PDA

Pogledaj cijelu verziju : Eurosong



Frky
06-05-2006, 23:46
Ponukan sa HRT-ovom "emisijom" U SUSRET EUROSONGU sam odlučio otvoriti ovu temu!
Naime, svi znamo da će naša Seve (čitaj Ševe) biti prva ili BiH (po prognozama) , no upravo sam vidi jednu pijesmu koja će se svidjeti svima vama koji slušate metal/rock (i onima koji mrze komercijalizirana shanja sa cipra , islanda .......) :killyou: ! Naime , radi se o likovima iz Finske (neznam ime grupe , zaboravio sam) i molio bih da se svi vi koji smatrate da BiH ili Seve ne zaslužuju prvo mjesto potrudite se glasovati za Finsku !

Finci su ludi - nose skoro iste maske kao oni GWAR-ovci ! A spot .........! Bolest!

Je li ko uopće gledao tu "emisiju" ?

Eh da , pijesma im se zove HARD ROCK HALLELUJA!

pimp
07-05-2006, 05:11
znam vidio sam ih jucer
jebeno su ludi
grupa se zove Lordi

MindReader
07-05-2006, 08:21
e, ja sam vidio taj hard rock!!
:pray: :pray: hebote, jesu oni sotonisti?! :D

Rocchiro
07-05-2006, 08:50
e, ja sam vidio taj hard rock!!
:pray: :pray: hebote, jesu oni sotonisti?! :D

ma kakvi sotonisti...Lordi nisu nis posebno-ali dobro doslo osvjezenje na eurosongu

str33t6l0w
07-05-2006, 09:45
e, ja sam vidio taj hard rock!!
:pray: :pray: hebote, jesu oni sotonisti?! :D

ma kakvi sotonisti...Lordi nisu nis posebno-ali dobro doslo osvjezenje na eurosongu

da... osvjezenje svakako jesu ;)

goGAMERo
07-05-2006, 09:55
Nisam gledao emisiju, ali iskreno da vam kažem to me ni ne zanima!

Frky
07-05-2006, 11:28
znam vidio sam ih jucer
jebeno su ludi
grupa se zove Lordi

LORDI tako je ! Evo male usporedbe (ne odnosi se na glazbu , nego na maske) !

http://www.drakkar.de/images/lordi_pic_008.jpgS- LORDI
http://www.starkult.de/downloads/content_pix/gwar.jpgS- GWAR
http://www.du.edu/~ltucker1/slipknot.jpgS- SLIPKNOT

Neven <R>
07-05-2006, 11:40
Kad tolko koriste maske i šminku biće da im nešto fali u glazbenom odjeljku :roll:
A dobro nije da je drugačije i ostaloj ekipi na Eurosongu (pretpostavljam)...

SolInvictus
07-05-2006, 11:45
ovo ce biti najsmijesniji eurosong ikada,morat cu ga gledat

T.N.T.
07-05-2006, 13:32
znam vidio sam ih jucer
jebeno su ludi
grupa se zove Lordi

LORDI tako je ! Evo male usporedbe (ne odnosi se na glazbu , nego na maske) !

http://www.drakkar.de/images/lordi_pic_008.jpgS- LORDI
http://www.starkult.de/downloads/content_pix/gwar.jpgS- GWAR
http://www.du.edu/~ltucker1/slipknot.jpgS- SLIPKNOTma ti metalci nisu normalni...

MindReader
07-05-2006, 13:44
da, štaoni vide u tim maskama i šminki?!
tako samo navlače na sebe glasine o sotonizmu i takvim sranjma, a to im ne treba...

Neven <R>
07-05-2006, 13:59
Baš suprotno, to im prodaje albuma ;)

v4MP1r3
07-05-2006, 14:27
JUCER SAM BAs UPALIO KAD JE BILA TA HALELUJA!
covjece pjesma je MRAK

a likovi izgledaju ko BORG ^^



We are borg, be redy to be asililejted!

Frky
07-05-2006, 19:37
JUCER SAM BAs UPALIO KAD JE BILA TA HALELUJA!
covjece pjesma je MRAK

a likovi izgledaju ko BORG ^^



We are borg, be redy to be asililejted!

