PDA

Pogledaj cijelu verziju : SAD



unknown
25-09-2008, 20:36
Ima li tko osim mene da mislim da će se amerika raspasti u sljedeće 4-5 godine

Sterpo
25-09-2008, 20:39
ne vjerujem, na šta da se raspadne?

Herr Schnitzel
25-09-2008, 20:42
Vjerojatno se nece raspast... Kroz povijest su se, nazalost, pokazali zilavim.
Ali da im ekonomija propada, istina. Cekaju li ih veliki problemi? O da.

Sterpo
25-09-2008, 20:43
Vjerojatno se nece raspast... Kroz povijest su se, nazalost, pokazali zilavim.
Ali da im ekonomija propada, istina. Cekaju li ih veliki problemi? O da.

zašto nažalost???
znaš li ti kakve bi bile posljedice za svijet da se SAD raspadne?

Human m0nst3r
25-09-2008, 20:43
Politicka tema. Yaaay.

Plexihack
25-09-2008, 20:45
Čujem glasine u United North America u sljedećih 5-6 godina...

Herr Schnitzel
25-09-2008, 20:47
Vjerojatno se nece raspast... Kroz povijest su se, nazalost, pokazali zilavim.
Ali da im ekonomija propada, istina. Cekaju li ih veliki problemi? O da.

zašto nažalost???
znaš li ti kakve bi bile posljedice za svijet da se SAD raspadne?

Svijet je prezivio Hune, kugu, Mongole, 1. i 2. svjetski rat, spanjolsku gripu i jos stosta. Prezivjelo bi se i to.

Sterpo
25-09-2008, 20:50
bi, u zadnje vrijeme je biti mrzitelj amerike in i popularno :)

Herr Schnitzel
25-09-2008, 20:57
bi, u zadnje vrijeme je biti mrzitelj amerike in i popularno :)

Da, pa bar sam ja povodljiv i bez cvrstih stavova... /sigh

Cthulhu
25-09-2008, 21:06
bi, u zadnje vrijeme je biti mrzitelj amerike in i popularno :)
ja bi išao u ameriku samo da imam sredstava,baš i ne volim hrvatsku...

Gravestone_bluz
25-09-2008, 21:07
nece se raspast, samo ce postat nepozeljno mjesto za zivijet u.

Herr Schnitzel
25-09-2008, 21:20
Meni je i sad nepozeljno mjesto za zivjet :(

Sign.

Aerial
25-09-2008, 21:49
Mi u Amrerika imamo sve na botuni. Stisneš botun i izajde ti pršut ki lancun.

McPingvin_v2.0
25-09-2008, 22:28
Ekipi je i ovako dobro i nemaju baš nekih razloga za kolektivni raspust. Gospodarska kriza? Bilo je i gorih.

D4MB4
25-09-2008, 22:31
Svijet je prezivio Hune, kugu, Mongole, 1. i 2. svjetski rat, spanjolsku gripu i jos stosta. Prezivjelo bi se i to.

slažem se sve su to preživjeli al sad preživljavaju Paris Hilton,Britney spears,Beckham family dok se mi nosimo s nevenom ciganovićem,al preživjet ćemo i to

Neven <R>
25-09-2008, 22:37
Mi u Amrerika imamo sve na botuni. Stisneš botun i izajde ti pršut ki lancun.
Ae a?

Da_killah
25-09-2008, 23:13
aspast će se kad tad, ništa nije vječno. inače ne volim baš ameriku i amerikance, ali svejedno bih želio živjeti tamo, bar neko vrijeme

Hellboy
26-09-2008, 01:20
i raspala bi se na što? hrpu državica? svakoj od država je od iznimne važnosti da ostane u uniji...kako bi izgledale da dođe do raspusta? ne...pregrmjet će oni ovo sranje...

Da_killah
26-09-2008, 08:41
lako za ovo, ali kad tad više neće biti sad-a, kao ni rimskog carstva, zlatne horde, napoleonove francuske ili trećeg reicha.

sic semper tyrannis.

