PDA

Pogledaj cijelu verziju : www.geforce-samp.com | GeForce RPG SA-MP server



Stranica : [1] 2 3

Jerry
29-09-2008, 20:14
Molio bi lokot na onu temu u online gaming podforumu jer ću ovo ja redovno ažurirati

Link na forum servera : http://www.geforce-samp.comS(FORUM!)
IP servera : 94.23.26.10:8397
Vlasnik : Dujma
Povijest servera:

ah odakle poceti xD Sjecam se prije jedno 3 mjeseca kada nam je prvi put palo na pamet da napravimo server. Tada nismo imali pojma o GameModovima, skriptama apsolutno nista. Skidali smo 100 pogresnih modova i na kraju smo nasli GF mod. Poceli smo tu nesto radit nekoliko dana i onda je odjednom sve bilo zaboravljeno. I tako je i ostalo 1-2 mjeseca... nitko nije vise ni spominjao server niti ista. Priznajem da sam ja u pocetku najmanje radio na serveru, ustvari nisam nista radio... xD Onda jedan dan dosao je jedan lik u igraonu i poceo podjebavati kako nista od toga naseg servera, svasta nesto. To je potaklo prvog pucolu da pocne ponovno radit na pravljenju servera. Nasao je editiran GF mod (sve premjesteno u LS). Ja sam upalio taj mod i veoma mi se svidio, nesto slicno je kao modertopia mod ali nije, jer ovaj mod ima 33000 linija a modertopia 40000 linija u skripti. Onda jos moje nezadovoljstvo na drugom RPG serveru me je potaklo da napravim nesto novo. Prvi dan skriptanja: ustao ja rano ujutro i dosao u igraoni i poceo prevodit mod. Preveo sam oko 10000 za 8h. Onda sam odlucio nesto poceti skriptati. Mucio sam se 2h dok nisam napravio pokretnu ogradu na aeru. Onda sam se registrirao na sa-mp forum i poceo citati razne tutoriale, savjete i ostalo. Pocele su mi razne ideje padati na pamet (flat u interioru, tuning garaze, bicikla i ostalo). Prvih 15 dana to je bila prava loziona, nisam nista jeo, spavao, nisam izlazio vani, samo sam skriptao. Dan noc dan noc. Dok nisam vecinu posla zavrsio. Pa sam krenuo na malo teze komande za napravit koje se nemogu naci nigdje npr. /gps i sistem kada se auto unisti. Ovaj sistem sam pravio ja mislim 3 dana ako se nevaram. Prvi dan nisam mogao nikako da ga napravim, stalno neki error ili ako nije error neradi ispravno. Drugi dan uspio sam napraviti ali uvidio sam da se to desava sa helicima i brodovima, pa sam i to citav dan ispravljao. I evo kupili smo dobar host, napravili forum, server nebi trebao crashat jer smo ga dosta sati testirali. Priznajem da nisam ja sada neki extra skripter, tek skriptam oko 20tak dana, ali znam osnove, pravilo pisanja, ispravit gresku i ostalo. Moram napomenut da mi je Doe dosta pomogao oko svacega. Server je dobio ime po igraoni u koju vec redovito dolazim 5 godina, tu je drustvo zajebancija i tako xD Eto to bi bilo ukratko o serveru hehe
Po čemu je ovaj server poseban i drukčiji od drugih:
-friendlyship admini,24/7 na serveru,tako da cheatera rijetko bude,tj čim bude čeka ih - BAN!
-server koristi Godfather skriptu,moddanu,koja se jako razlikuje od obične GF skripte,naravno moddanu od strane Dujme,njegova skripta trenutno ima više linija koda nego originalna ModernTopia (netko ko se razumije u skriptanje ili SA-MP,znati će o čemu pričam)
-bugovi se kojih ima vrlo malo (neotkrivenih) se riješavaju u par sati,max 1 dan ako je veći bug
-prevodi se trenutno cijela skripta,planira se da bude 100 % naš domaći jezik na serveru
-kada dođete na server,većina vas igrača neće otpiliti nego pomoći
-prosjek igrača preko dana je 35 +,ujutro i u jako večernjim satima (3,4h) oko 15+,uglavnom ima dosta igrača da bi se igrao RPG mod ;)
-4 različite bande (Street Racers sa unikatnom garažom u kojoj možete tunirati svoja auta,kao garaža u SFu,Ballasi sa bazom u središtu Jefferson hotela,Grove Street Families sa svojim sjediđtemu Gantonu i East Side Locos,koji se bave preprodajom oružja i droge,samo time!)
-Server se svako jutro i večer restartira
-Svaki tjedan ima svakakvih novih sitnica
-Puno evenata,od klasičnog drag racea na aeru,pa do flatouta,sanchez (kroser) utrka,maratona (razvijen sistem u checkpointima),rallya,dakar racea,stunt arene i još mnogo vrsta zabava.
-unikatna LowRider tuning garaža,locirana blizu banke,s menuom kao kod lowrider garaže u Willowfieldu
-Jedinstvena ekonomija,početnik će morati se žrtvovati za novce i dosta ih čuvati,plaće nisu oko 20k kao na ostalim serverima i nema se na 5 lvlu oko 200 milijuna (primjer,najveći level je trenutno 12,koji ima oko 3-4m koje je mukotrpno zaradio)

to je samo nešta,posjetite server i uvjerite se na kvalitetu!

Jerry
30-09-2008, 12:24
http://slike.hr/vidi/grandracenaslovna0.jpg NAJAVA RACE-a

Detalji Eventa :

Vrijeme: Kvalifikacije - 04.10. u 18h Prijave za race: sri (01.10.) do cet (02.10) 18h
Glavni race - 05.10. u 20h Min. level u igri za sudjelovanje: 2
Donacije igraca (ako zele): 500k,200k ili 50k
Mjesto: Los Santos aero
Upad: FREE
Max. broj racer-a: 32
Min. broj racer-a: 16
Zalet na startu: NE
Auti: samo CRVENI INFERNUSI SA AERA
Nitro: DA


NAPOMENE:

Svi donatori moraju meni dat novce na serveru najkasnije do cetvrtka 21h
Svako ometanje eventa strogo ce se kaznit!
U slucaju da me nesto teze sprijeci da me nema, race ce se pomaknut za sljedeci tjedan
Ako se prijavi manje od 16 natjecatelja ili malo vise od 16, nece biti kvalifikacija

Ako imate pitanja pitajte slobodno ovdje ili me kontaktirajte na msn : chamillionaire1987@hotmail.comS

kao što vidite održava se grand street race na GFu,tema na forumu

http://geforce-samp.com/index.php?topic ... rdseen#new (http://geforce-samp.com/index.php?topic=3982.msg37276;boardseen#new)

Symon
02-10-2008, 14:12
i ja igram taj server stalno,najbolji je.......mozda me i znas...?..xD

Jerry
02-10-2008, 21:57
kako ne,symon_dath :D
ja sam ti knox :D

RIDER32
02-10-2008, 22:03
Ja cu vam se uskoro pridruzit :D

Jerry
03-10-2008, 21:06
ok,javi se meni ingame ja sam ti Jerry_Knox prepoznati ćeš me pa da ti pomognem malo ako oš

neox99buleseye
04-10-2008, 07:01
E jerry mozes napisati kada cete/jeste izmijenili lidera PD-ja , plizzz mozda se vratim na server.

Symon
04-10-2008, 08:12
aha,pa ti si knox,sad sam tek skuzio..xD

Jerry
04-10-2008, 11:21
E jerry mozes napisati kada cete/jeste izmijenili lidera PD-ja , plizzz mozda se vratim na server.
izmjenit je,sada je Brut_Infernal i Adolf_Devetka
devetke nema puno,ali je brut cijeli dan online :D

neox99buleseye
07-10-2008, 13:52
E jerry mozes napisati kada cete/jeste izmijenili lidera PD-ja , plizzz mozda se vratim na server.
izmjenit je,sada je Brut_Infernal i Adolf_Devetka
devetke nema puno,ali je brut cijeli dan online :D

A idem probat server.. jer svaki pd vodja moze biti bolji od onoga , e i dali onaj debil bulet jos igra na serveru ?

Dujma
07-10-2008, 18:47
E jerry mozes napisati kada cete/jeste izmijenili lidera PD-ja , plizzz mozda se vratim na server.
izmjenit je,sada je Brut_Infernal i Adolf_Devetka
devetke nema puno,ali je brut cijeli dan online :D

A idem probat server.. jer svaki pd vodja moze biti bolji od onoga , e i dali onaj debil bulet jos igra na serveru ?

Ma banao sam ga debil je opet pokazao svoje pravo lice i sranja pravio

neox99buleseye
07-10-2008, 19:29
Ma banao sam ga debil je opet pokazao svoje pravo lice i sranja pravio

Ma ti si najbolji!!!! :bravo:
A bas je peder bio, uspio je prekrsiti svako pravilo servera , ak se ne varam.
Vracam se 100 %, e i mozes ukloniti onu skalu sa cijenama benzina kod benze, plizz?

Jerry
07-10-2008, 21:43
dujma jeli dobra tema ?

streetrace777
07-10-2008, 22:05
dujma jeli dobra tema ?
sorry ako te vrijedam, ili krivo govorim, ali ovo je po meni uvlacenje a ti znas di :D

RIDER32
07-10-2008, 23:25
:rotfl:
Neko bi bio admin :rotfl:


E ja cu se mozda zvati Wheelie_Bauer :D

neox99buleseye
08-10-2008, 10:15
Alo e, jerry, ko je sve u groveu, a da igra na serveru vise od 2 mjeseca, osim tebe? :?

E da i jerry kada cete snimat onaj moj film i dali cete ga uopce snimat ?

Jerry
08-10-2008, 10:33
dujma jeli dobra tema ?
sorry ako te vrijedam, ili krivo govorim, ali ovo je po meni uvlacenje a ti znas di :D
nije uvlacenje,na GF sam bio vec admin ali sam dobrovoljno napustio admin mjesto vec stvarno zelim pomoci covjeku jer mi svi s GF mu to dugujemo ;)

@rider
ja sam Jerry_Knox

@neox
ja sam jedini Grovovac koji je od pocetka servera Grove,tj lider grovea,i Pac_Killuminati koji je sada mayor ali to ne shvacam tolko mjenjanje organizacije...

Dujma
08-10-2008, 11:00
Dobra je tema xD

Vec trenutno se radi na malo vise promjena na serveru takodjer i na forumu. Za 2 dana sve bi trebalo biti gotovo...

