PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sa Ensemble studijima propao i Halo MMO



IgGy
24-09-2008, 13:23
Ukoliko ste pratili vijesti na PCPlay.hr, tada ste zasigurno pročitali kako Microsoft zatvara Ensemble Studios, studio odgovoran za RTS uspješnicu Age of Empires, te nadolazeću Xbox 360 ekskluzivu, Halo Wars. No, da stvari budu još malo gore za Ensemble, izjavili su kako je s njima potonuo i Halo MMO.

Ensemble je tako u prostore globalnog međumrežja pustio nekoliko screenshotova i artova iz propalog Halo MMO-a, a bilo kakve dodatne informacije nisu nam poznate, no više nam generalno ne bi niti bile potrebne.

http://www.pcplay.hr/uploads//20080924142006halommo1.jpg

http://www.pcplay.hr/uploads//20080924142016halommo2.jpg

http://www.pcplay.hr/uploads//20080924142032halommo3.jpg

The Boz
24-09-2008, 13:27
Dance and rejoice! Mislim da svijet nije spreman za *horde* trinaestogodišnjaka kako trče okolo u Spartan oklopima i balldunkaju se dok genkaju šarene mobove...

Hellboy
24-09-2008, 13:35
u qratz...a baš sam htio trčkarati okolo u MJOLNIR-u i napucavati gadove sa malo više taktike nego u Halo: CE-u... :(

Cthulhu
26-09-2008, 23:52
nema halo warsa? :shock: :shock: :shock:
čovječe...2 bad...

Herr Schnitzel
26-09-2008, 23:57
Mene vise zabrinjava sto je Ensemble propao. Slava im i hvala.

Cthulhu
27-09-2008, 00:04
a i ovaj halo mmo je baš lijepo izgledao.čovječe,kakva šteta!!!

Deadwalker
01-10-2008, 14:41
Mene vise zabrinjava sto je Ensemble propao. Slava im i hvala.

Slažem se...samo se nadam da se njihovim gasenjem nece ugasiti i Age of Empires serijal...Bila bi to velika steta :(

torcida007
09-10-2008, 19:50
Hhahaha Halo MMO...hahahaha,a sad ozbiljno...hahaha.Ma za Halo me nije briga,iskreno igra je drugorazredno s****,ali Age of Empires....hmm....ćujem da još nisu zatvorili rad na tom odlićnom RTS-u.Vrijeme će pokazat.Da Halo MMO..hahahaha.

Hellboy
09-10-2008, 21:23
Ti si pun nekih dubokih komentara u ovom podforumu...Halo je drugorazredno sranje? Zato ima jedno od najvećih prodajnih otvaranja u povijesti... Zato ima horde fanova (myself included)...da...drugorazredno sranje...i usput - ti Čuješ i RTS je odliČan...k? osnove hrvatskog...

torcida007
28-10-2008, 17:10
Halo je najprodavaniji jer je obićna pucaćina za razmažene amerikance(mislim da će se pola gejmera složit s menom,ako ne, to je moje mišljenje),a dostiga je takvu prodaju jer je Microsft potrošia ko zna koliko miljuna da se igra reklamira svim mogućim sredstvima.Igrao sam igru,nemogu naći načina zašto se igra toliko prodaje ali meni je igra totalno s****. :thumbs1: :thumbs2:

Kenyi
28-10-2008, 18:14
Igra je totalno sranje, ipak je to za maloumne amere!!!!!!!

Hellboy
28-10-2008, 22:33
Halo je najprodavaniji jer je obićna pucaćina za razmažene amerikance(mislim da će se pola gejmera složit s menom,ako ne, to je moje mišljenje),a dostiga je takvu prodaju jer je Microsft potrošia ko zna koliko miljuna da se igra reklamira svim mogućim sredstvima.Igrao sam igru,nemogu naći načina zašto se igra toliko prodaje ali meni je igra totalno s****. :thumbs1: :thumbs2:
meni se cijeli serijal sviđa...znači li to da sam ja razmaženi amer? i možda i jesu potrošili milijune za promociju ali su zaradili nekoliko puta toliko...Halo2 možda i jest bio slabiji ali cijeli serijal kao takav je izrazito atmosferična pucačina...od humora, glazbe, vozala, umjetne inteligencije do priče...

Khorne
04-11-2008, 16:16
Mene vise zabrinjava sto je Ensemble propao. Slava im i hvala.

:rotfl: Kaj su oslobodili Hrvatsku da ih slavis i hvalis?
Uostalom,ako su oni propali ne znaci da su zajedno s njima otisli u vjetar serijali Haloa i AoE,mozda netko otkupi licencu,ako je moguce....

Herr Schnitzel
05-11-2008, 13:11
Mene vise zabrinjava sto je Ensemble propao. Slava im i hvala.

:rotfl: Kaj su oslobodili Hrvatsku da ih slavis i hvalis?



Ne, nego zato jer su napravili prokleto dobru igru uz koju sam izgubio sate i sate. Jos vaznije, napravili su omanju revoluciju sa AoE engineom.

Arbiter of Change
24-01-2009, 11:00
Nova nada za Halo Wars http://www.gametrailers.com/player/44709.html
Obratite pažnju kako praktički objašnjava RTS žanr za konzolaše (morate razmišljati, možete imati više jedinica)... pokidao sam se.

Herr Schnitzel
24-01-2009, 11:15
Ajme meni... Kao da nikad prije nisu radili RTS. Doduse, ovo je konzolasima potpuno nov i zbunjujuc koncept, pa imam razumijevanja.