PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kakvu ulogu Ken Levine ima u Bioshock filmu?



IgGy
16-09-2008, 19:32
Ken Levine, glavni dizajner uspješnice FPS/RPG hibrida Bioshock sudjelovati će u ekranizaciji spomenutog naslova, a taj će zadatak pripasti slavnom redatelju, Gore Vebrinskom, inače zaslužnom za holivudski blockbuster serijal P.irati s Kariba.

Filmovi po igrama vrlo često (možda i prečesto) ispadnu katastrofalno loše, te generalno u potpunosti upropaste imidž samoj igri. Doduše, nađe se nekoliko svijetlih primjera, poput primjerice ekranizacija Mortal Kombata, Hitmana, Dooma, pa možda čak i megapopularne franšize Alien versus Predator.

Jedan od novijih filmskih projekata temeljenih na produktima industrije interaktivne zabave jest možda i jedan od najambicioznijih.
Ken Levine, glavni dizajner Bioshocka je izjavio kako će njegov zadatak biti "prijatelj" redatelju Vebrinskom i scenaristu Loganu, te kako će ponekad uskočiti bude li bilo potrebe.

Očekuje se kako bi Bioshock na velika platna mogao doći 2010. godine.

Flippy
16-09-2008, 19:33
Nije mi se svidjela igra. No film me intrigira.... :D

The Boz
16-09-2008, 19:35
...kad nemaš ukusa...

Flippy
16-09-2008, 19:38
Našao mi se javit :pray:

IgGy
16-09-2008, 19:44
...kad nemaš ukusa...

Iskreno, i mene film prilično interesira. P.irati su bili prilično zabavni, stoga me stvarno zanima što Vebrinski može napravit s Bioshockom.

RIDER32
16-09-2008, 19:45
...kad nemaš ukusa...

Iskreno, i mene film prilično interesira. P.iratiSsu bili prilično zabavni, stoga me stvarno zanima što Vebrinski može napravit s Bioshockom.
:rotfl: eto ti tvoje cenzure :rotfl: