PDA

Pogledaj cijelu verziju : Plakanje.



K4ciga
17-09-2008, 18:46
Plačete li često,kada ste zadnji put plakali,i mislite li da su muškarci koji plaču "pičkice" i slabići,ili?

Fenrir
17-09-2008, 18:54
Ne sjećam se kad sam zadnji put plakao, brijem da je to neki poremećaj :(
Ne, al ni kad neko umre, niti išta drugo, jednostavno me nikad ne tjera na plač.
A ovo za druge, gle, ovisi o prilici. Sad ti umre neko blizak ili neka nesreća, onda definitivno nisi pizda ak plačeš, al sad ono ak za svaku sitnicu, onda jbg :(

Hellboy
17-09-2008, 18:55
zadnji put sam plakao prije nešto više od godinu dana...kad mi je stari umro...i zaboli me ako to netko smatra pičkastim...inače nema šanse da zaplačem...

cropir
17-09-2008, 18:58
hm...zadnji put 11. ili 12. sječnja kad sam mislio da je jedan jako dobar keyboard-pal umro od leukemije, neki smrad je haxao puno stvari i rekao to. ugl, malo sam failao al ajd. :D

la50
17-09-2008, 19:03
moj život je u totalnom kurcu,jedino me odbojka održava živim(dobro i roditelji i braća),a znam zaplakat kad neko pusti pjesmu neku tužnu od toše i kad sam full u bedu,dobro i kad umre neko

Lord Jambrek
17-09-2008, 19:08
Nisam već dugo, čak ni kad mi je frendica iz razreda ubila. Vidit ću kak će bit kad mi neka bliža familija umre.


Ključ izbjegavanje tuge i depresije je svaku ozbiljnu i zajebanu stvar pretvorit u zajebanciju, kad to naučiš radit, onda ćeš bit kak treba. Srećom sam ja izgleda urođen s tim talentom ili jednostavno neka dobra pjesma.

Primjerice meni uvijek nakon sprovoda pomaže November Rain od Gunsa.

Za depresiju mi najbolje ide Stairway to Heaven.

eddie2142
17-09-2008, 19:13
kad sam cuo da mi je dedo odleprsao sa ovog svjeta
(3 mjeseca)

###DK###
17-09-2008, 19:16
Ne znam kad sam zadnji put zaplakao.
Davno.
Ne, nisu muškarci slabići ako plaču. Mislim zavisi zbog čega plaču.
Ako je neka glupost, onda jesu, a ako je u pitanju smrt nekoga bliskog onda nisu.

Nodakim
17-09-2008, 19:20
Nisam već dugo, čak ni kad mi je frendica iz razreda ubila. Vidit ću kak će bit kad mi neka bliža familija umre.


Ključ izbjegavanje tuge i depresije je svaku ozbiljnu i zajebanu stvar pretvorit u zajebanciju, kad to naučiš radit, onda ćeš bit kak treba. Srećom sam ja izgleda urođen s tim talentom ili jednostavno neka dobra pjesma.

Primjerice meni uvijek nakon sprovoda pomaže November Rain od Gunsa.

Za depresiju mi najbolje ide Stairway to Heaven.



mislim da to izbjegavanje nije dobro jer skrivaš osjećaje...nešto kao ono iz seinfelda...serenity now,serenity now i onda INSTANTIY LATER.
zadnji put sam plakao prije 2 tjedna(dobro emocianalna pičkica sam pa sam plakao kada je zavrsio generation kill)
Oko smrti plakao bih samo da roditelji umru za ostalo bi bio u bedu

Lord Jambrek
17-09-2008, 19:22
mislim da to izbjegavanje nije dobro jer skrivaš osjećaje...nešto kao ono iz seinfelda...serenity now,serenity now i onda INSTANTIY LATER.
zadnji put sam plakao prije 2 tjedna(dobro emocianalna pičkica sam pa sam plakao kada je zavrsio generation kill)
Oko smrti plakao bih samo da roditelji umru za ostalo bi bio u bedu


Istina, nekad nije dobro, nekad je najbolje prepustit se, ali ta metoda je inače jako dobra, pogotovo ak su gluposti u pitanju.

Sonic_Moronic
17-09-2008, 19:23
Ovo bi čak mogla biti ozbiljna tema. K4ciga - najs.

Prije sam bio jako emocionalan, promijenio sam se dosta u zadnje vrijeme. I dalje znam zaplakati uz neki romance ili drama anime, i ne sramim se toga nimalo. Navijam za potpunu jednakost spolova, i mišljenje u društvu da plakanje nije za muškarce je jedna od stvari koje nikad neću razumijeti...

