lijepoj našoj'' većina populacije je konzervativna i neobrazovana, a mediji su im prilagođeni, a svi oni skupa obožavaju lijepit etikete po svakom tko je drukčiji od njih...

Ja slušam metal i nisam vjernik (Crkva Gaminga još nije legitimna vjera :D ) ali to dvoje, barem kod mene, nije baš povezano...dapače, duže vremena nisam vjernik nego što slušam metal...

Ponavljam, cijela stvar je u mentalitetu hrvatske populacije, koji je, SRANJE...barem je takva većina :( I tako će još dosta vremena ostat... :(

Maloki
07-10-2008, 21:35
Ja sam bio Wigger kada sam odusto od Boga. BLAME DA NIGGA'S IF I GO TO HELL!!

Sickmanno1
08-10-2008, 11:00
Ja bi iskreno zabranio pušenje na nekim javnim mjestima, zato što mislim da ipak imaju prednost nepušači u odnosu na pušače jer se default rodiš kao nepušač, ne...?

lol, prijatelju kakve su ovo gluposti ˇˇ?

Po toj tvojoj teoriji onda ja imam prednost na kiosku ispred covjeka koji kupuje novine, jer sam se rodio s potrebom da pijem, dok se ovaj nije rodio s potrebom da cita <_<

LorlonWarrior
08-10-2008, 13:50
Ja bi iskreno zabranio pušenje na nekim javnim mjestima, zato što mislim da ipak imaju prednost nepušači u odnosu na pušače jer se default rodiš kao nepušač, ne...?

lol, prijatelju kakve su ovo gluposti ˇˇ?

Po toj tvojoj teoriji onda ja imam prednost na kiosku ispred covjeka koji kupuje novine, jer sam se rodio s potrebom da pijem, dok se ovaj nije rodio s potrebom da cita <_<

Da al ti kad piješ ti ne uništavaš drugima zdravlje... I nisam mislio prednost na kiosku nego prednost između pušača i nepušača u lokalima... Šta sad neki nepušač mora izlaziti van iz kafića da bi disao normalan zrak? Pa, ja samo kažem da bi napravio posebnu prostoriju za
smokere ili kad je ne bi bilo onda bi njih tjero van a ne nepušače... Ima nekih kojima smeta taj dim, i sad zbog toga da se idu smrzavat van? Pa ne, zrak ti je potreban, a duhanski dim nije... Zato kažem da nonsomkeri imaju prednost

Sickmanno1
08-10-2008, 14:15
Da, ali opet ima i teskih ovisnika koji se pocnu trest i nije im dobro ako nezapale pljugu...

Ja sam za da se odvoje pusaci i nepusaci...ali od toga nista...jej dobit cu u svakom 100 lokalu neku kupulu gdje budem smijo pusit, ali ne i piti..bezveze...

Ono sto treba napraviti jest da budu posebne birtija za pusaca i nepusaca. Meni osobno ne bi bio problem da odem u birtiju gdje nesmijem pusiti ako su tamo trenutacno moji prijatelji ili ako je neka dobra svirka, dobar party itd...no problem. Izaci cu van i popust pljugu, ili uopce necu. Mogu ja bez cigarete, samo eto puno mi je bolje sa cigaretom. Isto kak mozes igrat PES na tipkovnicu al je bolje na gamepad (lol). Ali mene hebe sto ja kao pusac nemam pravo odabira, vec ono svugdje nema pusenja i tocka. Bezveze....ovdje govorimo o 30% ljudi, dok odbijes djecu i starce koji ni neidu u birtije, postotak je mnogo veci...usudujem se reci pol-pol

Maloki
08-10-2008, 14:37
Al ono, skuži ti tu logiku - po zakonu smiješ pušiti, ali ne smiješ pušiti ni u kafiću, ni u restoranu, ni na cesti. Praktički nigdje. Ali glavno da smijete pušit. :)

LorlonWarrior
08-10-2008, 15:31
Da, ali opet ima i teskih ovisnika koji se pocnu trest i nije im dobro ako nezapale pljugu...


E pa ko im kriv... Šta su počeli pušit uopće? Mogu ja isto tako reći da sam teški ovisnik o O2 i da se počnem tresti kad ne udišem čisti zrak...

Ja samo pokušavam reći da je nepušenje normalno (to se valda svi slažu), a da su pušači iznimke. Zato njima treba napravit posebne prostorije ili birtije a ne nas zajebavat :D... Npr eto meni smeta kad uđem u birtiju i udišem sav onaj dim. Onak stanem ko idiot i nategnem majcu preko nosa, ljudi misle da sam došo pljačkat birtiju jbte... I zašto da ja i puno drugih ljudi koji ne puše se moraju trovat od iznimki?
...

