PDA

Pogledaj cijelu verziju : Big Brother dokle?



seba
20-09-2008, 18:02
Ako vas živcira BB napišite što mislite:


Osobno mmislim da je to zološki vrt s kamerama! :kill:

###DK###
20-09-2008, 18:07
Živcira svakoga.
Totalno dosadno.

iznogud1515
20-09-2008, 18:11
novu sezonu nisam ni vidio, odlučio sam ignorirat big brother

Sterpo
20-09-2008, 18:28
ne živcira me, uopće ga ne gledam :roll:

Flippy
20-09-2008, 18:53
Živcira svakoga.
Totalno dosadno.

/agree

The Great Duck
20-09-2008, 19:16
To može biti zabavno samo pijanom retardiranom prašćiću,ili nečemu intelektualno slabijem.

Deadwalker
20-09-2008, 19:26
To sranje od emisije me nikad nije zanimalo jer fakat nemam želju gledat hrpetinu maloumnih idiota i kretena koji izvode pizdarije kako bi zabavili sebe i jadnu hrvatsku naciju. Uostalom, tko normalan bi isao u takav sou, ma... :twisted: :twisted: :thumbs1: :thumbs1: :yuck: :yuck: :hangin: :hangin:

Edi Sm187
20-09-2008, 20:20
To može biti zabavno samo pijanom retardiranom prašćiću,ili nečemu intelektualno slabijem.
Pijani retardirani praščići su zabavni. Bar zabavniji od Big Brothera.

Wishmaster
20-09-2008, 20:42
Teško ga ignorirati kad svako malo van TV-a skače ona Antonija s forom tipa "Expect the unexpected"..
I sad pošto su s prvih 13 sezona isprali mozak narodu uvedu oni ono svetsko glasanje:
-izbaci "stanar A"
-spasi "stanar A"
-izbaci "stanar B"
-spasi "stanar B"
...ah ko voli nek zove pa nek si nabije račun na telefonu prek 1200 kn kaj se mene tiče...prozirnooooo.....
možda se sloni urote protiv njih i zgaze ih na spavanju?...ideje...ideje...

El Klinjo
20-09-2008, 20:47
To treba ukinut, najžešće sranje koje sam vidio. :(

Flippy
20-09-2008, 20:53
[quote="The Great Duck":3mlwwnl2]To može biti zabavno samo pijanom retardiranom prašćiću,ili nečemu intelektualno slabijem.
Pijani retardirani praščići su zabavni. Bar zabavniji od Big Brothera.[/quote:3mlwwnl2]

:rotfl:

Istina totalna

KI KI
20-09-2008, 21:24
shit -.-

kikl0p
21-09-2008, 01:15
meni je bas fora gledat kad se svadaju i vrjedaju to me cini sretnim

majstoro
21-09-2008, 08:28
BILA VEC TEMA
znate li vi kako su u proslosti ljudi bili sretni jer su ostali koristili search

TeraBajt
21-09-2008, 08:49
ko voli - nek izvoli, jest da je smeće živo, no jel vas neko tjera da gledate?

njub
21-09-2008, 09:20
novu sezonu nisam ni vidio, odlučio sam ignorirat big brother
*potpisano*

ko voli - nek izvoli, jest da je smeće živo, no jel vas neko tjera da gledate?
nije stvar u tome...zauzima dragocijeno vrijeme na programu. umjesto bb-a su mogli pustati svoje crapy filove koje svi gledaju

TeraBajt
22-09-2008, 17:37
igraj neki fps i zamisljaj lica bb stanara na npc-evima u vrijeme kad emitiraju bb. gg.

Flippy
22-09-2008, 17:41
Ima jednostavnije riješenje. Lijepo nabavit slike svih stanara i face izmodelirat u već napravljen NPC i rokaj. npr. POSTAL 2 :D

Electromaster
24-09-2008, 21:18
Ima jednostavnije riješenje. Lijepo nabavit slike svih stanara i face izmodelirat u već napravljen NPC i rokaj. npr. POSTAL 2 :D

:rotfl: Jel se javljaš kao dovrovoljac za taj posao? :D

Anyway, moje mišljenje o Big Braderu...smeće. Smeće do bola, koje nikad nije trebalo ni postojat...zabava za seljake :(

Čitao sam jednom prigodom neki antiutopijski strip o budućnosti, i tu je bila jedna scena- tip dođe hovercarom na leteću pumpnu stanicu, treba na wc, kad na njemu vidi natpis ''koncesiju na ovu wc kabinu ima Big Brother'' (promislite malo o ovom :D ) , okrene se i ode pišat s ruba leteće platforme :rotfl:

W1k1n6
25-09-2008, 09:47
Ne znam kakva im je gledanost ali nekako mi se čini da će ovo definitivno biti zadnja sezona. Možda sam totalno u krivu ali mislim kako im ne bi digli gledanost ni da iduću sezonu naprave u svemiru. Negledljivo, zastarjelo, iritantno i nadasve nepotrebno.

Srle
25-09-2008, 10:50
Imam osjecaj da BB gladaju samo tri tipa ljudi
1: osobe do 18 godina (ne sve) , koji skidaju na telefone sve sto ima ikakve veze sa BB-om, te se nadaju da ce i oni jednom ucestvovati tamo.
2:Roditelji osoba koji se nalaze u toj emisiji
3:Seksualni manijaci, koji se nadaju da ce RTL makar jednom pogrijesiti, te da ce imati mogucnost vidjeti nekog kako vrsi nuzdu (number one ili two, mislim da tim ljudima razlike nema).
Na svu srecu ne pripadam ni jednoj od ove tri grupe
Ali glupi su mi komentari tipa "ovo je smece, treba pobit sve koji ovo gledaju", mislim ako se nekom ne svidja nek ne gleda.
Inace ne volim (samim ti i ne gledam) nikakve rijaliti sou-ove.

Mordor
25-09-2008, 18:03
triba to maknit s televizije!!!!!! otet nekog od tamo i poslat mu glavu i napisat mu na celu:SKINITE BB S TELEVIZIJE ILI CE GLAVE STIZAT REDOM

Flippy
25-09-2008, 18:04
Ima jednostavnije riješenje. Lijepo nabavit slike svih stanara i face izmodelirat u već napravljen NPC i rokaj. npr. POSTAL 2 :D

:rotfl: Jel se javljaš kao dovrovoljac za taj posao? :D



Napravio sam Malokija :rotfl:

Mirko L
26-09-2008, 09:18
ja nesvaćan kako se ti ljudi mogu svađat radi sitnica...
dođen ja u rođaka on voli to gleat jer voli vidit kako se svađaju i to i ja vidin neko ostavija peškir na stolici i oni se svađali 15 minuti ko ga je ostavija i ko će ga maknit.

i kad se još sitiš da tamo većina ljudi ima preko 20 godina...
ja to sigurno neću gledat ali ko voli nek izvoli...