:rotfl:

Rocchiro
07-05-2006, 22:02
da, štaoni vide u tim maskama i šminki?!
tako samo navlače na sebe glasine o sotonizmu i takvim sranjma, a to im ne treba...

nisu svi takvi...

gamer4life
07-05-2006, 22:40
Baš suprotno, to im prodaje albuma ;)




Maravno da im to(maske šminka,sotonizam)prodaje albume jer bez toga ih nitko ne bi shvaćao kao hard-rock bend :fof:

Awspuh
07-05-2006, 22:45
Od tih lordija sam čuo 3 pjesme i sve su zakon.Moj glas ide njima



np Lordi - Blood red sandman :pray: :| :|

The-Borg
09-05-2006, 03:47
NEMOJTE MI BORGOVE NA EUROSONG DAMN....FFS :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :fof: :fof: :fof:

hacker
20-05-2006, 21:07
Evo sad ce za koju minutu LORDI :pray:

Prince
20-05-2006, 21:23
upravo završili :pray: :pray: :pray: :pray:

MindReader
20-05-2006, 21:26
ja misim da će lordi loše proći od strane penzionera i extra kršćana, a štikla od svih anti-folkloraca. rusija nije tolko loša :D

hacker
20-05-2006, 21:28
ja misim da će lordi loše proći od strane penzionera i extra kršćana, a štikla od svih anti-folkloraca. rusija nije tolko loša :D

A neznam,mislim da cu glasati za lorde

Sonic_Moronic
20-05-2006, 21:29
Evo sad će Severina :)

MindReader
20-05-2006, 21:33
Evo sad će Severina :)
nije loše bilo... posebno ono skidanje :D
dobar pljesak :D

Sonic_Moronic
20-05-2006, 21:36
Evo sad će Severina :)
nije loše bilo... posebno ono skidanje :D
dobar pljesak :D

da.. Prije mi pjesma bila glupa al nakon malo više slušanja sad mi dobra :D

Berax0r
20-05-2006, 21:37
Jasas dečki odnosno-----> pozdrav

Berax0r
20-05-2006, 21:38
Najjadnija pjesma:WE ARE THE WINERS......blah,blah.blah... :twisted:

hacker
20-05-2006, 21:39
Da,svake godine sve gore pjesme :yuck: :yuck:

T.N.T.
20-05-2006, 21:40
iako mi se gade oni metalci(no offense), mislim da imaju najviše šanse za pobjedu...

Sonic_Moronic
20-05-2006, 21:41
Nešto nas malo online.. Valjda svi gledaju Eurosong. Ja slušam i lurkam po forumu u isto vrijeme

Berax0r
20-05-2006, 21:41
Severina dobro da se nije skinula do gola :shock: :shock:
Koliko ima pjevača većeras i kada je proglašenje pobijednika??

MindReader
20-05-2006, 21:42
Severina dobro da se nije skinula do gola :shock: :shock:
Koliko ima pjevača većeras i kada je proglašenje pobijednika??
24 natjecatelja do 00:15 je mislim...

T.N.T.
20-05-2006, 21:43
Nešto nas malo online.. Valjda svi gledaju Eurosong. Ja slušam i lurkam po forumu u isto vrijememe 2... :D

Berax0r
20-05-2006, 21:45
[quote="Sonic_Moronic":2mym2wyh]Nešto nas malo online.. Valjda svi gledaju Eurosong. Ja slušam i lurkam po forumu u isto vrijememe 2... :D[/quote:2mym2wyh]
me3...

hacker
20-05-2006, 21:46
Nešto nas malo online.. Valjda svi gledaju Eurosong. Ja slušam i lurkam po forumu u isto vrijeme

same here

MindReader
20-05-2006, 21:46
dajte prestanite spammat!!

malo je dosadan ovogodišnji euro...

Sonic_Moronic
20-05-2006, 21:48
dajte prestanite spammat!!

malo je dosadan ovogodišnji euro...

da sada će tako do me 28492849284929089823582

T.N.T.
20-05-2006, 21:48
dajte prestanite spammat!!

malo je dosadan ovogodišnji euro...meni je najzabavniji do sad... :)

Rocchiro
20-05-2006, 21:49
Lordi su najbolji :pray:

MindReader
20-05-2006, 21:50
Lordi su najbolji :pray:
svi se slažemo, bar mislim...
moj stari, kad su oni nastupali, okrenio program!! ja ga htio gađat čašom :twisted:

T.N.T.
20-05-2006, 21:52
Lordi su najbolji :pray:
svi se slažemo, bar mislim...
moj stari, kad su oni nastupali, okrenio program!! ja ga htio gađat čašom :twisted:slažem se...

iako mi je jadno što se odjevaju kao strašila za malu djecu...

