PDA

Pogledaj cijelu verziju : CroVortex info



SkunK
16-09-2008, 11:21
Uglavnom naručio sam par igara s CroVortexa, i znam prije iz iskustva da znaju kasnit s narudzbama ili ih uopce ne poslati. Ali zanima me samo sljedece :

- Naručio sam, te sam zatim dobio mail u kojem piše da moram replayat s "potvrđujem" tj. da potvrdim na taj način svoju narudzbu.
E sad, zanima je jesam li ja nakon te potvrde trebao dobit jos koji mail , ili nisam, posto nakon svoje "potvrde" nisam od njih niti jedan mail dobio?

Iako još nije proslo niti 5 dana od narudzbe samo me zanimalo jesu li oni jos jednom trebali meni poslat mail ili me kontaktirati ili je ovo sasvim normalno?

revenion
16-09-2008, 12:31
Koliko znam ne...Barem je tako bilo kad sam ja narucio prije dvije godine :)

Arbiter of Change
16-09-2008, 12:41
Ovisi o igrama; možda je nešto bilo preorder pa još nije stiglo/neka druga komplikacija, možda je neka igra trenutno nedostupna pa čekaju da opet postane dostupna, možda nešto treće... ili kombinacija svega. Možeš ih nazvati kao krajnju nuždu.

SkunK
16-09-2008, 12:44
Nisam naručivao "preorder" a sve igre koje sam naručio pisalo je "dostupno", mene samo konkretno zanima jesu li oni meni jos jedan mail poslje moje "potvrde" trebali poslati?

croat1gamer
16-09-2008, 12:54
po mojem iskustvu s nabavkom preko algoritma znam da ti dvd mora doci unutar 2 tjedna, sad neznam kako je kod crovortexa, ali mislim da je isto
btw. ovisi o dostavi jer ponekad ces morati otici u postu da ti preuzmes paket pa nece biti odmah na vrata

edit nije jos istekao,
evo odg. nemoras odma vrijedati, malo sam brzao u citanju, provjerio kod prijatelja maloprije (kod mene je) on nije dobivao uglavnom potvrdu
eh, i ako ti nije prvi put, zar nebi vec trebao znati?

SkunK
16-09-2008, 13:09
Jel ti citas post? Ne naručujem ja ovo prvi puta, i neznam zašto mi ideš objašnjavati banalne stvari kao "moras ici u postu preuzeti paket", i zasto tu mjesas algoritam i zasto mi objasnjavas koliko im treba da mi dostave igre posto i sam znam da im je rok 15 dana inace imam pravo zalbe.

Mene samo zanima jesam li nakon potvrde trebao dobit jos jedan mail...

fear
16-09-2008, 19:17
evo ja već jednu godinu kupujem na Crovortexu i za svaki artikl koji sam naručio dobio sam odgovor, ovo kaj se kao treba poslati potvrda je tek nedavno aktivno ali ja mislim da si trebao dobiti odgovor ja sam jednom čekao tjedan dana, a evo sad trenutno čekam 5 dana osim ako su prestali slati odgovore, pa da se još malo strpiš ili ih nazovi

SkunK
16-09-2008, 19:26
po mojem iskustvu s nabavkom preko algoritma znam da ti dvd mora doci unutar 2 tjedna, sad neznam kako je kod crovortexa, ali mislim da je isto
btw. ovisi o dostavi jer ponekad ces morati otici u postu da ti preuzmes paket pa nece biti odmah na vrata

edit nije jos istekao,
evo odg. nemoras odma vrijedati, malo sam brzao u citanju, provjerio kod prijatelja maloprije (kod mene je) on nije dobivao uglavnom potvrdu
eh, i ako ti nije prvi put, zar nebi vec trebao znati?

"potvrdu" traze tek od nedavno, a ja sam davno prije naručivao, to je razlog pitanja.
Nitko te ne vrijedja ali čemu brzo čitanje ? Vidiš da samo neefektivno odgovoriš, ili ti je cilj spamat? Hvala "što si pitao kod priatelja" ali nepotrebno postaš kad ne pročitaš post kako spada, to nikad neću kod ljudi shvatiti.