Herr Schnitzel
26-09-2008, 09:41
Mislim da ce ovo zavrsiti kao i Celebrity Big Brother (majko moja, kad se sjetim onog horora).
Jedno ogromno trosenje novca, vremena i rada tajlandskih robov... radnika.

cham3leon
26-09-2008, 13:57
Imam osjecaj da BB gladaju samo tri tipa ljudi
1: osobe do 18 godina (ne sve) , koji skidaju na telefone sve sto ima ikakve veze sa BB-om, te se nadaju da ce i oni jednom ucestvovati tamo.
2:Roditelji osoba koji se nalaze u toj emisiji
3:Seksualni manijaci, koji se nadaju da ce RTL makar jednom pogrijesiti, te da ce imati mogucnost vidjeti nekog kako vrsi nuzdu (number one ili two, mislim da tim ljudima razlike nema).
Na svu srecu ne pripadam ni jednoj od ove tri grupe
Ali glupi su mi komentari tipa "ovo je smece, treba pobit sve koji ovo gledaju", mislim ako se nekom ne svidja nek ne gleda.
Inace ne volim (samim ti i ne gledam) nikakve rijaliti sou-ove.


Ja sam pak došao do zaključka da mladi uopće ne gledaju BB, jer ne poznajem NIKOGA otprilike moje dobi da prati BB, ali populacija koja ga manijakalno prati jesu penzići, dakle 1/3 hrvata...

Fascinantno je kako ljudi vole ležati na kauču i gledati na tv-u kako neka gomila u Tajlandu isto leži na kauču, iako doduše, ponekad prozbore koju rečenicu, katkad i smislenu!

narf
27-09-2008, 00:23
možda ga i prije ukinu, čini se da je gledanost u dvokrilnom prozoru.

###DK###
27-09-2008, 08:29
Ali kad vidim tko sve sudjeluje u tom Big Brotheru muka mi dođe.
Nenormalno lijeni ljudi.
Ne znaju ništa drugo nego se izležavati na kauču.
Još onaj Celebrity Big Brother. Dadnu im nekakav zadatak a oni ništa.

Cthulhu
27-09-2008, 11:38
ovo je definitivno zadnja sezona,čiji bi katastrofalni rezultati gledanosti lako mogli utjecati na propast RTL televizije,s obzirom da su utukli veliku svotu krznenih životinjica u uređivanje bb kuće i samu pripremu showa,a nekako mi se čini da im se taj novac neće vratiti...

Joco
27-09-2008, 11:52
ovo je definitivno zadnja sezona,čiji bi katastrofalni rezultati gledanosti lako mogli utjecati na propast RTL televizije,s obzirom da su utukli veliku svotu krznenih životinjica u uređivanje bb kuće i samu pripremu showa,a nekako mi se čini da im se taj novac neće vratiti...
Na osnovu cega to tvrdis(to oko katastrofalne gledanosti)?
Ja bas mislim da je suprotno.
A RTL nece propasti, u to budi siguran ;) , jos hoce i da kupe FOX iz Srbije, a to ne bi radili da nemaju para jel tako?

###DK###
27-09-2008, 13:26
Oni zarađuju na reklamama.
I to ih drži.

Maja
27-09-2008, 15:10
novu sezonu nisam ni vidio, odlučio sam ignorirat big brother

Tako i ja. Nisam pogledala ni minutu ove godine. Ni ne kanim.

GaTa666
27-09-2008, 18:23
Mrzim BB.
Jednostavno mrzim. Neznam sta vise rec.

Babitz
27-09-2008, 18:58
Kaj je BB?

Joco
28-09-2008, 07:42
Oni zarađuju na reklamama.
I to ih drži.
A na cemu bi inace?
Na transferima voditelja? Pa nisu ti oni nacionalna televizija da zaradjuju na pretplati...

Khorne
28-09-2008, 12:19
Imam osjecaj da BB gladaju samo tri tipa ljudi
1: osobe do 18 godina (ne sve) , koji skidaju na telefone sve sto ima ikakve veze sa BB-om, te se nadaju da ce i oni jednom ucestvovati tamo.
2:Roditelji osoba koji se nalaze u toj emisiji
3:Seksualni manijaci, koji se nadaju da ce RTL makar jednom pogrijesiti, te da ce imati mogucnost vidjeti nekog kako vrsi nuzdu (number one ili two, mislim da tim ljudima razlike nema).
Na svu srecu ne pripadam ni jednoj od ove tri grupe
Ali glupi su mi komentari tipa "ovo je smece, treba pobit sve koji ovo gledaju", mislim ako se nekom ne svidja nek ne gleda.
Inace ne volim (samim ti i ne gledam) nikakve rijaliti sou-ove.

Odlicna ideja :D :rotfl:

St. D.
28-09-2008, 12:56
Meni je, osobno, BB bio odličan dok je trajala prva sezona. Bili su OK sudionici, onako, bilo je pametnijih ljudi a bilo je i par onak, glupljih... To mi se sviđalo.
Druga sezona je već lagano bila dosadna... Treća klišej, a sad ova čista debilana! Biraju glupe ljude kako bi bilo više akcije i događanja u kući. Idu po onoj (maloumnoj) teoriji: "Što si gluplji i što veću budalu radiš od sebe - to si popularniji!"

Cthulhu
28-09-2008, 13:48
ovo je definitivno zadnja sezona,čiji bi katastrofalni rezultati gledanosti lako mogli utjecati na propast RTL televizije,s obzirom da su utukli veliku svotu krznenih životinjica u uređivanje bb kuće i samu pripremu showa,a nekako mi se čini da im se taj novac neće vratiti...
Na osnovu cega to tvrdis(to oko katastrofalne gledanosti)?
Ja bas mislim da je suprotno.
A RTL nece propasti, u to budi siguran ;) , jos hoce i da kupe FOX iz Srbije, a to ne bi radili da nemaju para jel tako?
čitao sam negdje da su rezultati gledanosti katastrofalni.

narf
28-09-2008, 14:14
Ali kad vidim tko sve sudjeluje u tom Big Brotheru muka mi dođe.
Nenormalno lijeni ljudi.
Ne znaju ništa drugo nego se izležavati na kauču.
Još onaj Celebrity Big Brother. Dadnu im nekakav zadatak a oni ništa.

vjerujem da su se i normalniji ljudi prijavili, al ovi majmuni u rtlu misle da će gledanost biti veća ako kuću natrpaju idiotima..

Arbiter of Change
28-09-2008, 19:17
U ovoj su turi doslovno sam šljam šljama pokupili... ali baš.

narf
28-09-2008, 22:00
ovo je definitivno zadnja sezona,čiji bi katastrofalni rezultati gledanosti lako mogli utjecati na propast RTL televizije,s obzirom da su utukli veliku svotu krznenih životinjica u uređivanje bb kuće i samu pripremu showa,a nekako mi se čini da im se taj novac neće vratiti...
Na osnovu cega to tvrdis(to oko katastrofalne gledanosti)?
Ja bas mislim da je suprotno.
A RTL nece propasti, u to budi siguran ;) , jos hoce i da kupe FOX iz Srbije, a to ne bi radili da nemaju para jel tako?
čitao sam negdje da su rezultati gledanosti katastrofalni.

pa sigurno jesu, vidiš da gotovo nitko ne priča o Big Brotheru.

cham3leon
29-09-2008, 07:08
Na RTL-u možeš uhvatit nekoliko stvari kad god prebaciš na njega:
- Reklame
- Top Shop
- BB
- I za promjenu nešto sasvim neočekivano...
Dadilja!!!! Yay!

narf
30-09-2008, 23:33
a ono di pljačkaju pozivatelje u onoj emisija sa uber teškim pitanjima?

