PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tinejđerske sapunjače



cham3leon
16-09-2008, 13:02
Oj! Nek se jave i dignu ruku svi koji imaju nešto protiv tinejđerskih sapunica tipa OC ili Tree Hill ili koje god već puštaju na TVu u zadnje vrijeme.

E, da i onog Za istim stolom šta na RTL u puštaju. To je nešto iz iste kategorije

###DK###
16-09-2008, 13:41
Mrzim sve sapunice uključujući i te tinejdžerske.
To mi je predosadno.

Flippy
16-09-2008, 13:49
Mrzim sve sapunice uključujući i te tinejdžerske.
To mi je predosadno.

/agree

croat1gamer
16-09-2008, 13:59
ako ima nesto gore od meksickih sapunica, to su tinejdzerske sapunice, nista dobro od njih

Joco
16-09-2008, 14:06
ako ima nesto gore od meksickih sapunica, to su tinejdzerske sapunice, nista dobro od njih
NE :nonono: , ne postoji nista gore :D

croat1gamer
16-09-2008, 16:16
ako ima nesto gore od meksickih sapunica, to su tinejdzerske sapunice, nista dobro od njih
NE :nonono: , ne postoji nista gore :D
pa kad nema nicega goreg od meksickih, znas kako je to onda grozno :toilet:

Flippy
16-09-2008, 16:48
A Talijanske sapunice?

Sickmanno1
16-09-2008, 17:03
Sta fali tevenovelama? To sto nema pucanja i karate poteza? :P

Osobno nista nemam protiv sapunica...cak sam i pratio par dok sam bio mladi (Esmeralda, Marisol, Otimacica....)

Flippy
16-09-2008, 17:04
Sta fali tevenovelama? To sto nema pucanja i karate poteza? :P

Osobno nista nemam protiv sapunica...cak sam i pratio par dok sam bio mladi (Esmeralda, Marisol, Otimacica....)


ESMERALDA JE PWNALA! :pray: :pray: :pray:

###DK###
16-09-2008, 17:10
Ja sam neke pratio dok sam bio 4. razred (osnovne škole).
Sad ih nikako ne podnosim.

Constantine
16-09-2008, 19:49
Mrzim te inejđerske sapunjare,pogotovu onu zabranjenu ljubav,ali sam prije par godina pratio onu spunicu,mislim da se zove Alfonsina.

###DK###
16-09-2008, 19:53
Mrzim te inejđerske sapunjare,pogotovu onu zabranjenu ljubav,ali sam prije par godina pratio onu spunicu,mislim da se zove Alfonsina.

Zabranjena ljubav je na RTL-u pa stoga ne možeš puno ni očekivat.
Ali gluma je nikakva. :thumbs1:

Flippy
16-09-2008, 19:55
KT2 ima bolju glumu :(

###DK###
16-09-2008, 21:15
Tu je to negdje. :D

amirix
16-09-2008, 23:51
MTV je pun takvih sapunica_presto sam ga gledat

Ripaz
17-09-2008, 10:37
Meni rulaju teen shows. Mislim da moj sig i avatar to dokazuju :D Anyways teen show = for teens. Milsim da oni koji imaju više od 18 nebi trebali postati ovdje jer ipak su to za tinejđere.

Hellboy
17-09-2008, 11:22
Mighty Morphin Power Rangers - nema bolje sapunjare ^^ ...živio sam za sljedeću epizodu...sve ostalo je masivni fail...

croat1gamer
17-09-2008, 17:59
Mighty Morphin Power Rangers - nema bolje sapunjare ^^ ...živio sam za sljedeću epizodu...sve ostalo je masivni fail...
ajme, power rangersi :rotfl: to zasluzuje vlastitu temu koliki je to fail

Flippy
17-09-2008, 18:04
Mighty Morphin Power Rangers - nema bolje sapunjare ^^ ...živio sam za sljedeću epizodu...sve ostalo je masivni fail...
ajme, power rangersi :rotfl: to zasluzuje vlastitu temu koliki je to fail


Najveće televizijsko smeće. Mislim da je više fejlao nego Krim Tim2 :rotfl:

Hellboy
17-09-2008, 18:04
fail? FAIL? :-x
power rangersi su bili precarska serija...od ogromnih plastičnih robota koje su izvlačili iz šupka, preko mahanja rukama, nogama i plastičnim oružjem do redovnog povećanja neprijatelja na veličinu zgrade (naravno, sva šteta koju napravi je bila minimalna i sanirana u 15 minuta iako je bilo riječ o ogromnoj svemirskoj kornjači koja bljuje vatru i prdi kekse)...Rita Repulsa i Lord Zed su najbolje karikirani bad guys ikad...
i ofc najbolji uvod ikad ^^
OfOACVCOJsM

Flippy
17-09-2008, 18:07
:shock: Isuse Hell. Uznemiravaš me :(

Hellboy
17-09-2008, 18:13
wai? zato što sam obožavao tu seriju kad sam bio klinac i jer mi je ostala u jako lijepom sjećanju na jako lijepo razdoblje u životu? so be it...
što bi tek rekao da ti kažem da obožavam i Sandokana?
QdsthZ-K ... re=related (QdsthZ-Kqxk&feature=related)

Flippy
17-09-2008, 18:15
Sandokan je dobar ali power rejnđeri? :(

Hellboy
17-09-2008, 18:18
što je tu toliko čudno? reći ćeš mi da ih nisi gledao? čak imam i akcijsku figuru crnog rangera sa svom popratnom opremom u nekoj kutiji kao i brdo iscrtanih logoa koje sam škrabao kad sam stigao...