Deadwalker
17-09-2008, 19:24
Ne sjećam se kada sam zadnji put plakao...Ono, ja inače na sve stvari u životu gledam s pozitivne strane i nastojim se ne zabrinjavat ili se dovest u situaciju da bih plakao. Neznam, vjerojatno bi me smrt nekoga iz najbliže porodice dovela do plača, makar opet ni za to nisam siguran jer u svim situacijama nastojim biti "cvrst", takav sam kakav sam, tesko se mogu promjenit. I normalno ne smatram muskarce koji plaču da su slabići zbog toga jer jednostavno u životu se desi svakome neka gadna stvar zbog kojeg možeš pasti u težak očaj...

Nodakim
17-09-2008, 19:26
mislim da to izbjegavanje nije dobro jer skrivaš osjećaje...nešto kao ono iz seinfelda...serenity now,serenity now i onda INSTANTIY LATER.
zadnji put sam plakao prije 2 tjedna(dobro emocianalna pičkica sam pa sam plakao kada je zavrsio generation kill)
Oko smrti plakao bih samo da roditelji umru za ostalo bi bio u bedu


Istina, nekad nije dobro, nekad je najbolje prepustit se, ali ta metoda je inače jako dobra, pogotovo ak su gluposti u pitanju.



Istina...samo takvo ponašanje može povrijediti nekoga i da ti mu mišljenje da je psihopat(ufff gle to se meni dogodilo :D )

Jerry
17-09-2008, 19:27
nisam vec duze vrijeme plakao,jednostavno nemam neku potrebu za plakati,dok recimo imam bratica od 17 god koji mal mal zaplace,na svaku stuznu vijest koja ga pogodi i Slicno,po cem pi on trebo biti pickica?

Nodakim
17-09-2008, 19:29
preosjteljiv je...e umro je dino dvornik i ti mu to kažeš i 5 sekundi ti već stojiš u lokvi suza...mislimmmm

Hellboy
17-09-2008, 19:31
Ovo bi čak mogla biti ozbiljna tema. K4ciga - najs.

Prije sam bio jako emocionalan, promijenio sam se dosta u zadnje vrijeme. I dalje znam zaplakati uz neki romance ili drama anime, i ne sramim se toga nimalo. Navijam za potpunu jednakost spolova, i mišljenje u društvu da plakanje nije za muškarce je jedna od stvari koje nikad neću razumijeti...
oke...zamisli ovo:
tip, cca 2 metra visine, 120kg i to lik nabijenih mišića i face ko u pitbula, sjedi u kinu i gleda neki film te zbog nečeg u filmu počne cviljeti ko pudl ubačen u stroj za mljevenje mesa...i što je najgore, film je bio prvi tomb raider...sjedio je 2 reda ispred mene...smatraš li takvog tipa...ajmo reći, normalnim? (napomena, dotad se smijao ko blesav dok smo navijali da se kamera spusti niže u onome što smo mislili da je opet scena tuširanja gospođe Jolie a ispalo je da je bila scena tuširanja nekog tipa)

Flippy
17-09-2008, 19:33
nisam vec duze vrijeme plakao,jednostavno nemam neku potrebu za plakati

Jerry
17-09-2008, 19:35
preosjteljiv je...e umro je dino dvornik i ti mu to kažeš i 5 sekundi ti već stojiš u lokvi suza...mislimmmm
e nemislim na takve,vec recimo na neke prijatelje i poznanike njegove

K4ciga
17-09-2008, 19:36
Fizički izgled nema apsolutno nikakve veze sa plakanjem,ja sam poznavao gromadu sličnu gore navedenoj,koja je plakala na filmove,dok sam znao i "male" i tanahne osobe koji su bile kao od stijene odvaljeni.

Inače,da i ja kažem svoje mišljenje.Ne sjećam se kada sam zadnji put plakao.

Da se razumjemo,ja ne smatram kako su muškarci koji plaču pičkice,rekao bih da su oni najhrabriji od svih nas.Naravno,osuđujem plakanje zbog djevojke,ili neznam,jer ti mama neda ostati do 11 vani.

Sonic_Moronic
17-09-2008, 19:42
Plakanje zbog djevojke? Što je loše u tome?

@ Hellboy - Ne mogu ja znati da li je taj lik normalan, ali to što si ti naveo sigurno ne uzimam u obzir.