Karlo_from_Bjelovar
01-10-2008, 17:25
ne živcira me, uopće ga ne gledam :roll:

+1

seba
02-10-2008, 19:15
Što mislite gdje će se održavati sljedeća sezona BB-a???


Mislim da bi u staračkom domu bilo zabavnije nego sad na tajlandu:)

amirix
02-10-2008, 19:29
evo sad ga gledam_odnosno trpim

Ice
02-10-2008, 19:32
SHIT SHIT SHIT idiotarije. bave se tuđim životima umjesto da sređuju svoje

Sickmanno1
02-10-2008, 20:02
Ja se planiram prijavit za iduci BB :D

iznogud1515
02-10-2008, 20:05
ak upadneš, onda gledam :D

bezimeni
02-10-2008, 20:07
Pogledajte kako to Bugari rade.....
http://www.croportal.net/showbiz/Tucnja ... uci-240864 (http://www.croportal.net/showbiz/Tucnjava_u_bugarskoj_Big_Brother_kuci-240864)

Hellboy
04-10-2008, 19:10
Ja se planiram prijavit za iduci BB :D
ako to izvedeš i upadneš, snimat čem svaku epizodu makar mi to zadnje bilo...čak čem i na maksteveu gledati :D

croat1gamer
04-10-2008, 19:28
Ja se planiram prijavit za iduci BB :D
ako upadnes, ja cu izgubit sav smisao zivota, jedino bi gledao bb tada

btw. zamislite sto bi bilo da se kenan upadne tamo, :rotfl:

Korpse
04-10-2008, 23:17
Ma sranjem, sa kenanom i sicmmanom ili bez njih.

Joco
05-10-2008, 04:18
Pogledajte kako to Bugari rade.....
http://www.croportal.net/showbiz/Tucnja ... uci-240864 (http://www.croportal.net/showbiz/Tucnjava_u_bugarskoj_Big_Brother_kuci-240864)
Malogradjanstvo i debilizam na delu :(

Kenyi
05-10-2008, 12:09
Ja se planiram prijavit za iduci BB :D
ako upadnes, ja cu izgubit sav smisao zivota, jedino bi gledao bb tada

btw. zamislite sto bi bilo da se kenan upadne tamo, :rotfl:

Homoerotika zagarantovana.

kikl0p
05-10-2008, 12:57
Pogledajte kako to Bugari rade.....
http://www.croportal.net/showbiz/Tucnja ... uci-240864 (http://www.croportal.net/showbiz/Tucnjava_u_bugarskoj_Big_Brother_kuci-240864)
Malogradjanstvo i debilizam na delu :(
ovi bugari izgledaju ko oni trolovi iz Patuljka Davida

Joco
05-10-2008, 17:33
Meni pomalo na Azisa :D

Guber
08-10-2008, 08:39
Shity Max TV je još uveo ona 3 dodatna Big Brother Programa, i kao da nije dovoljno spor onaj njihov programator još moram kad šaltam i preko njih prolazit i gubiti par sekundi svog života svaki put.

Lord Ragnarok
09-10-2008, 09:00
sickamnno u bb-u xD to bi bilo krajnje zabavno gledati xd

inace kao sto u vecini MMO-a ima neka forge opcija za spajanje 2 itema u 1 itd i uvijek se dogodi FAIL, tako je i bb jedan veliki FAIL

cham3leon
09-10-2008, 09:25
Ja bi njih pustio u prašumi u pi*di materini, dao im airsoft puške, ko zadnji ostane nepogođen, pobjednik.

Khorne
12-10-2008, 10:38
Ja bi njih pustio u prašumi u pi*di materini, dao im airsoft puške, ko zadnji ostane nepogođen, pobjednik.

Treba im dati prave puske,ko prezivi dobiva nagradu pocasnog sudionika iduce sezone big bradera takodjer sa pravim puskama :D

hrčak
12-10-2008, 10:50
A u idućoj sezoni zbog pobjede dobiva umjesto puške nož pa nek se snalazi!!

Srle
12-10-2008, 13:04
Trebalo bi sledecu sezonu napraviti u nekom "ubi da bi prezivio fazonu".Nesto poput "saw" serijala...To bi povecalo gledanost...

Electromaster
12-10-2008, 18:20
Očem Big Brother: Unreal Tournament Edition :P

Vedro
12-10-2008, 18:23
Rina je dobra maca.

cham3leon
12-10-2008, 19:35
Zato je BB i dobar, za gledanje ženski u tajlandu. Tome uglavnom služi.

flander
19-10-2008, 22:22
jel gledo ko danas, malo sam vidil onak iz dosade dok sam čekal arenu u WoWu sa frendom :P

ona zlatokosa aka Rina se rasplakala kaj nju nisu izabrali za missicu BB-a looool

i to je namjerno nisu zato kaj su se dečki dogovorili da je shebu

xD

Deadwalker
19-10-2008, 22:26
o jadna, sad su joj se rasprsili mladenacki snovi o vjecnoj slavi i muzu nogometasu :D

neox99buleseye
21-10-2008, 15:11
o jadna, sad su joj se rasprsili mladenacki snovi o vjecnoj slavi i muzu nogometasu :D

LOL, ali... BB je takvo smece da veceg ne postoji!! recite mi 1 vece smece od BB!!

pimp
21-10-2008, 15:13
jel ima kakve jebačine u bb?

neox99buleseye
21-10-2008, 15:33
jel ima kakve jebačine u bb?

Ma kakve hebacine, kao 1. da je ima -nebi je prikazali, a kao 2. da je i ima- ko bi htio gledati?

Joco
21-10-2008, 18:14
jel ima kakve jebačine u bb?

Ma kakve hebacine, kao 1. da je ima -nebi je prikazali, a kao 2. da je i ima- ko bi htio gledati?

Kao 3. obozavam debile poput tebe koji tvrde za nesto da je govno a ustvari su toliko mutavi i neupuceni, iliti ne gledaju a kenjaju. Kontas?
:*

Kao 4. DA bilo je hebacine i to vise puta, Rina i onaj Zuti Ivan, i da bilo je i prstacenja, Marko i Monika.
eto toliko.

Joco
21-10-2008, 18:17
jel ima kakve jebačine u bb?

Ma kakve hebacine, kao 1. da je ima -nebi je prikazali, a kao 2. da je i ima- ko bi htio gledati?

Kao 3. obozavam debile poput tebe koji tvrde za nesto da je govno a ustvari su toliko mutavi i neupuceni, iliti ne gledaju a kenjaju. Kontas?
:*

Kao 4. DA bilo je hebacine i to vise puta, Rina i onaj Zuti Ivan, i da bilo je i prstacenja, Marko i Monika.
eto toliko.