Sickmanno1
08-10-2008, 16:04
Zato sto je legalno :D

Ovo o O2 je tolko glupo da necu ni komentirati...bogce moje malo evo sad uzivaj u birtiji bez dima...dabog i prestali proizvodit automobile da mozes disati lijepo i kad hodas kroz Vukovar...

Kao sto sam vec jednom rekao...da sam znao prije 8 godina da ce se prema meni odnosit zato sto pusim kao prema kriminalcu sigurno ne bi pusio...no kreno sam i to volim...onak sry sto sam sretan ak zapalim cigaru uz pivu...od iduce godine cu biti manje sretan...tocnije nebudem ni izlazio vise u kafice (da, znam da nece sad svjet propast), jer i oni kafici koji nesto valjaju cu ziher propast...a u idotske night clubove i ostala mjesta gdje idu mamini i tatini sinovi i pijuckaju bavariju stvarno ne zelim ici.

Samo me zanima sta ce biti kasnije? Zabrana pusenja u vlastitoj kuci? Kutija cigara 50kn? Zabrana kupovine duhanskih proizvoda? Idiotizam veci od toga da nesmijes vidjeti sise sa 18 godina...a to sto sisas sisu dok si beba nema veze, jer ok je vidjet maminu sisi O_o...

GaTa666
09-10-2008, 16:07
E vezano za sotonizam ja bih vas molio da pogledate ovd dva intervijua grupe Morbid Angel.
Ljudi imaju stvarno dobrih razmisljanja i u potpuno se slazem sa njihovima stavovima.
Samo pogledajte pa komentarisite njihova razmisljanja i stavove vezane za vjeru i sotonizam.

Pt.1 J5GUNAAmCRw
Pt.2 2Ester7VpeQ

Ja osobno mislim da imaju dosta zrela i iskrena razmisljanja i stavove.

smartass
10-10-2008, 13:51
[quote="_ZlayA_":2cebin0d]Give blow for blow, scorn for scorn, doom for doom—with compound interest liberally added thereunto! Eye for eye, tooth for tooth, aye four‐fold, a hundred‐fold! Make yourself a Terror to your adversary, and when he goeth his way, he will possess much additional wisdom to ruminate over. Thus shall you make yourself respected in all the walks of life, and your spirit—your immortal spirit—shall live, not in an intangible paradise, but in the brains and sinews of those whose respect you have gained.S- SATAN

:pray: :pray: :pray:

@Kaciga

Potpis...imam takvog prijatelja...makar ono nekuzim ga...svake nedjelje je obavezno u crkvi, a najdrazi mu je black metal :(

To ipak ne znači da on nije vjernik.
Možeš ti slušati šta god hoćeš pa opet biti religiozniji od drugih.
Čovjeku se sviđa taj tip glazbe i to je to.
I to ga ne čini nikakvim manjim vjernikom od drugih.
Ta i ja slušam metal pa sam vjernik. :)[/quote:2cebin0d]

tako je :pray: hail to the dominik :D

Mirko L
10-10-2008, 18:47
u vezi pušenja sick se preserava...lorlon mu govori da bi odvojia prostor za pušače i za nepušače,a sick u sljedećem postu govori nešto drugo i onda reče ma ja bi odvojia prostor za pušače i nepušače.jel ti čitaš uopće?

i ja bi ih isto odvojia,jer pušači nemaju pravo drugima trovat zrak,ali imaju pravo sami ga sebi trovat

Frky
10-10-2008, 19:10
pušači nemaju pravo drugima trovat zrak,ali imaju pravo sami ga sebi trovat

True, ali je zajebana ta stvar kod zraka što se mješa pa dim pobjegne na nepušačevu stranu!
Sad, odvajati pušače od nepušača stoji, ali onda dajte im da i jedu i piju u tim prostorima!
Nikad nisam skužio zašto ima prostor za pušače a u tom prostoru se nesmije piti (ili jesti ako je restoran u pitanju)!

Nodakim
10-10-2008, 20:40
People tend to puke more if they are smoking and eating at the same time.

LorlonWarrior
12-10-2008, 21:27
True, ali je zajebana ta stvar kod zraka što se mješa pa dim pobjegne na nepušačevu stranu!
Sad, odvajati pušače od nepušača stoji, ali onda dajte im da i jedu i piju u tim prostorima!
Nikad nisam skužio zašto ima prostor za pušače a u tom prostoru se nesmije piti (ili jesti ako je restoran u pitanju)!