Berax0r
20-05-2006, 21:54
Lordi su najbolji :pray:
svi se slažemo, bar mislim...
moj stari, kad su oni nastupali, okrenio program!! ja ga htio gađat čašom :twisted:
ne sa čašom već sa kriglom od piva bolje :rotfl: :rotfl:

Makaveli
20-05-2006, 22:37
kako vam nije jasno da je ovo sve politika...svi glasaju za susjede i zash se uopce zamarate gledati to sranje...

hacker
20-05-2006, 22:39
Severina cak nije zadnja. :D
Nema rusija sanse naprema Finskoj

T.N.T.
20-05-2006, 22:48
kako vam nije jasno da je ovo sve politika...svi glasaju za susjede i zash se uopce zamarate gledati to sranje...nije istina...

npr. svi su dali bodove Fincima... :)

hacker
20-05-2006, 22:52
kako vam nije jasno da je ovo sve politika...svi glasaju za susjede i zash se uopce zamarate gledati to sranje...nije istina...

npr. svi su dali bodove Fincima... :)
da al vidis kolko su nam srbi,bosanci i slovenci bodova dali

Rocchiro
20-05-2006, 22:59
LORDI :pray: Zasluzena pobjeda :pray: http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

King tiger
20-05-2006, 23:06
Pjesma im je dobra al kako je vec neko rekao debilno je sto se oblace kao cudovista, IMHO cisti ripoff i furanje na KISS.
Mi bili treci :o cudno...

MarkaN
20-05-2006, 23:43
LORDI SU POBJEDILI!!!!!!!!!

HARD ROCK HALLELUJAH!!!

ROCK TILL YOU DROP!!!!
:fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:


p.s. ja ne odgovaram za njihov imidž, nek se Ciganović javi! :wink:

King tiger
20-05-2006, 23:45
Eh da su Lordi pravi rockeri/metalci ne bi se oni ni pojavili na Eurosongu.
Jos jedna od debilnih "corporate" grupa.

Babitz
20-05-2006, 23:46
iznenadilo me što su lordi pobijedili
jer su bili najbolji
ostalo je kopija abba-e ili nekog drugog evergreen-a

MarkaN
20-05-2006, 23:51
Eh da su Lordi pravi rockeri/metalci ne bi se oni ni pojavili na Eurosongu.
Jos jedna od debilnih "corporate" grupa.

eeee tu si se gadno zajebo! Ovo je bilo prijeko potrebno da uzdrmaju svijet! NOW YOU SEE THE POWER OF ROCK!!! RESPECT!!!

:pray: :pray: :pray:

King tiger
20-05-2006, 23:54
Gledaj ne mislim da sam se zajebo i ja sam veliki fan rocka i metala ali Lordi ne spada ovdje.
Ovo bi bilo kao da na primjer Brazil nekako upadne na evropsko prvenstvo.
Evrovizija je prije svega pop festival, mislim da se rock/metal dovoljno dokazao u svijetu i prije.Period upoznavanja sa rockom je proso drmo je i prije.
Meni su oni Norvezani prosle god bili bolji 10x samo eto nisu imali para za papanske kostime :yuck:

Rocchiro
20-05-2006, 23:59
Gledaj ne mislim da sam se zajebo i ja sam veliki fan rocka i metala ali Lordi ne spada ovdje.
Ovo bi bilo kao da na primjer Brazil nekako upadne na evropsko prvenstvo.
Evrovizija je prije svega pop festival, mislim da se rock/metal dovoljno dokazao u svijetu i prije.

ja ionak ne slusam Lordi,ali siguran sam se da su se prijavili radi zajebancije,i zato im svaka cast,oni su takav bend.znam da si neki ozbiljniji metal bend nebi to dopustil (daj zamisli da Mayhem dojde na Euroviziju i pocne po na publiku bacati svinjske glave,lol)