###DK###
21-10-2008, 19:32
jel ima kakve jebačine u bb?

Ma kakve hebacine, kao 1. da je ima -nebi je prikazali, a kao 2. da je i ima- ko bi htio gledati?

Kao 3. obozavam debile poput tebe koji tvrde za nesto da je govno a ustvari su toliko mutavi i neupuceni, iliti ne gledaju a kenjaju. Kontas?
:*

Kao 4. DA bilo je hebacine i to vise puta, Rina i onaj Zuti Ivan, i da bilo je i prstacenja, Marko i Monika.
eto toliko.

Big Brother je teška glupost.
Nijedna normalna osoba se ne bi prijavila na takvo nešto. Nema tih novaca za koje bih ja sudjelovao u nečemu takvome a siguran sam da ne bi ni jedna zdrava osoba.
Totalno bolesno. Po mom mišljenju, svi koji su se prijavili u taj Big Brother su teške budale.

_ZlayA_
21-10-2008, 20:07
dokle? dokle god im neko ne lansira tomahavk u kucu jebem im krista novoselića...

Joco
22-10-2008, 04:13
Joco,sry,ali moram se slozit,BB je gigantsko smece koje eksploatise voajerstvo obicnog puka :(
Fora je bilo prvu sezonu,sada je obicno smece kojem je prosao rok...sam taj koncept gledanja nekoga 24/7 dok spava/jede/draga je meni bolestan...

Naravno da je bolesno pratiti 24\7 i toliko se udubljivati u nesto tog tipa , niko to nije rekao,niti ja to radim, jednostavno ne vidim nista lose u gledanju BB-a, dnevnih emisija u 8 uvece, ispadanje petkom i sta ti ja znam, pod uslovom da je sve to zanimljivo uradjeno i smisljeno (akcenat na to)... Jer mi to dodje kao npr. neke serije .Ima pricu, radnju, ljude,uloge, sve na svoj nacin...ovde ne uzimam u obzir licno misljenje i to da li neko to voli ili ne, jer ja na primer ne volim punk muziku a neko za tim "sece vene" pa ti njemu reci da je nenormalan. Samo ih svrstavam u isti , ili ako se nekome vise svidja "slican kosh" (bb i serije).
Isto sra.nje ocu li gledati tamo nekog Ivana i Moniku ili Bred Pita i Andjelinu, a + ide za bb jer je spontaniji i prirodniji, jer su to obicni ljudi a ne glumci(na cega se i ciljalo)
Kad se sezona zavrsi, za mesec dana se zaboravi i ko da je nije ni bilo (mozda je to sustinska razlika u poredjenju sa serijama), pocne sledeca, opet jednosatno zanimanje na dan i tako dalje.Pustis mozak na pashu i vozi...

Mirko L
22-10-2008, 07:22
dakako,sve je to tako...ali ajde ti meni reci da se oni ne svađaju bezveze.
ja nisan vidija nit mogu izmislit veće gluposti ka predmete svađe.
i također su svi umišljeni,uvik su oni glavni itd.

mislin,prati ti to ako oćeš,ako voliš,niko ti ne smeta,ali ja to sigurno neću gledat,a kamoli,bože sačuvaj,prijavit se tamo.
ali doslovno tamo ljudi su psihički zaostali nekih 10-15 godina.jel ti svačaš da su oni punoljetni ljudi.koliko ljudi na ovon forumu koji imaju 13,14,15 godina je puno pametnije od ovih genija.

Babitz
22-10-2008, 07:26
Već zamišljam kako imaju iq test na prijavama za bb. Naravno, šanse za upadak su obrnuto proporcionalne sa uspjehom na ispitu.

cham3leon
22-10-2008, 20:50
Šta je tako lijepo gledat cijeli dan kako 10-ak lezilebovića visi na kauču?

Ljepše je kad to sam radiš, a gledaš nešto normalno.

Kažem vam, kad bi ja napravio onaj reality sa airsoft puškama to bi bio instant hit!
Možemo napraviti i spin-off Hitmana u reality verziji. Dvojica u gužvi ljudi na nekoj lokaciji pokušavaju međusobno identificirati jedan drugog i "ubiti" protivnika.
Ubaciš petoricu statista sa aktovkama pa ti nađi ubojicu.

Babitz
23-10-2008, 13:56
Lol. Glupo.

cham3leon
23-10-2008, 16:11
Lol. Glupo.


Zato je sva sreća da imamo tako bistrih ljudi na forumu ko šta si ti.

Mirko L
23-10-2008, 21:48
cham3leon,ja bi to odma gleda,samo da su isti kandidati ko u big brothera a ne normalni ljudi

mortician
23-10-2008, 22:28
Lol. Glupo.


Zato je sva sreća da imamo tako bistrih ljudi na forumu ko šta si ti.

:pray:

Babitz
24-10-2008, 08:06
Lol. Glupo.


Zato je sva sreća da imamo tako bistrih ljudi na forumu ko šta si ti.
Lol. Opet glupo.

Joco
24-10-2008, 21:55
LoL, da...
Ja bi ubacio napaljenog tigra, pa ko mu zadnji izdrka,izgubio. :\

A sto se tice svadje , naravno da je oko gluposti, to i sami stanari kazu.
Oni su tamo osudjeni jedni na druge, zatvoreni 24 sata, gomila stvari uskrecena... zbog toga i jeste zanimljivo(NEKOM!).
OVER.
100 ljudi 100 cudi.

KRAJ
LOCK

Arbiter of Change
24-10-2008, 22:01
LoL, da...
Ja bi ubacio napaljenog tigra, pa ko mu zadnji izdrka,izgubio. :\
Isse, najbolja ideja od kad ima BB-a. :)

Joco
25-10-2008, 13:57
LoL, da...
Ja bi ubacio napaljenog tigra, pa ko mu zadnji izdrka,izgubio. :\

Jel mislis na King Tigera?
Ne bas toliko napaljenog :D
:wink:

Cthulhu
28-10-2008, 18:00
pričajte šta oćete,ali ja bi onu rinu tek tako nategnuo...

Cthulhu
28-10-2008, 20:57
mislim da si pogriješio osobu...

Kenyi
28-10-2008, 22:28
Zasto se svugdje spominje natezanje?
Ili ono,kazes,Manowar suxa.
DA,ALI ONI JEBU 20 PUTA VISE NO STO CES TI JEBAT IKAD!111!!
:(

Jebali muskarce ili zivotinje ipak je to jebanje zar ne ?

Ivan_87
31-10-2008, 00:30
po meni je taj BB najveća glupost i teška zarada na glupim ljudima

računajte 3,5kn po pozivu i puta 100 000 ljudi tjedno ako ne i puno više ..

oni taj milijun zarade u manje od tjedan dana ... (RTL i organizatori )

da treba za razminiranje nebi 4% ljudi zvalo ..