Jebe me ova skola xD

Jerry
08-10-2008, 11:02
Da dugo nismo dobili neki update xD



- Stavljena komanda /setint [id]S[interior]S(sluzi ako se nekome pobrka interior, admin mu moze namjestit odgovarajuci)
- Taxi dobili jos jedan helic, drugaciji bus, interior i komandu kojom tuniraju taxi auto (limo, taxi i cabbie). Razlog tuning garaze je taj sto je stvarno skupo tuniranje u trans fenderu, a mi cesto tuniramo.
- Street Raceri dobili bolju STVARNO bolju tuning garazu sa menu-em. Sada mogu stavljati koji hoce paintjob + mogu staviti 10 vrsta felga.
- Jedan housecar premjesten jer je ulazio u zid
- Grove dobio motor i slamvan umjesto limo

ovo je bio zadnji update :D

Dujma
08-10-2008, 11:09
Da dugo nismo dobili neki update xD



- Stavljena komanda /setint [id]S[interior]S(sluzi ako se nekome pobrka interior, admin mu moze namjestit odgovarajuci)
- Taxi dobili jos jedan helic, drugaciji bus, interior i komandu kojom tuniraju taxi auto (limo, taxi i cabbie). Razlog tuning garaze je taj sto je stvarno skupo tuniranje u trans fenderu, a mi cesto tuniramo.
- Street Raceri dobili bolju STVARNO bolju tuning garazu sa menu-em. Sada mogu stavljati koji hoce paintjob + mogu staviti 10 vrsta felga.
- Jedan housecar premjesten jer je ulazio u zid
- Grove dobio motor i slamvan umjesto limo

ovo je bio zadnji update :D

haha vama je dugo mozda tjedan dana bez neke novosti... A kada smo bili na XX cekali smo i sutili po 2 mjeseca... Ma bit ce veceras forum ce biti uredjen...

neox99buleseye
08-10-2008, 14:13
E jerry, da te nekaj pitam... ti si me odbio ili ko drugi ? :?

Jerry
08-10-2008, 16:12
ja da

RIDER32
08-10-2008, 20:06
:rotfl:

Jerry kad si na serveru?

E da. De postavi avatar :wink: :D


Btw: forum vam je stvarno prostran.
Svaka cast dujma :pray:

Jerry
08-10-2008, 20:28
najviše navečer
@offtopic
nedamise xD

RIDER32
08-10-2008, 20:36
Ajd sad da mi pokazes kako se zivi na RPG nacin.
Vec su i govorili da je nakon DM teze prec na RPG :D

Dujma
08-10-2008, 21:38
:rotfl:

Jerry kad si na serveru?

E da. De postavi avatar :wink: :D


Btw: forum vam je stvarno prostran.
Svaka cast dujma :pray:

hehe tnx... Forum ce sutra ujutro biti totalno promjenjen, tema foruma, banner na vrhu, neke sitnice kao slicice, ljepsi rankovi i ostalo. Taman sada sam zavrsio sa pravljenjem slika za forum... A na serveru cu poceti raditi sutra...

neox99buleseye
09-10-2008, 12:19
E kaj jos uvijek murjaci i fbi-jevci bezveze hvataju ljude? Mislim danas ujutro me ovaj uhvatio i dao mi ili 3k da njemu dam ili da idem u zatvor na 15 min i tamo izgubim 5 k , a sve to zbog toga jer sam iso krivom stranom ceste!!
E da i jos me murjak uhitio jer je on vidio da imam droge, ali kao sta vidite u zalbama, na fbi, nemam droge....... i oduzeo mi 5 k i u zatvor na pla sata!!

EDIT: e jerry ili dujma, dali ce se moj film upoce snimati ?

Dujma
09-10-2008, 15:02
E kaj jos uvijek murjaci i fbi-jevci bezveze hvataju ljude? Mislim danas ujutro me ovaj uhvatio i dao mi ili 3k da njemu dam ili da idem u zatvor na 15 min i tamo izgubim 5 k , a sve to zbog toga jer sam iso krivom stranom ceste!!
E da i jos me murjak uhitio jer je on vidio da imam droge, ali kao sta vidite u zalbama, na fbi, nemam droge....... i oduzeo mi 5 k i u zatvor na pla sata!!

EDIT: e jerry ili dujma, dali ce se moj film upoce snimati ?

Ma svi redom debilosi... Samo im glavi maltretiranje... To isto neka preoprazba, isto gledao ovoga lea, bio Grove sada PD i samo muci ljude...

A film je sve do tebe, necu ja tvoj film organizirati...

neox99buleseye
09-10-2008, 15:05
E kaj jos uvijek murjaci i fbi-jevci bezveze hvataju ljude? Mislim danas ujutro me ovaj uhvatio i dao mi ili 3k da njemu dam ili da idem u zatvor na 15 min i tamo izgubim 5 k , a sve to zbog toga jer sam iso krivom stranom ceste!!
E da i jos me murjak uhitio jer je on vidio da imam droge, ali kao sta vidite u zalbama, na fbi, nemam droge....... i oduzeo mi 5 k i u zatvor na pla sata!!

EDIT: e jerry ili dujma, dali ce se moj film upoce snimati ?

Ma svi redom debilosi... Samo im glavi maltretiranje... To isto neka preoprazba, isto gledao ovoga lea, bio Grove sada PD i samo muci ljude...

A film je sve do tebe, necu ja tvoj film organizirati...

Ma samo sma pito.... dali cemo ga moci snimati.... jos se nije nasla ekipica, fali nam kamerman , urednik i murja !!

Dujma
09-10-2008, 18:46
E kaj jos uvijek murjaci i fbi-jevci bezveze hvataju ljude? Mislim danas ujutro me ovaj uhvatio i dao mi ili 3k da njemu dam ili da idem u zatvor na 15 min i tamo izgubim 5 k , a sve to zbog toga jer sam iso krivom stranom ceste!!
E da i jos me murjak uhitio jer je on vidio da imam droge, ali kao sta vidite u zalbama, na fbi, nemam droge....... i oduzeo mi 5 k i u zatvor na pla sata!!

EDIT: e jerry ili dujma, dali ce se moj film upoce snimati ?

Ma svi redom debilosi... Samo im glavi maltretiranje... To isto neka preoprazba, isto gledao ovoga lea, bio Grove sada PD i samo muci ljude...

A film je sve do tebe, necu ja tvoj film organizirati...

Ma samo sma pito.... dali cemo ga moci snimati.... jos se nije nasla ekipica, fali nam kamerman , urednik i murja !!

Pa otvoris na forumu prijave za glumce ili ingame skupis ekipu i snjimate...:P

Jerry
09-10-2008, 19:07
lester isto postao mucenik veliki :(

RIDER32
11-10-2008, 23:38
To su ugl klinci iz osnovne.
Pokupio sam takog jednog na MSN.
Bio je tolko naporan da sam ga bloko :kill:

Nego o kakom je filmu rjec? :D

btw dujma@ zasto ne namjestis da kad te neko u zatvoru ubije da ti nemoze oduzimat pare.
Jedan me je tako opeljusio za zadnjih 150 dolara :cry:

Jerry
11-10-2008, 23:59
pročitaj na forumu pravila i to i pridržavaj se i neče biti ništa xD

RIDER32
12-10-2008, 00:00
dada. Uhvatio me jer sam imo drogu koju si mi ti dao a ja nisam ni znao sta je to :( ^^

Jerry
12-10-2008, 00:01
lol,pa za drogirat se
/usedrugs


preporučujem da pogledaš ovo

http://geforce-samp.com/index.php?topic=1353.0

RIDER32
12-10-2008, 03:15
Dujma, 2 puta sam naletio da si napisao IGRICA. To je ovreda za sve forumase i gamere i samu igru i njene proizvođace. Pise se IGRES:)

streetrace777
12-10-2008, 08:52
Evo gledam temu i vidim da je server stvarno ok, vlasnik je isto ok, pa bi bilo ok i od mene da se ispricam ako sam ikoga uvrijedio prijasnjim postovima. dujma ako trebas neku pomoc samo javi :wink:

Dujma
12-10-2008, 11:02
Evo gledam temu i vidim da je server stvarno ok, vlasnik je isto ok, pa bi bilo ok i od mene da se ispricam ako sam ikoga uvrijedio prijasnjim postovima. dujma ako trebas neku pomoc samo javi :wink:


Nema beda xD

Vec evo portal je zavrsen ubrzo ce biti i prvi broj GeForce Weekly novina, svakodnevno biti ce neke manje vijesti i obavijesti na portalu.

Evo kako sada izgleda

http://www.geforce-samp.com

PS. Stavio sam pcplay banner gore na vrhu :P

Jerry
12-10-2008, 11:17
Sitej je odličan ;)
da se pohvalim da sam postao Geforce News Team :D

Dujma
12-10-2008, 11:29
Sitej je odličan ;)
da se pohvalim da sam postao Geforce News Team :D

hehe mene samo jebalo sto nisam imao cime popuniti boxove... Ali evo sada ce biti news team pa ce biti vijesti

Lord AngelRI
12-10-2008, 12:06
Site je baš fora... heh posječivat ću ga redovno... :bravo:

Jerry
12-10-2008, 12:29
Sitej je odličan ;)
da se pohvalim da sam postao Geforce News Team :D

hehe mene samo jebalo sto nisam imao cime popuniti boxove... Ali evo sada ce biti news team pa ce biti vijesti
e jeli to bug na server info nije prikazan info o serveru već samo bijelo

Dujma
12-10-2008, 12:33
Sitej je odličan ;)
da se pohvalim da sam postao Geforce News Team :D

hehe mene samo jebalo sto nisam imao cime popuniti boxove... Ali evo sada ce biti news team pa ce biti vijesti
e jeli to bug na server info nije prikazan info o serveru već samo bijelo


Meni je normalno?

Dujma
13-10-2008, 21:26
Sry na DP ali evo proslo vise od 24h od proslog postanja pa nemam edit

Samo obavijest da je napravljen prvi GeForce tjednik. Sadrzaj ovotjednih GeForce Weekly novina mozete procitati ovdje (http://geforce-samp.com/portal/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=19&Itemid=37)

RIDER32
13-10-2008, 21:50
:rotfl:
Carski :pray:
Al mi se neda sad sve citat :(

Btw procitaj ovo pa ce ti biti jasnije: viewtopic.php?f=13&t=23354 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=13&t=23354)

Dujma
13-10-2008, 21:55
:rotfl:
Carski :pray:
Al mi se neda sad sve citat :(

Btw procitaj ovo pa ce ti biti jasnije: http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=13&t=23354

hehe tnx... Ali da vidis sta mi se desilo... Pisem ja ovo 2h, uredjujem tekst trazim slike i to sve radim u joomla panelu... I uprem ja Save kada me izbaci iz panela... ja back tamo nicega nema... Popizdio sam bio xD Ali evo nakanio sam se opet sastavit :rotfl:

RIDER32
13-10-2008, 22:03
Ajoj :cry:
Slicno se i meni bilo dogodilo pa sam rastavio tipkovnicu XD

Lord AngelRI
14-10-2008, 17:54
baš sam sad bacio pogled na vaš tjednik i ok je...

neox99buleseye
16-10-2008, 17:10
Ma savrsen server, po mojem je najbolji server na balkanu i juznije !!

Dujma
16-10-2008, 18:11
hehe samo jos da je vise igraca privuci.. Ali dosta njih je opijeno adminima, liderima i sl. na drugim serverima. Pokusavam skuzit kako radi onaj page flip, kao na digital pc play, da napravim digital GF weekly xD :rotfl:

neox99buleseye
16-10-2008, 18:29
hehe samo jos da je vise igraca privuci.. Ali dosta njih je opijeno adminima, liderima i sl. na drugim serverima. Pokusavam skuzit kako radi onaj page flip, kao na digital pc play, da napravim digital GF weekly xD :rotfl:

Ajde ,. ap meni prvom javi!!! LOL

Lord AngelRI
17-10-2008, 09:27
ja se također uskoro pridružujem serveru... :D

neox99buleseye
17-10-2008, 11:16
ja se također uskoro pridružujem serveru... :D

Jey, daj nick, pa da se nadjemo..

