PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer online+graficka help me:P



Markec
29-09-2008, 17:48
Ovako drago moji ljudi.
Kao prvo veliki sam fan fantazi igara svakakvih naslova. Poduze me drzao wow (i jos me drzi), ali eto pojavio se na trzistu warhammer online koji igram vec tjedan dana sada, no ima jedan problem koji bi htio rijesiti pa mi treba pomoc molim ljepo.
Trenutno imam pc: dual core 1.86ghz,
2GB rama
NVIDIA GeForce 7600GT...
i problem je sto mi igrica trokira, lik se krece u sekvencama poogotovo kada je vise akcije na screenu, s time da su mi postavke na lowest ili ti da mi igra najbrze radi:/...
Htio bi skoknut do vemila i stavit su nuter bolju jaciju gamersku graficku mozda jos rama da mi to radit tip top na max postavkama u igri. Ima li tko iskustva koja bi to graficka mogla biti? Da mi nesto predlozi, objasni da znam sto i kako da trazim tamo a ne da mi oni prodavaju zjake ako dodem nepripremljen kak to ide obicno:) Bio bi jako zahvalan na pomoci,a sto se tice cijene graficke racunam na 1000-2000kn koliko bi bio voljan na nju potrositi.

A sto se tice igre same...Mislim da ce biti dostojan suparnik Wow-u, pogotovo kada se svi bugovi postimaju i kada se igra jos vise uigra. Likovi izgledaju vise mature isto kao i grafika te sam sistem igre je zanimljiv.
Puno fala na mogucoj pomoci.

Anarion.Umarth
29-09-2008, 17:55
kupi gigabyte 8800 gt, gigu rama (al pazi da je isti ko onaj šta imaš u pcu) i intel core 2 duo 7200, sve skupa oko 2000kn
to ti je skoro novi pc
i da, u krivi podforum si stavija temu

Outmind
30-09-2008, 13:37
uZ NAVEDENO IMAJ U VIDU DA SU SADA I SERVERI PRETRPANI, PA OSIM GRAFIČKIH PROBLEMA VJEROJATNO IMAŠ I POVELIK LAG, KOJI SE KUPNJOM NOVE GRAFE NEĆE RIJEŠITI. bIT ĆE BOLJE ZA MJESEC - DVA.

Edit - ooops caps zayeb, ne da mi e to sad ispravljat... sry.

Markec
03-10-2008, 07:10
evo...kupio sam si i imam sada...
1.86 dual core,
nova grafa...HD 4850 od 512 rama
+2gb na moja 2gb u pcu
i novo napajanje...
i iskreno trokira mi pa kao i prije lol....pogotovo kada se skupi 20 igraca na ekranu i sada pizdim oko toga.
Trebalo bi raditi tip top. Jel moguce da to zbog servera? bas mi ono kada je guzva lik krece u pauzama=sucks.
Aj molim savjet pljunuo sam pare pa mi nije svejedno:/
fala...

Deadwalker
06-10-2008, 17:08
Kao sto je Outmind rekao problem je najvjerojatnije u lagu...tu se bas puno toga neda napravit...

RuSh666
06-10-2008, 19:03
pa da... lagiras... to ti je problem...

isto tako pazi i na procesor i ram... ako ti nesto (antivirus program ili neka aplikacija) zdere ram i procesor onda ti se smanji fps u igrici... ma da ne vjerujem da je to kod tebe slucaj sa tim pc-om... ipak ti je to samo laggggg =)

Markec
06-10-2008, 23:15
heh...ma sve sam napravio vec:P
procitao 101 forum sa mogucnostima hehe....preisntalirao pc...povadio rame da vidim dal tu nes nnije kompatibilno...i nikaj:)...ajde to kaj vi kazete da je mozda igra sama i serveri mi zvuci ugodno:D
ipak sam pljunuo 1.500 za grafu i rame, napajanje.
fala:)