###DK###
17-09-2008, 18:20
I ja sam gledao Power Rangerse kad sam imao 6-7 godina.
Živio sam za sljedeću epizodu. :pray:

Flippy
17-09-2008, 18:21
Ja sam kao klinjo volio gledat onog Pingu-a onaj kaj nonstop ide mek mek :D

Hellboy
17-09-2008, 18:26
ane
http://www.oundleschoolhockey.org.uk/uploads/images/pupils/pingu%5B4%5D.jpg
@###DK### točno to...nisam mogao dočekati da vidim što će sljedeće doći s mjeseca...zadnja epizoda originalne serije me skoro raspizdila koliko sam volio tu seriju :D

Flippy
17-09-2008, 18:30
ane
http://www.oundleschoolhockey.org.uk/uploads/images/pupils/pingu%5B4%5D.jpg


Naj serija ikada

:pray: :pray: :pray:

###DK###
17-09-2008, 18:33
Ma Power Rangersi su fenomenalni. :D
Stavljao sam budilicu da me budi u 7 sati subotom da bi mogao gledati.
Jesu li no subotom prikazivali? Mislim da jesu. :D

Hellboy
17-09-2008, 18:36
mislim da jesu...znam da sam ih gledao na svim programima na kojima su prikazivani...iako na polovici programa nisam kužio o čemu pričaju zbog manjka prijevoda :D

Sonic_Moronic
17-09-2008, 18:36
Odlični su mi bili oni ninja power rangersi. :D

###DK###
17-09-2008, 18:38
mislim da jesu...znam da sam ih gledao na svim programima na kojima su prikazivani...iako na polovici programa nisam kužio o čemu pričaju zbog manjka prijevoda :D

Kad sam to pratio nisam uopće išao u školu tako da nisam znao čitati.
Ali bilo je zakon gledati.
Katkad sam čak nagovarao starce da mi prevode. :D

Hellboy
17-09-2008, 18:40
oooo...ja sam guštao...samo što je prijevod bio loš (ona dvojica debila sanjaju neke mumije i ovi prevode vikanje jednog kao ma-ma-mamija...O_o)
@Sonic nah...oni mi nisu bili nešto...originalni, dok su još imali one prve botove su bili precarski...kasnije su počeli izvlačiti sve jače stvari (kao da to nisu mogli odmah i odmah time razvaliti Ritu natrag u kantu iz koje je utekla) i malo su se razvodnili...

narf
17-09-2008, 23:18
Oj! Nek se jave i dignu ruku svi koji imaju nešto protiv tinejđerskih sapunica tipa OC ili Tree Hill ili koje god već puštaju na TVu u zadnje vrijeme.

E, da i onog Za istim stolom šta na RTL u puštaju. To je nešto iz iste kategorije

nek digne ruku onaj kojem na živce idu likovi koji ne znaju koristiti daljinski :D

kikl0p
18-09-2008, 00:34
e ona pjesma coco power rangers mi je jos do danas urezana u pamcenje
btw frizure u Beverly Hillsu :pray:
i predobro mi je kak su svi bili bjeli lol

Hellboy
18-09-2008, 11:33
coco power rangers ti je u sjećanju? corrupted archive perhaps?

Cthulhu
19-09-2008, 15:56
MTV je pun takvih sapunica_presto sam ga gledat
i mene je to odbilo...

Sickmanno1
19-09-2008, 16:01
fail? FAIL? :-x
power rangersi su bili precarska serija...od ogromnih plastičnih robota koje su izvlačili iz šupka, preko mahanja rukama, nogama i plastičnim oružjem do redovnog povećanja neprijatelja na veličinu zgrade (naravno, sva šteta koju napravi je bila minimalna i sanirana u 15 minuta iako je bilo riječ o ogromnoj svemirskoj kornjači koja bljuje vatru i prdi kekse)...Rita Repulsa i Lord Zed su najbolje karikirani bad guys ikad...
i ofc najbolji uvod ikad ^^
OfOACVCOJsM

Daj...mora da se salis :D

Ja sam imao problema s Power Rangersima iz par razloga. Jedan i kljucni je sto me zivciralo sto u RL dok nisu PR furaju stalno robu iste boje kao sto rangeri. Druga stvar je sto se uvijek prvo trude bez moci rijesiti negativce, kao ono da ce im se moc potrositi :/...Treca stvar sto me zivcira jest da je Crni Power Ranger ustvari crnac, a zuta power rangerica je kineskinja...lol, rasizam ftw!! Nadalje onaj Tomy mi je popio sve zivce, nisu znali sta bi s njim...covjek je bio Crveni, Zeleni, i Bjeli Ranger...onak make up your mind...Ima jos puno toga al ovo je za pocetak dosta ^^

Arbiter of Change
19-09-2008, 16:41
To je bilo prije političke korektnosti (što volim taj izraz).

