PDA

Pogledaj cijelu verziju : ISP-B.net



Nodakim
20-09-2008, 22:09
Kako sam jos do božića na tcomu i ne planiram ostati...vjerovatno ću uzeti znaci ovoga ispa...pa mi trebaju nekakva mišljenja i ostalo...atm imam njihovu kabelsku i nije lose...1 mjesecno nestane na 1 dan ali ne zalim se previse :D
http://www.bnet.hr/

C
20-09-2008, 22:38
Ja sam na Globalnet-u već oko 3 godine. Globalnet mi je dao Bug (časopis) na tri mjeseca korištenja i ostao sam na njemu. Do sada mi je on najbolji, stvarno su OK (podržanost, tehnologija, kvarovi, contakt, itd.). Ako te zbunjuje "Globalnet", Globalnet ti je "B.net", ali u novijoj verziji. Tj. sada postoje Globalnet i B.net, ali su u biti jedno. Kao Square Soft i Square Enix.
Meni sada Globalnet ističe, pa sam mislio uzeti od njih Wireless, no vidjeti ću još. Ima drugih koji daju Wireles za 180 kn 1 Mbps i sl., ali hoću baš ostati na Globalnet-u, tj. B.net-u, jer mi se pokazao odličnim.

Nodakim
21-09-2008, 10:28
to je oko pouzdanosti :)
a cijene?jer ne kuzim bas njihov web...ja bih presao na nekih 3 mbit downloada i flat

C
22-09-2008, 13:54
E, to ti ne znam. Ja sam mislio uzeti Wireless, ali nisu stavili cjenik. Nazoveš ih i pitaš. ;)

Nodakim
27-09-2008, 20:22
bump