PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grid iliti kako napraviti koma igru



Antonio007
24-09-2008, 11:29
Na prvi pogled super igra: prekrasna grafika,super auti,fenomenalne staze.
Sve pada u vodu nakon prvih 10 minuta. :-x Katastrofalna fizika,nadostatak podrške za gamepad,
mutavo vraćanje vremena(to je njima realno?!).
Auti doslovno plutaju po asfaltu, a svaki pokušaj dodavanja gasa završava u zidu. :twisted:
Dođe mi da zakopam komp i igram :pray: Prostreet na PS2.
Ta igra je zakon ljudima kojima je najveći doseg u životu Tetris.

W3DR4N
24-09-2008, 11:42
Na prvi pogled super igra: prekrasna grafika,super auti,fenomenalne staze.

I na drugi isto.


Sve pada u vodu nakon prvih 10 minuta. :-x Katastrofalna fizika,nadostatak podrške za gamepad,
mutavo vraćanje vremena(to je njima realno?!).

Fizika se mijenja pri većim postavkama težine.
Gamepad se podešava automatski i savršeno, čim se priključi. Isto tako za volane. Normalno, ako ti imaš neki noname gamepad, ni ne očekuj neku podršku developera.
Vraćanje vremena se isključuje pri većim postavkama težine.

Cthulhu
24-09-2008, 11:48
Na prvi pogled super igra: prekrasna grafika,super auti,fenomenalne staze.
Sve pada u vodu nakon prvih 10 minuta. :-x Katastrofalna fizika,nadostatak podrške za gamepad,
mutavo vraćanje vremena(to je njima realno?!).
Auti doslovno plutaju po asfaltu, a svaki pokušaj dodavanja gasa završava u zidu. :twisted:
Dođe mi da zakopam komp i igram :pray: Prostreet na PS2.
Ta igra je zakon ljudima kojima je najveći doseg u životu Tetris.
ARGHZ!!!!
igra je fantastična,svatko ima svoje ukuse,ali grid ti baš i nije igra za početnike tako da...

Constantine
24-09-2008, 14:27
Na prvi pogled super igra: prekrasna grafika,super auti,fenomenalne staze.
Igra je takva i na drugi popgled.

Sve pada u vodu nakon prvih 10 minuta. :-x Katastrofalna fizika,nadostatak podrške za gamepad.
Katastrofalna fizika,fizika je fenomenalna,sudari izgledaju fantastično.To nije tip igre koji se igra sa gamepadom,sa tipkovnicom je puno lakse igrat grid.

mutavo vraćanje vremena(to je njima realno?!).
Ne naravno da nije realno,igre nisu stvorene da budu realne,nego da nas zabave,a to je najvažnije.Igre služe da na trenutak postanemo netko drugi,da nas odvedu od stvarnosti.

Auti doslovno plutaju po asfaltu, a svaki pokušaj dodavanja gasa završava u zidu. :twisted: .
Auti se odlično ponašaju na cesti i grid je odlična kombinacija arkade i simulacije.Potrudi se malo naučit igrat pa ne budes završio u zidu.

Dođe mi da zakopam kp i igram :pray: Prostreet na PS2.
Kazes da je grid nerealan a volis prostreet :rotfl:

Ta igra je zakon ljudima kojima je najveći doseg u životu Tetris.
Ne pljuj po tetrisu.Igra je odlična,zanimljiva i zabavna,jedina mana koju sam primjetio je mutna grafika,ostalo je sve super.

Po tvom postu zaključujem da igras samo nfs-ove i slično i hoces da sve ide glatko i lagano i hoces sve igrat preko gamepada.

nosferatu25
24-09-2008, 20:20
po meni, Grid je jedna od boljih simulacija vožnje za PC u poslednjih nekoliko godina... kažeš da ima katastrofalnu fiziku? recimo da je bolja od pro streetove, i to ubedljivo. http://www.imagesforme.com/out.php/i165179_dedica.gif

Ripaz
24-09-2008, 20:54
podrške za gamepad,

No comment.