Hellboy
19-09-2008, 19:27
fail? FAIL? :-x
power rangersi su bili precarska serija...od ogromnih plastičnih robota koje su izvlačili iz šupka, preko mahanja rukama, nogama i plastičnim oružjem do redovnog povećanja neprijatelja na veličinu zgrade (naravno, sva šteta koju napravi je bila minimalna i sanirana u 15 minuta iako je bilo riječ o ogromnoj svemirskoj kornjači koja bljuje vatru i prdi kekse)...Rita Repulsa i Lord Zed su najbolje karikirani bad guys ikad...
i ofc najbolji uvod ikad ^^
OfOACVCOJsM

Daj...mora da se salis :D

Ja sam imao problema s Power Rangersima iz par razloga. Jedan i kljucni je sto me zivciralo sto u RL dok nisu PR furaju stalno robu iste boje kao sto rangeri. Druga stvar je sto se uvijek prvo trude bez moci rijesiti negativce, kao ono da ce im se moc potrositi :/...Treca stvar sto me zivcira jest da je Crni Power Ranger ustvari crnac, a zuta power rangerica je kineskinja...lol, rasizam ftw!! Nadalje onaj Tomy mi je popio sve zivce, nisu znali sta bi s njim...covjek je bio Crveni, Zeleni, i Bjeli Ranger...onak make up your mind...Ima jos puno toga al ovo je za pocetak dosta ^^
Tommy je sroljo... i možda su se mlatili bez moći da bi imali efekt iznenađenja, onak, nitko ne očekuje 5 isusa u šarenim kostimima ako se mlatiš sa klincima prije toga...

Cthulhu
19-09-2008, 19:29
hm,odakle power rangersi u ovoj temi?

Hellboy
19-09-2008, 19:30
ja ih doveo...imaš sreće pa nisam spomenuo Captain Planeta...

Flippy
19-09-2008, 19:42
Ali nismo ni OnTopic sa pouver rejnđerima

Maja
20-09-2008, 09:43
Power Rangers? Isuse kako to saka. Ja sam to mrzila. Nerviraju me :(
Inače, O.C., Tree Hill... Nemam ništa protiv toga. A ni protiv sapunica. Ne gledam ih, ali gledala sam neke i naučila španjolskog malo xD

Deadwalker
20-09-2008, 15:25
Gledam Tree Hill i serija mi je skroz ok, stovise dost dobra mi je...

Sickmanno1
20-09-2008, 17:05
ja ih doveo...imaš sreće pa nisam spomenuo Captain Planeta...

Upravo sam se najezio... :hangin:

Hellboy
20-09-2008, 17:36
ja ih doveo...imaš sreće pa nisam spomenuo Captain Planeta...

Upravo sam se najezio... :hangin:
a wat...reći ćeš mi da epizoda u kojoj je odletio u stroj za mljevenje drvenih ostataka nije bila sexeh? :(
@Maja premlada si da cijeniš ostavštinu power rangersa... :yuck:

Sickmanno1
21-09-2008, 03:35
[quote="Hellboy v2.0":1bx5fl7t]ja ih doveo...imaš sreće pa nisam spomenuo Captain Planeta...

Upravo sam se najezio... :hangin:
a wat...reći ćeš mi da epizoda u kojoj je odletio u stroj za mljevenje drvenih ostataka nije bila sexeh? :(
@Maja premlada si da cijeniš ostavštinu power rangersa... :yuck:[/quote:1bx5fl7t]

Meni je u najgorem sjecaju ostala episoda gdje je onaj neki lik bio HIV pozitivan, pa ga nitko nije volio pa je Captain Planet spasio dan :(

Lord Jambrek
21-09-2008, 09:41
fail? FAIL? :-x
power rangersi su bili precarska serija...od ogromnih plastičnih robota koje su izvlačili iz šupka, preko mahanja rukama, nogama i plastičnim oružjem do redovnog povećanja neprijatelja na veličinu zgrade (naravno, sva šteta koju napravi je bila minimalna i sanirana u 15 minuta iako je bilo riječ o ogromnoj svemirskoj kornjači koja bljuje vatru i prdi kekse)...Rita Repulsa i Lord Zed su najbolje karikirani bad guys ikad...
i ofc najbolji uvod ikad ^^
OfOACVCOJsM

ho ho ho, imamo power ranger fana ovdje :D

I da, PR nije fail, Rangersi su epic.

majstoro
21-09-2008, 10:10
mrzim OC kaj je vec i 3 hill to je najvece sra**e od svih go*ana gdje glume pe*eri i lezbijke

HDZ i dr. Ivo Kanader

Sickmanno1
21-09-2008, 12:05
Sry al PR su Fail...teska kopija Voltrona...prilagodena za mali mozak Amerikanaca...

