PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wipeout



GeForce
21-09-2008, 10:17
http://www.wipeouthd.com
http://www.wipeout-game.com/html/content/GameInfoHD

šteta što je za sada samo na PS3 ali igra je predobra sjećam se prijašnjih wipeout pa to su me oči znale boliti po tjedan dana da nevidim i čistim ih kamilicom :pray:
jedna od najačih simulacija vožnje :pray: :pray:
opet još jedan prebrzi wipeout...kako se nadam da će doći i na 360 :roll:
skinite trailer u HD..doslovno ćete se usrati :shock: ..ps3 sretnici!

streetrace777
21-09-2008, 14:08
Joj gazio sma to na PSPu :D

GeForce
21-09-2008, 15:17
mene kod te igre privlači brzina i sveukupna atmosfera,kako se boje doslovno "presvlače" jedna u drugu i iz druge u treću da te nakraju bole oči...igra koja traži bolesne reflexe ja sam je prije igrao na playstation 1 i jedna od jačih simulacija!

snowblind
22-09-2008, 16:39
neće ti ovo nikad na x

W1k1n6
15-10-2008, 00:01
Oprez: Ovo neka NIKAKO ne prakticiraju fotosenzitivne osobe i pogotovo ne osobe s epilepsijom!:
Dakle ugasite sva svjetla u sobi, ustanite i stojite na 2 metra ispred telke (preporučeno preko 100 cm dijagonale), pokrenite Wipeout HD na svojoj PS3 konzoli i uživajte u vantjelesnim iskustvima ravnim megahammerima, supertwisterima, rollercoasterima i NASA simulatorima, a sve to bez napuštanja udobnosti doma. Preporuča se da ne igrate na potpuno prazan, kao ni na svježe napunjen želudac, kao ni da pretjerujete u dužini igranja. U ovakvim uvjetima pola sata vožnje u komadu vam je više nego dovoljno. Ako odmah u startu osjetite jaku mučninu onda se radije vratite klasičnom igraju iz naslonjača u osvjetljenoj sobi, jer ovo očito nije za vas.

snowblind
15-10-2008, 08:47
viking imaš igru? ak imaš oćemo bacit koju online?

THUNDER_DINIX
15-10-2008, 13:07
Joj gazio sma to na PSPu :D
ja sam isto, super je igra. :thumbs2:

GeForce
16-10-2008, 14:50
Oprez: Ovo neka NIKAKO ne prakticiraju fotosenzitivne osobe i pogotovo ne osobe s epilepsijom!:
Dakle ugasite sva svjetla u sobi, ustanite i stojite na 2 metra ispred telke (preporučeno preko 100 cm dijagonale), pokrenite Wipeout HD na svojoj PS3 konzoli i uživajte u vantjelesnim iskustvima ravnim megahammerima, supertwisterima, rollercoasterima i NASA simulatorima, a sve to bez napuštanja udobnosti doma. Preporuča se da ne igrate na potpuno prazan, kao ni na svježe napunjen želudac, kao ni da pretjerujete u dužini igranja. U ovakvim uvjetima pola sata vožnje u komadu vam je više nego dovoljno. Ako odmah u startu osjetite jaku mučninu onda se radije vratite klasičnom igraju iz naslonjača u osvjetljenoj sobi, jer ovo očito nije za vas.


ovo nije nikakva šala čovjek je dobro napisao..igrao sam prije wipeout i doista igra je nešto prebolesno nakon sat vremena igranja zavrtilo mi se u glavu a zadnja špica igranja je bila što moj kolega cijeli život boluje od epilepsije...i ide on pametan na ps2 igrati tu igru....nakon pola sata je dobio napad..... :bravo:

tak da ova igra je stvarno bolesna što se tiče tih izmjena boja i ostaloga.... :hangin:

THUNDER_DINIX
16-10-2008, 16:02
da, mene su nakon samo par minuta igranja vec pocele peci oci. strasno nesto

GeForce
16-10-2008, 17:17
ali po tome je i wipeout poznat i zabavan! :)

THUNDER_DINIX
16-10-2008, 22:14
da, po vrtoglavici i mucninama :)
ono: kupite igru ako zelite da vam bude lose, haha