K4ciga
17-09-2008, 19:46
Plakanje zbog djevojke? Što je loše u tome?
Zato što smatram kako se može dogoditi toliko lošijih stvari u životu od prekida 2-tjedne romanse u tinejdžerskim godinama.

Worthaur
17-09-2008, 19:47
Nesjecam se kad sam zadnji put plakao al znam pustit koju suzu u određenim scenama u nekim animeima : ))

Hellboy
17-09-2008, 19:51
eto...meni je to neshvatljivo...zašto bi itko plakao zbog scena u animeu/filmu/seriji/igri...onak - to je fikcija...čak i ako je po istinitim događajima rađeno, patetičnost je isforsirana do granice povraćanja i jako malo ima veze sa događajima po kojima je rađeno...

Sonic_Moronic
17-09-2008, 19:53
Plačem jer više marim za život lika u fikciji nego živote 99% ovog foruma. Hebiga.

Herr Schnitzel
17-09-2008, 20:03
Jednostavno nisam taj tip. Na sve gledam tako da nije vrijedno uzrujavanja. Bilo da je necija smrt i slicno. Dozivljavam to kao promjenu stanja u zivotu i gotovo. Nedostatak empatije/osjecaja/kojeceg, vi prosudite.

Constantine
17-09-2008, 20:06
Ne placem skoro pa nikad osim jedino kad me windowsi zajebavaju,to me toliko iznervira,izgubim svu energiju i rasplačem se.Inace ovak na sprovodima i to ne placem.Znam jednog lika koji bi se rasplakao zbog trojke u školi,mislim da je to jednostavno glupo i da bi trebao suzbit te osjećaje.Smatram da je plakanje posve opravdano na sprovodima,dok te cura ostavi,tog ti neko bližnji ode negdje...

Ogg The Dogg
17-09-2008, 20:10
ka mi umre neko od rodbine ne plačem, kad me cura odjebe ne plačem( dobro, možda samo iznutra) al ponekad plačem kad gledam neki tužan film, i tak to. zadnji put sam plako(al zato što sam bio tužan a ne zato što am prehlađen\neispavan\nešt mi upalo u oko) prije nekih kodinu i pol kad mi se jedan od najboljih frendova odselio u ZG a nisam se stigo s njim ni pozdravit. to me strahovito razjadilo... :(

Flippy
17-09-2008, 20:10
Ne placem skoro pa nikad osim jedino kad me windowsi zajebavaju,to me toliko iznervira,izgubim svu energiju i rasplačem se.Inace ovak na sprovodima i to ne placem.Znam jednog lika koji bi se rasplakao zbog trojke u školi,mislim da je to jednostavno glupo i da bi trebao suzbit te osjećaje.Smatram da je plakanje posve opravdano na sprovodima,dok te cura ostavi,tog ti neko bližnji ode negdje...


Plakanje zbog ocjena je po meni patetično.

Sonic_Moronic
17-09-2008, 20:11
Ne placem skoro pa nikad osim jedino kad me windowsi zajebavaju,to me toliko iznervira,izgubim svu energiju i rasplačem se.Inace ovak na sprovodima i to ne placem.Znam jednog lika koji bi se rasplakao zbog trojke u školi,mislim da je to jednostavno glupo i da bi trebao suzbit te osjećaje.Smatram da je plakanje posve opravdano na sprovodima,dok te cura ostavi,tog ti neko bližnji ode negdje...

Hehe, zanimljivo. Si ikad imao Windows ME? :D

TeraBajt
17-09-2008, 20:12
vec odavna nisam zaplakao, ali se podosta ljutim i znam biti vrlo depresivan katkad.

kikl0p
17-09-2008, 20:23
prije nekih 6-7g kad mi je umrla baka

Worthaur
17-09-2008, 20:29
eto...meni je to neshvatljivo...zašto bi itko plakao zbog scena u animeu/filmu/seriji/igri...onak - to je fikcija...čak i ako je po istinitim događajima rađeno, patetičnost je isforsirana do granice povraćanja i jako malo ima veze sa događajima po kojima je rađeno...
a ono, uzivis se i jbg

flander
17-09-2008, 20:32
Ključ izbjegavanje tuge i depresije je svaku ozbiljnu i zajebanu stvar pretvorit u zajebanciju, kad to naučiš radit, onda ćeš bit kak treba. Srećom sam ja izgleda urođen s tim talentom ili jednostavno neka dobra pjesma.



veliki potpis, također svaki problem koji imam, pretvorim u zajebanciju

Nodakim
17-09-2008, 20:36
Ne placem skoro pa nikad osim jedino kad me windowsi zajebavaju,to me toliko iznervira,izgubim svu energiju i rasplačem se.Inace ovak na sprovodima i to ne placem.Znam jednog lika koji bi se rasplakao zbog trojke u školi,mislim da je to jednostavno glupo i da bi trebao suzbit te osjećaje.Smatram da je plakanje posve opravdano na sprovodima,dok te cura ostavi,tog ti neko bližnji ode negdje...