Lord AngelRI
17-10-2008, 20:20
ja se također uskoro pridružujem serveru... :D

Jey, daj nick, pa da se nadjemo..

budem pošaljem ti na pp idući tjedan... :D

Jerry
18-10-2008, 16:01
najnoviji update

- Ubacena organizacija SWAT
- Privremeno uklonjena komanda /packet dok se neuredi
- Carjackeri nemogu ukrasti kucna auta
- Oruzja u armory-u moraju i placati policajci
- Morate biti lvl 3 da bi ste mogli kupovati puske u Gun Shopu i armory-u
- Nemozete kupiti M4 u GS vise samo kod dilera
- PD se sada spawna samo sa pendrekom, sprejom i deaglom a FBI sa pendrekom, sprejom, deaglom i mp5 a SWAT sa 100 armora, M4, MP5 i deaglom
- FBI od sada uhicuje sa komandom /arrest a ne sa /fbiarrest
- Postavljeno osvjetljenje u FBI bazu
- Izbacen /duty kod PD i FBI jer time dobivaju oruzje
- Jos neke sitnice koje cete sami primjetit

Uskoro

- Biti ce postavljena komanda kojom policajci idu sa duznosti tj. dobit ce skin civila, tako isto FBI i SWAT. Kada koriste ovu komandu nesmiju koristit PD/FBI/SWAT komande. Tada su civili
- Napravljen /packet
- Jos malo uredjen SWAT

Dujma
18-10-2008, 18:55
Ma radio bi jos ali sam u zbrci nevidjenoj. Imam lose ocjene u skoli i jedan neocekivan posao + server

neox99buleseye
19-10-2008, 08:33
Ma radio bi jos ali sam u zbrci nevidjenoj. Imam lose ocjene u skoli i jedan neocekivan posao + server

LOL :bravo: sada si biznisman....

RIDER32
19-10-2008, 12:26
Ma neeee. Sad de gangsta :P ^^

RIDER32
20-10-2008, 16:49
Mogu editat al necete viditi refresh pa...

Odavdje nas par igra tamo, Kako se zovete (da se znamo preponat)

RIDER32 - Carl_Bauer
Jerry - Johnny_Knox
neox99buleseye - ?
Dujma - ?
Lord AngelRI - ?

Napisite :roll:

neox99buleseye
20-10-2008, 16:50
Neox Anderson

Lord AngelRI
20-10-2008, 18:38
bahh :? još nisam tamo u toku ovog tjedna, al bit će sigurno: L. A. ili Lord Angel (misli da će bit ono prvo...)

Dujma
20-10-2008, 19:59
Dujma Black

neox99buleseye
23-10-2008, 12:08
bahh :? još nisam tamo u toku ovog tjedna, al bit će sigurno: L. A. ili Lord Angel (misli da će bit ono prvo...)
E i da, velka je vjerojatnost da ce te kikati ako se adminima ne svidi nick...

RIDER32
23-10-2008, 13:15
Dogovori se s dijmom. :P :D

Lord AngelRI
23-10-2008, 15:20
bahh :? još nisam tamo u toku ovog tjedna, al bit će sigurno: L. A. ili Lord Angel (misli da će bit ono prvo...)
E i da, velka je vjerojatnost da ce te kikati ako se adminima ne svidi nick...

ah zanimljivo... pa šta im se L.A. nebi svidio...

RIDER32
23-10-2008, 15:33
Moras imati Ime_Prezime i to ime mora postojati u R.L.

Ako admini koji su trenutno na serveru sumnjaju da to ime i prezime nepostoji onda te kickaju.

Lord AngelRI
23-10-2008, 15:45
Moras imati Ime_Prezime i to ime mora postojati u R.L.

Ako admini koji su trenutno na serveru sumnjaju da to ime i prezime nepostoji onda te kickaju.

glupo.... bahh svašta...

RIDER32
23-10-2008, 17:01
Ma super. To nije DM server da mos radit sta os' vec RPG server i ima nekog reda sto je super.

neox99buleseye
23-10-2008, 19:08
Joooooooooooooooooooooj, sta me zivciraju ovi umisljeni admini!!!! Sada sam popusio ban za ono za sta u orginalu ne ide ni kik - evo vam defekta na serveru- Walter wolf!!!!!!!!!!!!!!! Dao mi ban zato sta sam na /ad napisao trebam pomoc oko kupnje kuca i da onda kada su mi poceli psovati na sms, prijavio ih, nista, onda na /ad napisao *ederi i onda mi ban dao!!!!!!
Sada su mi i zalbu izbrisali!!!!!!!!!!!!!!!!! MRSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!

Lord AngelRI
23-10-2008, 19:16
Ma super. To nije DM server da mos radit sta os' vec RPG server i ima nekog reda sto je super.

a to je; ali neznam baš taj red kakav je kada je neox99buleseye dobio ban... dali je to sto si napravio kršenje pravila ^^?

RIDER32
23-10-2008, 19:44
Ma on je vikao na sav glas a to nema veze sa nickom.

Dujma
23-10-2008, 19:58
Joooooooooooooooooooooj, sta me zivciraju ovi umisljeni admini!!!! Sada sam popusio ban za ono za sta u orginalu ne ide ni kik - evo vam defekta na serveru- Walter wolf!!!!!!!!!!!!!!! Dao mi ban zato sta sam na /ad napisao trebam pomoc oko kupnje kuca i da onda kada su mi poceli psovati na sms, prijavio ih, nista, onda na /ad napisao *ederi i onda mi ban dao!!!!!!
Sada su mi i zalbu izbrisali!!!!!!!!!!!!!!!!! MRSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!

Jel ti mislis da mi mozemo tebi jednostavno vjerovati na rijec? Kod ovakvih situacija rutina je postati slike na forum pa tek onda da se nesto poduzima. Ban ti je opravda i cekaj 3 dana unban

Lord AngelRI
23-10-2008, 19:58
da sad sam pročitao ono *ederi hehe nisam skužio prije i još se pitaš zašto si dobio ban??? lol :D

Dujma
23-10-2008, 20:02
A temu sam ti ja izbrisao jer nisi je pravilno postao i psovao si... A jos nesto kod mene nepostoji admin Walter Wolf

Lord AngelRI
23-10-2008, 20:05
A temu sam ti ja izbrisao jer nisi je pravilno postao i psovao si... A jos nesto kod mene nepostoji admin Walter Wolf

a svakome se može desit da pogrešno posta temu...

Dujma
23-10-2008, 20:13
Kako je tocno ime admina koji te banao i ima li igdje na forumu tema otvorena o banu?

neox99buleseye
24-10-2008, 12:21
Kako je tocno ime admina koji te banao i ima li igdje na forumu tema otvorena o banu?
Neki me Wolf bano.... tog se sjecam a teme nema... za 3 dana onda, hvala lijepai bilo je samo *ederi, na /ad, to nije vikanje i to samo 1, a kada sam prijavio ove koji su meni psovali nis nije bilo!!

Lord AngelRI
24-10-2008, 19:47
Kako je tocno ime admina koji te banao i ima li igdje na forumu tema otvorena o banu?
Neki me Wolf bano.... tog se sjecam a teme nema... za 3 dana onda, hvala lijepai bilo je samo *ederi, na /ad, to nije vikanje i to samo 1, a kada sam prijavio ove koji su meni psovali nis nije bilo!!

ah pričekaj 3 dana, pa se ponovno vrati... :wink: bit će bolje...

neox99buleseye
26-10-2008, 08:52
Kako je tocno ime admina koji te banao i ima li igdje na forumu tema otvorena o banu?
Neki me Wolf bano.... tog se sjecam a teme nema... za 3 dana onda, hvala lijepai bilo je samo *ederi, na /ad, to nije vikanje i to samo 1, a kada sam prijavio ove koji su meni psovali nis nije bilo!!

ah pričekaj 3 dana, pa se ponovno vrati... :wink: bit će bolje...

LOL, danas bi trebalo...

Dujma
26-10-2008, 11:02
Kako ti je tocno nick i IP posalji mi ovdje na PM. Ionako mi je sjeban citav server radi jebenog hostera

Jerry
26-10-2008, 15:29
Novi IP:
62.212.74.90:8055

neox99buleseye
26-10-2008, 15:43
Evo, mogu igrati.... JEY

RIDER32
26-10-2008, 22:59
Novi IP:
62.212.74.90:8055
Oho :P

Kolko vidim i CH DM je down.
Jel se to SAMP u hrvatskoj raspada?
:(

Stryder
26-10-2008, 23:12
evo ja sutra možda krenem igrat...ako mi frend vrati gta xD

RIDER32
26-10-2008, 23:28
Super :roll:
Javi nam nick :thumbs2:

Lord AngelRI
27-10-2008, 18:47
evo ja sutra možda krenem igrat...ako mi frend vrati gta xD

bah ja nisam te sreće nikako da dobijem nazad igru... :(

Stryder
27-10-2008, 23:51
lol ni ja :(

Dujma
30-10-2008, 19:38
Novi IP 195.20.108.91:8023

Lord AngelRI
30-10-2008, 20:20
šta je ono da samo 100 igrača može igrat??

Jerry
30-10-2008, 20:36
Pa zašto da se plaća više ako neće biti više od 100 igraća ?

neox99buleseye
31-10-2008, 09:03
Pa zašto da se plaća više ako neće biti više od 100 igraća ?


LOL, tocno.. samo da pitam kolko dodje placanje takvog servera, ako bi se smjelo znati?

Jerry
31-10-2008, 14:00
http://delux-host.com/?go=hosting.games.gta

Dujma
31-10-2008, 15:31
Pa zašto da se plaća više ako neće biti više od 100 igraća ?


LOL, tocno.. samo da pitam kolko dodje placanje takvog servera, ako bi se smjelo znati?

12 eura mjesecno + ono sto ti u banci naplate za slanje novaca

RIDER32
31-10-2008, 16:27
Znaci oko 90kn mjesecno.
Skupo? Kako kome. Kad gledas kolko se zabavis i kad cjenu usporedis sa jednim WoW mjesecnim ACCom onda i nije skupo.

neox99buleseye
31-10-2008, 17:10
Znaci oko 90kn mjesecno.
Skupo? Kako kome. Kad gledas kolko se zabavis i kad cjenu usporedis sa jednim WoW mjesecnim ACCom onda i nije skupo.

Nije skupo, ali ipak necu bacat novac(bez uvrede)... stedim za gta 4, mislio sam naciniti serv er, ali nis s njim.... ionak necu igrat san andreas oko 4-5 mjeseci minimalno....

RIDER32
31-10-2008, 18:52
A i ti si mislio otvoriti jos jedan prazni server :P
HR ti nema dovoljno publike za 15 servera.

neox99buleseye
31-10-2008, 20:04
A i ti si mislio otvoriti jos jedan prazni server :P
HR ti nema dovoljno publike za 15 servera.

Ma ne bi bio public.... da stavim comande za snimanje i to.... movie server.... samo bi se nimalo.