Deadwalker
26-09-2008, 10:01
lako za ovo, ali kad tad više neće biti sad-a, kao ni rimskog carstva, zlatne horde, napoleonove francuske ili trećeg reicha.

sic semper tyrannis.

Istina. SAD sve vise slabe, a na scenu u velikoj maniri dolaze Kinezi. Jasno su pokazali svoju moć i raskos na nedavnim olimpijskim igrama...

Mordor
26-09-2008, 10:32
ma nek se raspadne ja jedva cekam :friends:

Human m0nst3r
26-09-2008, 10:40
Kako ce ovo uskoro pod kljuc.

Mordor
26-09-2008, 10:42
Kako ce ovo uskoro pod kljuc.
pa ajde nek neko stavi pod kljuc lokaj

Sickmanno1
26-09-2008, 11:03
A ne...ode NBA i Hollywood :(

Herr Schnitzel
26-09-2008, 11:37
A ne...ode NBA i Hollywood :(

Nosioci danasnjeg drustva, jel. :(

Aerial
26-09-2008, 11:44
Istina. SAD sve vise slabe, a na scenu u velikoj maniri dolaze Kinezi. Jasno su pokazali svoju moć i raskos na nedavnim olimpijskim igrama...

Njihova moć proizlazi iz činjenice da ih ima toliko mnogo da vlada može s ljudima raditi što god im padne na pamet, makar to bio tetris s truplima 6-godišnjaka. Riječ "zamjenjiv" nema nigdje toliko značenje kao u Kini.
Kad se većina ljudi u Kini osvjesti i kad država bude primorana prihvatiti neke novije (ekološke, demokratske etc) standarde, Kina će biti u problemima.

McPingvin_v2.0
26-09-2008, 12:52
Jasno su pokazali svoju moć i raskos na nedavnim olimpijskim igrama...
Da, a to što ih 300 milijuna živi na rubu gladi su svi zaboravili :)

unknown
26-09-2008, 15:01
ma i da zaboraviš kineze rusija se vraća na velika vrata

LorlonWarrior
26-09-2008, 15:05
Danas mi bila neka 3 Amerikanca u školi na engleskim i rekli su da im se sviđa vamo u Hrvatskoj :thumbs2:

unknown
26-09-2008, 16:34
Hehehehehe... ovo obavezno pogledati.... 15 minuta parodiranja busha i njegove administracije( The daily show with Jon Stewart)
http://www.thedailyshow.com/full-episod ... eId=186045 (http://www.thedailyshow.com/full-episodes/index.jhtml?episodeId=186045)

oni kao mala djeca... plan za izvlačenje zemlje iz ekonomske krize je na tri stranice :rotfl:

Maloki
26-09-2008, 16:49
Sad će nas uskoro Ameri sve pokorit jer je Obama 3. Antikrist!!! Tako je rekao Nostradamus koji je 3. Antikrista nazvao Bamus!!!

Da_killah
26-09-2008, 17:04
što nije zapravo mobus? obama uz bok napoleonu i hitleru? da mi je to vidjet...

Maloki
26-09-2008, 17:07
Ne znam, ja sam negdje pročitao Bamus. A žestoka mi ta ekipa, vele "Pa i Hitler je činio dobre stvari na početku, da bi kasnije pokazao svoje pravo lice". Da, oduzeo je židovima sva prava, jako dobra stvar.
Inače, ne volim previše SAD i nikad ne bih tamo živio. Držat ću se ja Europe :P

Svinjoguz
26-09-2008, 19:01
Sad će nas uskoro Ameri sve pokorit jer je Obama 3. Antikrist!!! Tako je rekao Nostradamus koji je 3. Antikrista nazvao Bamus!!!

lol valjda Mabus

TeraBajt
26-09-2008, 19:27
Sad će nas uskoro Ameri sve pokorit jer je Obama 3. Antikrist!!! Tako je rekao Nostradamus koji je 3. Antikrista nazvao Bamus!!!