Plakanje zbog ocjena je po meni patetično.


Hehe...što god flippy kaže zapravo je suprotno od toga....očito da si ti "frajerčina" kojoj ne treba dobro obrazovanje jer je on zna sve najbolje..jada jada jad....tužno kako uvijek ispadneš kreten
Mislim jebote za takve stvari treba plakat nekada...nisi se upisao na faks?plači koliko oćeš...sudbina ti je zapečećena....jedina srednja u koju možeš je niža zidarska?

Flippy
17-09-2008, 20:38
Ja sam završio srednju za razliku od tebe :P

B4j4
17-09-2008, 20:38
meh....
plakao sam proslu subotu :(
i to mi samo best frend zna... ne volim bas pokazivat osjecaje u javnosti
i da, plakanje nie za pickice. tj ovisi zbog cega places... ak places jer ti je opala lizalica na pod e onda si pickica al ak je neko umro il tak nes... izbaci to iz sebe, bilo ti bu lakse

Da_killah
17-09-2008, 20:41
Plakanje zbog djevojke? Što je loše u tome?
Zato što smatram kako se može dogoditi toliko lošijih stvari u životu od prekida 2-tjedne romanse u tinejdžerskim godinama.

ne mora biti dvotjedna romansa...


eto...meni je to neshvatljivo...zašto bi itko plakao zbog scena u animeu/filmu/seriji/igri...onak - to je fikcija...čak i ako je po istinitim događajima rađeno, patetičnost je isforsirana do granice povraćanja i jako malo ima veze sa događajima po kojima je rađeno...

a opet, ne mora ni tu biti patetika

Constantine
17-09-2008, 20:42
Ne placem skoro pa nikad osim jedino kad me windowsi zajebavaju,to me toliko iznervira,izgubim svu energiju i rasplačem se.Inace ovak na sprovodima i to ne placem.Znam jednog lika koji bi se rasplakao zbog trojke u školi,mislim da je to jednostavno glupo i da bi trebao suzbit te osjećaje.Smatram da je plakanje posve opravdano na sprovodima,dok te cura ostavi,tog ti neko bližnji ode negdje...

Hehe, zanimljivo. Si ikad imao Windows ME? :D
Aha,moji prvi Windowsi,ali me nisu ni približno toliko iznervirali kao Vista.

cropir
17-09-2008, 20:59
i da, uspio zaplakat jednom uz film. Forrest Gump. :D

Constantine
17-09-2008, 21:05
Također,predobar film :pray:

###DK###
17-09-2008, 21:17
Nisam ni uz jedan film zaplakao.
Premda kad sam prvi put gledao Titanik, blizu je bilo. :D

Flippy
17-09-2008, 21:19
Spašavanje vojnika Ryana. Scena kad onaj njemački vojnik sa nožem ubija onog amerikanca i govori mu schhhhhh..... :cry:

Nodakim
17-09-2008, 21:22
Ja sam završio srednju za razliku od tebe :P



Zato je i to tužno.

Maloki
17-09-2008, 22:01
Zadnji put sam plako u 5. mjesecu kad sam vidio staru kak plače. Ne pitajte zakaj je plakala. Možda zvuči glupa, al et.

Inače, dođe mi ponekad da zaplačem al jednostavno nemrem, neće krenut suze. Baka mi umrla pred par mjeseci i bio sam užasno tužan, ali nisam mogao plakati.

McPingvin_v2.0
17-09-2008, 22:13
Kada sam plakao zadnji put? Hm... Nedjelja.

Jedino što me može natjerati da zaplačem ljubavni jadi, ali to samo od kada imam curu. Ne znam kako, no prije zbog ljubavi nisam nikada zaplakao.

Ne vezano za ljubav sam zadnji puta plakao na bakinom sprovodu.

SkunK
17-09-2008, 22:42
Spašavanje vojnika Ryana. Scena kad onaj njemački vojnik sa nožem ubija onog amerikanca i govori mu schhhhhh..... :cry:


Što je tu tako tuzno? To je rat i surova realnost, zahvali Bogu što nisi to proživio, ili se barem nadaj da ako već moraš umrijeti, umri u ratu časno i ponosno, ne vidim tu ništa žalosno, rat je rat, bila ta smrt ubodom nožem ili bacanjem bombe na Nagasaki.