Dujma
31-10-2008, 20:52
Ja kontam CS i GTA IV otvoriti. Znam da je CS skup ali to cu nekako otplacivati ali znam i da ce GTA IV biti puuuuno skup. To cu sa nekim po pola otvoriti ako bude vise slotova od 16

neox99buleseye
31-10-2008, 21:10
Ja kontam CS i GTA IV otvoriti. Znam da je CS skup ali to cu nekako otplacivati ali znam i da ce GTA IV biti puuuuno skup. To cu sa nekim po pola otvoriti ako bude vise slotova od 16

Javljam se za admine(jer necu igrati vise san andreas), pa ako bi mogo biti admin, ili kaj vec... barem nekakav lider, plizzzz? :P

Dujma
31-10-2008, 21:17
Ja kontam CS i GTA IV otvoriti. Znam da je CS skup ali to cu nekako otplacivati ali znam i da ce GTA IV biti puuuuno skup. To cu sa nekim po pola otvoriti ako bude vise slotova od 16

Javljam se za admine(jer necu igrati vise san andreas), pa ako bi mogo biti admin, ili kaj vec... barem nekakav lider, plizzzz? :P

haha neznam ni da li postoji RPG mod za GTA IV. Treba prvo mod napraviti

neox99buleseye
31-10-2008, 21:20
Ja kontam CS i GTA IV otvoriti. Znam da je CS skup ali to cu nekako otplacivati ali znam i da ce GTA IV biti puuuuno skup. To cu sa nekim po pola otvoriti ako bude vise slotova od 16

Javljam se za admine(jer necu igrati vise san andreas), pa ako bi mogo biti admin, ili kaj vec... barem nekakav lider, plizzzz? :P

haha neznam ni da li postoji RPG mod za GTA IV. Treba prvo mod napraviti

Kada napravis javi... ako nis drugo daj barem me stavi kao voditelja PC igraone... plizz barem to.

RIDER32
31-10-2008, 21:37
Žicer :rotfl:
I ja ti se javljam za suradnika u otvaranju servera za cetvorku :P (ako je budem mogao pokrenut kako spada :( )

Jerry
31-10-2008, 22:48
lol ni ne znaš di je i št aje geforce igraona ti bi bio voditelj pc igraone ccc

neox99buleseye
31-10-2008, 22:55
lol ni ne znaš di je i št aje geforce igraona ti bi bio voditelj pc igraone ccc

ma nisam na to mislio, ne na RL, neg ingame... joj, ja pricam o GTA 4 funkcijama, a ovi shvacaju 4 real.... :yuck:

Lord AngelRI
03-11-2008, 19:26
Znaci oko 90kn mjesecno.
Skupo? Kako kome. Kad gledas kolko se zabavis i kad cjenu usporedis sa jednim WoW mjesecnim ACCom onda i nije skupo.

a ono nije skupo kada se sve zbroji...

Dujma
03-11-2008, 20:38
Sad cu ovaj mjesec morati dati 400kn :rotfl: Otvaram CS server i mjenjam domenu foruma.

RIDER32
03-11-2008, 21:02
Koju ces stavit domenu i zast je mjenjas? :(

E imam jedan prjedlog za server. Ajd stavi da se u trgovini moze kupit fotoaparat.
Ima kadkad bas ljepih trenutaka a nije mi bas do gledanja covjeculjka u guzicu :(

Dujma
05-11-2008, 08:44
stavi cu najvjerovatnije geforce-gaming.net

A fotoaparat ce samo novinari moci imati

Lord AngelRI
05-11-2008, 21:06
^^ javi nam...

neox99buleseye
06-11-2008, 21:05
Meni je vec puna kapa da me vrijedjaju, zovu streber...... zivo se meni svira... ja igram , admin se napucava, ubija me... na spawnu je tip sa minigunom koji mi popapa tolko love da mi se smracilo... kada sam mislio da su ga konacno kik, nakos to sam ga prijavio na forumu sa slikom , on i dalje mene ubijao i tako ja oso u minus od 50k... onda sam u zatvor na 2hrs, poludio sam, a ostatak znate... samo se nadam da ste ga banali!

Jerry
06-11-2008, 22:46
Hmm,,možda admini imaju RL ?

neox99buleseye
07-11-2008, 12:47
Da, izzivciro sam se ko nikad do sada zbog igre!! U bedu sam .... :(

cham3leon
10-11-2008, 13:18
Ja sam se danas pridružio.
Nick: Johnny_White

Lord AngelRI
10-11-2008, 19:22
Da, izzivciro sam se ko nikad do sada zbog igre!! U bedu sam .... :(

nemoj se nervirat, igraj, uživaj, a sta rade neke ˝budale˝ manje bitno tj. nebitno...

cham3leon
10-11-2008, 22:00
Ljudi, zašto server radi svakih par sati na kratko?
Ili je to samo kod mene? Igram, odjednom izgubim vezu, i poslije kad izađem neće mi ga spojit Samp client.

RIDER32
11-11-2008, 01:51
Da. Fakat neradi.
Cini se da je dujma opet nesto cacko :)

Dujma
11-11-2008, 08:47
Nisam ja vec hoster

RIDER32
11-11-2008, 20:40
A jel znas sta je sa croherzegovinom. Također su mrtvi. Ili su promjenili IP (nead mi se ic gledat na forum :D )

cham3leon
12-11-2008, 10:13
Jedno pitanje:
Jel svi poslovi ovdje rade? Jer na Croherzegovini pola toga nije radilo.
I možda kakav pregled poslova, bio bih zahvalan.

RIDER32
12-11-2008, 18:55
Imas ovdje popis legalnih organizacija al imas i ilegalne al nepisu tu.
Nek ti ih dujma nabriji:
http://geforce-samp.com/index.php?board=42.0

Doasada sam vidio samo murju i FBI u akciji...

cham3leon
12-11-2008, 20:10
Hvala, ljudi.
Oprostite ako vas gnjavim, ali imam još jedno pitanje:

Kad sam išo u 24/7 kupit bravu za auto (car lock) piše mi da je ne mogu stavit na taj auto, ili tako nešto. Kakav auto treba imat da bi ga se dalo zaključat?

wavefunction
12-11-2008, 20:25
ima li sluzbeni forum geforcea za to lol

Lord AngelRI
13-11-2008, 12:42
^^ naravno da ima, al sta moze i tu postavit pitanje...

cham3leon
13-11-2008, 17:50
Daj šta je ovo, crasha mi se danas non stop

RIDER32
13-11-2008, 19:53
Server :(

Bas pratim... redovito na CH RPG ima ~5 igraca vise.

wavefunction
13-11-2008, 20:35
aj molim te vidi kakvi su igraci na ch a kakvi u gfu

cham3leon
13-11-2008, 20:51
Ne vidim neku razliku. Igrao sam na CH, i moram priznat da je GF bolji kao server jer nema tolko bugova, ali igrači su isti ko tu. Čak se na CH više trude oko novopridošlica. Kad sam ja tamo došo ko n00b, jedan admin me vozao okolo po gradu i objasnio mi apsolutno sve šta treba znat. Tamo se vozačke ne kupuju, nego za promjenu treba znat parkirat auto što naši igrači fejlaju redovito, pogotovo ispred Burger Shota. Admin ti da auto i ako se uspiješ parkirat ko normalan čovjek dobiješ vozačku.

I tu i tamo se dogodi da se spawnaš, pojavi se neki noob i prebije te bez razloga.

Jedino ne znam da li je ovdje drukčija stvar s oružjima, odnosno kad se respawnaš da li ti ostane oružje. U CH kad se respawnaš , nema više guna :)

I CH se ne crasha toliko. Barem dok sam ja igrao.

Dujma
13-11-2008, 23:20
Ne vidim neku razliku. Igrao sam na CH, i moram priznat da je GF bolji kao server jer nema tolko bugova, ali igrači su isti ko tu. Čak se na CH više trude oko novopridošlica. Kad sam ja tamo došo ko n00b, jedan admin me vozao okolo po gradu i objasnio mi apsolutno sve šta treba znat. Tamo se vozačke ne kupuju, nego za promjenu treba znat parkirat auto što naši igrači fejlaju redovito, pogotovo ispred Burger Shota. Admin ti da auto i ako se uspiješ parkirat ko normalan čovjek dobiješ vozačku.

I tu i tamo se dogodi da se spawnaš, pojavi se neki noob i prebije te bez razloga.

Jedino ne znam da li je ovdje drukčija stvar s oružjima, odnosno kad se respawnaš da li ti ostane oružje. U CH kad se respawnaš , nema više guna :)

I CH se ne crasha toliko. Barem dok sam ja igrao.
lol ocito neigras od pocetka na CH i neznas sta je sve bilo. Prevara, ljubomore i kakvi su sve likovi tamo igrali. A sto se tice crasha meni je normalno...

cham3leon
14-11-2008, 11:52
Jutros sam igrao i nije mi se crashao, ali kad je 30-ak igrača, jedva ide. Počne i grafika zaebavat

RIDER32
14-11-2008, 13:36
E to je onda najvjerojatnije do tvog kompa.
Probaj igrat SP. On je tezi za procesor jer mora upravljat bootovima a u MP nemora.
Koju imas konfu?

cham3leon
14-11-2008, 13:48
AMD 64-bitni Athlon dual core 5200+
1GB RAM-a
GeForce 8400GS
----------------------------------------
Mogla bi mi potegnut možda i GTAIV kad izađe, iako grafička nije bogzna šta.
Tako da nije problem u tome. Btw, to mi se obično događa kad je puno igrača.

RIDER32
14-11-2008, 15:16
Mora ic glatko.
I meni se sad par put srusio :S

cham3leon
14-11-2008, 15:48
Još mi nije jasno kako to da se svi na serveru uglavnom okupljaju kod burger shota.
90% Taxi destinacija je burger shot. :D

Kolko se sjećam na Croherzegovini su se okupljali kod Ammunationa.

RIDER32
14-11-2008, 16:06
Pa da. Ja cim se spawnam sjednem za bajk i odma pravac do burgera :D
A kad ima hrane, prostora, ima onaj /DIVE, blizu su i trgovine...
Nekako je zanimljiv :)

Jerry
15-11-2008, 17:38
chameleon,da poznaš igrače s CHa,koje su se preselile na GF,drukčiej bi pričao

Dujma
25-11-2008, 13:09
Najnoviji update servera mozete viditi na slijedecim temama:

http://geforce-samp.com/index.php?topic=8718.0
http://geforce-samp.com/index.php?topic=8434.0
http://geforce-samp.com/index.php?topic=8405.0

Isto tako mozete primjetit da smo citav forum uredili i da ga jos uredjujemo. Biti ce jos nekoliko sitnica ubacenih kao i portal.
Moramo napomenuti da je u nedjelju 23.11. oboren rekord servera sa ukupno 67 igraca online. Uzivajte XD

cham3leon
25-11-2008, 13:59
Da, i ja sam sudjelovao u rekordu. :D

Da je tako svake nedjelje, bio bih veoma sretan!