Pa čuj, ja mislim da ako si pušač (iznimka) onda bi trebo biti svjestan da snosiš neke lagane "posljedice" kao što je to da se ti trebaš izolirat od nepušača a ne oni od tebe jer ti gadiš zrak ne oni...

Frky
12-10-2008, 22:01
True, ali je zajebana ta stvar kod zraka što se mješa pa dim pobjegne na nepušačevu stranu!
Sad, odvajati pušače od nepušača stoji, ali onda dajte im da i jedu i piju u tim prostorima!
Nikad nisam skužio zašto ima prostor za pušače a u tom prostoru se nesmije piti (ili jesti ako je restoran u pitanju)!

Pa čuj, ja mislim da ako si pušač (iznimka) onda bi trebo biti svjestan da snosiš neke lagane "posljedice" kao što je to da se ti trebaš izolirat od nepušača a ne oni od tebe jer ti gadiš zrak ne oni...

Pa to i ja kažem, izolirajte pušače ali im dajte jednake uvjete kao i nepušačima! Nisu u zatvoru!

LorlonWarrior
12-10-2008, 22:03
Pa to i ja kažem, izolirajte pušače ali im dajte jednake uvjete kao i nepušačima! Nisu u zatvoru!
Of kors. Nisu životinje zato što puše :D

_ZlayA_
13-10-2008, 17:48
ali stvarno ne kontam zasto spiku ne odnesete u temu za pušenje :( nije da je ovo bila prezakon tema prije nego sto je neki bog spomenuo pusenje :(
edit. nasao sam tog famoznog covjeka :(

enikejs.. znate ko su najveći sotonisti danas u hrvatskoj?? vlada koja je danas donijela zabranu pušenja u svim zatvorenim javnim prostorima. to znači da nemrem odvet sickmanna na pivu i zapalit pljugu istovremeno.. donijet će više neadovoljstva i nervoze tom odlukom nego svi diktatori zadnjih 100 godina.

Mirko L
16-10-2008, 14:56
evo ja prije par dana počea nosit metal majice i govore mi da san sotonist.
ali isti dan kad san je stavija na sebe

wiseguy
16-10-2008, 16:06
šta se obazireš na njih,ja bi im rekao sotona je faca,šta sad...to su neobrazovani ljudi/djeca
koji pojma nemaju o glazbi

_ZlayA_
28-10-2008, 20:32
iskreno ne bih prepoznao da mi je neko ovako dao tek tako... sta je sa vama? znatel ko je?
http://img392.imageshack.us/img392/1981/stivurklkp5.th.png (http://img392.imageshack.us/my.php?image=stivurklkp5.png)http://img392.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

_ZlayA_
28-10-2008, 21:28
ane :D
http://img392.imageshack.us/img392/1981/stivurklkp5.th.png (http://img392.imageshack.us/my.php?image=stivurklkp5.png)http://img392.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)[/quote]----------------------->http://divisionstreet.files.wordpress.com/2008/06/urkel.jpg

Grim
30-10-2008, 09:34
Za pusenje u kaficima itd. ja mislim da je dobro rjesenje ko u SAD-u, svi pušaći neka idu u kućice(ko telefonske) u kaficu i puse kolko zele samo da nepusacima ne smeta.......

A sta se tice metalca, nemam pojma o takvoj vrsti muzike ali npr.Marilyn Mason se odjeva ko zensko i maze se sminkom i pjesma mu ide My Personal Jesus s mracnim meni bolesnim spotom, pa sta drugo ja mislim da je on bolesnik i da mora u ludnicu.

Ja jesam kršćanin iako sam nazvan sotonistom i metalcom zbog nicka GrimTheReaper, a nisam ni jedno ni drugo, taj nick mi je od starih dana quake arene i unreala(Reaper) i nakon sta sam sazno legendu je posto GrimTheReaper, koji je znan ko anđeo smrti koji prenosi duše mrtvih pred Boga........te nije nikakav službenik sotone ili slično, jedan od anđela.

Ja slušam hip hop i Thompsona i takve probleme mi jedino nick zadaje.
Zato:
"Svađaju se narodi i rase,
i proroci lažni zaluđuju mase.
Djeca, vjera, tijelo - prodaje se sve.

Nekad čovjek bješe samo lovac,
a sad bližnjeg ubija za novac.
Napada i krade i svijetom sije strah.

