PDA

Pogledaj cijelu verziju : TEKKEN 6



goGAMERo
08-05-2006, 19:03
Najvjerovatnije prva igra koju ću kupiti za PlayStation 3! Odlična grafiak, igrivost, najbolja tabačina na svijetu i jedina uz DoA serijal koja pošteno valja!
Bacite pogled na trailere
http://media.ps3.ign.com/media/748/748466/vids_1.html

Prince-Artas
08-05-2006, 19:04
tekken je odličan serijal. igrao sam 3 na psx-u. zakon

goGAMERo
08-05-2006, 19:05
Ako imate vremena pogledajte onaj trailer (gore na linku), no mi izgleda nemoguće! :pray:

Kibo
08-05-2006, 19:06
tekken je odličan serijal. igrao sam 3 na psx-u. zakon
takodjer igrao 3 8)

gamer4life
08-05-2006, 19:08
tekken je odličan serijal. igrao sam 3 na psx-u. zakon



Ja sanm je isto igrao neki dan sam je pokerenuo iz zajebanci*e i gameplay :fof: je super ali grafika :twisted:

Prince-Artas
08-05-2006, 19:10
tekken je odličan serijal. igrao sam 3 na psx-u. zakon



Ja sanm je isto igrao neki dan sam je pokerenuo iz zajebanci*e i gameplay :fof: je super ali grafika :twisted:

ipak je to stara igra ali u dvoje zakon ljudi :fof:

gamer4life
08-05-2006, 19:15
[quote="Prince-Artas":2brx54ie]tekken je odličan serijal. igrao sam 3 na psx-u. zakon



Ja sanm je isto igrao neki dan sam je pokerenuo iz zajebanci*e i gameplay :fof: je super ali grafika :twisted:[/quote:2brx54ie]

ipak je to stara igra ali u dvoje zakon ljudi :fof:[/quote


Ja i moj frend smo je igrali po cijele dane,po cijele se dane ubijali :killyou: ah ta vremena :cry:

ewok
08-05-2006, 19:36
[quote="Prince-Artas":291vbe41]tekken je odličan serijal. igrao sam 3 na psx-u. zakon



Ja sanm je isto igrao neki dan sam je pokerenuo iz zajebanci*e i gameplay :fof: je super ali grafika :twisted:

ipak je to stara igra ali u dvoje zakon ljudi :fof:[/quote


Ja i moj frend smo je igrali po cijele dane,po cijele se dane ubijali :killyou: ah ta vremena :cry:[/quote:291vbe41]

razumijem te... :D i ja sam nekada uzivao u Tekkenu :pray: :pray: :pray: uvijek sam igrao sa Yoshimitsuom :wink:

gamer4life
08-05-2006, 19:39
Ja sam igrao s edijem :D

dabl eM
08-05-2006, 21:02
tekken je odličan serijal. igrao sam 3 na psx-u. zakon
takodjer igrao 3 8)

takodjer igrap 3,jedini koji sam igrao,mada sam kod pajde igro i 4...super serijal i puno ga je bolje igrat s joystickom...

T.N.T.
08-05-2006, 21:46
-igrao sve nastavke...
-prošao sa svim likovima...
-osvojio sve moguće likove...

zaključak: najbolja šora ikad napravljena...

gamer4life
08-05-2006, 22:20
-igrao sve nastavke...
-prošao sa svim likovima...
-osvojio sve moguće likove...

zaključak: najbolja šora ikad napravljena...




Pljesak za tebe na sve moguće načine.:D
JoKe :wink:

mrs.croft
08-05-2006, 23:14
Najvjerovatnije prva igra koju ću kupiti za PlayStation 3! Odlična grafiak, igrivost, najbolja tabačina na svijetu i jedina uz DoA serijal koja pošteno valja!
Bacite pogled na trailere
http://media.ps3.ign.com/media/748/748466/vids_1.html

MK je oduvijek ownao tekken tako da...nema razloga kupovati neke japanjeze

dex
09-05-2006, 22:31
igrah 2, 3, 4, 5.... vecinu sam prosho i sve otkljuco...
u 2 playera ja zakon.... al kad se sjetim MK4 :pray:

AndY
11-05-2006, 09:08
IGRAO sam 3,4 i 5 i pešao ih sto puta!!Tekken je zakon i nema mu ravnog osim soul calibura koji je odmah poslije njega!!
:)

Jerry
11-05-2006, 11:34
meni je Tekken dobar serijal najbolji mi je 3 na psx-u još kada sam bio mali cijeli božji dan na njemu joj ta stara vremena no moram pohvaliti i naravno 5 to mi je isto zakon valjda će i šestica sudeči po trailerima

goGAMERo
11-05-2006, 12:42
lool kada si bio mali igrao si ga na PSX-u, a sada si ko veliki (11g.)lol! :) no sudeći prema svim trailerima, koje sam pogledao TEKKEN 6 je što se tiče vizualne strane biti FAKIN FENOMENTASTIČAN! A kojeg datuma izlazi zna li netko?