MarkaN
20-05-2006, 23:59
Gledaj ne mislim da sam se zajebo i ja sam veliki fan rocka i metala ali Lordi ne spada ovdje.
Ovo bi bilo kao da na primjer Brazil nekako upadne na evropsko prvenstvo.
Evrovizija je prije svega pop festival, mislim da se rock/metal dovoljno dokazao u svijetu i prije.Period upoznavanja sa rockom je proso drmo je i prije.
Meni su oni Norvezani prosle god bili bolji 10x samo eto nisu imali para za papanske kostime :yuck:

PA DA! Naravno da se dokazao, ali ja predviđam da će Eurovizija postati ono što je oduvjek trebala biti. Tako da će biti i repa, rocka, punka, jazz-a, žalopoljki... alternativno-muzički show. Za svakoga ponešto! :D


ajme kako bi bilo zakon da se organizira Heavy Metal Eurovision!S :D

mrs.croft
20-05-2006, 23:59
nisam gledo eurosong,jel može netko napisat ili copy pasteat konačni poredak

King tiger
21-05-2006, 00:01
Volio bi da evrovizija ostane kakva je bila samo pop


ajme kako bi bilo zakon da se organizira Heavy Metal Eurovision!
Ali mislim da je ovo odlicna ideja, ne treba previse mijesat zanrove.

Rocchiro
21-05-2006, 00:02
Gledaj ne mislim da sam se zajebo i ja sam veliki fan rocka i metala ali Lordi ne spada ovdje.
Ovo bi bilo kao da na primjer Brazil nekako upadne na evropsko prvenstvo.
Evrovizija je prije svega pop festival, mislim da se rock/metal dovoljno dokazao u svijetu i prije.Period upoznavanja sa rockom je proso drmo je i prije.
Meni su oni Norvezani prosle god bili bolji 10x samo eto nisu imali para za papanske kostime :yuck:

PA DA! Naravno da se dokazao, ali ja predviđam da će Eurovizija postati ono što je oduvjek trebala biti. Tako da će biti i repa, rocka, punka, jazz-a, žalopoljki... alternativno-muzički show. Za svakoga ponešto! :D




ajme kako bi bilo zakon da se organizira Heavy Metal Eurovision!S :D

ne,ne,ne.to bi izazvalo komercijalizaciju metala,a to nitko ne zeli

King tiger
21-05-2006, 00:03
http://www.slibe.com/images/3e192389-finale_jpg.jpg
Imam samo ovako

MarkaN
21-05-2006, 00:04
Gledaj ne mislim da sam se zajebo i ja sam veliki fan rocka i metala ali Lordi ne spada ovdje.
Ovo bi bilo kao da na primjer Brazil nekako upadne na evropsko prvenstvo.
Evrovizija je prije svega pop festival, mislim da se rock/metal dovoljno dokazao u svijetu i prije.Period upoznavanja sa rockom je proso drmo je i prije.
Meni su oni Norvezani prosle god bili bolji 10x samo eto nisu imali para za papanske kostime :yuck:

PA DA! Naravno da se dokazao, ali ja predviđam da će Eurovizija postati ono što je oduvjek trebala biti. Tako da će biti i repa, rocka, punka, jazz-a, žalopoljki... alternativno-muzički show. Za svakoga ponešto! :D




ajme kako bi bilo zakon da se organizira Heavy Metal Eurovision!S :D

ne,ne,ne.to bi izazvalo komercijalizaciju metala,a to nitko ne zeli

komercijala ne smeta Metalu ukoliko je pravi. Pogledaj Maidene!S :wink:

King tiger
21-05-2006, 00:06
ne,ne,ne.to bi izazvalo komercijalizaciju metala,a to nitko ne zeli
Imas pravo onda bi svi bili metalci kao sto sad svi navijaju za Barcelonu :yuck:



komercijala ne smeta Metalu ukoliko je pravi. Pogledaj Maidene!
Metal treba ostat jedinstven "pokret" samo za izabrane :wink:

Rocchiro
21-05-2006, 00:07
Gledaj ne mislim da sam se zajebo i ja sam veliki fan rocka i metala ali Lordi ne spada ovdje.
Ovo bi bilo kao da na primjer Brazil nekako upadne na evropsko prvenstvo.
Evrovizija je prije svega pop festival, mislim da se rock/metal dovoljno dokazao u svijetu i prije.Period upoznavanja sa rockom je proso drmo je i prije.
Meni su oni Norvezani prosle god bili bolji 10x samo eto nisu imali para za papanske kostime :yuck:

PA DA! Naravno da se dokazao, ali ja predviđam da će Eurovizija postati ono što je oduvjek trebala biti. Tako da će biti i repa, rocka, punka, jazz-a, žalopoljki... alternativno-muzički show. Za svakoga ponešto! :D




ajme kako bi bilo zakon da se organizira Heavy Metal Eurovision!S :D

ne,ne,ne.to bi izazvalo komercijalizaciju metala,a to nitko ne zeli

komercijala ne smeta Metalu ukoliko je pravi. Pogledaj Maidene!S :wink:

znam,mejdeni su prestari i prejaki karakteri da bi popustili pod nekakvim utjecajima.ali neka nadobudna ekipa u garazi bi puno lakse pokleknula pred nekim uvjetima

uglavnom,Heavy metal eurovizija nebi imala smisla jer svaki metalac slusa kaj hoce,a ionak svi znamo da bi Maideni pobijedili :)

Jerry
21-05-2006, 08:03
Lordi su bili zakon

Mr.G4m3r
21-05-2006, 08:41
Lordi su bili zakon

Mah... po meni su bili samo najprihvatljiviji, ali da cu bash uzivat :roll:

Jerry
21-05-2006, 08:45
meni su zakon upravo skidam njohove pjesme

King tiger
21-05-2006, 08:59
http://www.cubackstage.com/images/Ozzfest/RobZ.jpg

http://i24.photobucket.com/albums/c4/Pi ... zombie.jpg (http://i24.photobucket.com/albums/c4/Pitblood/robzombie.jpg)

Ma ne kopiraju oni nikoga ma neeeeeeeeeeeee.
EDIT:ovo je bend Rob Zombie.

Sonic_Moronic
21-05-2006, 09:06
Ti Lordi su nekakvi Star Trek freakovi :fof:

E btw. plz dajte mi link za download Hard Rock Halleluyah, plz treba mi brzo, a ne mogu ga naći na netu

Awspuh
21-05-2006, 10:26
http://www.cubackstage.com/images/Ozzfest/RobZ.jpg

http://i24.photobucket.com/albums/c4/Pi ... zombie.jpg (http://i24.photobucket.com/albums/c4/Pitblood/robzombie.jpg)

Ma ne kopiraju oni nikoga ma neeeeeeeeeeeee.
EDIT:ovo je bend Rob Zombie.


šta nije rob zombie jedan čovjek?

Rocchiro
21-05-2006, 10:49
uzeto iz cmar-net.org

U danasnje vrijeme dosta bendova koristi kostime da bi poboljsali njihov nastup kao i vi, koliko vam treba vremena da bi ih obukli?
Oko tri sata da bi bili cijeli. Samo za moje lice treba dva sata, jer svaki put treba raditi sve iz pocetka, 30 do 45 minuta za ostatak kostima. Ostatak benda, njihovi kostimi brze se stavljaju od moga. Imamo razlicite kombinacije kostima za nastupe uzivo, kada nas ljudi ne gledaju izbliza, dok za foto snimanja zna mi trebat 6-7 sati za staviti masku, jer treba biti vrlo precizna i detaljna. To nam je plan da izgledamo kao cudovista iz filmova. Nove maske su u pripremi za iducu jesen, a sada ih radimo jos boljim.
Koliko ce biti drugacija od sadasnjih?
Jos uvijek ce se prepoznat sve clanove benda. Moja glavna ideja je napraviti cudovista odjevena u heavy metal odjecu, kao koza. Izgledali bi kao Judas Priest ali u zombi ediciji, ha ha ha...to je ideja, ali nikad se ne zna. Jedina skica koju sam do sad napravio je za gitaristu Amena, jos uvijek izgleda kao mumija, no sad ima vise golih djelova, moze se vidjeti straznji dio glave, kao i dio gdje su rebra.
Pretpostavljam da je doista vruce ispod tih kostima, jeste li ikad bili na kusnji skinuti ih tijekom nastupa?
Ha ha ha, ne, na nastupima nisam, ali da, stvarno je vruce i to uzasno. Na jednom festivalu prije dvije godine bilo je toliko prokleto vruce, a bila je sredina ljeta. Svirali smo jos za dana i sunce je direktno obasjavalo pozornicu, koristili smo pirotehniku u obliku vatrenih kugli cija radna temperatura dodje do 1600 Celzija. Sama pozornica nije bila velika, a nije bilo ni daska vjetra, tako da po zavrsetku nastupa bili smo oznojeni kao svinje, a gitarist Amen se ispovracao, jer je izgubio previse tekucine. Ponekad stvarno za biti bolno, imamo internu salu u bendu, .
Razumijem da ih je OK nositi za vrijeme zime, ali imate li izmjenjene kostime za period ljeta, mozda nesto manje i lakse?
Ne, nemamo. Ja sam veliki KISS fan, i kad dodjem na njihov koncert zelim vidjeti Gene Simmonsa u kompletnom , a kad bi izisao na pozornicu samo sa sminkom bez kostima, ne bi bilo to to, Mislim da smo duzni ljudima koji dodju na nas koncert pruziti komplentan Lordiev nastup.