Maloki
22-09-2008, 15:41
Recite vi kaj oćete, ali Power Rangersi su mi bili zakon. Bilo je prejebeno kad bi se u vrtiću i u 1./2. razredu osnovne igrali Power Rangera :P

_ZlayA_
22-09-2008, 17:10
ja ih doveo...imaš sreće pa nisam spomenuo Captain Planeta...
http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/02/01-07/captain-planet-tom-cruise-ted-turner.jpgSja sam za tim sranjem slinio :pray: :pray: :pray:

kad ste vec kod power rangersa... niko ne moze ne voljeti prve dvije-tri sezone, sa epičkim uvodima, megazordima, onim malim robotom alfa i ritom i onim hiperaktivnim nindjama, onda skakanje i poze, efekti i tommy kad krene frulu svirati a onaj godzillazord izadje iz vode, pa ona dvojica onaj debeli i mrsavi koji se pojavljauju na random mjestima, pa kad onaj bog pocne praviti glinene figure i salje ih kroz onaj stroj veliki... arrgghhh, proklinjem vas sad ste me hypeali....

Flippy
22-09-2008, 17:16
[quote="Hellboy v2.0":jfjju353]ja ih doveo...imaš sreće pa nisam spomenuo Captain Planeta...
http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/02/01-07/captain-planet-tom-cruise-ted-turner.jpgSja sam za tim sranjem slinio :pray: :pray: :pray:
[/quote:jfjju353]

Koja je to bila legendarna serija :pray: :pray: :pray:

Hellboy
22-09-2008, 17:46
[quote="Hellboy v2.0":3qrxvlhy]ja ih doveo...imaš sreće pa nisam spomenuo Captain Planeta...
http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/02/01-07/captain-planet-tom-cruise-ted-turner.jpgSja sam za tim sranjem slinio :pray: :pray: :pray:

kad ste vec kod power rangersa... niko ne moze ne voljeti prve dvije-tri sezone, sa epičkim uvodima, megazordima, onim malim robotom alfa i ritom i onim hiperaktivnim nindjama, onda skakanje i poze, efekti i tommy kad krene frulu svirati a onaj godzillazord izadje iz vode, pa ona dvojica onaj debeli i mrsavi koji se pojavljauju na random mjestima, pa kad onaj bog pocne praviti glinene figure i salje ih kroz onaj stroj veliki... arrgghhh, proklinjem vas sad ste me hypeali....[/quote:3qrxvlhy]
eeee...baš to...carska serija je bila...barem prve sezone...

Sickmanno1
22-09-2008, 18:06
Jel se vi zahebavate ili sta? Carska vam je episoda gdje 5 glupih tinejdera dobije 5 prstenova, od kojih je jedan toliko glup..ono heart...aj si zamisli da si ti medu tim klincima i da dobijes prsten koji cini ljude sretnima, a ovaj pokraj tebe baca vatru iz prstena...

Nabavio sam prije jedno pol godine prvu sezonu i jedva pogledao prve 3 episode...mislim pazi radnju u crticu...ima par negativaca koji se hoce obogatit na taj nacin da zagaduju zemlju. I onda tinejderi koji su totalno beskorisni bez captain planeta moraju spasit sve nas ljude od tih zagadenja + jos moramo slusati capetanove glupe savijete sto se tice zagadenja okolisa.

I da...zasto pobogu uvijek crnac kaze, let us combine power?

Hellboy
22-09-2008, 18:10
klinac sa vatrobljuvajućim prstenom bi popio batine i dobio novi prsten...
eh i da, crnac je očito najpametniji u grupi... :D

Arbiter of Change
22-09-2008, 18:11
Nabavio sam prije jedno pol godine prvu sezonu i jedva pogledao prve 3 episode...mislim pazi radnju u crticu...ima par negativaca koji se hoce obogatit na taj nacin da zagaduju zemlju. I onda tinejderi koji su totalno beskorisni bez captain planeta moraju spasit sve nas ljude od tih zagadenja + jos moramo slusati capetanove glupe savijete sto se tice zagadenja okolisa.
Ovaj... dobrodošao u svijet grupa superheroja (osim Justice League, to razvaljuje)?

Sickmanno1
22-09-2008, 19:49
Nabavio sam prije jedno pol godine prvu sezonu i jedva pogledao prve 3 episode...mislim pazi radnju u crticu...ima par negativaca koji se hoce obogatit na taj nacin da zagaduju zemlju. I onda tinejderi koji su totalno beskorisni bez captain planeta moraju spasit sve nas ljude od tih zagadenja + jos moramo slusati capetanove glupe savijete sto se tice zagadenja okolisa.
Ovaj... dobrodošao u svijet grupa superheroja (osim Justice League, to razvaljuje)?