T.N.T.
11-05-2006, 13:05
lool kada si bio mali igrao si ga na PSX-u, a sada si ko veliki (11g.)lol! :)

:rotfl:

B.I.G. Boy

Jerry
11-05-2006, 13:24
7 god sam imao kada sam igra tekken

Aerial
18-05-2006, 12:34
Meni je prvi Tekken bio 2.
Još tamo... nemam pojma kad.. na PS jedinici. Prvi dio nikad nisam ni vidio ni igrao. Fkorz, odmah sam postao ovisnik o njemu... :pray:

Ovi traileri 6-ice izgledaju *WOW* (ne "World Of Warcraft" nego onaj izraz zaprepaštenja). Doduše, vjerojatno su prerenderirani, ali svejedno...

Inače, Jin rula.
Jun odmah poslije njega :D

goGAMERo
18-05-2006, 12:35
Nadraži lik trenutno u TEKKEN-u mi je Raven

Aerial
18-05-2006, 12:44
Tu bi onest, 5-icu nisam ni igrao :cry:
Nemam PS 2, a prijatelj kod kojeg smo obično igrali Tekken je prodao dotični PS 2... U igraone ne idem već... otkad je srednja škola završila (dakle, 2 godine).

Tako da, čim mu padne cijena, kupujem PS 3 samo zbog Tekkena i Final Fantasya :roll:

goGAMERo
18-05-2006, 12:53
A cijena će mu pasti tek za godinu dana, a opet neće biti jeftivan!

Aerial
18-05-2006, 13:04
A cijena će mu pasti tek za godinu dana, a opet neće biti jeftivan!

jeftivan?

to je ko' neka složenica? :D
jeftin+jestiv+divan=jeftivan

heh, đast kiding.
A da, bojim se i ja da će tako biti... mislim, 500 eura?! For gad sejk, čini mi se da ću morati čekati 5 godina da mu cijena padne na razuman nivo... :?

Sonic_Moronic
18-05-2006, 20:12
[quote="Prince-Artas":1pdsap5c]tekken je odličan serijal. igrao sam 3 na psx-u. zakon



Ja sanm je isto igrao neki dan sam je pokerenuo iz zajebanci*e i gameplay :fof: je super ali grafika :twisted:

ipak je to stara igra ali u dvoje zakon ljudi :fof:[/quote


Ja i moj frend smo je igrali po cijele dane,po cijele se dane ubijali :killyou: ah ta vremena :cry:



razumijem te... :D i ja sam nekada uzivao u Tekkenu :pray: :pray: :pray: uvijek sam igrao sa Yoshimitsuom :wink:[/quote:1pdsap5c]

EE ja sam igrao 3 kod bratića, i ja sam stalno igram s Yoshimitsuom, uopće nisam mjenjao, baš je cool kad izabereš nekog lika i naučiš sve comboe i tako. Yoshimitsu se može teleportirati iza tebe :)

MarkaN
18-05-2006, 20:48
neznam jeste li vidjeli novi Tekken 6 in-game trailer... ali... grafika je očajna!!! :rotfl:

link za trailer - http://gametrailers.com/gamepage.php?id=1673
DoA 4 izgleda puno bolje od ovog :rotfl:

goGAMERo
21-05-2006, 18:07
Ma hebi ti i DoA, i ostale, :) TEKKEN 4EVER IN OUR HEARTS 8)

Sonic_Moronic
21-05-2006, 18:49
meni je Tekken dobar serijal najbolji mi je 3 na psx-u još kada sam bio mali cijeli božji dan na njemu joj ta stara vremena no moram pohvaliti i naravno 5 to mi je isto zakon valjda će i šestica sudeči po trailerima


Pazi ovo: joj ta stara vremena.
Lol ima 11 a već ga vata nostalgija
Ma to je jedina dobra igra na PSX-u

Ogg The Dogg
21-05-2006, 19:58
igro tricu, sve prešo itd. itd. najdraži lik hworang(ajde smijte se ali ja bi vas s njim sve pogazio)

Ajmo organizirat neki tekken tournament. nije bitno di sam nek se igra tekken3 (Gle rima!)