goGAMERo
21-05-2006, 10:55
Pobijedio Mister LORDI, yessssssssss! 8) 8)

MarkaN
21-05-2006, 11:13
Ti Lordi su nekakvi Star Trek freakovi :fof:

E btw. plz dajte mi link za download Hard Rock Halleluyah, plz treba mi brzo, a ne mogu ga naći na netu

izvoli kolega! - http://dzubanovic.users.sbb.co.yu/lordi.html

a ovdje je kvalitetnija verzija pobjedničke pjesme - http://www.savefile.com/files.php?fid=8799811

Uživaj! :wink: :thumbs2:

Jerry
21-05-2006, 11:33
a možeš i limewire korstiti kao npr. JA! :thumbs2: također uživaj

Sonic_Moronic
21-05-2006, 11:52
Ti Lordi su nekakvi Star Trek freakovi :fof:

E btw. plz dajte mi link za download Hard Rock Halleluyah, plz treba mi brzo, a ne mogu ga naći na netu

izvoli kolega! - http://dzubanovic.users.sbb.co.yu/lordi.html

a ovdje je kvalitetnija verzija pobjedničke pjesme - http://www.savefile.com/files.php?fid=8799811

Uživaj! :wink: :thumbs2:

E hvala

S4MUR41
21-05-2006, 14:44
e kako sam znao da ce finci pobjediti...

King tiger
21-05-2006, 15:10
šta nije rob zombie jedan čovjek?
Neznam ni ja moguce da je moja greska.

Zanimljivo bi bilo vidjet wikingovo misljenje o ovome.

bjeli
21-05-2006, 17:02
sevina štikla bi bolje prošla da je umisto citata "afrika paprika " stavila AZIJA MALVAZIJA :pray: :rotfl:

Tony
21-05-2006, 18:00
Ha ha ha :rotfl: :rotfl:

ewok
21-05-2006, 18:55
e kako sam znao da ce finci pobjediti...

ja i dex se kladili.... necu ni rec u sta, ma dobro... U BUHTLU ! ! ! :D :D :D :rotfl:

Sonic_Moronic
21-05-2006, 19:14
sevina štikla bi bolje prošla da je umisto citata "afrika paprika " stavila AZIJA MALVAZIJA :pray: :rotfl:đ

:D lol dobar si

MarkaN
21-05-2006, 20:34
Makedonija - suseda je jebeno drmala guzom! :shock:

SUSEEDAAAAA!! DOĐI NA KAFU!!!!!!!! :D :kill: :rotfl:

Nefarnius
21-05-2006, 20:50
Makedonija - suseda je jebeno drmala guzom! :shock:

SUSEEDAAAAA!! DOĐI NA KAFU!!!!!!!! :D :kill: :rotfl:

bravo care!!!To suseda maši sikama!!!lol

E jeste vidjeli onog engleza što je glumio nekog repera???hahahaha
one butre su bile totalno hot,ali on je izgledo ko dečko od eltona johna!