W1k1n6
16-10-2008, 22:35
Zapravo igra nije ništa sama po sebi, tj po gameplayu. Jako malo staza, malo "vozila", uvijek ista šema, klasični power-upovi iz davnih dana, nabiflate stazu na pamet, koristite "nitro" gdje god možete i to je sva mudrost za pobjeđivanje. Ali ukupni fizikalno-vizualni dojam je živa ludnica kad se čovjek ufura. Da se razumijemo, ako ste zdravi i igrate u normalnim uvjetima nećete povraćati i imati vrtoglavice koliko god igrali, no meni je gušt baš ono ekstremno, stojeći u apsolutnom mraku, no zbog čestog bljeskanja i nabrijanog osjećaja kretanja i propadanja može vam se stvoriti svašta pa stoga upozoravam radi reda.
BTW, ne mogu igrati online jer nemam običan PS3 već PS3 debug konzolu koja to ne omogućava, no ima mnoštvo drugih prednosti :)

THUNDER_DINIX
16-10-2008, 22:42
no zbog čestog bljeskanja i nabrijanog osjećaja kretanja i propadanja može vam se stvoriti svašta pa stoga upozoravam radi reda.
drakule pocnu izlaziti iz poda :D

snowblind
17-10-2008, 10:27
Zapravo igra nije ništa sama po sebi, tj po gameplayu. Jako malo staza, malo "vozila", uvijek ista šema, klasični power-upovi iz davnih dana, nabiflate stazu na pamet, koristite "nitro" gdje god možete i to je sva mudrost za pobjeđivanje. Ali ukupni fizikalno-vizualni dojam je živa ludnica kad se čovjek ufura. Da se razumijemo, ako ste zdravi i igrate u normalnim uvjetima nećete povraćati i imati vrtoglavice koliko god igrali, no meni je gušt baš ono ekstremno, stojeći u apsolutnom mraku, no zbog čestog bljeskanja i nabrijanog osjećaja kretanja i propadanja može vam se stvoriti svašta pa stoga upozoravam radi reda.
BTW, ne mogu igrati online jer nemam običan PS3 već PS3 debug konzolu koja to ne omogućava, no ima mnoštvo drugih prednosti :)

malo staza i vozila se da riješit dlc jer je ipak wipeout od običnog portanja postao malo više, gameplay ni netreba mjenjat, al naučit stazu napamet nije dovoljno i koristit "nitro" nije dovoljno za pobjeđivanje, vidit ćeš ako budeš prelazio i dođeš pred kraj pa kada bude time trial trebalo riješavat, pogotovo sol2 staza, ili probaj osvojit ovaj -In Zone Mode, reach Zone 75 on any track- trofej poštenim putem, a i sam znaš kakva je zone 30 ako si igrao

W1k1n6
20-10-2008, 23:09
Nije mi to igra za "doći pred kraj", previše mi je dosadno to igrat za ozbiljno, čisto je dobra zajebancija za okupit ekipu pa se zajebavat malo s ljudskim slabostima :)

GeForce
21-10-2008, 01:44
Nije mi to igra za "doći pred kraj", previše mi je dosadno to igrat za ozbiljno, čisto je dobra zajebancija za okupit ekipu pa se zajebavat malo s ljudskim slabostima :)
upravo tako i po tome ova igra je jako kvalitetna :pray: :rotfl:

neznam jel netko probao ali ako budete u prilici dajte ovu igru frendu koji je mrtav pijan ima da riga do jutra :bravo: :toilet:

THUNDER_DINIX
21-10-2008, 11:09
pa da, igra uopce nije za prelazenje, nekad malo odigras i super. ja par puta odigro i nisam vise uopce ni igrao

Cthulhu
15-11-2008, 21:47
Ja sam davno igrao neki Wipeout demo, i sviđao mi se, lud osjećaj brzine, ali loša grafika.

=PcP=F@N
26-12-2009, 00:33
super igra...tek danas sam skuzio da wipeout pulse je nedavno izisao i za PS2 ...nabavaljm igru

osvetnik_sch3l3
26-12-2009, 04:15
hehe, no, zasto ljudi navedenu igru zovu simulacijom? simulacija cega?

=PcP=F@N
26-12-2009, 09:58
povraćanja :D