Aerial
21-05-2006, 20:59
igro tricu, sve prešo itd. itd. najdraži lik hworang(ajde smijte se ali ja bi vas s njim sve pogazio)

E i ja to mrzim - kad kažem da mi je Hwoarang zakon (a zbilja jest, možda mi je i luđi od Jina) i onda neki početnici se počnu smijati i govoriti da s njim ionako može igrati bilo koja budala, samo nek udara po nogama... AAArgh!!! :-x

I onda jednom takvom početniku (da ne kažem n00b) daš Hwoaranga. I sad on misli da će te srediti bez problema. Faca suludo stiska O i X.
A ti samo stojiš i ništa ne diraš... i blokiraš doslovno sve njegove mahnite gluposti... :yuck:

To je inače najlakši način za razlikovanje početnika od iskusnijih - blokiranje. :roll:

Frky
22-05-2006, 00:55
Koji vam je najjači (najdraži) lik iz tekken serijala !

Meni je Poul Pheonix!

goGAMERo
22-05-2006, 12:27
Yosimitsu i Raven

D.E.M.O.
22-05-2006, 13:13
yosimitsu i eddy :pray:

Osiru$
22-05-2006, 13:16
Tekken 1- King
Tekken 2- Jun Kazama
Tekken 3- Eddy
Tekken 4- Steve Fox
Tekken 5- Hwoarang

goGAMERo
22-05-2006, 13:22
Tekken 1- King
Tekken 2- Jun Kazama
Tekken 3- Eddy
Tekken 4- Steve Fox
Tekken 5- Hwoarang


Dakle ti si isto "car" štos e petice tiče! Ma sva moja raja su "zaljubljeni" u Hwoaranga!

dabl eM
22-05-2006, 13:22
tekken 3-paul :D ,šala,eddy i yoshimitzu i onaj gun(dinosaur,mali))

Osiru$
22-05-2006, 13:45
Dakle ti si isto "car" štos e petice tiče! Ma sva moja raja su "zaljubljeni" u Hwoaranga!

nisam dugo igrao, a Hwoarang ima najjednostavnije comboe i jedan je od najbržih.

goGAMERo
22-05-2006, 13:51
Dakle ti si isto "car" štos e petice tiče! Ma sva moja raja su "zaljubljeni" u Hwoaranga!

nisam dugo igrao, a Hwoarang ima najjednostavnije comboe i jedan je od najbržih.


istina, e sada ako si okrojeli igrač TEKKEN-a, onda znaš kakve sve komboe ima Joši(Yoshimitsu) jooj što volim s njim razvaljivati raju, ali i Raven-a obožavam! Nego što me u hwoaranga iritira, ona njegova fakin brza noga! :)

Sonic_Moronic
22-05-2006, 17:48
[quote="Ogg The Dogg":2yahlc3v]igro tricu, sve prešo itd. itd. najdraži lik hworang(ajde smijte se ali ja bi vas s njim sve pogazio)

E i ja to mrzim - kad kažem da mi je Hwoarang zakon (a zbilja jest, možda mi je i luđi od Jina) i onda neki početnici se počnu smijati i govoriti da s njim ionako može igrati bilo koja budala, samo nek udara po nogama... AAArgh!!! :-x

I onda jednom takvom početniku (da ne kažem n00b) daš Hwoaranga. I sad on misli da će te srediti bez problema. Faca suludo stiska O i X.
A ti samo stojiš i ništa ne diraš... i blokiraš doslovno sve njegove mahnite gluposti... :yuck:

To je inače najlakši način za razlikovanje početnika od iskusnijih - blokiranje. :roll:[/quote:2yahlc3v]

Ja mrzim Hwoarang, jer kad sam igro kod bratića, on je samo stiskao x i pobjedio me svaki put, a ja sa Yoshimitsuom koristim sve žive poteze i opet izgubim od njega :yuck: Nije fer

Aerial
22-05-2006, 21:38
Ja mrzim Hwoarang, jer kad sam igro kod bratića, on je samo stiskao x i pobjedio me svaki put, a ja sa Yoshimitsuom koristim sve žive poteze i opet izgubim od njega :yuck: Nije fer

Ne znam za 5-icu (nisam ju igrao), ali u Tagu se Hwoaranga se moglo lako riješiti na izuzetno iritantan način - sa Jun :roll:

Jednostavno blokaš njegove udarce i pričekaš onih pola sekunde koje mora pauzirati između komboa. Čim on krene sa sljedećim komboom pritisneš natrag+trokut+kocka i uživaš u iritiranju protivnika... :)

(inače, ta stvar je kontra. Obrne svaki neprijateljev udarac. U ovom slučaju Hwoarang zadobije prijelom koljena ) :fof: :)