Babitz
31-10-2008, 07:39
Meni "veliko uho pwna"

Za "samo" 6 i pol kuna po minuti moš čut kaj pričaju stanari!
Il tako neke su cifre bile.

hrčak
31-10-2008, 13:48
Zakej bi platil prokletih 6 i pol kuna kak bi čul stanare?? Kaj si oni misle? Da smo luđaci??

:? :?

Babitz
31-10-2008, 14:08
Misliš da nema takvih?

Mirko L
31-10-2008, 17:16
pa stvarno to je još gore...samo troši vrime,mislin ono odi vani se družit umisto toga...

hrčak
02-11-2008, 13:43
A da im neko hiti ručnu bombu u kuću? Možda buju prekinuli to govno od emisije? I ona Rina (mislim da se tako zove) stalno nekaj sere na engleskom!!! :twisted: :twisted:

Electromaster
02-11-2008, 14:11
Na engleskom? To nisam znao (negledam)...fora. Ja stalno pričam na engleski^^

Tebi to smeta? Zašto? Nerazumiješ što govori? ( :rotfl: ) Pa obrazuj se...

Deadwalker
02-11-2008, 19:38
Na engleskom? To nisam znao (negledam)...fora. Ja stalno pričam na engleski^^

Tebi to smeta? Zašto? Nerazumiješ što govori? ( :rotfl: ) Pa obrazuj se...

hehe, to je valjda jedino pametno sto se može vidjet i cuti u ovoj emisiji. Naucis pokoju psovku na engleskom :wink: :D

la50
02-11-2008, 20:07
Ja ne kužim,koji kurac(da se tako izrazim) BB još traje,pa koji invalidi to sranje gledaju ja se pitam o bože moj?

cham3leon
02-11-2008, 20:36
Čuo sam za jedan bračni par koji je bolesno fanatičan za tim BB-om. Svaki dan gleda se BB, to je glavna tema razgovora u kući i izvan nje, vjerojatno na netu vire preko kamere šta se događa, tipica je čak razmišljala da se prijavi na BB iako ima više od 40 god. Pa mi recite, jel mislite da takvi ne bi platili 6kn da vide je li Ivana zabrijala s Markom ili Juricom, i je li se opet posvađala s Đurđom.

hrčak
03-11-2008, 22:16
Na engleskom? To nisam znao (negledam)...fora. Ja stalno pričam na engleski^^

Tebi to smeta? Zašto? Nerazumiješ što govori? ( :rotfl: ) Pa obrazuj se...



Da smeta mi.Zato jer je iz Hrvatske,a prema tome mi bi bilo logično da joj nije svaka druga riječ na engleskom, zapravo se pitam jel ona pala razred zbog hrvatskog (možda nije znala čitat hrvatski,a engleski je savršeno). Razumijem.Obrazovan sam.

hrčak
03-11-2008, 22:17
Čuo sam za jedan bračni par koji je bolesno fanatičan za tim BB-om. Svaki dan gleda se BB, to je glavna tema razgovora u kući i izvan nje, vjerojatno na netu vire preko kamere šta se događa, tipica je čak razmišljala da se prijavi na BB iako ima više od 40 god. Pa mi recite, jel mislite da takvi ne bi platili 6kn da vide je li Ivana zabrijala s Markom ili Juricom, i je li se opet posvađala s Đurđom.


Vidim da su previše ludi za ovaj svijet

Electromaster
04-11-2008, 13:23
Na engleskom? To nisam znao (negledam)...fora. Ja stalno pričam na engleski^^

Tebi to smeta? Zašto? Nerazumiješ što govori? ( :rotfl: ) Pa obrazuj se...



Da smeta mi.Zato jer je iz Hrvatske,a prema tome mi bi bilo logično da joj nije svaka druga riječ na engleskom, zapravo se pitam jel ona pala razred zbog hrvatskog (možda nije znala čitat hrvatski,a engleski je savršeno). Razumijem.Obrazovan sam.

Bullshit. I meni je svaka druga riječ na engleskom, so what? Do you have a problem with that? I, FYI, hrvatski mi je 3-4... Jebiga, engleska kultura se uvlači u hrvatski jezik...meni odgovara^^...jedino mi ide na k kad govore ''nemreš bilivit'' i slične pi*darije... ak govoriš na engleski, govori na engleski, i to je to...

croat1gamer
04-11-2008, 14:40
Da smeta mi.Zato jer je iz Hrvatske,a prema tome mi bi bilo logično da joj nije svaka druga riječ na engleskom, zapravo se pitam jel ona pala razred zbog hrvatskog (možda nije znala čitat hrvatski,a engleski je savršeno). Razumijem.Obrazovan sam.
e, hrcak
ti si pcman za ostatak foruma
s primjesama pseta

ugl. ti mislis na onu neku tipicu (nisam gledao, ozbiljno, samo citao ovako usput o kandidatima) malo tamniju?
ako se dobro sjecam, ona je rodena u sad, i preselila se u hrvatsku nazad, odakle dolaze njeni roditelji, mislim
njoj je materinji jezik bio engleski, zapravo

mislim

hrčak
05-11-2008, 11:55
Mislim na onu plavušu.

crowap
12-11-2008, 09:40
ma nevalja ništa. prva sezona je bila najbolja

KI KI
12-11-2008, 11:20
slazem se ovo ostalo je prenemaganje i daju idiote koji psuju i svadaju se i nis ne rade i oduzimaju im pare tako da prakticki nista ni ne zarade :S (stanarI)

cham3leon
12-11-2008, 13:55
Moje rješenje za BB je da ga ne gledam :)

Iako uzme pola dana na RTL-u

###DK###
12-11-2008, 15:32
Moje rješenje za BB je da ga ne gledam :)

Iako uzme pola dana na RTL-u

To i je problem.
Umjesto da stave neku seriju ili dobar film (premda su dobri filmovi na RTL-u svakako rijetki) nego oni ubacili Big Brother.
Večeras umjesto da mi Dexter bude u 9.15 moram čekati do 10.15 zbog Big Brothera.

Herr Schnitzel
12-11-2008, 15:50
Obrazovan sam.

Ane. :pray:
Vic-maher na djelu.

Electromaster
12-11-2008, 16:00
[quote="hrčak":2pg3hwos]Obrazovan sam.

Ane. :pray:
Vic-maher na djelu.[/quote:2pg3hwos]

Mah...ne može nadmašiti ovo:


nisam seljačina! ;)

:rotfl: :pray:

cham3leon
12-11-2008, 17:08
Moje rješenje za BB je da ga ne gledam :)

Iako uzme pola dana na RTL-u

To i je problem.
Umjesto da stave neku seriju ili dobar film (premda su dobri filmovi na RTL-u svakako rijetki) nego oni ubacili Big Brother.
Večeras umjesto da mi Dexter bude u 9.15 moram čekati do 10.15 zbog Big Brothera.

Šta Dextera puštaju na RTL-u??!! :o

Kenyi
12-11-2008, 17:26
Dextera serijskog ubojicu, da.

cham3leon
12-11-2008, 21:33
Dextera serijskog ubojicu, da.

