PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPOILER TEMA - Zadnji Quest i kako ga preći



MarkaN
07-05-2006, 16:22
Evo sad sam u Paradise-u u onoj špilji, al nemrem proč kroz ona crvena vrata sa Oblivionovim logotipom...

šaljite prijedloge, pomoći i riješenja! LET´S FINISH THIS!!! S 8)

Da_killah
07-05-2006, 16:42
ako se ne varam moraš imat one neke rukavice na sebi

MarkaN
07-05-2006, 16:50
a gdje i kako ih nabaviti!? :(

07-05-2006, 16:52
Ispred neki tip ima :?
Ali mene zatvore u kavez pa onog tipa ubiju sta sad :?

MarkaN
07-05-2006, 16:59
Ispred neki tip ima :?

ne možeš malo preciznije? :o

07-05-2006, 17:03
A dremora tip priđe ti sam mu reci da se os borit :wink:

MarkaN
07-05-2006, 17:04
u špilji ili izvan nje?

07-05-2006, 17:05
Meni je doso izvan nje :wink:

Ps1ho
07-05-2006, 18:29
E ovak, prije ulazka u tu spilju vani vas je trebo dočekat Dremora. Priđe vam i malo vam nešt priča i ponudi vam quest. Imate 2 izbora: Jednostavno ga ubijte ili obavite qouest, ja sam se opredjelio za ovo prvo. Kad uđete u spilju nema više povratka, iz te špile ući će te u još jednu i za izlazak iz ove trebaju vam skinit rukavice. Tu uskače taj lik kojeg Mrakan spominje. Ja, čim sam vdio tog lika u Mythic Dawn odori odmah sam ga satro u zemlju, bez brige ponovno se respawna treba malo pričekat...

...Ja kad sam prelazio to krepo sam od smijeha jer mi je 3 puta prišo, krene nešt govorit i ja ga ubijem sa Umbrom...

Kad vam da rukavice izađite van, malo lunjate i doći ćete do Aylied Ruinsa, tamo će vas dočekat podanici od Camorana, ja sam ih odmah ubio...Uđete unutra i tamo vas čeka Camoran glavom i brado, uglavnom vam on nešt melje ali ja sam ga odmah ubio. Nabrzinu uzmite njegove stvari i čekajte. Nakon par sekunde sve će se urušit i vi se opet stvorite u Cloud Rever Templeu. I kraj!!!

Ma nemoj! Još vam prestoji koljačina i po u Imperial Cityu, mala preporuka, smanjite sve detalje...

Prince-Artas
07-05-2006, 18:50
E ovak, prije ulazka u tu spilju vani vas je trebo dočekat Dremora. Priđe vam i malo vam nešt priča i ponudi vam quest. Imate 2 izbora: Jednostavno ga ubijte ili obavite qouest, ja sam se opredjelio za ovo prvo. Kad uđete u spilju nema više povratka, iz te špile ući će te u još jednu i za izlazak iz ove trebaju vam skinit rukavice. Tu uskače taj lik kojeg Mrakan spominje. Ja, čim sam vdio tog lika u Mythic Dawn odori odmah sam ga satro u zemlju, bez brige ponovno se respawna treba malo pričekat...

...Ja kad sam prelazio to krepo sam od smijeha jer mi je 3 puta prišo, krene nešt govorit i ja ga ubijem sa Umbrom...

Kad vam da rukavice izađite van, malo lunjate i doći ćete do Aylied Ruinsa, tamo će vas dočekat podanici od Camorana, ja sam ih odmah ubio...Uđete unutra i tamo vas čeka Camoran glavom i brado, uglavnom vam on nešt melje ali ja sam ga odmah ubio. Nabrzinu uzmite njegove stvari i čekajte. Nakon par sekunde sve će se urušit i vi se opet stvorite u Cloud Rever Templeu. I kraj!!!

Ma nemoj! Još vam prestoji koljačina i po u Imperial Cityu, mala preporuka, smanjite sve detalje...

kako mi je tamo trzalo, ali isplatilo se zbog finalne scene

Ps1ho
07-05-2006, 18:53
A-a, ja imam save prije te scene, nenad*ebivo :pray:

MarkaN
08-05-2006, 10:16
EEEEEEEEEEE PREŠO SAM OBLIVIOOOOOON!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

... ili možda ne!? :? :fof: Ma kraj mi je najbolji postaneš Šampion Cyrodiila i možeš dalje igrati kolko te volja! :D :boohoo:

...e al onaj armor kaj sam na kraju trebao dobiti... nije mi se našo u inventoriju :cry: :shock:

Da_killah
08-05-2006, 10:36
trebaš čekat 2 tjedna i onda ideš u imperial armory po njega

MarkaN
08-05-2006, 10:51
gdje je imperial armory??? (nemrem vjerovat da ga nisam vidio dosad) :shock: :rotfl:

Da_killah
08-05-2006, 11:26
moraš pričekat ta 2 tjedna i onda ić u armory u sklopu imperial city prisona

MarkaN
08-05-2006, 11:37
A u sklopu zatvora! Ahaaaaa!!! E pa tamo dugo nisam bio... znate, inače... prava sam dobričina, još samo da se riješim vampirizma! :D

Ps1ho
08-05-2006, 14:07
još samo da se riješim vampirizma! :D

lol... :)

Ps1ho
20-05-2006, 00:44
Baš me zanima jel ima neko kom nije štekala zadnja misij aod main questa u Imperial Cityu, ono kad se borite sve u 16...?

revenion
20-05-2006, 00:47
MarkaN idi razgovarat sa countom skingrada za cure of vampirizm pa ce te dalje on uputit jer ja neznam meni je kul biti vampir zbog onih svih abilytia

revenion
20-05-2006, 00:49
procitajte moj post u your character od broken mirrora nasmijat cete se garantirano PLIZ JAVITE SE U ISTOM POSTU PLIZ PLIZ PLIZ