Ma ima hrpa kvalitetnih crtica i heroja...al mocni renderi i kapetan planeta suxxaju uber mnogo...

###DK###
22-09-2008, 21:15
Možda sada ali prije sam to obožavao gledati. :D

Maloki
22-09-2008, 21:59
Ali lol sick, svi govorimo kako su nam bili zakon kad smo bili klinci, ne kako su nam bili zakon pred 2-3 godine. Koliko god da sam obožavao prije Rangere, sada ih ne mogu gledati jer to jednostavno nije za moj uzrast, naviko sam na bolje stvari. Ali kada si ti klinac ne gledaš kakva je gluma, kakvi su efekti i slično - gledaš ko može koga više namlatit i ko ima većeg robota :)

Hellboy
22-09-2008, 23:13
Ali lol sick, svi govorimo kako su nam bili zakon kad smo bili klinci, ne kako su nam bili zakon pred 2-3 godine. Koliko god da sam obožavao prije Rangere, sada ih ne mogu gledati jer to jednostavno nije za moj uzrast, naviko sam na bolje stvari. Ali kada si ti klinac ne gledaš kakva je gluma, kakvi su efekti i slično - gledaš ko može koga više namlatit i ko ima većeg robota :)
baš...nije da bih sada buljio u to kao nekad...doduše neki dan sam malo gledao power rangers film...ali svejedno... :D

Neven <R>
22-09-2008, 23:27
Ali lol sick, svi govorimo kako su nam bili zakon kad smo bili klinci, ne kako su nam bili zakon pred 2-3 godine. Koliko god da sam obožavao prije Rangere, sada ih ne mogu gledati jer to jednostavno nije za moj uzrast, naviko sam na bolje stvari. Ali kada si ti klinac ne gledaš kakva je gluma, kakvi su efekti i slično - gledaš ko može koga više namlatit i ko ima većeg robota :)
Meni su još uvijek zakon velika čudovišta koja se otruju na sendvič od hrena.

Sickmanno1
23-09-2008, 00:15
Ali lol sick, svi govorimo kako su nam bili zakon kad smo bili klinci, ne kako su nam bili zakon pred 2-3 godine. Koliko god da sam obožavao prije Rangere, sada ih ne mogu gledati jer to jednostavno nije za moj uzrast, naviko sam na bolje stvari. Ali kada si ti klinac ne gledaš kakva je gluma, kakvi su efekti i slično - gledaš ko može koga više namlatit i ko ima većeg robota :)

Jok, kod mene nije takva situacija. Ja kao klinac sam gledao Voltron i Transformerse...a najdrazi heroj mi je bio Guyver. Power Rangerske dok sam gledao sam bljuvao...cak i kao klinac neizmjerno smjesno mi je bilo kak se dva covjeka u kartonskim kutijama bore nakraju svake episode. Necu lagat al eto Power Rangere sam otisao gledat u kino...i da nije me ostavio ravnodusnim. Moze se reci da sam bio zahtijevniji klinac. Jedina stvar koju sam volio kao klinac a da se danas neponosim time jest He-man and The Masters of The Universe :(...taj Heman je tolko gay da je to strava...cudim se kak svi nismo nosili pink nakon sto smo pogledali Hemana...

IGoR_2803
23-09-2008, 08:00
Jok, kod mene nije takva situacija. Ja kao klinac sam gledao Voltron i Transformerse...a najdrazi heroj mi je bio Guyver. Power Rangerske dok sam gledao sam bljuvao...cak i kao klinac neizmjerno smjesno mi je bilo kak se dva covjeka u kartonskim kutijama bore nakraju svake episode. Necu lagat al eto Power Rangere sam otisao gledat u kino...i da nije me ostavio ravnodusnim. Moze se reci da sam bio zahtijevniji klinac. Jedina stvar koju sam volio kao klinac a da se danas neponosim time jest He-man and The Masters of The Universe :(...taj Heman je tolko gay da je to strava...cudim se kak svi nismo nosili pink nakon sto smo pogledali Hemana...

joj, i ja sam tog himena gledal, a cimer si je prosle godine nabavio stare epizode... kakva je to katastrofa, to nije normalno...

bezimeni
23-09-2008, 08:05
Ja sam kao mali gutao Sport Billy-a i njegov supersak klik (a6khYz1YVDk).

Na himena sam se već debelo smješkao dok mom 7 godina mlađem burazu nije nikako bilo jasno zašto se ja smješkam kada viču himen.

Sickmanno1
23-09-2008, 12:32
Ja sam kao mali gutao Sport Billy-a i njegov supersak klik (a6khYz1YVDk).

Na himena sam se već debelo smješkao dok mom 7 godina mlađem burazu nije nikako bilo jasno zašto se ja smješkam kada viču himen.

