PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pjesme koje ste sami upropastili



W3DR4N
24-09-2008, 21:27
Nekoć draga vam pjesma, a danas je živu ne možete čuti.
Naime, stavili ste je za zvuk budilice na mobitelu, da vas budi u (pre)rane sate i tjera vas na posao ili u školu.
Ili ste radili na mjestu gdje se neka pjesma u nedogled puštala na loopu i poluditi ćete čujete li je još jednom.


Da započnem,
takva se stvar dogodila s najdražom mi pjesmom AC/DC-a, You Shook Me All Night Long, koja mi je bila postavljena za glavnu melodiju na poslovnom mobitelu dosta dugo.
Kako sam pozive dobivao učestalo, čak i za vikend, pri čemu bih se bacio na posao ili došao u firmu, pošto mi je odrađen posao prva stvar u životu.
Jednom su je pustili u kafiću, kad glasno pomislih: "Koji me ***** sad trebaju??!" Već dugo je ne mogu živu čuti.

pimp
24-09-2008, 21:30
od smogovaca soundtrack , moj stari ga na mobu ima vec 2-3 god , a mob mu u prosjek uzvoni svakih 20min.... i ona previše suza u mome pivu , to mu je na drugom mobu , a posto je poslovan covjek i mob mu stalno zvoni , te 2 melodije su mi na vrh glave vec , na svom mobu stalno minjam mjuzu pa tak da mi nis ne dosadi

Nodakim
24-09-2008, 21:31
Hammerfall-Dreams Come True...najljepša pjesma ikada mi bila...sada ružno depresivno govno...zvono koje me budi ujutro
:(

Maja
24-09-2008, 21:42
Three Days Grace-Wake Up, zbog alarm tonea :(

nosferatu25
24-09-2008, 21:43
pa ljudi, stavite nešto drugo za alarm tone, meni je pink panter super.

la50
24-09-2008, 21:48
ja si stavim the godfathera,pppppppppppp rr pppppppppppp pppp pppp pppppppppppr
A meni je tako svaka pjesma.Uživim se u nju i nda je puštam svako malo i nakon vrlo kratkog vremena mi dop****(užas živi i onda je nemogu primirisat a kamo li čut).

Constantine
24-09-2008, 21:50
Nekoć draga vam pjesma, a danas je živu ne možete čuti.
Naime, stavili ste je za zvuk budilice na mobitelu, da vas budi u (pre)rane sate i tjera vas na posao ili u školu.
Ili ste radili na mjestu gdje se neka pjesma u nedogled puštala na loopu i poluditi ćete čujete li je još jednom.


Da započnem,
takva se stvar dogodila s najdražom mi pjesmom AC/DC-a, You Shook Me All Night Long, koja mi je bila postavljena za glavnu melodiju na poslovnom mobitelu dosta dugo.
Kako sam pozive dobivao učestalo, čak i za vikend, pri čemu bih se bacio na posao ili došao u firmu, pošto mi je odrađen posao prva stvar u životu.
Jednom su je pustili u kafiću, kad glasno pomislih: "Koji me ***** sad trebaju??!" Već dugo je ne mogu živu čuti.
Uf,ima ih puno,AC DC thunderstruck zato što mi je postavljena za buđenje,Pacific Gas & Electric-Staggolee,nekoc moja najdraza pjesma,a sad mi ide na živce:Paint it Black,ima ih jos puno ali se nemogu sjetit.

flander
24-09-2008, 22:00
evo sad sam u zadnje vrijeme konstantno puštal Pearl Jam - Jeremy

brijem da bu Jeremy na hlađenje jedno par mjeseci

Sickmanno1
24-09-2008, 22:39
Definitivno Nirvana - Smells Like Teen Spirit, jer sam je svake veceri cuo u gradu u kaficu u kojem sam visio svake subote jedno 2-3 godine...Ta pjesma je obavezno morala biti...ta i od Balasevica - Ringispil...naravno narucene uvijek od strane 14godisnjih cura...koje onda urlaju na te pjesme iz sveg glasa...

McPingvin_v2.0
24-09-2008, 23:10
The Offspring - Hit that

To me budilo dok sam igrao OGame i slao napade u 3 ujutro... Od onda mi je mučno od te pjesme :(

Sickmanno1
24-09-2008, 23:18
The Offspring - Hit that

To me budilo dok sam igrao OGame i slao napade u 3 ujutro... Od onda mi je mučno od te pjesme :(

lol pingu :D

nisam znao da si ex-ogamer :D

_ZlayA_
25-09-2008, 07:37
imam soundtrack itroa od devil may cry, to su mi poruke, pozivi i alarm... sve...