Što se mene tiče, jako davno sam plakao i nemam pojma kad, vjerovatno prije nekih 7-8 godina, i vjerovatno radi neke gluposti. Ali primjetio sam da više nema situacije koja me moze rasplakati ( osim naravno smrt i bolestii najblizih što bi me sigurno rasplakala) ali s vremenom čovjek očvrsne, ali tuzni anime crtani i "tuzne" pjesme Tosea Proskog?? :roll:

Neven <R>
17-09-2008, 22:52
Nemam pojma, dosta vremena, stvarno se ne mogu sjetiti, ali sigurno ima par godina.

Jerry
18-09-2008, 06:02
sto se tice placa i ovih ocjenam,imam u razredu jednog nerda,dobije 3 razbije si nos,dobio 2 jucer iz zemljopisa i sad ne smije tjedan dana igrat komp + strebat mora cijeli dan,i poceo plakat jucer
normal ? :P

SkunK
18-09-2008, 08:21
Ocjene nisu razlog za plakanje.
Ako ti je stalo do ocjene toliko da si spreman pokazat "il 'femine" stranu, onda budi spreman i upri jače i osvoji tu bolju ocjenu.

Maja
18-09-2008, 08:54
Plačete li često
Ne

kada ste zadnji put plakali
Prije dva tjedna, čisto bzvz O.o

mislite li da su muškarci koji plaču "pičkice" i slabići,ili?
Ne

Ogg The Dogg
18-09-2008, 12:19
ja sam plako na vjenčanju od bratića... zato što je bilo predivnooo.... :)

Sickmanno1
18-09-2008, 12:42
Plakanje je za mlakonje!!11oneone1!!

Jel se racuna ak ti nesto uleti u oko? :D Ono fol, pa pustis jednu suzu ili se mislim na cmizdrenje od ono po par minuta :D?

Enivej kako god bilo prije jedno 2 godine, kad me zub toliko bolio da sam lupao glavom u zid, prekreno u sobi krevet, tukao sakom po zidu, itd...

Hellboy
18-09-2008, 13:12
ungh...gadna slika mi proletjela kroz glavu...Sick u suzama zbog cure/dečka/vatever :D

Flippy
18-09-2008, 13:51
ungh...gadna slika mi proletjela kroz glavu...Sick u suzama zbog cure/dečka/vatever :D

:rotfl: :rotfl:

Nije lijepa slika :rotfl:

Nodakim
18-09-2008, 18:11
Plakanje je za mlakonje!!11oneone1!!

Jel se racuna ak ti nesto uleti u oko? :D Ono fol, pa pustis jednu suzu ili se mislim na cmizdrenje od ono po par minuta :D?

Enivej kako god bilo prije jedno 2 godine, kad me zub toliko bolio da sam lupao glavom u zid, prekreno u sobi krevet, tukao sakom po zidu, itd...


Jadan zid.Vjeovatno ga je bolilo više od tebe.
:)

T.N.T.
18-09-2008, 19:26
i da, uspio zaplakat jednom uz film. Forrest Gump. :D

Da,dobro me podsjeti,na Poslednjeg Samuraja,ona zadnja scena,kad onaj umire,dosta mi se plakalo :(
E da, i meni je suza potekla na tu scenu.

Inače, ne mogu vjerovati da nikad nisam plakao na nekom sprovodu, tipa bake ili nekog bližeg rođaka(a plakao sam dok je preminuo jedan moj dragi izvođač.)
Ali znao sam nekoliko puta pustiti suzu na pjesmu, anime ili film. :(

To me malo zbunjuje, kako mogu plakati zbog neke osobe koja uopće nije stvarna ili je uopće ne poznajem, a dok sam kod smrti poznanika porpilično hladnokrvan. :(

KI KI
18-09-2008, 20:39
neplacem bez potrebe -.- znam zaplakati kada sam u totalnom slomu fizičkom -.- kada me sve boli, totalno izmoren sam i onda me jos neko raspizdi i pukne mi živac -.- onda suze samo pocnu -.- kao da nemas mozak da to kontroliras -.-

Outmind
18-09-2008, 21:04
Ja znam zaplakat ak me uhvati neka teška depra, recimo svakih 6 mjeseci jednom. To je nekakaav ispušni ventil, kad se malo isplačeš već ti je lakše.

neox99buleseye
19-09-2008, 17:34
JA samo pocetkom skolske godine, kada mi se sruše windowsi i kada mi neko nabije necim u gubicu poslje posjeta zubaru( u tom slucaju place i taj koji me bubnuo).