Dujma
25-11-2008, 15:31
Ja nisam bio... uredjivao sam forum :D

RIDER32
25-11-2008, 23:33
A ja sam se za to vrjeme ubijo od dosade a nije mi se dalo ic na server jer sam u arei :cry:

EDIT: I napokon je dodana glupa ikonica pored URLa. TOOOOOO :D

Dujma
26-11-2008, 10:26
A ja sam se za to vrjeme ubijo od dosade a nije mi se dalo ic na server jer sam u arei :cry:

EDIT: I napokon je dodana glupa ikonica pored URLa. TOOOOOO :D

Favicon xD

Forum je priblizno gotov jos samo treba malo reklama nabacit

Cimpy
03-12-2008, 17:55
da forum je gotov i server je sve bolji i bolji.... :bravo:

cham3leon
03-12-2008, 18:10
Igram već neko vrijeme, i postaje sve bolje, server je ok, ali forum vam je užasno neuredan. Rijetko kad ga posjećujem.

wavefunction
03-12-2008, 18:11
SPAM CETIRI LIFE!!!
aj dujma uradi nesto u vezi toga, stvarno i ukini chatove

Dujma
03-12-2008, 19:48
Server je postaljen na novu verziju SA-MP-a 0.2X

Vise informacija na ovoj temi http://geforce-samp.com/index.php?topic=9526.0

Dujma
03-12-2008, 19:50
Igram već neko vrijeme, i postaje sve bolje, server je ok, ali forum vam je užasno neuredan. Rijetko kad ga posjećujem.

Ma tko ce djeci od 12 godina nesto objasnit. Podijelio sam toliko banova zbog spama ali cim dobiju unban odma ista stvar

wavefunction
03-12-2008, 20:04
nemoj me vrijedjati, imam 13 god, a imam vise razuma od nekih dosta starijih igraca
ps
vidim da si na forumu stavio da nema vise spama, cijenim sto tako cijenis nase cijenjeno misljenje

Dujma
03-12-2008, 20:09
nemoj me vrijedjati, imam 13 god, a imam vise razuma od nekih dosta starijih igraca
ps
vidim da si na forumu stavio da nema vise spama, cijenim sto tako cijenis nase cijenjeno misljenje

lol pa rijetki su taki ko ti...

cham3leon
03-12-2008, 20:28
Igram već neko vrijeme, i postaje sve bolje, server je ok, ali forum vam je užasno neuredan. Rijetko kad ga posjećujem.

Ma tko ce djeci od 12 godina nesto objasnit. Podijelio sam toliko banova zbog spama ali cim dobiju unban odma ista stvar

Kužim. Stvarno je puno dječurlije na serveru :D

Lord AngelRI
04-12-2008, 19:27
Igram već neko vrijeme, i postaje sve bolje, server je ok, ali forum vam je užasno neuredan. Rijetko kad ga posjećujem.

slažem se, bio sam jednom ali ono ne hvala...

cham3leon
04-12-2008, 20:05
AngelRI, jel igraš ti? Koji ti je nick na kraju?

Jerry
10-12-2008, 17:04
koji je vama nick?Johnny_Knox , admin level 4..ako trebate kakvu pomoć,obratite mis e na /report ili /sms 16

cham3leon
10-12-2008, 18:10
Johnny White, level 3.

Vozim sabre, taxist trenutno (jesam li spomenuo da nikad ne naplaćujem više od $5? :D ), i imam najgoru kuću u gradu. Prodajem za 4 mil. najmanje :D

Jerry
10-12-2008, 18:40
Znam te..white..dobro igraš :D par puta sam ti pomagao u vezi nekih sitnica.. :D

cham3leon
10-12-2008, 18:58
Trudim se... :D
Moram priznat, sve je zabavnije otkako sam se zaposlio i kuću kupio.
Jedino me iživcira kad se vozim, a ono neki lik bezveze počne pucat po meni. Onda se respawnam, idem po gun, i opet me ubije, i tako potrošim par hiljada...

RIDER32
10-12-2008, 20:47
Ako ko pita za mene recite da mi je komp u banani. :(

Mozda ovi novi driveri pomognu pa se vratim.

cham3leon
18-12-2008, 10:15
Evo jedno pitanje, odnosno 2 (pitat ću ovdje jer na geforce forumu rijetko kada dobijem odgovor):

1. Je li moguće zadržati neki auto trajno bez da je house car, odnosno ako nemaš kuću?

2. Kako kuću upgradeati s gunom, odnosno da ti se oružje pojavljuje u kući? Pod houseupgrade nisam našao tu mogućnost na lvl3 kući. Ali sad ionako nije bitno jer sam prodao kuću.

Dujma
18-12-2008, 10:44
Evo jedno pitanje, odnosno 2 (pitat ću ovdje jer na geforce forumu rijetko kada dobijem odgovor):

1. Je li moguće zadržati neki auto trajno bez da je house car, odnosno ako nemaš kuću?

2. Kako kuću upgradeati s gunom, odnosno da ti se oružje pojavljuje u kući? Pod houseupgrade nisam našao tu mogućnost na lvl3 kući. Ali sad ionako nije bitno jer sam prodao kuću.

1. Ne, dodavat ce se jos kuca
2. To cemo uskoro ubacit da mozes spremit oruzje u kucu

crowap
18-12-2008, 11:22
serve je super,,,admini su mi dosta pomogli i sad sve kuzim...najaktivniji licenser......Adam_Forbs drago mi je.....

Jerry
18-12-2008, 12:50
oh forbs :D

tebe sam jučer hapsio kontam jer si ilegalno prešao na aerodrom :D

btw white odg ti ej eo dujma...trajno auto nemoš imat moš samo rentat

cham3leon
18-12-2008, 19:51
ovo drugo sam pitao jer neki ljudi imaju gunove u kući, pa pomislih...

Inače, imam još jedno pitanje. Je li dio nekog dijalekta da je imenica "auto" u srednjem rodu? Skoro pola ljudi na serveru govori "kućno auto" mjesto "kućni auto".

Dujma
18-12-2008, 21:59
Ovo auto
Ovaj automobil

Barem ja tako govorim

cham3leon
18-12-2008, 22:03
:o Zbilja čudno.

Inače, recite kad se pojave nove kuće, zainteresiran sam za kupovinu. Jučer sam prodao onu svoju i napravio posao stoljeća. Zbog brzog rasta cijena na serveru, uspio sam prodati kuću koju sam kupio za 160k za više od 1.5 mil. Sad imam veće kamate nego plaću :P

Dujma
18-12-2008, 22:24
Ima sada veliki bozicni event i mozes osvojiti kucu gdje god pozelis

Vise informacija -> http://geforce-samp.com/index.php?topic=10926.0

RIDER32
18-12-2008, 23:05
Cool
Bit ce guzve xD

Stryder
19-12-2008, 01:00
uglavnom regao sam se, igrao, par puta popizdio ingame , izašao, izbriso GTA SA
dakle nick bio Johny_Salieri (tako nekako)
nisam skuzio gotovo nista, jedan tip mi je pomogao malo, pa sam kupio vozacku dozvolu, putovnicu i dozvolu za oruzije.Nisam shvatio kako se dobijaju leveli.Zatim sam sreo nekog drugog tipa koji mi je rekao da ce mi pokazati mjesto gdje mogu dobiti ilegalan posao, ali nisam se ni okrenio a vec sam bio 75k u minusu..on mi je izgleda prodao hp i armor.Tako sam ja odustao od igre.A bilo je tu svega, jednom sam pomogao policiji pa je taj tip kojeg je murija uhvatila zvao svoju "bandu" pa su me oni vijali dobra 2 sata , a pritom sam par puta tražio policiju, i zvao 911 ali ništa se nije događalo. :|

RIDER32
19-12-2008, 02:24
I ja danas doso sa frendom malo naserver. Prvo se namucio da se rega, Pa da se logira... xD

Netreba brzo odustajat :wink:

cham3leon
19-12-2008, 08:26
Ima sada veliki bozicni event i mozes osvojiti kucu gdje god pozelis

Vise informacija -> http://geforce-samp.com/index.php?topic=10926.0

A jbg. :( Nema me za vikend...

crowap
19-12-2008, 12:09
oh forbs :D

tebe sam jučer hapsio kontam jer si ilegalno prešao na aerodrom :D

btw white odg ti ej eo dujma...trajno auto nemoš imat moš samo rentat

poceo sam bjezat ali vrata graze su bila zatvorena pasam se u miru predo.... :)

crowap
19-12-2008, 12:13
kupite koju licensu od mene renk 3 hihihihi

Jerry
08-01-2009, 13:42
Mala obavijest,premjestili smo IP na novu adresu
194.187.214.25:8009
zašto?ovaj server ima zaštitu od DDoS napada i manji ping..uživajte¨!

EDIT:
također se radi na velikom updateu servera,sve ove ideje i prijedlozi koji su bili dobri biti će ubačeni...smatra se da će ovaj update biti najveći u povijesti GF servera..finiširan će biti za jedno 7-10 dana

cham3leon
08-01-2009, 16:13
Bravo ljudi svaka čast :pray:

Moj prijedlog je da se pod hitno ubaci još kuća na server da se malo sruši cijena nekretnina koje sad dosežu cijenu više od 5 milijuna minimalno

Jerry
08-01-2009, 17:08
Što se tiče para,ljudi nisu normalni,danas idem u obilazak da si priuštim kućicu,mala kućica u Groveu cijena - 30m!!jel on normalan,odakle meni 30 milijuna :shock: vjerovatno će doći do rušenja cijena i ostalog,to ćemo mi admini srediti.
Što se tiče kuća,u tom velikom updateu dolazi još kuća u SF,Dillmore (selo kod LS,tamo uzimam kuću :D) i možda u LS...preko 50 kuća će ići

uberfreak
08-01-2009, 19:39
SADA KADA VISIM UPDATE POSTAJEM JADAN.... moze li mi neko pomoci ? problem je navceden u viewtopic.php?f=84&t=27185 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=84&t=27185)

RIDER32
08-01-2009, 20:40
Što se tiče para,ljudi nisu normalni,danas idem u obilazak da si priuštim kućicu,mala kućica u Groveu cijena - 30m!!jel on normalan,odakle meni 30 milijuna :shock: vjerovatno će doći do rušenja cijena i ostalog,to ćemo mi admini srediti.
Što se tiče kuća,u tom velikom updateu dolazi još kuća u SF,Dillmore (selo kod LS,tamo uzimam kuću :D) i možda u LS...preko 50 kuća će ići
A meni si dao 4mil :) negdi si odjurio pa ti nisam stigo zahvalit :( THX :roll:
Inace veselimse novim kucama.
U groveu nađem jednu, cjenkam se s nekim od 1mil i nakraju sam mu ponudio sve sto sam imo (4,7mil) i kad mi ju je trebo dat skuzimo da mi fali jos jedan lvl da je mogu kupit :(
Preskupe su kuce...

cham3leon
08-01-2009, 21:35
E, zgodno bi bilo ubacit koju van LS, dobra ideja.

Ja sam napravio posao kad sam kupio najgoru kuću u gradu za 100k i za par tjedana prodao istu za skoro 2 milijuna nekom klincu :P
Uvjerio sam ga da neće dobit ništa jeftinije, što nije bilo daleko od istine, ali da sma počekao do danas, recimo, zaradio bi 4x više :cry:

uberfreak
09-01-2009, 16:57
da... evo ja se registriro na server , nick mi je Mathew_Gunner

RIDER32
09-01-2009, 19:47
Koji je rekord u online istovremeno?
Vidim svakim danom server je sve puniji :pray:

Jerry
09-01-2009, 20:05
71 ili 76 igrača mislim

šta reći RIDER32,osim što ovime potvrđujemo da smo najkvalitetniji domaći server ;) .Evo danas nas je bilo oko 67 .. sad je malo spalo,al nema veze,prosjek je tu..50 igrača dnevno igra na serveru,prošlu noć ujutro u pol 4 smo imali 25 igrača :)

cham3leon
09-01-2009, 20:57
71 ili 76 igrača mislim

:o

Možda je vrijeme da povećate limit na 200?