GrannyKiller
21-05-2006, 21:57
e kako sam znao da ce finci pobjediti...

nenadjebivi su!! :pray: :pray:

skinuo 2 albuma...sad ih sluša :gitara: :gitara:

emoutofthevee
21-05-2006, 23:13
Rob Zombie je jedan lik...
Finci su zakon!!!
BTW ko je napisao da su Norvežani lani bili bez kostima? Ma bila im je stvar super ali su bili obuceni u neke kvazi gay kostime ko glam rockeri iz sedamdesetih! Jos je vokal reka da ima gay sklonosti jer je tia glasove pederskog lobija (koji inace drmaju eurosongom; bar tako je Kostadinov lani reka!).
Metal eurosong nije dobra ideja, 0 bodova ali pokoji punk rock ili metal festival više ne bilo loše...

P.S. Štikla je seljačko sranje, šteta što nije bila zadnja... :twisted:

Babitz
22-05-2006, 07:57
ja sam krepo kod litvanije
we are the winners... of eurovision
vote for the winners
:rotfl:

S4MUR41
22-05-2006, 11:34
e kako sam znao da ce finci pobjediti...

ja i dex se kladili.... necu ni rec u sta, ma dobro... U BUHTLU ! ! ! :D :D :D :rotfl:

ja se isto kladil s jednim likom... al u pare... nec rec u kolko... al sam pobro masne pare...

ewok
22-05-2006, 19:35
e kako sam znao da ce finci pobjediti...

ja i dex se kladili.... necu ni rec u sta, ma dobro... U BUHTLU ! ! ! :D :D :D :rotfl:

ja se isto kladil s jednim likom... al u pare... nec rec u kolko... al sam pobro masne pare...

trebali smo se i mi kladit u pare... al sta je tu je.... bit ce bolje do godine :D

Rocchiro
24-05-2006, 19:31
u rodnom gradu grupe Lordi,Rovaniemu,jucer je jedan trg prozvan po njima :)

MarkaN
24-05-2006, 19:50
u rodnom gradu grupe Lordi,Rovaniemu,jucer je jedan trg prozvan po njima :)

NO SHIT!S :shock:

Prince-Artas
24-05-2006, 19:51
u rodnom gradu grupe Lordi,Rovaniemu,jucer je jedan trg prozvan po njima :)

čuo sam za to. cool

Frky
24-05-2006, 21:11
Čini mi se da će , sad kad je Lordi dobio , svi sljedeće godine pokušati napraviti rock/mettal pijesmu (osim francuske) !

Ps1ho
24-05-2006, 22:10
Najjače mi je što me sad svi pokušavju uvjerit da su oni sotonjare, kao da hallelujah znači pozdrav vragu, pa jebote, tak se na hebrejskom piše alleluja, i ono riječi rockapolypse i tak to, ma lol

zakon su!!!

Rocchiro
24-05-2006, 22:17
Čini mi se da će , sad kad je Lordi dobio , svi sljedeće godine pokušati napraviti rock/mettal pijesmu (osim francuske) !

e vidis,o tome sam i ja bas razmisljal...jedva cekam sljedeci eurosong :)

Frky
24-05-2006, 22:29
Čini mi se da će , sad kad je Lordi dobio , svi sljedeće godine pokušati napraviti rock/mettal pijesmu (osim francuske) !

e vidis,o tome sam i ja bas razmisljal...jedva cekam sljedeci eurosong :)

Neznam zasto , ali i ja ga jedva čekam!

GrannyKiller
25-05-2006, 13:16
[quote="st.frky_":1xfd6f3p]Čini mi se da će , sad kad je Lordi dobio , svi sljedeće godine pokušati napraviti rock/mettal pijesmu (osim francuske) !

e vidis,o tome sam i ja bas razmisljal...jedva cekam sljedeci eurosong :)

Neznam zasto , ali i ja ga jedva čekam![/quote:1xfd6f3p]

bit će shit!!! :twisted:

nije fora ako ima puno metalaca, bolje ovak kad su jedni pa svi zbunjeni bulje u njih :D

Rocchiro
26-05-2006, 10:01
evo kak gospon Lordi izgleda u stvarnosti...

http://www.iskon.hr/2006/05/25/0444007.17.jpg

W1k1n6
26-05-2006, 10:31
[quote="st.frky_":3sxg052r]Čini mi se da će , sad kad je Lordi dobio , svi sljedeće godine pokušati napraviti rock/mettal pijesmu (osim francuske) !