Jao uzivao sam i ja u sport billyu :pray:

Dobar crtic isto :D

IGoR_2803
23-09-2008, 12:36
moj 'heroj' u crtićima je oduvijek bio Bubimir... IMHO najjači crtić ikad... kad bi ga barem negdje mogao nabaviti... :cry:

blood4me
23-09-2008, 17:33
moj 'heroj' u crtićima je oduvijek bio Bubimir... IMHO najjači crtić ikad... kad bi ga barem negdje mogao nabaviti... :cry:
daaaaa :pray: :pray: :pray:

IGoR_2803
23-09-2008, 18:11
moj 'heroj' u crtićima je oduvijek bio Bubimir... IMHO najjači crtić ikad... kad bi ga barem negdje mogao nabaviti... :cry:
daaaaa :pray: :pray: :pray:

imao sam VHS kazetu od 2 h, snimano sa HTVa dok su puštali Bubimira... moram reći da je hrvatska sinkronizacija tog crtića bila fenomenalna... neznam ko je posuđivao glasove ali bilo je maestralno odrađeno...

Cthulhu
23-09-2008, 19:09
Na himena sam se već debelo smješkao dok mom 7 godina mlađem burazu nije nikako bilo jasno zašto se ja smješkam kada viču himen.
straško je postao borbeni mačak,a ja,he-man,najmoćniji čovjek u svemiru...
klasika...

Arbiter of Change
23-09-2008, 19:26
Meni je bolje kad se glas čuje u pozadini (ne sjećam se jesu li bili sikronizirali kod nas) "And the Masters of the Univeeeeeerse!".

Sickmanno1
24-09-2008, 00:13
Meni je bolje kad se glas čuje u pozadini (ne sjećam se jesu li bili sikronizirali kod nas) "And the Masters of the Univeeeeeerse!".

Naravno da je bilo sinkronizirano :(

Al crtic je uber dobar, nasprem izbljuvotine od filma...jao sta film suxxa...strasno nesto :(

_ZlayA_
24-09-2008, 08:43
http://powet.tv/wordpress/wp-content/uploads/2007/12/myp_post_banner.jpgvshttp://i24.photobucket.com/albums/c50/fafhrd_/he-man.jpg

znam da ce mnogi glasati za oldskul, ali ja koji sam prostudirao obadva dajem glas za verziju iz 2002.

IGoR_2803
24-09-2008, 09:19
sry na offtopičarenju ali moram reći kolko sam oduševljen jer sam konačno došao do 10ak epizoda Bubimira... taj crtić mi je u rangu sa simpsonovima... sick hvala ti! :D

ZorgTheBorg
24-09-2008, 09:41
Kao mali sam srao u gaće na Oggya i Žohare, pogotovo intro music, a tek sadržaj :thumbs2:
Gledao sam i power rangerse, kao i gro takvih serija zbog kojih smo svi postali SF fanovi :)

croat1gamer
24-09-2008, 18:11
Kao mali sam srao u gaće na Oggya i Žohare, pogotovo intro music, a tek sadržaj :thumbs2:
Gledao sam i power rangerse, kao i gro takvih serija zbog kojih smo svi postali SF fanovi :)
isse koliko to nisam gledao :pray:
*otvara youtube*

Ray
25-09-2008, 18:13
Govorite vi šta hoćete, ali Mr. Fantač kicks ass!

http://kidswereus.files.wordpress.com/2007/02/mr-bogus.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/Mr._Bogus

BiMs0MHDi1c&feature=related

Koji je to kralj bio... :cry:

cham3leon
26-09-2008, 13:34
Ontopic nije baš u modi...
btw, neka mi se ne javljaju protivnici ove teme jer se nalazi u pljuvačnici gdje se pljuje po svemu i gdje sve mora biti popljuvano od strane pljuvača koji pljuju po popljuvanim temama.

Ako sam povrijedio osjećaje ljubitelja tinejđerskih sapunica, molim vas oprostite, nemojte plakati!

Ripaz
26-09-2008, 14:46
Ontopic nije baš u modi...
btw, neka mi se ne javljaju protivnici ove teme jer se nalazi u pljuvačnici gdje se pljuje po svemu i gdje sve mora biti popljuvano od strane pljuvača koji pljuju po popljuvanim temama.

Ako sam povrijedio osjećaje ljubitelja tinejđerskih sapunica, molim vas oprostite, nemojte plakati!

Nismo emaći btw. Ne trebaš tako razgovarati s nama :-x

GaTa666
26-09-2008, 19:32
Kao mali sam srao u gaće na Oggya i Žohare, pogotovo intro music, a tek sadržaj :thumbs2:
Gledao sam i power rangerse, kao i gro takvih serija zbog kojih smo svi postali SF fanovi :)

Ajoj power rangers. To stvarno budi uspomene.
Go, go power rangers !!!! :)

Maja
27-09-2008, 15:11
Govorite vi šta hoćete, ali Mr. Fantač kicks ass!

Koji je to kralj bio... :cry:

Majstor Fantač?

Hellboy
27-09-2008, 15:15
kek...
BiMs0MHDi1c
davno je to bilo...

iznogud1515
27-09-2008, 15:29
znam da mi je bio zakon crtić, al o čem se uopće u njemu radilo?