Nabavi opremu kao npr volan ili se naući služiti tipkovnicom. Ne možeš igrati svaku igru gamepadom get over it

bezimeni
24-09-2008, 23:03
Pa igra radi odlično na gamepadu...bolje nego na volanu ili tipkovnici.Koristim analogne gljive i sve je super igrivo.

Necto
25-09-2008, 12:08
Rumblepad 2 rula s GRIDom !

Gwin
25-09-2008, 12:17
igram :pray: Prostreet na PS2.
:hangin: :cry:

Antonio007
27-09-2008, 13:25
Na prvi pogled super igra: prekrasna grafika,super auti,fenomenalne staze.
Sve pada u vodu nakon prvih 10 minuta. :-x Katastrofalna fizika,nadostatak podrške za gamepad,
mutavo vraćanje vremena(to je njima realno?!).
Auti doslovno plutaju po asfaltu, a svaki pokušaj dodavanja gasa završava u zidu. :twisted:
Dođe mi da zakopam komp i igram :pray: Prostreet na PS2.
Ta igra je zakon ljudima kojima je najveći doseg u životu Tetris.
ARGHZ!!!!
igra je fantastična,svatko ima svoje ukuse,ali grid ti baš i nije igra za početnike tako da...
WTFK? Ja početnik?!! Gran Turismo,Nfs,Wrc...
Kakvo je to vrijeđanje?!!

Antonio007
27-09-2008, 13:27
podrške za gamepad,

No comment.

Nabavi opremu kao npr volan ili se naući(piše se: nauči) služiti tipkovnicom. Ne možeš igrati svaku igru gamepadom(ovdje valjda treba biti točka) get over it

Antonio007
27-09-2008, 13:30
po meni, Grid je jedna od boljih simulacija vožnje za PC u poslednjih nekoliko godina... kažeš da ima katastrofalnu fiziku? recimo da je bolja od pro streetove, i to ubedljivo. http://www.imagesforme.com/out.php/i165179_dedica.gif

Ubedljivo??? Koji k... to znači?
Inače se poslije upitnika stavlja veliko slovo(moraš stisnut Caps Lock).

Antonio007
27-09-2008, 13:33
Na prvi pogled super igra: prekrasna grafika,super auti,fenomenalne staze.
Igra je takva i na drugi popgled.

Sve pada u vodu nakon prvih 10 minuta. :-x Katastrofalna fizika,nadostatak podrške za gamepad.
Katastrofalna fizika,fizika je fenomenalna,sudari izgledaju fantastično.To nije tip igre koji se igra sa gamepadom,sa tipkovnicom je puno lakse igrat grid.

mutavo vraćanje vremena(to je njima realno?!).
Ne naravno da nije realno,igre nisu stvorene da budu realne,nego da nas zabave,a to je najvažnije.Igre služe da na trenutak postanemo netko drugi,da nas odvedu od stvarnosti.

Auti doslovno plutaju po asfaltu, a svaki pokušaj dodavanja gasa završava u zidu. :twisted: .
Auti se odlično ponašaju na cesti i grid je odlična kombinacija arkade i simulacije.Potrudi se malo naučit igrat pa ne budes završio u zidu.

Dođe mi da zakopam kp i igram :pray: Prostreet na PS2.
Kazes da je grid nerealan a volis prostreet :rotfl:

Ta igra je zakon ljudima kojima je najveći doseg u životu Tetris.
Ne pljuj po tetrisu.Igra je odlična,zanimljiva i zabavna,jedina mana koju sam primjetio je mutna grafika,ostalo je sve super.

Po tvom postu zaključujem da igras samo nfs-ove i slično i hoces da sve ide glatko i lagano i hoces sve igrat preko gamepada.

Neću se ja ništa potrudit: GRID-ov DVD je završio u smeću gdje mu je i mjesto.
Prostreet je bar zabavan.To nije jedina igra koju igram.
:pray: Gamepad je zakon!