e vidis,o tome sam i ja bas razmisljal...jedva cekam sljedeci eurosong :)

Neznam zasto , ali i ja ga jedva čekam!

bit će shit!!! :twisted:

nije fora ako ima puno metalaca, bolje ovak kad su jedni pa svi zbunjeni bulje u njih :D[/quote:3sxg052r]

Iduće godine možda prođe neki mekani punk, pa bi mi mogli poslat Hladno pivo :boohoo:

Prince
26-05-2006, 10:35
evo kak gospon Lordi izgleda u stvarnosti...

http://www.iskon.hr/2006/05/25/0444007.17.jpg
vidin s live strane je puno lipši :D

Rocchiro
26-05-2006, 10:37
[quote="st.frky_":34op2vnt]Čini mi se da će , sad kad je Lordi dobio , svi sljedeće godine pokušati napraviti rock/mettal pijesmu (osim francuske) !

e vidis,o tome sam i ja bas razmisljal...jedva cekam sljedeci eurosong :)

Neznam zasto , ali i ja ga jedva čekam!

bit će shit!!! :twisted:

nije fora ako ima puno metalaca, bolje ovak kad su jedni pa svi zbunjeni bulje u njih :D

Iduće godine možda prođe neki mekani punk, pa bi mi mogli poslat Hladno pivo :boohoo:[/quote:34op2vnt]

mozda ko zna.mada sumnjam da bi se hladno pivo na Doru prijavili

Ps1ho
26-05-2006, 13:07
[quote="st.frky_":lu2blcsa]Čini mi se da će , sad kad je Lordi dobio , svi sljedeće godine pokušati napraviti rock/mettal pijesmu (osim francuske) !

e vidis,o tome sam i ja bas razmisljal...jedva cekam sljedeci eurosong :)

Neznam zasto , ali i ja ga jedva čekam!

bit će shit!!! :twisted:

nije fora ako ima puno metalaca, bolje ovak kad su jedni pa svi zbunjeni bulje u njih :D


Iduće godine možda prođe neki mekani punk, pa bi mi mogli poslat Hladno pivo :boohoo:

mozda ko zna.mada sumnjam da bi se hladno pivo na Doru prijavili[/quote:lu2blcsa]

da, upravu si, nebi se oni baš na Doru prijavljivali, ali kao budu bilo bi dobro da nas predstavljaju na Eurosongu

MarkaN
28-05-2006, 12:08
SVI KOJE ZANIMA POBJEDNIČKI BEND LORDI NEKA NAVALE NA OVAJ LINK -Shttp://lnl.com.hr/novosti/view/245/

Eto jedan dar od mene za sve vas! :wink: :friends:

King tiger
28-05-2006, 12:17
Lik u bendu se zove Kita :rotfl:


Poruka: Kita says hello to all ManBeast lovers. Rock On!

Jerry
28-05-2006, 12:18
HEHEHEHE šta češ legende su

MindReader
28-05-2006, 12:19
SVI KOJE ZANIMA POBJEDNIČKI BEND LORDI NEKA NAVALE NA OVAJ LINK -Shttp://lnl.com.hr/novosti/view/245/

Eto jedan dar od mene za sve vas! :wink: :friends:
good work, man!! :bravo:
rock on, dude :gitara:

28-05-2006, 13:00
Po meni nisu ni za kur## jer pogledajte još kažete ta pjesma himan rocka..oni su komercijala kake nema..ajde kak moze normalni rocke riči na eurosong..

Nefarnius
28-05-2006, 13:18
ja se nadam da nastane neki Worldsong, pa da dođu američki reperi na to

MarkaN
28-05-2006, 16:10
ja se nadam da nastane neki Worldsong, pa da dođu američki reperi na to

doći će Evropski reperi na Eurosong! :rotfl: :kill:

Nefarnius
28-05-2006, 16:15
hahaha, ako iuopće ima, onaj englez koji je to pokušao,......
smijao sam se do jutra, no bar su ženske bile super.
Bolje da su poslali Ali-G-a

goGAMERo
28-05-2006, 17:09
lol, da sjećam se onog engleza, onako "klemapvo" izišao na pozornicu, ha, ali tinejdž su bile kul! ka i makendonak, i super mi je bila ona LOKA, iz MOLDOVE! :) 8)