PDA

Pogledaj cijelu verziju : component vs HDMI za xbox360 (bitno)



GeForce
13-09-2008, 14:04
evo ovo mi je bitno i doista molim vas ozbiljne odgovore jer nešto dosta bitno mi proizlazi iz vaših dogovora stoga unaprijed hvala na ozbiljnosti!
namje pitanje glasi:
imam 19" wide screen LCD televizor koji ima sve ulaze od hd,component,scart,svideo..ma sve....i sada sam shvatio da xbox koji hoću kupiti nema hd ulaz da jedina najbolja slika koju on može davati je component što čovjek i ima kablove.Pošto mi grafika predstavlja dosta bitan čimbenik u igrama zanima me ako ja kupim taj xbox360 i spojim ga na component dali ću ja dobiti lošiju grafiku nego što ću dobiti na hdmi?
tj zanima me dali bi na tako malome lcd monitoru uopće vidio razliku ili nebi?znam da kod velikih lcd televizora(tipa 32" WS pa nadalje) se itekako vidi razlika ali ovo je eto sobni lcd.
inače pričamo o onoj stariji arcade verziji xboxa koja nije imala hdvd izlaz ali ima hd component mogućnost spajanja.

hvala na pomoći i odgovorima :bravo:

GeForce
13-09-2008, 17:10
sorry na duplom postu ali osoba od koje kupujem isto čeka odgovore...tako da molim vas neke odgovore da znam.hvala

bezimeni
13-09-2008, 21:15
1. slika će ti na 19" WS monitoru biti tako-tako bez obzira kako ga spojiš.Taj monitor nema nativnu rezoluciju kakvu konzola pruža jer je prilagđena televizorima.A to su 720 p i 1080 p.
2.komponentni izlaz je lošiji od hdmi izlaza jer je analogni dok je hdmi digitalni.Možda na xboxu postoji dvi izlaz pa ga spoji preko njega.Ako ne onda ti je komponentni najbolji izbor .Razlika i nije velika između hdmi i komponentnog ali ipak postoji.
3.igranje na tako malom ekranu preko konzole je :thumbs1:

GeForce
13-09-2008, 22:24
eto uzeo sam ga doće mi ovaj tjedan :)