har har, dobio na mail "dont trust obama, obama is a muslim!!111!" lol, onak "he is a terrorist!!!!111"

unknown
26-09-2008, 19:43
Sad će nas uskoro Ameri sve pokorit jer je Obama 3. Antikrist!!! Tako je rekao Nostradamus koji je 3. Antikrista nazvao Bamus!!!

har har, dobio na mail "dont trust obama, obama is a muslim!!111!" lol, onak "he is a terrorist!!!!111"


pa jeste li primjetili kako su svi ti proroci u svojim vizijama budućnosti vrlo neodređeni...

PS. Amerika doživjeti potpuni financijski kolaps

RayDX
26-09-2008, 19:50
Vjerojatno se nece raspast... Kroz povijest su se, nazalost, pokazali zilavim.
Ali da im ekonomija propada, istina. Cekaju li ih veliki problemi? O da.

zašto nažalost???
znaš li ti kakve bi bile posljedice za svijet da se SAD raspadne?

To bi bio korak prema zemaljskom ujedinjenju. A pogodi tko će biti prvi spreman na pregovore :evil:

unknown
26-09-2008, 20:00
Vjerojatno se nece raspast... Kroz povijest su se, nazalost, pokazali zilavim.
Ali da im ekonomija propada, istina. Cekaju li ih veliki problemi? O da.

zašto nažalost???
znaš li ti kakve bi bile posljedice za svijet da se SAD raspadne?

To bi bio korak prema zemaljskom ujedinjenju. A pogodi tko će biti prvi spreman na pregovore :evil:

zaboravio si i dodati sjevernu koreju, kinu i rusiju

RayDX
26-09-2008, 21:42
A jebat ga sad, rekao sam korak :D Ne finalizaciju... Ali bez SADovog pičkanja sa Rusijom, nema trenutačne opasnosti od 3. svjetskog rata.

LorlonWarrior
26-09-2008, 22:04
E, sorry što vam sad kvarim tu mini raspravu... Al jel ste ikad stali i razmislili kolko su ti Ameri zapravo neuki? Mislim nije da ih tračam il ne znam šta al... Razgovaram s likom preko MSN-a i on meni kaže da je Hrvatska blizu Rusiji. Ja reko nije, ima oko 2000 km do Rusije a on meni sav uvjeren da nas samo Ukrajina razdvaja od Rusije. Pitam ja njega a šta je sa Srbijom, Mađarskom, Rumunjskom, Moldavijom i tek onda Ukrajina? Ma zašutio je ko da ga nema. Što je još žalosnije, lik ima 33 godine :(

Ne zaključujem ovo preko samo jedne osobe, gledo sam i druge Amere kako ne znaju nabrojat državu na U, pa kad im je lik pomogo i reko USA, onda su se šokarili kolko su glupi ispali... I jedan je čak pokazo da je Francuska u Australiji, mislim ono? :?

Nodakim
26-09-2008, 22:23
Pa nismo mi tako daleko od rusije...mislim mađarska i onda preko najveće države u europi ukrajine....

LorlonWarrior
26-09-2008, 22:34
Pa nismo mi tako daleko od rusije...mislim mađarska i onda preko najveće države u europi ukrajine....

A dobro ja sam išo preko Srbije i Ruminije... Al opet, 2000 km nije malo... To je ko da kažem da je Britanije blizu... A ima isto tako nešta kao i do Rusije... A uglavnom :D

RIDER32
26-09-2008, 22:50
Ima li tko osim mene da mislim da će se amerika raspasti u sljedeće 4-5 godine
Ma kaki. Di je amerika od raspada. Bush odlazi. Doc ce neko drugi i sve ce biti dobro.
Istina ekonomija im malo slabi ali snac ce se oni.

GaTa666
26-09-2008, 23:23
Dabogda se i raspala amerika.
Ako ista u zivotu mrzim onda su to narodnjaci, poseri i SAD !!!!