Constantine
19-09-2008, 19:19
Ajoj,zbari,stalno cmizdrim prije i poslije posjeta zubaru,mrzim ih,oduvijek sam ih mrzio,užasno ih se bojim.

Cthulhu
19-09-2008, 20:37
ja se bojim ogledala...
plakanje je dobro,bude mi lakše kad se isplačem...

Kostolomac
20-09-2008, 11:52
ne plačem ali mi zato kad god se smijem suze oči. a zadnji put sam plakao... možda u 3. razredu osnovne kad sam pao sa šljive, okrznuo glavom od zid i slomio ruku. e to je bio razlog za plač.
a ako mi neko blizak umre, budem tužan i pustim suzu ali ne zaplačem. jednostavno nisam takav :(

Da_killah
20-09-2008, 13:26
jel ti to bio razlog i za nick? :)

Matilda Mother
20-09-2008, 14:19
Ja znam zaplakat ak me uhvati neka teška depra, recimo svakih 6 mjeseci jednom. To je nekakaav ispušni ventil, kad se malo isplačeš već ti je lakše.

Kostolomac
20-09-2008, 14:48
jel ti to bio razlog i za nick? :)
to + što sam slomio još prije i klavikulu + poslije još jednom slomio ruku + jednom natukao zglob + pokidao ligamente od gležnja + slomio rame :cry:
ma ja sam ti "living wreck" ilitiga živuća olupina :)

Duke of Earl
20-09-2008, 15:38
Ne plačem često, a zadnji put kad sam plakao, zapravo samo pustio suzu je bilo prije 1 sat, kad sam poslušao novi album Cynic-a, ali to je bilo od neopisive sreće, ne tuge. Na pravi plač bi me mogla natjerati samo smrt jako bliske osobe, ništa drugo. Ne smatram da su muškarci koji plaču slabići, zato što svi imamo emocije, netko ih izražava jače, a netko slabije.

###DK###
20-09-2008, 15:43
Ja znam zaplakat ak me uhvati neka teška depra, recimo svakih 6 mjeseci jednom. To je nekakaav ispušni ventil, kad se malo isplačeš već ti je lakše.

Kad te uhvati depra najbolje ti je izbubat vreću za udaranje.
Puno ćeš se bolje osjećati. Vjeruj mi, znam. :D

Lord Jambrek
20-09-2008, 16:23
neplacem bez potrebe -.- znam zaplakati kada sam u totalnom slomu fizičkom -.- kada me sve boli, totalno izmoren sam i onda me jos neko raspizdi i pukne mi živac -.- onda suze samo pocnu -.- kao da nemas mozak da to kontroliras -.-

Uf, to je najgore, samo što je kod mene izlaz iz toga izljev bijesa, a ne plakanje

Bob Dylan
20-09-2008, 16:45
:cry: :cry: :cry:

MTF*
20-09-2008, 17:15
ja da placem? đizs... :?
j/k, zadnji put sam plako sa nekih 6-7 godina kad sam gledo bambia i lion king, smrt bambiine mame i mustafe me shrvala...inace nekad i pokusam suzu pustit, al da ga jebes ko da kurwa nece van :(

Hellboy
20-09-2008, 17:17
[quote="KI KI":q2fwy57x]neplacem bez potrebe -.- znam zaplakati kada sam u totalnom slomu fizičkom -.- kada me sve boli, totalno izmoren sam i onda me jos neko raspizdi i pukne mi živac -.- onda suze samo pocnu -.- kao da nemas mozak da to kontroliras -.-

Uf, to je najgore, samo što je kod mene izlaz iz toga izljev bijesa, a ne plakanje[/quote:q2fwy57x]
eh to...to je meni problem...nemam namjeru cmizdriti, a nemam na čemu iskaliti bijes...tu je seka doduše, ali bih završio u zatvoru nakon toga...moram na neki tečaj kontrole bijesa...

###DK###
20-09-2008, 18:15
[quote="Lord Jambrek":olwnqin2][quote="KI KI":olwnqin2]neplacem bez potrebe -.- znam zaplakati kada sam u totalnom slomu fizičkom -.- kada me sve boli, totalno izmoren sam i onda me jos neko raspizdi i pukne mi živac -.- onda suze samo pocnu -.- kao da nemas mozak da to kontroliras -.-

Uf, to je najgore, samo što je kod mene izlaz iz toga izljev bijesa, a ne plakanje[/quote:olwnqin2]
eh to...to je meni problem...nemam namjeru cmizdriti, a nemam na čemu iskaliti bijes...tu je seka doduše, ali bih završio u zatvoru nakon toga...moram na neki tečaj kontrole bijesa...[/quote:olwnqin2]

I vama preporučavam vreću za udaranje. :D
Na tome vam se najbolje iskaliti.