Da, na toga sam i mislio, čujem da je ful jaka serija

Mirko L
13-11-2008, 13:48
vrlo uzorna,također

###DK###
13-11-2008, 14:35
Gledao sinoć Dextera.
Odlična serija. Samo da su je ranije stavili (ali nažalost ne mogu zbog glupog Big Brothera).
Sinoć ostao do 11 sati a ujutro se ustao u 6. (u 6.30 mi autobus nailazi)

Khorne
13-11-2008, 17:22
Bullshit. I meni je svaka druga riječ na engleskom, so what? Do you have a problem with that? I, FYI, hrvatski mi je 3-4... Jebiga, engleska kultura se uvlači u hrvatski jezik...meni odgovara^^...jedino mi ide na k kad govore ''nemreš bilivit'' i slične pi*darije... ak govoriš na engleski, govori na engleski, i to je to...

Nikakva se engleska kultura ne uvlaci u Hrvatski jezik,također mi idu na živce takvi koji se preseravaju eng. jezikom i onda drugima pljuju u facu da su neobrazovani,da su isti ti koji pricaju eng. obrazovani znali bi da se u Hrvatskoj prica Hrvatski jezik.

Kenyi
13-11-2008, 17:30
bog i hrvati, ko nije neka pati, zar ne?

Herr Schnitzel
13-11-2008, 17:34
ti koji pricaju eng. obrazovani znali bi da se u Hrvatskoj prica Hrvatski jezik.


Obrazovani takodjer znaju da se u hrvatskom jeziku pridjevi pisu malim pocetnim slovom.

Khorne
13-11-2008, 18:02
ti koji pricaju eng. obrazovani znali bi da se u Hrvatskoj prica Hrvatski jezik.


Obrazovani takodjer znaju da se u hrvatskom jeziku pridjevi pisu malim pocetnim slovom.


Ko je rekao da sam ja obrazovan?

cham3leon
13-11-2008, 18:05
Šta vas boli kita, neka pričaju engleski kad je već bolji jezik od našeg

Khorne
13-11-2008, 18:07
Šta vas boli kita, neka pričaju engleski kad je već bolji jezik od našeg

Šta se ne odselis u Englesku kad ti je tamo bolji jezik

Kenyi
13-11-2008, 18:09
a sto ti ne prestanes biti naporan?
Dosta offtopica.
^^

Khorne
13-11-2008, 18:34
a sto ti ne prestanes biti naporan?
Dosta offtopica.
^^

ne prestaje mi se

Hellboy
13-11-2008, 18:37
činjenica da kenan ima zeleno ime je dovoljan razlog da prestaneš...

Kenyi
13-11-2008, 18:43
Ah , ovi novi clanovi jos nisu upoznati sa mnom.

Electromaster
13-11-2008, 19:47
Bullshit. I meni je svaka druga riječ na engleskom, so what? Do you have a problem with that? I, FYI, hrvatski mi je 3-4... Jebiga, engleska kultura se uvlači u hrvatski jezik...meni odgovara^^...jedino mi ide na k kad govore ''nemreš bilivit'' i slične pi*darije... ak govoriš na engleski, govori na engleski, i to je to...

Nikakva se engleska kultura ne uvlaci u Hrvatski jezik,također mi idu na živce takvi koji se preseravaju eng. jezikom i onda drugima pljuju u facu da su neobrazovani,da su isti ti koji pricaju eng. obrazovani znali bi da se u Hrvatskoj prica Hrvatski jezik.

Engleska kultura se ne uvlači u hrvatski jezik? Pogledaj malo oko sebe... Sam naziv časopisa PCPLAY, i ovog foruma, dolazi iz engleskog jezika...u hrvatskom jeziku ima ogroman broj riječi, koje su zapravo izvedenice iz engleskog... Ljudi u govoru, sasvim prirodno koriste engleske riječi (kompjuter)...
Ja se ne preseravam, niti po ikom pljujem, a ti malo smiri hormone... Da, u hrvatskoj je službeni jezik hrvatski, ali engleski je takozvani ''svjetski jezik'', i danas je gotovo svakome potrebno da ga zna koristiti...

OT: Ja ove godine živim u blaženom neznanju što se tiče Big Brothera (engleska riječ!), otkad imam max tv(engleska riječ!) gotovo uopće ne gledam hrvatske kanale...ako me nešto baš zanima, snimim, da mogu premotati tone reklama...

cham3leon
13-11-2008, 21:00
Šta vas boli kita, neka pričaju engleski kad je već bolji jezik od našeg

Šta se ne odselis u Englesku kad ti je tamo bolji jezik


Daj mi nabavi vizu i 10k kn pa idem odmah.

Babitz
13-11-2008, 21:41
Ah , ovi novi clanovi jos nisu upoznati sa mnom.
Ne, smao su retardirani.

Mirko L
14-11-2008, 13:19
Šta vas boli kita, neka pričaju engleski kad je već bolji jezik od našeg

Šta se ne odselis u Englesku kad ti je tamo bolji jezik

misliš da se nebi odselija kad bi ima love?

Kenyi
14-11-2008, 14:22
Ah , ovi novi clanovi jos nisu upoznati sa mnom.
Ne, smao su retardirani.

K tome i to.

Joco
14-11-2008, 18:12
*govno*

hrčak
14-11-2008, 20:31
Šta vas boli kita, neka pričaju engleski kad je već bolji jezik od našeg

A njemački je bolji od engleskog a hrvatski je najbolji jer smo u hrvatskoj a ne u prokletoj engleskoj!!!! :D

Kenyi
14-11-2008, 20:34
Počinjem brisati svaki offtopic , starting NOW.

Creed
16-11-2008, 00:28
Ma ajde goni taj BB drekšajze. Da se mene pita ja bi to ukinio i pustao filmove s John Wayneom.

Cthulhu
16-11-2008, 15:21
Da se mene pita, onaj koji popije najviše glasova za izbacivanje bio bi bačen morskim psima, da vidite kako bi to podiglo gledanost, i bilo bi zabavno, za razliku od ovih kretenarija.
Dokad uopće BB traje?
I zašto su s RTL-a maknuli one erotske filmove subotom navečer?

cham3leon
16-11-2008, 19:53
Šta vas boli kita, neka pričaju engleski kad je već bolji jezik od našeg

A njemački je bolji od engleskog a hrvatski je najbolji jer smo u hrvatskoj a ne u prokletoj engleskoj!!!! :D

... a bilo bi bolje da smo u Engleskoj.

Pogotovo ako su tamo završili s tim BB-om. <- (Vidi, Kenyi, nije offtopic!!! xD)

Creed
17-11-2008, 00:17
Da se mene pita, onaj koji popije najviše glasova za izbacivanje bio bi bačen morskim psima, da vidite kako bi to podiglo gledanost, i bilo bi zabavno, za razliku od ovih kretenarija.

Odlicna ideja, ajmo poceti peticiju da se to ostvari


I zašto su s RTL-a maknuli one erotske filmove subotom navečer?