McPingvin_v2.0
25-09-2008, 07:50
lol pingu :D

nisam znao da si ex-ogamer :D
O da. UNI1, UNI2, UNI11.
http://www.imagesforme.com/out.php/i165699_savez2.jpghttp://www.imagesforme.com/out.php/i165700_pic.php.jpg

###DK###
25-09-2008, 08:36
Nightwish - Amaranth

Prije sam je non stop slušao, sad je nikako ne podnosim.

Hellboy
25-09-2008, 10:17
ja amaranth i dalje slušam, precarska je, enivej - Crvena jabuka - Nitko nije lud da spava, tu pjesmu ne mogu smisliti više...2 tjedna ju je neki kreten puštao rano ujutro dok sam prije par godina bio na Hvaru...mamicu mu...

Kenyi
25-09-2008, 11:12
Black Sabbath - Paranoid i Deep Purple - Smoke on the water , jednostavno sam to previse puta slusao da te pjesme vise nikad necu pustiti ikad.

GeForce
25-09-2008, 11:30
o da..itekako imam takvih stvari....a najgora...smrt..koja mi se u kosti uvukla..je

NOKIA TUNE!!



ssssssssssssssssssssssss!!!!!!
kad čujem taj zvuk melodije na mobitelu dođe mi da razbijem mobitel!
To mi je bila i budilica i zvono na mobitel i sve...uf...mrzim je :(

Arbiter of Change
25-09-2008, 11:45
Wishmaster od Nightwisha više nikad nije bila ista pjesma nakon što sam poslušao misheard lyrics verziju.

Aerial
25-09-2008, 11:48
Wishmaster od Nightwisha više nikad nije bila ista pjesma nakon što sam poslušao misheard lyrics verziju.

Hamster, a dentist! :D
Ja nisam prije razumio o čemu pjeva, pa me nije smetalo kad sam čuo misheard...

mronki
25-09-2008, 13:31
Teško je ful biti kul od Hladnog Piva. To mi je zvuk budilice več oko 3 godine. Svaki put se zbrecnem kad ju čujem

croat1gamer
25-09-2008, 13:35
meni, hendrix, all along the watchtower, pozivi, hebe me u mozak zbog pocetka, depeche mode, enyoy the silence, poruke, na ekskurziji sam pozelo provjeriti aerodnamicnist moba, i serj tanikian, empty walls
nekim cudom, jos uvijek su te
od ostalih: rhcp, californication, cant stop, p. roach, scars (sada slusam samo acoustic verziju)i ima ih jos


Wishmaster od Nightwisha više nikad nije bila ista pjesma nakon što sam poslušao misheard lyrics verziju.
:| pa zar nisu to pravi lyricsi?

MTF*
25-09-2008, 17:12
ne kuzim kak vam moze dosadit ak je zvuk zvona ili za budjenje...
ja sam ujutro tolko nesvjesan svega da samo cujem buku, ne prepoznam koja pjesma XD
a kad vam zvoni mob, pa valda ne odsvira cijela pjesma, odma se javite i bok :(
i dalje volim sve pjesme (koje sam i volio, jelte) ^^

Flippy
25-09-2008, 17:14
Beogradski Sindikat - Alal Vera. Nemogu ih više ni smislit.

Frky
26-09-2008, 17:22
Overseer - Supermoves (Animatrix Edit)! Zato što mi je to melodija alarma na mobitelu!

GaTa666
26-09-2008, 23:47
Testament- Into the Pit

Nekad najdraza pjesma testamenta. Ali otako me pocela budit ranom zorom.....

bornathepicek
27-09-2008, 18:29
Hmmm, to bi bilo sigurno pijesma od Mućki, znate onu početnu... E nju sam imo jako dugo kao melodiju zvona na mobu i tako me nanervirala!!
Hmm sad na novom mobu imam od AC-DC-a For those about to rock :D

grizli
29-09-2008, 18:28
intro song iz hellsing-a

croat1gamer
19-11-2008, 15:30
evo malo da i ja nesto revivam t:D

ulg. sljedece ce vam unistiti pjesmu do bola, ali cete rijeci prakticki znati napamet, a ritam i sl. ce vam zvucati uvelike drugacije (cuti cete ono sto ste prije tesko zamijetili

preko noci, min. 9 sati staviti da vam mobitel svira tu pjesmu

evo, sljedece pjesme sam si tako zhebao, i cini se da mi nikada nece zvucati kao prije:

white stripes- in the cold cold night
bajaga- 220 u voltima (malo se popravila)
bajaga- verujem neverujem
bajaga- svemirska policija
iron maiden- fear of the dark
p. roach- scars
u2 & green day- the saints are comming
i jos 5-6 njih

smartass
30-12-2008, 12:43
meni se amaranth od nigtwisha tak smučio....bio je to zvuk za poruke :(

Hellboy
30-12-2008, 16:45
a vidiš ja tu pjesmu obožavam...i b ez obzira koliko ju puta čujem nije mi dosadna...imam ju na sva 3 mobitela, na playeru i video na računalu... :D