RIDER32
10-01-2009, 00:14
71 ili 76 igrača mislim

šta reći RIDER32,osim što ovime potvrđujemo da smo najkvalitetniji domaći server ;) .Evo danas nas je bilo oko 67 .. sad je malo spalo,al nema veze,prosjek je tu..50 igrača dnevno igra na serveru,prošlu noć ujutro u pol 4 smo imali 25 igrača :)
Ja sam bio ogo 2h i bilo nas je oko 40 :pray:

i to je jos jedan razlog zasto trebate stavit jos kuca... :D

EDIT: e jeste razmisljali ozivit jos koji grad? :roll:

Jerry
10-01-2009, 01:51
Viditi ćete sve u velikom updateu..kažem ubaciti će se kuće u dilmore i SF...pa sad razmisli ak se kuće ubacivaju :P

RIDER32
10-01-2009, 02:50
:shock: :P
Samo ja bi kucu u LV :cry: najljepši grad u cijeloj igri

cham3leon
10-01-2009, 10:18
sad, oživljavanje drugih gradova možda i nije najbolja ideja. Po meni je bolje pokušati stjerati više igrača na manji teritorij da ne bude sve prazno.

Jerry
10-01-2009, 17:30
na LV se neće prelazit,potpuno nepotrebno

cham3leon
10-01-2009, 20:42
Slažem se.
Jesu li dakar raceovi jednako učestali? nisam bio baš zadnje vrijeme

Jerry
10-01-2009, 22:58
pa ako se gleda po ostalim eventima,dakrovi su najčešći..ljudi vole dakar :D

RIDER32
11-01-2009, 05:06
E kad bi te kuce otprilike mogle stic?
Bas si nabavih posao pa da vidim kolko moram "radit" :P

uberfreak
11-01-2009, 10:05
e samo da kazem....... kazne za nikakve prekrsaje su katastrrofa... 10 k sam morao platiti samo mzbog krivog parkiranja!! :-x
e pa ak bi se te kazne mogle smanjiti bio bih zahvalan

cham3leon
11-01-2009, 11:11
Pa to je dobro da se to parkiranje dovede u red, a ne da je kod burga puna cesta auta. Ako kazne moraju bit drakonske, neka budu. Ja uvijek parkiram kako se spada, ako vi nećete, jedina mogućnost koja vam ostaje osim plaćanja kazne je bježanje policiji koje je i vrlo zabavno :P .

I sjetio sam se još jednog prijedloga: Svima je po defaultu stavljen max skill za sva oružja, a možda bi bilo bolje da se taj skill smanji ako je ikako moguće, jer te ovako drugi ubiju s desert eagleom na 150 m...
O_o

uberfreak
11-01-2009, 13:22
Pa to je dobro da se to parkiranje dovede u red, a ne da je kod burga puna cesta auta. Ako kazne moraju bit drakonske, neka budu. Ja uvijek parkiram kako se spada, ako vi nećete, jedina mogućnost koja vam ostaje osim plaćanja kazne je bježanje policiji koje je i vrlo zabavno :P .

I sjetio sam se još jednog prijedloga: Svima je po defaultu stavljen max skill za sva oružja, a možda bi bilo bolje da se taj skill smanji ako je ikako moguće, jer te ovako drugi ubiju s desert eagleom na 150 m...
O_o

ja te ubijem sa gunom onak ili ovak Xd.... salim se to je super prijedlog i bilo bi dobro da se lvl 1 igracima zabrani oruzje jer su vecinom neupoznati s pravilima i dm-aju.


edith - gledao sam malo forum i naisao na ovo:

Skupi ti jos malo para cak je drink biz prodan za 55mil a nista nezaraduje bolje kupi neku kucu iako nemos nac ni kucu mozda u groveu pa je prodas po vecoj cijeni i tak zaradujes

bogu fala sto cijene idu dolje

Hellboy
11-01-2009, 13:23
kveščn - koliko igrača imate kad je peak population?

cham3leon
11-01-2009, 13:46
Sad je reko čovjek maloprije - rekord je 73 igrača onlajn istovremeno, a u prosjeku ih se nađe odjednom oko 30-ak.

Imate li podatak koliko je sveukupno igrača registrirano?

Jerry
11-01-2009, 14:52
imamo,preko 6000 ...

prosjek igrača všie nije 30,već sa sigurnošću mogu reći 40 + igrača..evo trenutno je online 45 igrača..

@RIDER32

otprilike 5 dana...

@chamel3on

u 0.2X verziji sampa skillovi su nemogući,ali navodno u 0.3X će to moći biti realizirano

što se tče cijena,pretjerane su istina...to ćemo isto srediti nebrinite se
btw kazne za ništa,naravno,težimo Roleplayu zar ne?RP sigurno nije parkirat se nasred ceste ;)

Hellboy
11-01-2009, 15:22
mhm...mogao bih ovo malo zaigrati...s obzirom da sam još uvijek švorc za WoW...SoaSE sam zaglavio...Crayon sam prešao...mhm...ah well...instalirati San Andreas kasnije...

cham3leon
11-01-2009, 15:30
Samo daj, što više, to veselije! :D

@Jerry
Da, sad je i 40, ali zato jer deca imaju ferje, poslije bi se moglo vratit na staro.

Jerry
11-01-2009, 16:22
Nevjerujem da će se vraćati na staro,mislim,nbiti će manje desetak igrača li ništa primjetno u razvoju igre :wink:

RIDER32
12-01-2009, 13:00
Sto se tice murje... preksinoc mi lik naplati 15k jer me neki lok ilegalno prevezo preko grane :?
Trebali bi uvest neki zakon o prekrsajima. Kolko kome naplatiti ako napravi prekrsaj.

Dujma
12-01-2009, 22:40
Ukupno je 8000+ acc registriranih a najvise online igraca odjednom bilo je 78 neki govore i 79. Sto se tice default skillova to je nemoguce iskriptat u ovoj verziji samp-a jer nepostoji funkcija. Na update-u se radi zavrseno je oko 30% a vec sa tim 30% server je skoro pa neprepoznatljiv nego kakav je prije bio. Dosta kuca u SF ubaceno i taj grad je ozivljen. Puno novih komandi, anticheatova i ostalih sitnica. Puno ce vise mogucnosti biti u igri i puno vise zabave.

uberfreak
13-01-2009, 12:21
e ok evo vam mape los santosa (http://hem.bredband.net/708145/clossantos.jpg)S, pa ak bi mogli staviti di cete staviti kuce..... ak vam nece biti problem

uploadati sliku mozete na http://www.imagesforme.com/

znam da trazim puno xd, ali jbg, kompliciran sam, ak vam se neda napisite da vam se neda i to je ok

Dujma
13-01-2009, 20:59
Oprosti ali eto ja nemam pametnijeg posla nego crtat i oznacavati kuce na serveru...

Hellboy
14-01-2009, 16:02
mhm...dobio sam nekih 380k od Bruta, pomogao mi je da rentam kuću, imam vozačku dozvolu ^^ imam posao taksista (doduše zadnji taksi sam prevrnuo jer su neki konji počeli pucati po meni...) i imam lijepi tjunani crveni autić (lockan je ispred kuće, tamo i ostaje, jelda?)

neki idiot mi je drpio taj auto ali sam ga nakon nekih 10 minuta našao zabijenog u ogradi -_-

Hellboy
14-01-2009, 18:52
odustao sam od taksiranja...kako dobiti dozvolu za let i može li se upasti u CNN? očem biti leteći reporter ^^

uberfreak
14-01-2009, 19:04
ma biti stunter ti je ak ti trebaju pare i to hitno
a inace obavlkjam najponosniji posao od dvih...... automehanicar, ja svojim zapovjedima/refill i /repoair odrzavam na zivotu tisuce i tisuce automobila ..... :P

cham3leon
14-01-2009, 19:07
@Hellboy
Oo. Koji nick, koji nick? :D

Taxiranje je za nubove. Ja kradem aute :P (ali nemojte nikom reć)

Sve dozvole se kupuju u gradskoj vijećnici, a za CNN moraš kontaktirat njihovog lidera. Pazi uvijek na auto, puno kradu. Ja pogotovo.

@uberfreak Jel se isplati šta taj stunter posao? Mislim, koliko se zaradi prosječno u sat vremena?

uberfreak
14-01-2009, 19:10
pa kolko si sposoban kao stunter..... ja sam zarađivo po 3k i nes sitnoga za 15 min, neki ce vise, neki manje...... ali nis puno, zato sam otisao na posao mehanicara.... daje vise love.... ak npr po satu refillas oko 10 puta po 200$ i negdje 20 puta repairas po 220 $ , skupi se.

cham3leon
14-01-2009, 19:16
Ukradeni auto možeš prodat od 1000 do 2000 $ svakih 20 minuta tako da mi se možda više isplati. Zna li netko molim vas što se dobiva s većim CarJacker skillom?

Hellboy
14-01-2009, 20:05
odustao sam od taksiranja jer je sporo, dosadno i mušterije ne cijene moje offroad skillove ako pregazim koji hidrant...bio sam u vijećnici, kupio sve dozvole osim one za pecanje, nisam vidio dozvolu za let, doduše možda je to zato što mi je lik lvl 1 ^^
BTW zahvaljujući nekakvom random name generatoru, ingame ime mi je Christian Milner..go figure...ali nije tako loše :D
enihu, sutra čem biti lvl 2, imam još oko 280k $ i moram vidjeti kako do dozvole za let i kako upasti u CNN ^^ ajl bi di aj from da skaj

Hellboy
15-01-2009, 14:57
ok, danas mi je netko poslao 500k $, lvl 2 sam, pokušao sam kupiti pilotsku dozvolu u gradskoj vijećnici ali mi je pisalo da nisam u 24/7...otišao sam u 24/7, utipkao /buylicense flying i dobio poruku da nemam dovoljno love...koliko dođe ta dozvola uopće? trenutno imam cca 750k...

RIDER32
15-01-2009, 15:40
Ja mislim da se to mora kupovat u vjecnici.
Kako se zoves na serveru da se malo provzamo. Ja sam LVL4 (skoro 5).