Jopax
20-09-2008, 21:04
Kad sam skroz sjeban i psihički i fizički, nekako to ne mogu kontrolirati, mogu do neke granice, ali ako onda dođe neka pjesma tipa Otherside ili Lonely Day e onda je bleh, inače ne plačem skoro ni za čim/kim, idem Don't worry be happy filozofijom kroz život pa me većina stvari ne dira :/

Grim
23-09-2008, 14:22
Zadnji puta sam plako s 8 godina kolko se sjecam nakon toga nisam nikad.

_ZlayA_
23-09-2008, 16:56
fakat nisam odavno plakao... al to sam tek primjetio sada, prosao sam fazu totalne emotivne nestabilnosti, a zivotni problemi mi nisu toliki da moram zbog njih plakati... jos...

Mordor
25-09-2008, 19:59
ja se nesjecam kad sam zadnji put plaka al mislim da treba bit hrabar i ne plakat ko pizda

Herr Schnitzel
25-09-2008, 20:05
ja se nesjecam kad sam zadnji put plaka al mislim da treba bit hrabarSi ne plakat ko pizda


Drago mi je da imamo i desetogodisnjaka na forumu...

Lord Jambrek
25-09-2008, 20:10
I vama preporučavam vreću za udaranje. :D
Na tome vam se najbolje iskaliti.


Vreća je za djecu, odeš u napuštenu zgradu i pajserom rasturiš sve unutra :D

Mordor
25-09-2008, 20:12
ja se nesjecam kad sam zadnji put plaka al mislim da treba bit hrabarSi ne plakat ko pizda


Drago mi je da imamo i desetogodisnjaka na forumu...
sto zelis reci s time :?

iznogud1515
25-09-2008, 20:14
da imaš primitivno razmišljanje, bar se tako meni čini

goran t.
25-09-2008, 20:16
Ne nego da je nezreo

Arbiter of Change
25-09-2008, 20:16
Vreća je za djecu, odeš u napuštenu zgradu i pajserom rasturiš sve unutra :D
You do that... i onda nazovi PCP redakciju onim jednim pozivom iz zatvora da potvrdiš priču kad te neka baba prijavi policiji. :)

bornathepicek
26-09-2008, 12:21
Cesto mi dode da zaplacem zbog skole i takvih sranja, al suze jednostavno ne teku...

Bob Dylan
11-11-2008, 21:23
Cesto mi dode da zaplacem zbog skole i takvih sranja, al suze jednostavno ne teku...



[attachment=0:x2wnzrzt]arnold460.jpg[/attachment:x2wnzrzt]



:D :D

Dreamer Deceiver
11-11-2008, 22:21
Cesto mi dode da zaplacem zbog skole i takvih sranja, al suze jednostavno ne teku...

po meni je totalno debilno plakat radi škole i ocijena...

Aerial
11-11-2008, 22:48
Nisam plakao već dugo.... Inače ne iskazujem previše emocija, nego to zadržim u sebi, pa nakon nekog vremena dobijem čir na tankom crijevu.

MoNDi
12-11-2008, 14:01
Mi VOLIMO descke koji znaju izraziti osjecaje pa i plakati. Nema tu nista strasnog ili da odmah mislimo kako ste mekani a ne muskarci. To je velika i glupa laz. Ne bih htijela zivjeti sa jednom osobom koja je tupa kao zid.
Sto se tice mene, ja se ne placem cesto zato sto 85% od godine imam iskren smijesak na licu. ^^ Nisam tip depresije ili pesimisticna. Ali ponekad sam melankolicna i koji put i tuzna radi razlicitih stvari. Pa se naravno i placem. ^^
"Suze su bjela krv duse." Heinrich Heine

wiseguy
12-11-2008, 14:54
uredu je plakati,slažem se s Mondi,ali ne za svaku sitnicu,npr.kad nemaš najbolj mobitel u razredu

Aerial
12-11-2008, 15:25
npr.kad nemaš najbolj mobitel u razredu

Zar netko plače za takvim stvarima? :shock: :rotfl:

Abadon
12-11-2008, 15:31
Da emasi.
Zadni put sam plako prije 2 godine kad sam imao 13 godina i razlog nije bio emocionalan nego fizicko.Bio sam brutalno pretucen od strane svog starijeg brata.

wiseguy
12-11-2008, 15:41
npr.kad nemaš najbolj mobitel u razredu

Zar netko plače za takvim stvarima? :shock: :rotfl:

da..ima takvih,možda ne takav primjer ali slično

choksi
12-11-2008, 15:45
nevolim plakat niti placem..jednostavno nemogu :roll: a meni je normalno da decki placu (dobro ne bas sad radi svake sitnice), cak sam negdje cula da decki koji placu u zivotu vise nego ostali decki i zive duze :D

_ZlayA_
12-11-2008, 18:01
plakao bih da imam pravo dobar razlog... posto nemam, ni ne trudim se...

Cthulhu
12-11-2008, 19:34
ponekad skoro zaplačem,ali ne zato što sam tužan,već zato što ne netko toliko naživcira da nemam snage za raspravu...

cropir
12-11-2008, 19:37
najjace mi je kad se u školi idu plakat zbog ocjena. :(

Frky
12-11-2008, 19:42
Nisam duuuugo plakao, premda u zadnj vrijeme kad pogledam neki emotivan film pusti pokoju suzu!

Abadon
12-11-2008, 19:43
Kod nas je likusa kad smo imali kontrolni molila boga da dobije 2 i onda dobila 3 i hfalio joj bod do 4 i onda pocne plakat

###DK###
12-11-2008, 19:55
najjace mi je kad se u školi idu plakat zbog ocjena. :(

Viđao sam to često.
S tim da ne plaču samo zbog jedinice, nego ima pojedinaca koji plaču i zbog trojke.
S tim da to nisu odlični učenici već prolaze četvorkom.

_ZlayA_
12-11-2008, 19:56
najjace mi je kad se u školi idu plakat zbog ocjena. :(
jao e :pray: taman sam se danas smijao jednoj jaranici sto je dobila 1, jednostavno ne znam koji im je...

choksi
12-11-2008, 20:06
nama je u osnovnoj bila jedna cura sto je imala same petice i kad bi dobila cetvorku,a neko drugi pet pocela bi plakat ko luda

Dreamer Deceiver
12-11-2008, 20:09
Nisam duuuugo plakao, premda u zadnj vrijeme kad pogledam neki emotivan film pusti pokoju suzu!

zelena milja :(
jedini film na kojem sam pustio suzu

MILF hunter
12-11-2008, 20:11
Većinom od smijeha plačem...

Ovako,nikad...

Vedro
12-11-2008, 20:48
E da,Zelena milja je preheben film,davno sam ga gledao,to je bilo baš da se rasplačeš.

Aerial
12-11-2008, 21:26
Većinom od smijeha plačem...

Ovako,nikad...

Ima ona stara "pretjerano sretan plače, a pretjerano žalostan se smije" :)

cropir
12-11-2008, 22:09
najjace mi je kad se u školi idu plakat zbog ocjena. :(

Viđao sam to često.
S tim da ne plaču samo zbog jedinice, nego ima pojedinaca koji plaču i zbog trojke.
S tim da to nisu odlični učenici već prolaze četvorkom.
ane. aj da te sruši il neš al jebala te ocjena, pa ispraviš.

Frky
13-11-2008, 01:07
nama je u osnovnoj bila jedna cura sto je imala same petice i kad bi dobila cetvorku,a neko drugi pet pocela bi plakat ko luda

Imao sam frenda koji bih zbog četvorke sam sebe tuka ili pokušavao gurnuti prste u struju... inače nije bio loš lik niti štreber, bio je perverznjak i mnogo pametan!



Nisam duuuugo plakao, premda u zadnj vrijeme kad pogledam neki emotivan film pusti pokoju suzu!

zelena milja :(
jedini film na kojem sam pustio suzu

Nisam ronio suze na taj film, ali bogami je bilo blizu! Onako, gledao film i svaki tren (pred kraj filma) rukavom preko očiju!

MoNDi
13-11-2008, 13:00
A da, ipak se placem puno... zaboravila sam da mi svaki put teku suze kad imam napad smijeha. XD

Mordor
14-11-2008, 12:37
Zadnji put kad sam plakao bilo je to na Euro 2008 kad je Hrvatska izgubila od Turske u cetvrtfinalu

yvohr
29-11-2008, 11:54
Zadnji put sam plakao danas kad sam morao voziti bickl 1 km prema vjetru i suze su mi samo tekle... hehe