PDA

Pogledaj cijelu verziju : TOP 3 SW igre



Deadwalker
26-09-2008, 10:41
Dakle, navedite top 3 SW igre i razlog zasto vam su upravo one najbolje...znam da je tesko SW ljubitelju nesto izdvojit jer ima najmanje(po meni) 7-8 jako dobrih sw igara...

Evo moje 3 su:

1. Star Wars KOTOR - sw remekdjelo, po meni ima bolju radnju nego svi SW filmovi, sa gameplay strane igra mi je savrsena, samo ću reci da sam je prosao "dovoljno puta" 8)
2. SW Empire at War - prvi pravi rts u SW svemiru, igra mi se jako svidila, prosao sam obe kampanje po dva puta na hardu, ma užival sam. Također glazbena podloga je super pogodena, i za empire i za rebellion(posebice na galactic mapi)
3. SW Republic Commando - e kak sam užival u ovoj igri...fenomenalan gameplay, prekrasna grafika, dobra radnja, utrobe po viziru, genijalna team pucacina :pray: steta sto neće složit nastavak...

Herr Schnitzel
26-09-2008, 11:36
1. KotOR II
2. Empire at War (space dio, kopneni je blago receno mlak)
3. Pod Racer (igra mog djetinjstva :))

Srle
26-09-2008, 12:12
1. K.O.T.O.R. I i II (racunam kao jednu)
2. Jedi knight: Jedi outcast (sa Jedi academy)
3. Republic Commando
Izbor je ocigledan, uz ove tri igre netko ce dodat Empire at War, Tie fighter & X-wing igre (ah, to je moje djetinstvo), pod racer i Lego Star Wars.Mislim da ostale igre nemaju sta traziti,mozda jos galactic battlegrounds,uz nju se zabavih ali imala je previse mana.

Hellboy
26-09-2008, 13:12
1. K.O.T.O.R. (1 i 2)
2. Star Wars: Republic Commando (dijeli prvo mjesto sa gore navedenim, ali zbog nabrajanja je tek na drugom)
3. Jedi Knight: Jedi outcast (iako je Jedi academy nabijen akcijom, više mi se sviđa mračnija atmosfera njegovog prethodnika...)

Windwalker
26-09-2008, 16:50
1. K.O.T.O.R. I i II (racunam kao jednu)
2. Jedi knight: Jedi outcast (sa Jedi academy)
3. Republic Commando


Potpis. U potpunosti dijelim ovo mišljenje.

Kostolomac
03-10-2008, 20:11
1. K.O.T.O.R. I i II (racunam kao jednu)
2. Jedi knight: Jedi outcast (sa Jedi academy)
3. Republic Commando


Potpis. U potpunosti dijelim ovo mišljenje.
također

hrčak
10-10-2008, 21:05
1. SW:Kotor-zanimljiva priča
2. SW:Republic Comando-star wars bez lightsabera koji funkcionira
3. SW:Empire at War-vrlo dobra strategija koja me iritirala zbog vojnika koji su se gađali s milimetra a trebala im je skoro minuta da SAMO JEDAN VOJNIK UMRE



:killyou:

Arbiter of Change
10-10-2008, 21:18
Ironija je još veća što je po meni SW: Republic Commando općenito jedna od boljih, a ipak relativno nepoznatih, Star Wars igara.

Da_killah
11-10-2008, 11:29
al eto, ja je završio pred par dana i zamjerke su što je prekratka i ima nekako nedovršen kraj, nije mi bolja ni od kotora, ni jedi knighta, pa ni od eaw

Frky
01-11-2008, 02:36
1. Republic Commando
2. JK 2: Jedi Outkast
3. Empire at War

Ostale nisam ni igrao.... :(