PDA

Pogledaj cijelu verziju : T com halo super paketi



Dyslexia
22-09-2008, 19:18
Ovako zanima me jel to sta valja, trenutno za fiksnu mrezu placam kao i svi pretplatu 60 ili 70 kn ali optimi placam razgovore i sad bi prekinio s njima i preso nazad na t com.
Samo zanima me jel valjaju sta ove tarife ili da ostanem gdje jesam

McPingvin_v2.0
22-09-2008, 20:21
Samo da ti poručim da smanjiš sig ^^

flander
22-09-2008, 21:10
ma neetrebaa smanjit sig, to je samo text

pa W1k je rekal da ako je tekst da nema beda

što se paketa tiće,imam ja flex 60, kaj da ti velim isti klinac ko svaka druga pretplata,niš posebno

jedina fora koju sam skužil je ta da ako recimo ne potrošiš svih 60 kuna u ovom mjesecu, u slijdećem ti se prenosi onoliko koliko ti je ostalo od tih 60 kuna prošlog mjeseca

npr u 10. mjesecu si potrošil 40 kuna, za 11. mjesec ti se prenosi tih 20 kuna

Dyslexia
22-09-2008, 23:03
cek nadam se da mislimo o istom http://www.t-com.hr/privatni/telefon/paketi/super.asp

Kolko sam citao placas normalno pretplatu i svaki mjesec imas 60 bespla minuta za ako uzmes paket 60 e sad znaci ako ja potrosim 40 minuta razgovora ovih 20 mi se doda u sljedeci mjesec

flander
22-09-2008, 23:14
ja govorim o novcima, o računu kolko plaćaš, a to ti je brijem isto, jel jedna minuta razgovora je tak negdije oko kune, uglavnom ti je caka da ako sve ne potrošiš prenosi ti se u next mjesec

ali meni se to rijetko desi, uvijek potrošim više od 60 kuna

evo sad prošli mjesec sam potrošil cca 58 kuna tak negdije, i prebacilo mi se tih mizarnih 2 kune, a ono, kolko razgovaram i dobro je

inaće svaki mjesec imam oko 60-70 kuna raćuna

dobro je kaj bum si za godinu dana mob neki zel za kunu, nadam se da bude dobra ponuda, jedino mi se zato pretplata sviđa, pa piknem nekog SE, da mogu mjuzu slušat

tako da sad u obitelji više ni ne koristimo telefon

200 kuna je telefona svaki mjesec

60 kuna pretplata
60 internet brzina, a ostalo nešto malo otpadne na pozive i na pdv

svi imamo mobitele u kući, mada stari najviše ždere, lik je u tarifi 150, i lik ima 17k bodova, može sdi uzet onu mrcinu od SE, al neće, moram ga nažicat da uzme V8 Motorolu ^^

NITROS
22-09-2008, 23:23
Ja bas danas presao sa vipa na flex 60 i unlimited.
To je 160kn na mjesec. I razgovori placam samo uspostavu od 25 lipa i razgovaram kolko hocu.

flander
22-09-2008, 23:29
Ja bas danas presao sa vipa na flex 60 i unlimited.
To je 160kn na mjesec. I razgovori placam samo uspostavu od 25 lipa i razgovaram kolko hocu.


to si je stari uzel