Kiše padaju, polja rađaju, djeca sanjaju,
nije nas ostavio Bog." :)

LorlonWarrior
30-10-2008, 09:55
Lijepo si ti to sve reko... :D A za Reapera - čuj, znam i sam da svi Reapera vide kao negok seljaka sa srpom koji ide okolo i kolje ljude. Onak NE!SŠta sad, on je po meni simbol smrti koji ćak i svece dočeka kad umru, samo je pitanje di će ih odvest. Ja se ne mogu pohvalit baš da sam vjernik, ali ni da sam sotonjara tako da spadam u neku vrstu ateista. Reaper je za mene car. Skroz je neutralan, dobar sa svima haha :D
Zato i obožavam Bodome :cry:

Zato
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:HeqL9QLjJFCxrM:http://community.imaginefx.com/fxpose/cyril_van_der_haegens_portfolio/images/3922/328x425.aspx

:pray: :pray: :pray:

EDIT: Da sam pederčina, ako bi nekom moro popušit to bi bio Grim Reaper...
:rotfl:

Grim
30-10-2008, 10:07
Lijepo si ti to sve reko... :D A za Reapera - čuj, znam i sam da svi Reapera vide kao negok seljaka sa srpom koji ide okolo i kolje ljude. Onak NE!SŠta sad, on je po meni simbol smrti koji ćak i svece dočeka kad umru, samo je pitanje di će ih odvest. Ja se ne mogu pohvalit baš da sam vjernik, ali ni da sam sotonjara tako da spadam u neku vrstu ateista. Reaper je za mene car. Skroz je neutralan, dobar sa svima haha :D
Zato i obožavam Bodome :cry:

Zato
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:HeqL9QLjJFCxrM:http://community.imaginefx.com/fxpose/cyril_van_der_haegens_portfolio/images/3922/328x425.aspx

:pray: :pray: :pray:

EDIT: Da sam pederčina, ako bi nekom moro popušit to bi bio Grim Reaper...
:rotfl:
:rotfl: ako si peder ne hvala.....

LorlonWarrior
30-10-2008, 10:08
:rotfl: ako si peder ne hvala.....

A de jbte nisam na tebe mislio
:rotfl:

Grim
30-10-2008, 10:13
:rotfl: ako si peder ne hvala.....

A de jbte nisam na tebe mislio
:rotfl:
I am Reaper,Grim Reaper.
I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil.

LorlonWarrior
30-10-2008, 10:26
And even if I walk trhrough the Valley of the Shadow of the Death, I fear no evil cause I am the biggest motherfucker in that Valley :D

Sad se imaš razloga bojat :D

Grim
30-10-2008, 10:33
And even if I walk trhrough the Valley of the Shadow of the Death, I fear no evil cause I am the biggest motherfucker in that Valley :D

Sad se imaš razloga bojat :D
WTF :?

Babitz
30-10-2008, 14:01
Još jedan topik o metalcima. ;_;

_ZlayA_
30-10-2008, 16:40
ali onim koji su pravo pravo čruuu :(

Sonic_Moronic
31-10-2008, 14:07
Lijepo si ti to sve reko... :D A za Reapera - čuj, znam i sam da svi Reapera vide kao negok seljaka sa srpom koji ide okolo i kolje ljude. Onak NE!SŠta sad, on je po meni simbol smrti koji ćak i svece dočeka kad umru, samo je pitanje di će ih odvest. Ja se ne mogu pohvalit baš da sam vjernik, ali ni da sam sotonjara tako da spadam u neku vrstu ateista. Reaper je za mene car. Skroz je neutralan, dobar sa svima haha :D
Zato i obožavam Bodome :cry:

Zato
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:HeqL9QLjJFCxrM:http://community.imaginefx.com/fxpose/cyril_van_der_haegens_portfolio/images/3922/328x425.aspx

:pray: :pray: :pray:

EDIT: Da sam pederčina, ako bi nekom moro popušit to bi bio Grim Reaper...
:rotfl:
:rotfl: ako si peder ne hvala.....

Znači, može ti popušiti ako nije peder?
Prejudicial bastard...

Inače, niste fora sa Grim Reaperom.

Honor the... CROP REAPER!1!1

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b1/Scythe_user.png/200px-Scythe_user.png

Babitz
31-10-2008, 14:15
ali onim koji su pravo pravo čruuu :(
I pravo alternativno čruuuuu

Abadon
31-10-2008, 15:22
Lorlon je fino opisao reapera a sto se mene tice ja sam polu Ateista polu Vjernik.