Nodakim
27-09-2008, 13:50
Na prvi pogled super igra: prekrasna grafika,super auti,fenomenalne staze.
Sve pada u vodu nakon prvih 10 minuta. :-x Katastrofalna fizika,nadostatak podrške za gamepad,
mutavo vraćanje vremena(to je njima realno?!).
Auti doslovno plutaju po asfaltu, a svaki pokušaj dodavanja gasa završava u zidu. :twisted:
Dođe mi da zakopam komp i igram :pray: Prostreet na PS2.
Ta igra je zakon ljudima kojima je najveći doseg u životu Tetris.
ARGHZ!!!!
igra je fantastična,svatko ima svoje ukuse,ali grid ti baš i nije igra za početnike tako da...
WTFK? Ja početnik?!! Gran Turismo,Nfs,Wrc...
Kakvo je to vrijeđanje?!!



Wow...kako imresivno...šteta što su sve arkade,a gran turismo nije ni blizu neke simulacije s kompa...nfs isto kima....wrc ajd
ali hej...ti si bogatas platis igru 350kn,ne igraš je pošteno zbog retardiranih stvarčica i onda je bacis u kos za smece...gg
imaš pravo na mišljenje ali se nitko neće složiti s tobom(ni u vezi GRID-a ni u vezi pro streeta :D )

vex
27-09-2008, 13:51
Napravio si post četiri puta za redom , nisi naveo niti jedan argument žasto grid ne valja , quote-a si ogroman tekst zbog ničega.

Ovo tema jako zaslužuje lock ..
I da početnik si.

Gwin
27-09-2008, 13:55
prostreet je zabavan??

igra u kojoj Golf GTI sa 200KS na prvim kotačima mora usporit na 60kmh da bi prošao zavoj od 90 stupnjeva??

sorry, ali super mario ima realniju fiziku...

Hellboy
27-09-2008, 14:00
prostreet je zabavan??

igra u kojoj Golf GTI sa 200KS na prvim kotačima mora usporit na 60kmh da bi prošao zavoj od 90 stupnjeva??

sorry, ali super mario ima realniju fiziku...
nego...pogoni ga source engine
1p0Yap5iG6o
:D

nosferatu25
27-09-2008, 17:10
po meni, Grid je jedna od boljih simulacija vožnje za PC u poslednjih nekoliko godina... kažeš da ima katastrofalnu fiziku? recimo da je bolja od pro streetove, i to ubedljivo. http://www.imagesforme.com/out.php/i165179_dedica.gif

Ubedljivo??? Koji k... to znači?
Inače se poslije upitnika stavlja veliko slovo(moraš stisnut Caps Lock).
ti si baš neki nadrt tip je li? em što očigledno nemaš pojma šta je to fizika (ko zna gde si čuo za tu reč), pljuješ po jadnom GRIDU samo zato što imaš očaj mašinu (ne vidim drugi razlog)... ccc... zato ti lepo zaboravi na njega, i nastavi da igraš Pro Street na PS2, jel igra stvarno ima bruka fiziku, kako kažeš ti koji se razumeš... Kad porasteš toliko da budeš ravni sa monitorom ponovo otvori temu.

eda, Hellboy :rotfl:

unknown
27-09-2008, 17:17
nds verzija grida 2 je po igrivosti jedna od najboljih verzija

Cthulhu
10-10-2008, 23:50
igram grid na pc-u i definitivno dugo nisam igrao ovako dobru racing igru.sve priče o tome kako je igra u bilo kojem pogledu loša su smiješne.

Lord Jambrek
14-10-2008, 19:44
Dođe mi da zakopam komp i igram :pray: Prostreet na PS2.
Ta igra je zakon ljudima kojima je najveći doseg u životu Tetris.

Prostreet? Prostreet je sve samo ne NFS, zadnji NFS je bio Porsche, ovo dalje je žnj.

Ovaj dio o tetrisu mi govori dovoljno o tvojoj inteligenciji.

