PDA

Pogledaj cijelu verziju : Serious sound problems on Serious Sam 2



Mirogamemasta
27-09-2008, 13:06
Instalirao sam Serious Sam 2 i imam problem sa zvukom u animaciji. Zvuk pocne "štekat", prekidat se. U samoj igri zvuk oruzja, unita itd. je dobar osim kad pocne neka muzika onda pocne stekat, gotovo je i necujem (samo muzika steka ostalo ok) E sad sam se sjetio .... kad Nettie ili Sam pocnu govorit onda cujem samo dio recenice.
Audio options izgleda ovako:
master volume: 100%
effects volume: 80%
music volume: 85%
movie volume:100%
voice affects volume: high
allow eax: yes
max sounds: 25

koristim realtek HD output

C
27-09-2008, 23:33
Jeli čraćkana verzija ili? Možda je zvučna ispuhala. Probaj mjenjati opcije.

Burek_fr0m_SPACE
28-09-2008, 17:12
Kakvu konfiguraciju imaš? Možda ti je jednostavno komp prespor. Je li grafika razumno brza? Inače, možeš probati slijedeće : Control Panel > Sound and Audio Devices > pod Speaker Settings klikni Advanced > Performance i onda vraćaj Hardware Acceleration za po jedan stepen i isprobavaj igru, moguće da će na jednoj od postavki nestati to štekanje zvuka, a u tom slučaju, jednostavno ostavi tako kako si podesio, ako ne, vrati kako je bilo i traži drugo rješenje.

Mirogamemasta
28-09-2008, 18:59
2.8 Giga RAM 800 mhz
AMD Athlon 64 X2 DualCore Processor 4400+
GeForce 9600GT X2 512 MB
GIGABAYTE GA-M57 SLI
Mjenjao sam sound opcije u igri i nije pomoglo. Hardware Acceleration isto nije pomogao iako mi komp nije tolko slab pa da nemoze ic na max. XD
Ma prezivit cu ja to vec nekako. Sad me jos zanima ako je netko igrao ozbiljnog sama da mi kaze da li je imao istih problema ili sam ja jedini pehista u vezi ove igre.
Btw crackanu verziju imam.

C
29-09-2008, 12:59
S obzirom da si priznao da imaš čraćkanu verziju (zabranjeno na ovom forumu), neću lockati temu (zbog tvoje iskrenosti), jer nisam takvo đubre, nego, čraćkana verzija ima trojanca kao i svaki čraćk, pomoću kojeg igra radi kao da je oriđiđi, ali opet ima zaštite, pa je moguće da te zaštita pusti, ali u biti ne radi 100% onda. Ja nisam imao takvih problema, niti oni za koje znam da su igrali SS2, ali kod čraćkova ti je svašta moguće, pa je za riješiti taj problem 1:100 posto uspješno. Ako ti je to samo u toj igri, i niti u jednoj drugoj, ne nadaj se previše, čraćk čini svoje....

Mirogamemasta
29-09-2008, 17:31
CEK MALO! NE SMIJEM NI REC DA IMAM GUSARSKU VERZIJU :shock: ?????????
Pa nije kao da dilam to okolo i da nudim ljudima na forumu.Znam da je to ilegalno, ali "kupio" sam igru za sebe. Izgleda da nisam razumio pravila foruma dobro. :(
U vezi s tim da imam gusarsku verziju mogu ti rec da sam isti problem imao na PC CHIP-ovom cd-u na kojem su stavili demo verziju Sama.
Sto se iskrenosti tice ja sam uvijek iskren.
Izgleda da cu morati igrati bez muzike ali nema veze. Sto se verzija tice vjerujem da 90% gamera posjeduje gusarske verzije neke igre.
Da svi kupujemo oriđiđi nebi se bas puno naigrali. Zasto kupiti original kad ces igru odigrati jednom i vise je neces taknut 10 godina sve dok te ne uhvati nostalgija.
Orginal kupujem samo ako cu igru igrati vise puta ili ako cu je igrati preko net-a.(Sve Blizzardove igre sam kupio orginal :D )

Da nezapocinjem novu temu reci cu ti jos nesto. Imam staru temu koja je rjesena ali nisam znao da treba rec da je rjeseno.Dok sam ja to procito da treba rec da je rjeseno vec je proslo 2 mj. pa sam mislio da ce moderatori sami izbrisati stare teme ali nisu.Samo napisi da je rjeseno onda.(Hardware F.A.c.Q. tema: problemi sa zagrijavanjem procesora).

C
29-09-2008, 18:27
Ma, pusti temu, svakako će se nakon još 10 mjeseci automatski obrisati i otići na vječna lovišta.

Smiješ reći da imaš čraćkanu verziju igre, ali tu se nema šta raspravljati, čraćk je čraćk, i nikada neće biti original. Znamo sve o čraćkovima i da ih mnogi imaju, ali je zabranjeno na ovom forumu otvoriti temu i reći npr. "Imam ćračkanu verziju igre i ne radi mi nešto, šta bi mogao biti problem?"
Radi toga ide opomena, ban i sl., no za prvi put, oprošteno, novače.

Ako ti je tako bilo i sa demo verzijom, onda je do tvog PC-a nešto. Dali negdje nešto krivo instaliraš, podesiš, ne instaliraš i sl., ili je kvar u nekom čipiću, to ti ne bih znao.