Sonic_Moronic
27-09-2008, 22:49
Hehe, Majstor Fantač. Prejaka stvar.

Sickmanno1
27-09-2008, 23:00
znam da mi je bio zakon crtić, al o čem se uopće u njemu radilo?

O zutom tvoru koji koji je trebao djecu nauciti da je prljavstvina opasna stvar ^^

Koliko se sjecam glavni negativac mu je bio neki stakor iz kuce gdje je i on zivio.

Ako se neveram ima i dosta episoda sa njegovim braticem koji se simbolicni zove Bratec ^^

Enivej...dobar crtim koliko se sjecam :D

Btw...on topic...najgora tinejderska sapunica svih vremena mi je ipak Beverly Hills 90210 :twisted:

THUNDER_DINIX
08-10-2008, 13:32
Oj! Nek se jave i dignu ruku svi koji imaju nešto protiv tinejđerskih sapunica tipa OC ili Tree Hill ili koje god već puštaju na TVu u zadnje vrijeme.

E, da i onog Za istim stolom šta na RTL u puštaju. To je nešto iz iste kategorije
protiv O.C-a i Tree Hilla ne da nemam nista protiv, nego su serije legendarne. da ne valjaju govore samo oni koji nisu nikad gledali ili su samo na trenutak pogledali i pomislili kako uopce ne valja, sto nije istina. i Za istim stolom nije i ne moze biti iste kategorije kao npr O.C.

cham3leon
08-10-2008, 18:43
Kako ne?
Isto su mladi u središtu pozornosti, i imaju svakodnevnu potrebu za iskazivanjem svojih nježnih osjećaja.

Upravo sam došao do zaključka da bi Marcel Proust glumio ili režirao tinejđerske sapunice da živi u našem dobu. Tip je bio toliko senzibilan da bi ga rasplakalo vidjeti mrtvog leptira.

pimp
08-10-2008, 20:15
Govorite vi šta hoćete, ali Mr. Fantač kicks ass!

Koji je to kralj bio... :cry:

Majstor Fantač?

djeca xDDDDD

majstor fantac rula na veliko xDDD ,

btw oc i tree hill , gledam zbog curica lijepih xDDD

Babitz
10-10-2008, 09:06
Oj! Nek se jave i dignu ruku svi koji imaju nešto protiv tinejđerskih sapunica tipa OC ili Tree Hill ili koje god već puštaju na TVu u zadnje vrijeme.

E, da i onog Za istim stolom šta na RTL u puštaju. To je nešto iz iste kategorije
protiv O.C-a i Tree Hilla ne da nemam nista protiv, nego su serije legendarne. da ne valjaju govore samo oni koji nisu nikad gledali ili su samo na trenutak pogledali i pomislili kako uopce ne valja, sto nije istina. i Za istim stolom nije i ne moze biti iste kategorije kao npr O.C.
Isuse, hvala ti. :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Da, protiv tih serija ne moš imat niš protiv, osim ak si površni retard koji ih nije ni pogledo. :bravo:

HEJ FRENDAČ ;DDD
Ajmo se kladit da ćeš mi reć da je novi album [random cajkić]Sreć da je smeće, a neš ga ni odslušat. :bravo:

Uglavnom, pogledo sam par epki i trihinele i oca kad nisam imao kaj pametnije za radit i tvrdim da su serije smeće, naporne, dosadne i općenito retardirane na američko tinejdžersko urban način. :bravo:

Sonic_Moronic
10-10-2008, 20:06
Nikad mi neće biti jasno kako netko može gledati seriju zbog treba. Kao da ih nema dosta. :(

Lord Ragnarok
10-10-2008, 20:36
vise treba ces vidjeti gledajuci kroz prozor neg na serijama...

THUNDER_DINIX
10-10-2008, 22:40
joj de ne lupetajte...

cham3leon
12-10-2008, 19:51
Bokte ljudi kako vam se da branit objekt pljuvanja u ovoj temi?

Meni je STALKER sve u svemu dobra igra, ali ju ne idem branit u pripadajućoj temi na ovom podforumu, jer šta će mi, neka je ljudi kritiziraju, nemam se šta svađat s njima.

Sickmanno1
12-10-2008, 21:35
Bokte ljudi kako vam se da branit objekt pljuvanja u ovoj temi?

Meni je STALKER sve u svemu dobra igra, ali ju ne idem branit u pripadajućoj temi na ovom podforumu, jer šta će mi, neka je ljudi kritiziraju, nemam se šta svađat s njima.

Volimo se flejmat?

cham3leon
13-10-2008, 16:09
Šta pričaš ti...

Sickmanno1
14-10-2008, 11:19
Guglaj sta je flaming pa mozda skuzis...

THUNDER_DINIX
14-10-2008, 11:46
neka je ljudi kritiziraju, nemam se šta svađat s njima.
slazem se, ali neki kritiziraju napamet, odnosno govore da je nesto sr*nje, a nisu ni pogledali....