Ukupno je 8000+ acc registriranih a najvise online igraca odjednom bilo je 78 neki govore i 79. Sto se tice default skillova to je nemoguce iskriptat u ovoj verziji samp-a jer nepostoji funkcija. Na update-u se radi zavrseno je oko 30% a vec sa tim 30% server je skoro pa neprepoznatljiv nego kakav je prije bio. Dosta kuca u SF ubaceno i taj grad je ozivljen. Puno novih komandi, anticheatova i ostalih sitnica. Puno ce vise mogucnosti biti u igri i puno vise zabave.
Jel se moze napravit neka zgrada. Da na jednom mjestu vise ljudi ima kucu. Jer cim neko par dana nedađe na server odma mu isele kucu. Glupo mo je kupit kucu i zauzimat nekom ko je vise na serveru a usput mi je i glupo bacit par miliona da bi me za par dana iselili...

cham3leon
15-01-2009, 15:44
Definitivno je premalo kuća. Ja nisam igrao uopće tijekom praznika (ok, na Božić jesam), ali me nisu iselili. A, ne, čekaj, pa ja sam onda već prodao kuću... :D

Hellboy
15-01-2009, 17:21
mhm...ali nemam ponuđeno u vijećnici da kupim licencu za let, samo je ponuđeno Driving, Sailing, Fishing, Gun i još nešto, ali nema flying...enivej, kao što rekoh, Christian_Milner je ime lika i rentao sam kuću južno od Burga...danas me neki lik iz FBI-ja potrpao u kamionet nakon što su neki kreteni pucali oko Burga, vozao me okolo i zatim me izbacio sjeverno od grada i upucao me :? asstard...a jučer mi je neki Villa lik digao wanted lvl na 3 zvjezdice jer sam mu ogrebao auto nakon što je pucao po meni dok je hvatao nekog lika...

cham3leon
15-01-2009, 17:41
Šta da ti kažem, ti FBI-jevci su najgori.
Jedan me zaustavi jednom prilikom, da izađem iz auta. Ja si mislim, pošto se često događa da me nakon toga uhite jer sam pred sat vremena prebio nekog, bolje da bježim, ne provjerava me bez razloga.

I tako trčim ja do Unity Stationa, on za mnom (još sam bio taxist onda) i ja se s taxi liftom popnem na krov zgrade i pobjegnem s helićem :D .
Lik mi nabije 3-star wanted level. Baš mi je bilo lijepo bježat od policije narednih pola sata. :P

Što se tiče te letačke dozvole, nađi onda nekog ko ih prodaje. znam da ih je prije prodavao Alex Forbs, ako ga uhvatiš na serveru može ti prodat dozvolu čak jeftinije nego što ti naplate u City Hallu.

uberfreak
15-01-2009, 20:31
mhm...ali nemam ponuđeno u vijećnici da kupim licencu za let, samo je ponuđeno Driving, Sailing, Fishing, Gun i još nešto, ali nema flying...enivej, kao što rekoh, Christian_Milner je ime lika i rentao sam kuću južno od Burga...danas me neki lik iz FBI-ja potrpao u kamionet nakon što su neki kreteni pucali oko Burga, vozao me okolo i zatim me izbacio sjeverno od grada i upucao me :? asstard...a jučer mi je neki Villa lik digao wanted lvl na 3 zvjezdice jer sam mu ogrebao auto nakon što je pucao po meni dok je hvatao nekog lika...
Mene je taj willa lik nabio 5 wanted llevela, jer me vidio da kradem auto... onda mi je dao zatvora 15 min i globu od 20k :? , i onda dok sam bio u zatvoru narucio ubojicu da me ubije, mislim i poslje zatvora me jos par puta pokusao, ali nije uspio...
@chameleon... pd je hendikepiran, jbt ja sam im bjezo sa biciklom cijeli sat , i nisu me uhvatili sve dok me nije vidio fbi-jevac, onda me ukokao :scared:
fbi su debili, a pd su hendioikep, ak se sto zeli rijesiti, trebas pitati mafiju ili hitmane, oni su ucinkoviti

Hellboy
15-01-2009, 20:58
kupio sam pilotsku dozvolu od licensera za mizernih 8k, prijavio sam se za CNN...zasad su me 2 puta pretresli jer su vidjeli da vozim crni auto pa sam im bio sumnjiv...i jednom su mene i kolegu Ridera skinuli s neba (by nepoznati netko) nakon što se lik u nas prvo zabio helikopterom i onda osuo paljbu...ali sve u svemu, sviđa mi se...jedino mi lagano išlo na živce kad je neki drot ukrao helikopter kojim smo došli u LV pa smo morali hodati natrag...no portani smo na drag utrku -_-

RIDER32
15-01-2009, 21:19
Portao nas je isti onaj lik koji nam je i marnio helic. To je admin i neki murjak. Na utrci sam 2 puta pobjedio :D

Hellboy
16-01-2009, 10:49
ja nisam...nitro se upalio sekundu prekasno i onda sam na kraju staze zarovao prednjim krajem u asfalt :D

uberfreak
16-01-2009, 13:07
ja nisam...nitro se upalio sekundu prekasno i onda sam na kraju staze zarovao prednjim krajem u asfalt :D
Steta..... e di je na forumu od geforcea onaj dio di se stavljaju svoje ideje, znam da postoji, ali neznam gdje......

e i daj sredite malo ovaj dm kod burga- admini nis ne poduzimaju, a ovi ubijajuu sve u šesnest, dodjeju budale lvl 1 i pocnu ubijati sve oko sebe.... i zato vas molim da pocnete davati warnove za dm-kod burga

Jerry
16-01-2009, 14:02
Bio sam pomalo inaktivan an ovoj temi zbog smrtnog slučaja u obitelji...Hellboy objasnio sam ti na GF forumu preko PMa kako šta...što se tiče DM kod burga,ja čim vidim bezvezno ubojstvo,/prison /warn pa nek uživa,ima sreće što automatski i nebanam :)

Što se itče ovog velikog updatea,imate OVU (http://geforce-samp.com/index.php?topic=13974.0)Stemu,pomno pročitajte prvi post pa ćete shvatiti,neće taj update biti u narednih par dana nego za jedno max. 1 mjesec,tada će se i restartirati server,wajpati će se ekonomija (cijene će biti više RL,želimo RPG server zar ne ?) i odma ćemo startat s RP pravilima,znaći biti ćete kickani ako kršite neka RP pravila,ako su teža sranja warn vjerovatno dok se to sve ne ufura.

Hellboy
16-01-2009, 15:44
te cijene su manijakalne...1k za prelazak preko granice...a čini mi se da je cijena goriva pala...napunim 43% taksija (da, ponovno sam taksist...liječenje je dosadnom moram se javiti lideru CNN-a u igri da me ubaci) za nekih 40-ak dolara dok sam jučer platio preko 200$...enivej, danas me neki FBI tip pozvao u hitnoj da dođem iza bolnice...tražio je medica...ja došao, on me stunnao, potrpao na motor i bacio u zatvor na 1200 sekundi i tek mi je pred zgradom FBI-ja nabio wanted lvl zbog stajanja na cesti...neki Sabrosa ili tako nešto...kreten ili ?

cham3leon
16-01-2009, 15:57
Meni se slične stvari događaju...
Pazi koga voziš, ako je u crnom odijelu, moguće je da je hitman, onda ga samo ejectaj iz auta i bježi.

uberfreak
16-01-2009, 15:59
te cijene su manijakalne...1k za prelazak preko granice...a čini mi se da je cijena goriva pala...napunim 43% taksija (da, ponovno sam taksist...liječenje je dosadnom moram se javiti lideru CNN-a u igri da me ubaci) za nekih 40-ak dolara dok sam jučer platio preko 200$...enivej, danas me neki FBI tip pozvao u hitnoj da dođem iza bolnice...tražio je medica...ja došao, on me stunnao, potrpao na motor i bacio u zatvor na 1200 sekundi i tek mi je pred zgradom FBI-ja nabio wanted lvl zbog stajanja na cesti...neki Sabrosa ili tako nešto...kreten ili ?
Nazalost nije jedini...... :(

Jerry
16-01-2009, 16:33
te cijene su manijakalne...1k za prelazak preko granice...a čini mi se da je cijena goriva pala...napunim 43% taksija (da, ponovno sam taksist...liječenje je dosadnom moram se javiti lideru CNN-a u igri da me ubaci) za nekih 40-ak dolara dok sam jučer platio preko 200$...enivej, danas me neki FBI tip pozvao u hitnoj da dođem iza bolnice...tražio je medica...ja došao, on me stunnao, potrpao na motor i bacio u zatvor na 1200 sekundi i tek mi je pred zgradom FBI-ja nabio wanted lvl zbog stajanja na cesti...neki Sabrosa ili tako nešto...kreten ili ?
Roca Sabrosa,tip je još i lider fbija..idiot kratko rečeno :D sada će biti jedna reformacija pd / fbi lidera tj izabrati ćemo najbolje od najboljih,što se tiče cijena,pa jbg kad veći lvli imaju pun kurac para...zato ćemo wajpat ekonomiju

a i dost aje novca čiterskog sam nema dokaza...kad bude apdejt neće više biti ovako,biti ćemo na vrhu!

uberfreak
16-01-2009, 17:03
te cijene su manijakalne...1k za prelazak preko granice...a čini mi se da je cijena goriva pala...napunim 43% taksija (da, ponovno sam taksist...liječenje je dosadnom moram se javiti lideru CNN-a u igri da me ubaci) za nekih 40-ak dolara dok sam jučer platio preko 200$...enivej, danas me neki FBI tip pozvao u hitnoj da dođem iza bolnice...tražio je medica...ja došao, on me stunnao, potrpao na motor i bacio u zatvor na 1200 sekundi i tek mi je pred zgradom FBI-ja nabio wanted lvl zbog stajanja na cesti...neki Sabrosa ili tako nešto...kreten ili ?
Roca Sabrosa,tip je još i lider fbija..idiot kratko rečeno :D sada će biti jedna reformacija pd / fbi lidera tj izabrati ćemo najbolje od najboljih,što se tiče cijena,pa jbg kad veći lvli imaju pun prozor para...zato ćemo wajpat ekonomiju

a i dost aje novca čiterskog sam nema dokaza...kad bude apdejt neće više biti ovako,biti ćemo na vrhu!


meni je samo bitno da nema vise dm-a jer me uvijek pogode kada nemam oruzja, ostalo se nnekako rijesi.....

Hellboy
16-01-2009, 19:10
te cijene su manijakalne...1k za prelazak preko granice...a čini mi se da je cijena goriva pala...napunim 43% taksija (da, ponovno sam taksist...liječenje je dosadnom moram se javiti lideru CNN-a u igri da me ubaci) za nekih 40-ak dolara dok sam jučer platio preko 200$...enivej, danas me neki FBI tip pozvao u hitnoj da dođem iza bolnice...tražio je medica...ja došao, on me stunnao, potrpao na motor i bacio u zatvor na 1200 sekundi i tek mi je pred zgradom FBI-ja nabio wanted lvl zbog stajanja na cesti...neki Sabrosa ili tako nešto...kreten ili ?
Roca Sabrosa,tip je još i lider fbija..idiot kratko rečeno :D sada će biti jedna reformacija pd / fbi lidera tj izabrati ćemo najbolje od najboljih,što se tiče cijena,pa jbg kad veći lvli imaju pun prozor para...zato ćemo wajpat ekonomiju

a i dost aje novca čiterskog sam nema dokaza...kad bude apdejt neće više biti ovako,biti ćemo na vrhu!
al onak, ja ga pitam dok me vozio na motoru u čemu je problem jer sam došao kad je tražio medica, on parkira kod zgrade FBI-ja, nabije mi wanted lvl zbog "stajanja na cesti" i zbomba me u buksu...
BTW kad lider CNN-a bude online? on me jedini može ubaciti, jelda? na forumu mi je napisao da mu se javim ingame...

cham3leon
16-01-2009, 21:24
Eh, šteta. Nakupio sam dva milijuna i kusur, a sad sve ode u vazduh... :(
Al dobro, nadam se dobrim updateovima. Ako cijene sve skupa idu dole, onda bi bilo dobro i taxistima malo ograničit maximalne cifre na recimo $50...

uberfreak
16-01-2009, 21:36
ovo mnije dobro.... ukrali mi auto, nasao sam biciklu, poceo se voziti na njoj i kikao me amin-- non rp radnje, posto nemam dokaza nemogu staviti na jihov forum.... tuzno, s cim se slika, sa f(koji broj ?)