Mordor
27-09-2008, 08:23
Dabogda se i raspala amerika.
Ako ista u zivotu mrzim onda su to narodnjaci, poseri i SAD !!!!
i ja isto tako mrzim

Joco
27-09-2008, 09:01
E, sorry što vam sad kvarim tu mini raspravu... Al jel ste ikad stali i razmislili kolko su ti Ameri zapravo neuki? Mislim nije da ih tračam il ne znam šta al... Razgovaram s likom preko MSN-a i on meni kaže da je Hrvatska blizu Rusiji. Ja reko nije, ima oko 2000 km do Rusije a on meni sav uvjeren da nas samo Ukrajina razdvaja od Rusije. Pitam ja njega a šta je sa Srbijom, Mađarskom, Rumunjskom, Moldavijom i tek onda Ukrajina? Ma zašutio je ko da ga nema. Što je još žalosnije, lik ima 33 godine :(

Ne zaključujem ovo preko samo jedne osobe, gledo sam i druge Amere kako ne znaju nabrojat državu na U, pa kad im je lik pomogo i reko USA, onda su se šokarili kolko su glupi ispali... I jedan je čak pokazo da je Francuska u Australiji, mislim ono? :?
http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why ... Are_Stupid (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid)
:D

The Great Duck
27-09-2008, 11:04
Ne znam, ja sam negdje pročitao Bamus. A žestoka mi ta ekipa, vele "Pa i Hitler je činio dobre stvari na početku, da bi kasnije pokazao svoje pravo lice". Da, oduzeo je židovima sva prava, jako dobra stvar.
Inače, ne volim previše SAD i nikad ne bih tamo živio. Držat ću se ja Europe :P
Ja sam pročitao Mabus,i najsličnije tome mi je M.Abbas,a one mi ne liči baš na nekog antikrista...i Hitler jest činio neke dobre stvari,npr. smanjio nezaposlenost,ojačao gospodarstvo,izgradio prometnice,ali su Nurnberški zakoni došli na snagu ubrzo nakon njegovog dolaska na vlast.
Što se tiče SAD-a,ne vjerujem da će se raspasti,jer nema separatista i nacionalista u pojedinim djelovima države koji su doveli do raspada npr.SSSR-a ili Jugoslavije.
Jedino se nadam da će jednog dana konačno doći do ujedinjenja čovječanstva i Zamlje u jednu državu,jer ne znam čemu nam služi neovisnost ako u nekoj državnoj zajednici nismo ugnjetavani.

Hellboy
27-09-2008, 11:14
nema separatista i nacionalista? SAD je pun takvih likova u svakom zabitom kraju...sjećaš se onih karikiranih rednecka iz san andreasa? e, pa nisu toliko karikirani u odnosu na originale...

Nodakim
27-09-2008, 11:18
SAD ima više organiziranih paravojski nego sto je IQ svih clanova istih

The Great Duck
27-09-2008, 11:50
nema separatista i nacionalista? SAD je pun takvih likova u svakom zabitom kraju...sjećaš se onih karikiranih rednecka iz san andreasa? e, pa nisu toliko karikirani u odnosu na originale...
Gdje ima separatista?Ja znam sam za neku predloženu Republiku Lakota,i da su neki Afroamerikanci u 60-ima predlagali da se na području južnih država s dosta crnaca osnuje Nova Afrika.Što se tiče nacionalista,mislio sam na one koji govore "Hrvatska/Kalifornija,/J.Osetija/koja je već njihova drđava treba biti nezavisna,ne one koji govore "America rulz!"
BTW.u kojem djelu SA su ti redneci?Ja nisam došao dalje od Los Santosa...

Hellboy
27-09-2008, 12:13
oni zabiti krajevi južno od san fierra... uglavnom, sjeti se samo onog - The south shall rise again... još postoje tenzije između juga i sjevera... a da ne spominjem tipove koji odbijaju priznati američku vlast i samim time su separatisti koji svoje farme/komune/kultove/vatever odvajaju od države dok im ne upadnu federalni agenti...