Ivan_87
31-10-2008, 00:35
šteta što nema više starih dobrih realnih naslova poput nascara

ove sve današnje nove igre su pre izfantazirane

a tek kad bi ljudi znali da sa 60kmh bilo koji auto da se direktiva skuca u zid nebi mogo krenut više to bi bilo ludo ..

Lord Jambrek
31-10-2008, 09:46
šteta što nema više starih dobrih realnih naslova poput nascara

ove sve današnje nove igre su pre izfantazirane

a tek kad bi ljudi znali da sa 60kmh bilo koji auto da se direktiva skuca u zid nebi mogo krenut više to bi bilo ludo ..

Sports Car GT mi je bila uber igra u svoje vrijeme :D

Ivan_87
31-10-2008, 10:41
šteta što nema više starih dobrih realnih naslova poput nascara

ove sve današnje nove igre su pre izfantazirane

a tek kad bi ljudi znali da sa 60kmh bilo koji auto da se direktiva skuca u zid nebi mogo krenut više to bi bilo ludo ..

Sports Car GT mi je bila uber igra u svoje vrijeme :D

meni je nascar bila brutala..
naravno kad sam tek skužio da se može stavit na aute naj realnija šteta pri udaru od 45-50kmh da ostaneš bez kotača ..

preko neta mi je to bilo nešto savršeno 20 igrača starta jedan iza drugog odma na startu odustane cca 5-6 :)

šteta što nema novih nastavaka ..

Sonic_Moronic
31-10-2008, 13:48
Kako volim ovakve idiote koji koriste pojam "realno" da ispadnu face.

Dakle, po tebi, igra nije realna jer ti se auto stalno zabija u zid i ne može proći zavoje kao od šale na većim brzinama?

Jej.

Ivan_87
31-10-2008, 18:11
Kako volim ovakve idiote koji koriste pojam "realno" da ispadnu face.

Dakle, po tebi, igra nije realna jer ti se auto stalno zabija u zid i ne može proći zavoje kao od šale na većim brzinama?

Jej.

sve što dalje nastavi vozit nakon što sa 60kmh direktiva odere zid je NErealno ..

ahh .. i ja mrzim debile koji igraju WOW i slične pizdarije pa se nežalim ..

o ukusima se neraspravlja

Hellboy
31-10-2008, 18:58
ja sam debil?
oddly enough ja nikad ne bih nekog zvao debilom samo zato što igra neku igru koja mi se ne sviđa...Bartuc igra oblivion pa ga ne zovem debilom...upravo naprotiv...
oh and BTW, I reckon da nisi dulje igrao WoW da shvatiš da je u igri bitna ekipa a ne nakupina pixela sa ljubičastim imenom... ubuduće si ograniči riječnik...k?

W3DR4N
31-10-2008, 23:46
ne žugajte

Ivan_87
02-11-2008, 10:40
nisam doslovno mislio debile .. :P
nemam ništa protiv te igre al ih ima stvarno dosta idota koje znam i koji igraju ti igru ..
jer kad mi dođe i kaže da je 14H igro wow bez stst što ću drugo mislit :)

Ajemric
05-05-2009, 21:43
igra je baš OK. Ja još i dan danas igram demo.

Hellboy
05-05-2009, 21:53
Ali...demo ima like 3 staze sa 3 auta...
To ti je dovoljno sadržaja?

Ajemric
06-05-2009, 08:43
Ha, čuj, nije, ali mi se ne da kupovati cijelu igru.

Assasin`s
07-05-2009, 09:50
Antonio007 nemoj radi 4 posta od jednom,pročitaj pravila i nemaš pojma o igrama GRID je najbolja igra koju sam ikad igro naravao uz Forza 2 najvjerovatnije igraš na postavkama Ultra Low koje u gridu postoje pa ti se auto odbija od zida :rotfl: i da nemoj se odma svađat jel znam da te tjera da plačeš i udaraš po tipkovnici.

TeraBajt
07-05-2009, 12:50
hahah:D