Hellboy
16-01-2009, 23:16
Eh, šteta. Nakupio sam dva milijuna i kusur, a sad sve ode u vazduh... :(
Al dobro, nadam se dobrim updateovima. Ako cijene sve skupa idu dole, onda bi bilo dobro i taxistima malo ograničit maximalne cifre na recimo $50...
ja ni ne naplaćujem više :D

večeras sam vozio nekog lika do San Fierra za 10k...kasno sam se sjetio da sam ga mogao odfurati do taxi stationa i prebaciti se u helić :D već smo bili negdje na pola puta kad sam se sjetio :D

@uberfreak kick nije ben...ja sam adminu pred očima uzeo bicikl nakon što je neki konj naručio taksi i onda ga drpio i nije mi ni a rekao...

RIDER32
17-01-2009, 00:58
Sto se tice ovog restarta. Ajd pare bi se opet skupile, al nikako nebi tio da se restartaju i leveli :(

Sto se tice cjena. Jako su nerealne. prelazak preko grane, 1k$ :o , marnem rurisma i dovezem ga ispod dizalice, 1500$, dovezem najobcnijeg BMXa neokrzanog dobijem 2K$ :rotfl: ...

uberfreak
17-01-2009, 09:07
Sto se tice ovog restarta. Ajd pare bi se opet skupile, al nikako nebi tio da se restartaju i leveli :(

Sto se tice cjena. Jako su nerealne. prelazak preko grane, 1k$ :o , marnem rurisma i dovezem ga ispod dizalice, 1500$, dovezem najobcnijeg BMXa neokrzanog dobijem 2K$ :rotfl: ...

di nje dizalica ? to je samo za car jackle ?

Jerry
17-01-2009, 12:17
da ta dizalica je za carjackere...imate ovdje (http://geforce-samp.com/index.php?topic=10151.0)Smoj detajlni opis za te poslove,što se tiče lidera hellboy,lider je Adam Forbs,dok si online koristi komandu /lideri i vidiš jeli online nemoraš ga tražiti po tabeli

svi znamo da su cijene sjebane tak da nam nemorate to na nos nametat,al opet kad pogledate "prvi hrvatski server" aka CH,tamo su još nerealnije tako da je ovo super...zato i ide ovaj restart

uberfreak,kickan si zbog non-rp radnji vjerovatno jer si skakutao s tim biciklom

uberfreak
17-01-2009, 12:24
uberfreak,kickan si zbog non-rp radnji vjerovatno jer si skakutao s tim biciklom

ne, presao sam cestu s njime, nisam nis drugo stigao

Hellboy
23-01-2009, 12:26
mhm, upao sam u rusku mafiju, imam koncesiju za odvoz autumobila (dobijam 20k po odvučenom automobilu oko burga od policije i afaik, jedini sam s takvim dogovorom ^^) i rentam kuću za 20$
da...I'm THAT good...

Bosancheross
23-01-2009, 14:20
/me ulijece medju PiSi Plejovce

wazzap! donosim vam jednu dobru vijest - stigla jos jedna njuska sa GF serva i gledate dajrektli u nju, tako da pazite sta pricate. 8)
mozete me zvat Kane (DeCicco) il (kako vise volim) šerif, jer vodim najzaebanije momke na servu - drotove. osim toga, na serveru sam i gamemaster, nedam sebi nista reci lol, 14 lvl, volim mladi kozji sir i pomazat Nutellu po friskom kruhu i blablabla...

...i da ovi rambo smajlici ubijaju koliko su dobri, zanima me koliko ih mogu stavit po jednom postu da ne popijem odmah bananka za prvi post.

:pray: :hangin:

cham3leon
23-01-2009, 16:17
Ok, ali samo da napomenem da za razliku od GF foruma ovdje se čovjekova kvaliteta ne mjeri veličinom siga, a ni fejlani humor ne prolazi. Također, nabijanje 10k smajlića u post bez prevelikog razloga ne uspijeva impresionirati ostale...

@hellboy: Pa ti si l33t igrač, tehnički si bolji od mene koji igram već par mjeseci. Ili ćeš barem bit bolji do restarta... :D

Sad mi se ne da ni dolazit na server jer nema smisla trošit promet za jalovo ninjanje auta. A kad ne radim ono što najviše volim, postaje dosadno :D

RIDER32
23-01-2009, 18:25
/
Prvo Welcome :roll:
Pravila foruma se dosta razlikuju od GF pa te molim da ih procitas i drzis ih se :wink:

Hell@ i tako ti ode u ruse... a? :)
E ja ih bas i nevolim jer sam imao par losih iskustava sanjima. Ja cu ili u GSF ili u Stretracerse :)

uberfreak
23-01-2009, 19:01
/
Prvo Welcome :roll:
Pravila foruma se dosta razlikuju od GF pa te molim da ih procitas i drzis ih se :wink:

Hell@ i tako ti ode u ruse... a? :)
E ja ih bas i nevolim jer sam imao par losih iskustava sanjima. Ja cu ili u GSF ili u Stretracerse :)
pa ja bih u esl, jer su tamo najnormalniji, mislim, u murju ni fbi necu iz moraklnih razloga, a ovi su mi pomagali kako su god mogli....... ovo ostalo nisam ni previse viđao ,.............

Hellboy
23-01-2009, 22:49
mhm...talijane sam odbio jer mi je jedan njihov član izbušio gume na kamionu i natjerao me u benzinsku - boljelo je...grove wannabe gengsta likovi su me DB-ali dvaput iz čistog mira i izrešetali su mi kamion kad sam prošao kroz njihov kraj da dođem do klijenta sa crknutim vozalom...sa locosima nisam imao puno kontakata a u ruse sam pozvan - Chucky me nazvao ingame i pozvao me kod njih ^^
nedugo zatim mi je Werino Spes ponudio 20k po svakom autu kojeg odvučem od burga...

za policiju i federalce još nemam dovoljan level iako bi bilo zabavno naganjati kriminalce onim helikopterom sa krova FBI zgrade :D

also, ako vam je nestalo vozalo, potražite ga iza benze, jučer sam 17-18 vozala odvukao tamo...pa ih parkirajte kod burga na cesti :D


BTW jel ikako moguće smanjiti brzinu biciklima? neka me luđakinja pratila biciklom (bijah u kamionu za vuču) preko cijelog grada urlajući da joj budem muž -_- jedva sam joj utekao...

Bosancheross
24-01-2009, 03:41
woooops, bad start huh? ovaj prvi post me bas i nije proslavio, no sta je tu je... neda se meni ispocetka. :|

ugl svi su zakazali na serveru, nema one stare euforije i dosta je chilly atmosfera. malo sto se tice skole a malo i zbog najavljenog glob-restarta. osobno igram iskljucivo radi duznosti kao gm-a a bez toga bih zasigurno prasio razne FPSove dok bi se na sampu nakupljao glomazni sloj prasine.

@hellboy, jucer kada sam uletio medju one aute iza benze mislio sam da je skrivena kamera. :rotfl:

RIDER32
24-01-2009, 14:23
also, ako vam je nestalo vozalo, potražite ga iza benze, jučer sam 17-18 vozala odvukao tamo...pa ih parkirajte kod burga na cesti :D
Cek sad si automehanicar?
Ja sam bio mehanicar dosta vremena i zaradio sam cca 200$ a posklanjo sam trajekte i trejekte auta od burga.

Hellboy
24-01-2009, 14:40
u prosjeku zaradim oko 200k dnevno kao mehanicar...
sad sam u arei...prisao mi neki FBI lik na ulici sa nesto malo healtha i naoruzan i rekao mi da ga ubijem...ja poslusam naredbu, dodje drugi, uhiti me, baci me u zatvor na 1800 sekundi, u zatvoru me neki lik napadne, ja ga zatucem iz samoobrane i admin me baci u areu na 3100 sekundi...malo se previše kurče...
a što je najbolje, sve to sranje sam sshotao...

cham3leon
24-01-2009, 14:42
Čovjek ima službenu koncesiju za micanje auta, to je drugo. Inače, možete li pls nakon restarta policijske aute pofarbat u bijelo-crno, kako spada?

RIDER32
24-01-2009, 14:52
Di se nabavi ta licenca? :o

@hellboy i ja sam imao istih problema. Dođe lik da ga ubjijem, ja ga ubijem, dođe drugi lik i baci me u zatvor :-x

uberfreak
24-01-2009, 16:15
samo za info, za koji se auto najvise dobije (postao sam carjacker, pljackam sve sto ima kotace XD)

Hellboy
24-01-2009, 16:31
Di se nabavi ta licenca? :o

@hellboy i ja sam imao istih problema. Dođe lik da ga ubjijem, ja ga ubijem, dođe drugi lik i baci me u zatvor :-x
meh...braća rusi su došli do aree autom ^^ problem riješen :D
inače Werino mi je ponudio da odvozim aute za policiju i plaća mi 20k po autu kad me pozove da ih odšlepam...


i da, kakav je ono ružičasto-zeleni pd auto? svako malo ga šlepam iza benze...

RIDER32
24-01-2009, 16:42
samo za info, za koji se auto najvise dobije (postao sam carjacker, pljackam sve sto ima kotace XD)
Max 2k pa makar to bio bike. Jedino sto utjece na cijenu vozila je njegovo stanje. Dakle prije nego sto uđes u onaj krug odi i obojaj auto i dovezi ga do odredista bez ijedne ogrebotine :wink:

uberfreak
24-01-2009, 17:10
samo za info, za koji se auto najvise dobije (postao sam carjacker, pljackam sve sto ima kotace XD)
Max 2k pa makar to bio bike. Jedino sto utjece na cijenu vozila je njegovo stanje. Dakle prije nego sto uđes u onaj krug odi i obojaj auto i dovezi ga do odredista bez ijedne ogrebotine :wink:

jesam

Hellboy
24-01-2009, 17:11
wait, te aute voziš u San Fierro, right? u luku? onak, cestarina je skuplja od toga...i kako se vraćaš u LS? pješke?

cham3leon
24-01-2009, 19:14
Ne, u LS luku, i otamo se vraćaš pjege. :D
Kao ja npr. jer mi se ne da plaćat onim taxi-lešinarima. Kad sam ja vozio, cijena mi nije premašivala $10.

Hellboy
24-01-2009, 19:38
mhm...ja prevozim ljude u mom kamionu za vuču for free ^^ ubijam taksiste u pojam kad im ukradem mušteriju i odšlepam taksi :D

Jerry
25-01-2009, 11:39
javlja se novi ofisr na dužnost xD odsada knox pazi na red 8)