Sterpo
27-09-2008, 14:20
Dabogda se i raspala amerika.
Ako ista u zivotu mrzim onda su to narodnjaci, poseri i SAD !!!!
i ja isto tako mrzim


:rotfl: :rotfl:

Mordor
27-09-2008, 15:08
Dabogda se i raspala amerika.
Ako ista u zivotu mrzim onda su to narodnjaci, poseri i SAD !!!!
i ja isto tako mrzim


:rotfl: :rotfl:
sto oces rec stim :?

LorlonWarrior
27-09-2008, 15:43
http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why ... Are_Stupid (http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid)
:D


E pa da, baš sam o tome pričo :D

Khorne
28-09-2008, 14:46
E, sorry što vam sad kvarim tu mini raspravu... Al jel ste ikad stali i razmislili kolko su ti Ameri zapravo neuki? Mislim nije da ih tračam il ne znam šta al... Razgovaram s likom preko MSN-a i on meni kaže da je Hrvatska blizu Rusiji. Ja reko nije, ima oko 2000 km do Rusije a on meni sav uvjeren da nas samo Ukrajina razdvaja od Rusije. Pitam ja njega a šta je sa Srbijom, Mađarskom, Rumunjskom, Moldavijom i tek onda Ukrajina? Ma zašutio je ko da ga nema. Što je još žalosnije, lik ima 33 godine :(

Ne zaključujem ovo preko samo jedne osobe, gledo sam i druge Amere kako ne znaju nabrojat državu na U, pa kad im je lik pomogo i reko USA, onda su se šokarili kolko su glupi ispali... I jedan je čak pokazo da je Francuska u Australiji, mislim ono? :?

A di da nauce pokazati Hrvatsku ili Francusku, u Mcdonaldsu?70% njih je predebelo pa vise samo pred tv-om,makar bi i na tvu nekaj mogli nauciti da ne gledaju samo one svoje teen sapunice. :hangin:

McPingvin_v2.0
28-09-2008, 15:06
Možete pričati koliko hoćete, ali ista stvar je i u Hrvatskoj. Je li itko gledao "Po ure torture" kada su Splićane pitali što je analni otvor, lastavica...

Dreadlock
28-09-2008, 15:55
ma kakav raspad amerike?

uostalom,nadam se da se amerika nece raspast (iako ne kuzim u kojem smislu raspast),jer ak se raspadne u gofnima smo

LorlonWarrior
28-09-2008, 18:25
Možete pričati koliko hoćete, ali ista stvar je i u Hrvatskoj. Je li itko gledao "Po ure torture" kada su Splićane pitali što je analni otvor, lastavica...
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
E,ono je nesto najcarskije sto sam vidio...
"U slucaju bombardovanja,svi u analni otvor?Svi!"

A ja mislim da je to montaža... Ko je još tolko glup da ne zna šta je analni otvor??? :?
Kužiš oni njih pitaju neš drugo a nama stave kao da su ih pitali o analnom otvoru pa ovi pričaju gluposti...

Sonic_Moronic
28-09-2008, 18:30
Ne znaš ti kakvi se sve ljudi nalaze u našoj sredini... The poor soul... :D

Herr Schnitzel
28-09-2008, 19:53
The poor soul... :D

You rang, m'lord?

TeraBajt
28-09-2008, 20:06
Možete pričati koliko hoćete, ali ista stvar je i u Hrvatskoj. Je li itko gledao "Po ure torture" kada su Splićane pitali što je analni otvor, lastavica...
ane,bilo pitanje, kakva je to pticja perspektiva?

slucajni prolaznik: ma losa, losa :)))))))))))))))))))))))))))

jackob
28-09-2008, 20:32
bilo je pitanje i šta je to piroman

i pitali neku žensku je li ona piroman ona rekla da je.Mislila je da je piroman osoba koja voli pirove