Dobro pitanje, bas me znima

Lord Ragnarok
17-11-2008, 00:31
isuse a bolje i da su ih makli, tako i onako se nis nije vidjelo sta je valalo.pa imate internet i filmeke i stranice na kojima se sve vidi, softcore sax..


inace skuzio da niko ne spominje BB ni one Trijumfčane po skoli/busevima/tramvajima/gdje-god, mozda je to i znak da nadalje nece biti bb sranja

Mystery In Space
17-11-2008, 01:22
I zašto su s RTL-a maknuli one erotske filmove subotom navečer?

Baš si me morao podsjetit :nonono:
Kad se samo sjetim policajke Olge koja je "zauzeta" fizičkim ispitivanjem kriminalaca :rotfl:

cham3leon
17-11-2008, 07:44
Ajmo se prijavit iduće godine pa ćemo sranja radit po njihovoj kući.

croat1gamer
17-11-2008, 20:18
-.-'
pa prijavite kenana, dobit cete onda 2 u 1
bb + kenan = naj hc pr0n ikada

inace, stari prebaci na to kada nema nicega
nista posebo
samo se izlezavaju i to je to
da mi je znati koga to napaljuje da gleda uz silne blagodati interneta

cham3leon
17-11-2008, 20:29
Ne možeš se načudit čovjek, ali očito da ima nekakvih gnjida koji to prate. Inače ne bi bilo isplativo. A osim toga tabloidi moraju pisat o nečem. A u Hrvackoj osim BB-a mogu jedino o Severini i Vlatki Pokos.

Nodakim
17-11-2008, 21:00
A Neven?

.:JuRa:.
17-11-2008, 21:03
najveca glupost koju televizija prenosi... :-x :twisted: :twisted:
:hangin: :hangin: :hangin:

Scourge92
18-11-2008, 16:32
od big brothera je zanimljivija i ova slika (zajedno s onim zvukom piiiiiii)
http://www.imagesforme.com/out.php/i229654_i22965314262870433c650829e7.jpg

LV-426
19-11-2008, 08:42
Meni isto stvarno nije jasno kak nekom taj bb može bit zanimljiv. Ono ajmo gledat gomilu idiota kak se dosađuju par mjeseci! :hangin:

Nightyx
20-11-2008, 10:27
de stvarno pretjeruju s tim, kak ne kontaju da to niko vise ne gleda, bzvz sile na tv, nek izmisle nes novo :(

hrčak
28-11-2008, 07:21
Dok ih netko ne pobije :D

cham3leon
28-11-2008, 11:47
Sastavio sam jednu malu statistiku i utvrdio da 95% penzića koje poznajem manijakalno prate BB
:o

Mislite da nitko ne gleda pa se RTL-u ne isplati? think again...

wavefunction
28-11-2008, 11:51
izgasi tv ili sparaj pare za onaj minigun...
KRAJ PRICE!

cham3leon
28-11-2008, 12:07
izgasi tv ili sparaj pare za onaj minigun...
KRAJ PRICE!

:rotfl: istina, istina!

wiseguy
28-11-2008, 23:15
moja baba i dida to gledaju pa mi poslilje prepričavaju a ja ono :twisted:

wavefunction
28-11-2008, 23:37
haha, pa i ti ces to raditi, visit na tvu i ismijavati mladjariju

cham3leon
29-11-2008, 14:02
Ergo, situacija u Hrvatskoj i nije tako loša. Ako u ostalim zemljama BB gledaju samo mlade (de)generacije, znači da su naši još i pametni.
Iako svi ili slušaju cajke ili izvikuju ustaške pokliče...

chiEEEF
30-11-2008, 13:35
kontam si da ce oni tipusi na tajlandu upast u big b. i napravit pokolj :D uf to bi jedino volio gledat :D :rotfl: :rotfl: :rotfl:

cham3leon
30-11-2008, 14:25
Hahah. Kažu na RTL-u kako su neka sra.nja u Tajlandu, i voditeljica doda "...navodno nema razloga za brigu, stanari BB kuće nisu u opasnosti..."
A mene smijeh

Hellboy
30-11-2008, 14:33
mda...twould be fun kad bi uletjeli i u dobrom starom stilu pomahnitalih terorista počeli rezati glave ukućanima...

Dreamer Deceiver
30-11-2008, 14:37
e ja mislim da bi to povećalo gledanost rtl za 200% :)

cham3leon
30-11-2008, 15:18
Pa da dobiju nove stanare s Kalašima...

Baš me zanima šta bi bilo u BB tjednoj emisiji. :D

wavefunction
30-11-2008, 17:48
ja bi volio da u istu sobu stave enclave soldiera i brotherhood of steel knighta
(i btw. da stave 2 miniguna)

Hellboy
30-11-2008, 20:43
mi pričamo o neredima oko Bangkoka, a ti baljezgaš o Falloutu? :thumbs1:

X-Trax
13-12-2008, 23:32
Čaprite o nebitnim stvarima :D

###DK###
14-12-2008, 00:06
Sva sreća pa će brzo završit ovaj Big Brother.
Bar će mi serije ranije počinjati. :)

cham3leon
14-12-2008, 11:50
Da, najgore je kad najave nešto, pa kažu "večeras, poslije BB-a".
Srećom pa se na RTL-u većinom emitira smeće :P

Jeste primjetili novu reklamu za glasovanje?
"Nazovi i glasuj taktički!"

Kako sam se kidao! :rotfl:

Chappi
25-12-2008, 22:52
Hvala BOGU,napokon završio!!!

cham3leon
30-12-2008, 12:10
Hvala BOGU,napokon završio!!!

Je li?
Onda sam dobro prošo ove godine ako sam uspio ne pratiti BB ni 5%. Inače je uvijek teško kod djeda i bake ne naletiti na BB tjednu emisiju koju isti manijakalno prate.

Inače, nije to neki razlog za veselje kad ionako opet kreće iduće godine.

Elraxery
30-12-2008, 13:55
Hvala BOGU,napokon završio!!!

Je li?
Onda sam dobro prošo ove godine ako sam uspio ne pratiti BB ni 5%. Inače je uvijek teško kod djeda i bake ne naletiti na BB tjednu emisiju koju isti manijakalno prate.

Inače, nije to neki razlog za veselje kad ionako opet kreće iduće godine.

Nažalost. :cry:

Meni ustvari čudi to što ljudi već nisu napravili ustanak i srušili stožer rtl televizije zbog takvih sranja
:ekipa:
jedino bi trebali ostavit jednu prostoriju koja je obavezna emitirat malcoma i te humoristične serije !!!