@Fear

Ja sam poslao da "Potvrđujem", jesi li dobivao odgovor poslje svoje "potvrde"? Iako mi se to čini nelogičnim jer te nemaju zašto poslje kontaktirati "Poslje potvrde" jedino ako nemaju više tu igru ili je neki drugi problem...

fear
16-09-2008, 19:36
@Fear

Ja sam poslao da "Potvrđujem", jesi li dobivao odgovor poslje svoje "potvrde"? Iako mi se to čini nelogičnim jer te nemaju zašto poslje kontaktirati "Poslje potvrde" jedino ako nemaju više tu igru ili je neki drugi problem...

uglavnom pošalju da pošiljku šalju sljedeći tjedan, evo sada sam se sjetio kada sam naručio POP trilogy trebao sam ponovno potvrditi jer su je dobili nakon tjedan dana pa možda još nemaju tvoj artikl iako piše da je raspoloživ

SkunK
16-09-2008, 19:58
Evo quote jednog člana njihovog foruma na moje pitanje, mozda nekom pomogne :


Ne, nakon što si potvrdno odgovorio na njihov mail oni ti više ne odgovaraju nego ti šalju igru, a kada će ti ona stići ovisi o tome gdje živiš i kolika je navala u web shopu. Status svoje igre možeš provjeriti u svojoj košarici ili ako ti baš gori pod petama probaj ih nazvati na mobitel (broj imaš negdje na stranici da ne misliš da te zafrkavam).

Gothmog
26-08-2009, 09:09
Prije svega, sorry kaj glumim nekromanta.

A sad; Reiko jesi onda bio dobio igru,ili si imao drugaciji epilog?

Evo ja sam prije kusur (4) dana, po prvi put narucio igru preko Crovortexa, potvrdio narudzbu, i sad me zanima:
Koliko trebam cekat (cca.)?
Koliki je prosjek kod vas bio?
Od ZG sam udaljen sat i pol voznje autocestom, pa bi prema mojim ocekivanjima igra trebala stic ovaj tjedan...true?

SkunK
26-08-2009, 11:03
Dobio sam je.

Ne sjećam se koliko je trebalo čekati no to ti sve ovisi o dvije varijable:


- Hrvatska pošta

- Koliko imaju posla u CroVortexu, odnosno kada su poslali igru.

Mislim da je prosjek nekih 2-3 tjedna što je apsurd pošto u tom vremenskom razdoblju obično dobivam igre koje mi dolaze iz SAD-a ili Velike Britanije koje naručim preko Ebaya.

Ako si toliko udaljen od ZG-a, ja bi na tvom mjestu otišao osobno u CroVortex da ne moram čekati dok mi to dođe i da ne moram plaćati poštarinu te bi kupio sve što me zanima i popio kavu na trgu Bana Jelačića i malo protegao noge :)

Gothmog
26-08-2009, 11:12
Ah,jbg sad...

Narucio sam vec, a i samo me zanimala jedna igra, tako da ne bi bilo isplativo (88kn autocesta, benzin po potrebi, i piva u medvedgradu) :D

Iskreno se nadam, da su od onda kad si ti narucio, popravili vrijeme isporuke...

W3DR4N
26-08-2009, 13:21
Goth, nekima je sat i po vožnje Karlovac, drugima Zadar. :)
Igre na lageru obično stignu u roku od tjedan dana. Naručio sam igre dva puta, no radilo se o starijim naslovima.

Gothmog
26-08-2009, 15:30
Nvm all that... :)

Dosla je! Dakle, ipak su poboljsali vrijeme isporuke...

SkunK
26-08-2009, 15:47
Nvm all that... :)

Dosla je! Dakle, ipak su poboljsali vrijeme isporuke...

Gle, nitko ti nemože garantirano reći da su nešto "poboljšali", ako imaju posla nećeš dobiti skoro igru, osim ako ne odeš osobno po nju.

Bara
27-08-2009, 09:02
Ja sam naručio preko crovortexa već 11 igara, kada bih naručivao, naručivao bih pakete od 3 ili 2 igre. Odgovorio sam svakog puta sa potvrđujem, te bih još dodao da mi sve 2 ili 3 igre dostave odjedanput, jer mi se prvi put dogodilo da sam naručio tri igre pa su sve došle odvojeno i platio sam 75 kuna poštarine... Uglavnom, nije bilo puta kada bi mi paket u Makarsku došao iznad 5 dana, uglavnom je bilo 2 ili 3 dana, jako su brzi i zato se oduševljavam. City Express dostavi za 40 kn u jedan dan, ovi dostave za 20 kn u dva dana, pa je sasvim u redu...

SkunK
27-08-2009, 10:26
Sjako su brzi i zato se oduševljavam.

:D