PDA

Pogledaj cijelu verziju : Offline browsing



Gregor847
27-09-2008, 19:06
http://www.httrack.com/
Ovo je program koji skine web stranicu tako da možete surfati po njoj i dok ste offline. Ima hrpu opcija i preporučujem da ga probate :bravo:

HTTrack is a free (GPL, libre/free software) and easy-to-use offline browser utility.

It allows you to download a World Wide Web site from the Internet to a local directory, building recursively all directories, getting HTML, images, and other files from the server to your computer. HTTrack arranges the original site's relative link-structure. Simply open a page of the "mirrored" website in your browser, and you can browse the site from link to link, as if you were viewing it online. HTTrack can also update an existing mirrored site, and resume interrupted downloads. HTTrack is fully configurable, and has an integrated help system.

flander
27-09-2008, 20:25
ne vidim korist od toga kad većinom svi imaju dsl, a i opet onaj koji je još na modemu, baš me zanima da li bi imal volje skidat stranicu,sa tako mizarnom brzinom, jer dok je skine za to vrijeme može pogleedat kaj mu treba :wink:

iznogud1515
27-09-2008, 20:34
nema baš previše koristi, slažem se s flanderom.

Gregor847
27-09-2008, 20:37
Pa sad kako kome, ja sam ovako nešto već dugo vremena tražio i upravo skidam jedan cijeli forum. Kad skinem spržit ću ga na cd (ili dvd kako je krenulo) i imat ću sve te silne informacije zauvijek sačuvane :D

flander
27-09-2008, 21:11
Pa sad kako kome, ja sam ovako nešto već dugo vremena tražio i upravo skidam jedan cijeli forum. Kad skinem spržit ću ga na cd (ili dvd kako je krenulo) i imat ću sve te silne informacije zauvijek sačuvane :D


you have canny plan how to conquer the world :rambo:

Cthulhu
29-09-2008, 17:46
ooo,ovo mi treba za skidanje mangi...