Mirko L
30-12-2008, 15:56
kada će te vi svatit da je sve to stvar ukusa?
kladin se da bi tili i srušit svu vrstu uzike osim one koju vi slušate.
kako bi bilo da drugi ukinu vašu vrstu muzike samo zato šta je nevole?
isto tako vridi za sve.
npr. vi gledate dr. housea i vama je to dobro, kako bi vama bilo da ja to ukinen samo zato šta meni nije?
i meni je BB teško smeće, ali ima ih i koji to vole, pa nek gledaju, štame boli, nije neko smeće od čovika ako gleda BB

cham3leon
31-12-2008, 11:59
kada će te vi svatit da je sve to stvar ukusa?
kladin se da bi tili i srušit svu vrstu uzike osim one koju vi slušate.
kako bi bilo da drugi ukinu vašu vrstu muzike samo zato šta je nevole?
isto tako vridi za sve.
npr. vi gledate dr. housea i vama je to dobro, kako bi vama bilo da ja to ukinen samo zato šta meni nije?
i meni je BB teško smeće, ali ima ih i koji to vole, pa nek gledaju, štame boli, nije neko smeće od čovika ako gleda BB

De gustibus non disputandum, odnodno o ukusima se ne raspravlja. Točno. Ali činjenica je da 90% publike čine penzići. :D

K4ciga
01-01-2009, 19:05
kada će te vi svatit da je sve to stvar ukusa?
kladin se da bi tili i srušit svu vrstu uzike osim one koju vi slušate.
kako bi bilo da drugi ukinu vašu vrstu muzike samo zato šta je nevole?
isto tako vridi za sve.
npr. vi gledate dr. housea i vama je to dobro, kako bi vama bilo da ja to ukinen samo zato šta meni nije?
i meni je BB teško smeće, ali ima ih i koji to vole, pa nek gledaju, štame boli, nije neko smeće od čovika ako gleda BB

Možda zato što je razlika između Big Brothera i Dr.Housea nebo i zemlja?
Shvati da je Big Brother smeće od emisije,o čemu dovoljno govore kandidati koji se prijave u show.Mislim,iz onoga što sam pročitao iz novina,ona plavušica ( Rina? ) je poluobrazovana sponzoruša iz donje Vukojebine,onda ona druga plavuša sa nosom koji može rezati bureke,isto iz neke Vukojebine,rekla je da želi biti celebrity jer je "uvijek htjela nešto više od života.".Nadalje,to je jedan poseban mentalitet koji bi za smiješnu lovu dali da cijela Hrvatska gleda kako kakaju i drkaju,90% kandidata ide u večernju školu,neću ulaziti u njihovu inteligenciju,i to su sve odreda većinom nezaposleni ljudi koji bi htjeli doći do brze love.I prekini sa tim previše liberalnim glupostima,neke stvari jednostavno treba zabraniti,a tu ubrajam i,bojim se,Big Brother.Sretna nova godina!

cham3leon
02-01-2009, 11:20
Postoji mnogo razloga da se takvi ljudi stave u BB. Jer da je netko pametniji unutra, em se ne bismo smijali njihovoj gluposti, em ne bi bilo ni najmanje zabavno (iako nije ni ovako), a i bedastiji gledatelji ne bi dobili svoje uzore i dokaz da možeš postat selebriti i ako si moron.

Svinjoguz
03-01-2009, 22:41
BB je za mentalno nize ljude...ja bi se tam prijavil da zasamaram ostale kaj su se prijavili... :kill:

Arbiter of Change
03-01-2009, 23:44
Big Brother vam nije bio dovoljan? Sad možete uživati u Rina SpecialSgdje ćete imati priliku vidjeti još više!

.... da.

Svinjoguz
04-01-2009, 00:39
Big Brother vam nije bio dovoljan? Sad možete uživati u Rina SpecialSgdje ćete imati priliku vidjeti još više!

.... da.

isuse vidio sam reklamu :shock:
koje sranje retardirano te likove kaj to gledaju treba ih zatuc iglom...nemrem vjerovat kako je nase drustvo mentalno defektno, dodje mi da se pokupim i prijavim se u legiju stranaca...nemrem s takvim debilima oko sebe zivit

cham3leon
04-01-2009, 12:42
Ne boj se Svinjko, jer to ionako nitko živ ne gleda, tek netko iz znatiželje baci oko. isto ko selebriti big brader.

Cthulhu
04-01-2009, 12:51
Kako su u svaku sezonu BB-a ubacivali sve veće i veće pametnjakoviće, što mislite, kakvi će tek biti u idućoj sezoni? Očekujem da dođe do ubojstava, silovanja, i pobuna u BB kući.
Također, ne nadajte se da će se BB ukinuti, sve dok ima penzića i 13-godišnjakinja koje po mobitelima imaju pjesme tipa "Lova" ili "Gas-Gas", bit će i BB-a. Znači, zauvijek.

Svinjoguz
04-01-2009, 12:59
Kako su u svaku sezonu BB-a ubacivali sve veće i veće pametnjakoviće, što mislite, kakvi će tek biti u idućoj sezoni? Očekujem da dođe do ubojstava, silovanja, i pobuna u BB kući.
Također, ne nadajte se da će se BB ukinuti, sve dok ima penzića i 13-godišnjakinja koje po mobitelima imaju pjesme tipa "Lova" ili "Gas-Gas", bit će i BB-a. Znači, zauvijek.

pa to je danasnje drustvo, bitno je imati BMW, zaletit se do ludnice, euforie i slicnog cajka klupa, pokarat picku i pokazivat okolo zlatne lancuge...nisam ljubomoran, para imam vise neg kaj trebam al nase je drustvo tako nisko spalo da ja to nemrem vjerovat :toilet:

###DK###
04-01-2009, 14:37
Ne boj se Svinjko, jer to ionako nitko živ ne gleda, tek netko iz znatiželje baci oko. isto ko selebriti big brader.

Ej, ako sam ja vidio veće sranje od toga, onda ne znam.
Čovjek treba imati kvocijent inteligencije ispod 50 da se prijavi u taj Big Brother.

Izgubljeni
04-01-2009, 15:56
Big Brother vam nije bio dovoljan? Sad možete uživati u Rina SpecialSgdje ćete imati priliku vidjeti još više!

.... da.
molim? wtf je rina special? :o

cham3leon
04-01-2009, 16:31
Još ne razumijem zašto ljudi imaju te severina i luka nižetić sadržaje na mobitelima. I koga to opće zanima??!! U cijeloj Rijeci su stavili glupe reklame od Luke Nižetića koje počnu svirat one jadove kad ih takneš. Ne smiješ se ni naslonit na autobusnoj stanici. Još mi nije jasno kako ih nitko nije razbio.

Ja bogu hvala nisam još upoznao nijedno ljudsko biće koje ima mobitel s tim sadržajima, ako vi jeste sažalijevam vas :) . Niti znam ijednog vršnjaka, niti ikog mlađeg od mene da prati BB.

Svinjoguz
04-01-2009, 21:56
Big Brother vam nije bio dovoljan? Sad možete uživati u Rina SpecialSgdje ćete imati priliku vidjeti još više!

.... da.
molim? wtf je rina special? :o

njezin zivot posle BBa :shock: :yuck:

Dreamer Deceiver
05-01-2009, 14:00
znači njezina borba protiv raznih spolnih bolesti koje je dobila ?

cham3leon
05-01-2009, 14:03
Zašto mene ne snimaju? Ja sam također vrlo zanimljiv. Evo, jučer sam pwnao n00ba u San Andreas Multiplayeru. :rambo: