PDA

Pogledaj cijelu verziju : Traži se moderator za Vidi.hr forum



IgGy
25-09-2008, 10:21
Pozdrav ljudi,

Ovako, Vidi treba vašu pomoć. Vidi.hr forum (http://www.vidi.hr/forum) u posljednjih nekoliko godina nije u prilično zavidnoj poziciji zbog količine nepreglednog spama i "odmetnutih" korisnika kojima je vrhunac zaspamati forum s 500 poruka.

Ono što bi trebali jest odgovornu osobu koja bi postupno dovela Vidi.hr forum u red. Dakle, brisala spam, obavještavati administratore o spamerima, kako bismo ih sankcionirali, ili u krajnjem slučaju i protjerali s foruma.

Nećemo lagati; radi se o pozamašnom i odgovornom zadatku za kojeg bi trebali osobu koja će mu pristupiti dovoljno entuzijastično i ambiciozno.

Ukoliko ima zainteresiranih, molim da mi se ovdje jave preko privatne poruke.

TeraBajt
25-09-2008, 17:35
uh, lol, mislim da bi se prije trebao traziti admin, da malo poslozi forum, ima onak milijun nepotrebnih podforuma.

Sickmanno1
25-09-2008, 17:55
Totalno se slazem...covjece koji ce vrag vidi forumu koji bi trebao biti namjenjen za hardware i evenutalno software tema o seksu...

Neven <R>
25-09-2008, 18:02
Totalno se slazem...covjece koji ce vrag vidi forumu koji bi trebao biti namjenjen za hardware i evenutalno software tema o seksu...
Erm ne. Ti misliš na vidilab.hr, vidi.hr je općeniti portal kao npr. Iskon pa normalno da ima i podforuma raznih.

Sickmanno1
25-09-2008, 18:03
Totalno se slazem...covjece koji ce vrag vidi forumu koji bi trebao biti namjenjen za hardware i evenutalno software tema o seksu...
Erm ne. Ti misliš na vidilab.hr, vidi.hr je općeniti portal kao npr. Iskon pa normalno da ima i podforuma raznih.

lol..onda zajeb :D...nisam skuzio uopce :(

Constantine
25-09-2008, 18:08
I ja sam isto mislio da se traži mod za vidilab forum,nisam ni znao da postoji VIDI.hr forum.

Nodakim
25-09-2008, 22:34
Bila je i tema za vidilab
:wink:
anyway neke teme su legendarne(hint:sex podforum...butsex topic)

Luka
26-09-2008, 20:56
a cijeli forum je u nekom rasulu.. vidilab je 10x bolji ali nas je malo aktivnih

Lord AngelRI
27-09-2008, 11:08
baš sam jučer malo gledo forum, e katastrofa, spama ima kolko god hoćete čovjek ima dojam da nitko ne vodi brigu o forumu...

neox99buleseye
28-09-2008, 18:49
baš sam jučer malo gledo forum, e katastrofa, spama ima kolko god hoćete čovjek ima dojam da nitko ne vodi brigu o forumu...

DA........gledo i ja....... izgleda mi...... malo tuzno..... :thumbs1:

IgGy
13-01-2009, 14:46
Pozdrav ljudi opet.

Ovako, ponovno bismo trebali nekoliko ljudi za Vidi.hr forum koji je pun spama i svega i svačega. Dakle, u svoje bi željeno vrijeme trebali obrisati spama koliko god je moguće.

Ukoliko ste zainteresirani, molim javite mi se preko privatne poruke.

Electromaster
13-01-2009, 21:47
E, zanimljivo... Dakle, taj moderator bi u biti trebao 24/7 brisati spam? I ganjati spamere? Sounds interseting enough... Kakva je plaća? Povlastice? Iggy, davaj još informacija! Koliko bi u prosjeku dnevno taj moderator trebao vrebat tamo?

Sickmanno1
13-01-2009, 21:53
E, zanimljivo... Dakle, taj moderator bi u biti trebao 24/7 brisati spam? I ganjati spamere? Sounds interseting enough... Kakva je plaća? Povlastice? Iggy, davaj još informacija! Koliko bi u prosjeku dnevno taj moderator trebao vrebat tamo?

Najgore od svega je sto mozes samo brisati spam postove jer nemoras biti regan da bi spamao, pa smaju svi od random kretena do google i sex botova...

A ti nemres poduzeti nista jer ga nemres niti banati niti warnati niti nista, jer nemoras biti regan :D

GG za politiku foruma xD...

Electromaster
13-01-2009, 22:04
Je*eš onda to :( Iako nema koristi ni u davanju bana spamerima, jer se samo vrate s novim nickom, to bar pruža neku trenutačnu satisfakciju... Ovako... To je prije posao smetlara, nego moderatora... Još čekam podatke o plaći, povlasticama i počastima :P ... Inače je ovo bullshit :(

Sphinx
14-01-2009, 00:04
Posaljite mi vidi svaki mjesec na kucnu adresu. i pomoc cu vam brisat spamm ^^ (ozbiljno)

Lord AngelRI
16-01-2009, 12:43
Još čekam podatke o plaći, povlasticama i počastima :P ... Inače je ovo bullshit :(

volontiranje... :D

Sphinx
16-01-2009, 19:40
meni se iggy ne javlja, a rekao sam da mogu pomoc (tj. poslao pm) -_-"