Electromaster
31-10-2008, 15:32
Ta rečenica ti baš nema puno smisla, znaš... :?

_ZlayA_
31-10-2008, 15:42
ja sam sotonista :proud:

Sonic_Moronic
31-10-2008, 15:43
Lorlon je fino opisao reapera a sto se mene tice ja sam polu Ateista polu Vjernik.

:rotfl:

Abadon
31-10-2008, 16:45
Znam da bas nisam fino sklopio recenicu ali jesam polu ateista polu vjernik kolko je to god moguce biti.

_ZlayA_
31-10-2008, 17:16
da si rekao da si agnostik vise bi te ljudi skontali...

LorlonWarrior
01-11-2008, 03:43
Ma bez obzira na sve ljudi Reaper je car... :rotfl:

Grim
01-11-2008, 09:11
Ma bez obzira na sve ljudi Reaper je car... :rotfl:
Imam fana xD

King tiger
02-11-2008, 03:14
ali onim koji su pravo pravo čruuu :(
I pravo alternativno čruuuuu
u starkama.

_ZlayA_
02-11-2008, 09:58
[quote="_ZlayA_":2kqyr3kv]ali onim koji su pravo pravo čruuu :(
I pravo alternativno čruuuuu
u starkama.[/quote:2kqyr3kv]
kako ikome moze biti udobno u njima... koda hodas u kockastim opancima :(

Cthulhu
02-11-2008, 11:08
još netko ko mrzi starke,my man!

Sonic_Moronic
02-11-2008, 11:20
Šta je to danas kul biti ateistovjernik? :(

Sonic_Moronic
02-11-2008, 11:31
Da, totalno je kul. Idi to objavi u društvu, ljudi će te gađati kamenjem "SOTONJARA! VRAŽJI ADVOKAT!!1!1"...

Neven <R>
02-11-2008, 12:04
Platnene tenisice s placa kineske ili turske proizvodnje vrijedne 20kn > starke

Kenyi
02-11-2008, 12:09
Jedino je fazon sto donosi faktor kulnosti koji me nervira abnormalno.


A sta se tice metalca, nemam pojma o takvoj vrsti muzike ali npr.Marilyn Mason se odjeva ko zensko i maze se sminkom i pjesma mu ide My Personal Jesus s mracnim meni bolesnim spotom, pa sta drugo ja mislim da je on bolesnik i da mora u ludnicu.

A krscani u srednjem vijeku nikako nisu bili bolesni zar ne?

Sonic_Moronic
02-11-2008, 12:41
Bar sad imam kulan razred, sve su nas nekršćane strpali u jedan. :D

Electromaster
03-11-2008, 15:46
Omg, što je od ove teme...
Nego, pogledajte malo ove lyricse od Black Sabbatha...i onda kažu da su metalci sotonisti... :toilet:

Black Sabbath- After Forever

Have you ever thought about your soul - can it be saved?
Or perhaps you think that when you're dead you just stay in your grave
Is God just a thought within your head or is he a part of you?
Is Christ just a name that you read in a book when you were in school?

When you think about death do you lose your breath or do you keep your cool?
Would you like to see the Pope on the end of a rope - do you think he's a fool?
Well I have seen the truth, yes I've seen the light and I've changed my ways
And I'll be prepared when you're lonely and scared at the end of our days

Could it be you're afraid of what your friends might say
If they knew you believe in God above?
They should realize before they criticize
that God is the only way to love

Is your mind so small that you have to fall
In with the pack wherever they run
Will you still sneer when death is near
And say they may as well worship the sun?

I think it was true it was people like you that crucified Christ
I think it is sad the opinion you had was the only one voiced
Will you be so sure when your day is near, say you don't believe?
You had the chance but you turned it down, now you can't retrieve

Perhaps you'll think before you say that God is dead and gone
Open your eyes, just realize that he's the one
The only one who can save you now from all this sin and hate
Or will you still jeer at all you hear? Yes! I think it's too late.

Mirko L
05-11-2008, 08:05
ma azboli ti ljude za to....
oni to vide cover od albuma i odma osuđuju bend

_ZlayA_
05-11-2008, 08:49
after forever je napisao ajomi... mislis da bi ozi i butler dao da se napise nesto ovako da ga se pita :nonono:

Electromaster
05-11-2008, 14:21
:rotfl: , a i to što kažeš...Svejedno, to dokazuje da nisu SVI metalci sotonisti^^

King tiger
06-11-2008, 17:23
after forever je kontrirana s under the sun.
imo fokus te 2 pjesme je na poticanju slobodne volje.