Babitz
14-10-2008, 13:40
Ajmo se kladit da ćeš mi reć da je novi album [random cajkić]Sreć da je smeće, a neš ga ni odslušat. :bravo:

cham3leon
14-10-2008, 15:31
Guglaj sta je flaming pa mozda skuzis...
Živo me zaboli šta je flejming, ne namjeravam potrošit ni 0.1 kB prometa da googlam šta je to.

Za vašu informaciju, ja sam gledao te glupe serije i ZATO ih mrzim.

THUNDER_DINIX
14-10-2008, 21:36
ima serija koje su dobre i one koje nisu. ugl, tu nema rasprave jer je to sve stvar ukusa. ja naprimjer obozavam Tree Hill i O.C dok Beverly Hills ne mogu ni smislit

Babitz
15-10-2008, 08:23
Da si više gledao beverly hillse, znao bi da owna to, no ovako nemaš šta pljuvat!!111

phantom_fuxor
16-10-2008, 12:23
mrzim nad lipom 35, princeze i bitange, onu kopiju bračnih voda, hitna 94, krim tim 2,.... ne da mi se nabrajat dalje...
ima toga... puna mi kapa glposti....
onda onaa.... zabranjena ljubav i ona na novoj nova glupost... ona neka ljubav isto nešto u imenu...
radje nek stave game tv neki, o igrama, imali bi gledanost 200%, al štaš kad je 90% hrvatske bakice i dedice u penziji koji sjede pred tvom cijeli dan i onda onak gledaju te sapunice pa na tome kupe gledanost, veća će im bit ak sranja puštaju i truju djecu, jer starčeki će ionako otić uskoro, a mi ćemo imat krivi pogled na svijet jej... da bar crkli svi s nove rtla i sličnih

Babitz
16-10-2008, 13:01
radje nek stave game tv neki, o igrama, imali bi gledanost 200%Rofl.

cham3leon
16-10-2008, 17:45
Da si više gledao beverly hillse, znao bi da owna to, no ovako nemaš šta pljuvat!!111

Probao sam gledat i gadi mi se, al ipak nešto bolje od ovih sranja koje danas puštaju.

Babitz
17-10-2008, 06:57
Čitaj između redaka. ;_;

phantom_fuxor
17-10-2008, 08:32
dobro ne 200% al recimo 90% gamerske populacije bi gledalo, a takvih ima mali miljun :)
znači ako oduzmeš bakice to ti je - 500 000 ljudi i dodaš 1 000 000 gamera u cro, gledanost im raste duplo, znači sa 37% na 74% recimo :P

Babitz
17-10-2008, 10:15
Opet ti je glupa računica. Za početak, ja ne bih gledao takvu TV kad imam internet i sve tamo. A za nečije mečeve me zaboli, raidje ću sam igrat, a gomila isto razmišlja. Eventualno bi vrijedile neke video recenzije i najave, a realno, svega toga nema da zaokupi cjelodnevni program, već možda 2 - 3 sata bez da postane beznadno dosadno.

I milijun gamera u Hrvatskoj - rofl rofl rofl.

Rofl.

cham3leon
17-10-2008, 11:21
Opet ti je glupa računica. Za početak, ja ne bih gledao takvu TV kad imam internet i sve tamo. A za nečije mečeve me zaboli, raidje ću sam igrat, a gomila isto razmišlja. Eventualno bi vrijedile neke video recenzije i najave, a realno, svega toga nema da zaokupi cjelodnevni program, već možda 2 - 3 sata bez da postane beznadno dosadno.

I milijun gamera u Hrvatskoj - rofl rofl rofl.

Rofl.

Dobro je ako nas ima 1500

Sickmanno1
17-10-2008, 13:06
Meni je ponekad gledati profesionalca kako igra zanimljivije od samog igranja....

Moras respektirati skill :D

^^

phantom_fuxor
17-10-2008, 19:20
ah onda jadna naša gledanost xD

Sonic_Moronic
17-10-2008, 20:53
Milijun gamera.

*nastaje crna rupa u galaksiji*

phantom_fuxor
18-10-2008, 12:22
ajd dobro /1000 :)

cham3leon
22-10-2008, 21:14
Meni je ponekad gledati profesionalca kako igra zanimljivije od samog igranja....

Moras respektirati skill :D

^^

Da.

Ja nisam volio Diablo dok nisam vidio l33t pl4y3re kako igraju.

Babitz
24-10-2008, 08:05
Ja bi gledo samo ut2k4, al tog više nema kompetitivno nigdje. :(

yvohr
05-11-2008, 21:43
Ma sve ove meksičke su napravljene na isti kalup ko i Esmeralde jer je ona bila najjaca i sad ju svi pokusavaju kopirati, a ove tinejdzerske su shit da veci ne mogu biti, jos pogotovo kad me frend u skoli muci s pitanjima tipa kad cu mu skinut novu sezonu neke seriji... :( :(

cham3leon
05-11-2008, 21:50
To! Još pristaša.
Recimo mi njima!