PDA

Pogledaj cijelu verziju : Proklete Sotonjare....



Flippy
13-09-2008, 09:19
U kućici u okolici ruskog grada Jaroslavla koji se nalazi 282 kilometara sjeveroistočno od Moskve osmero sotonista slavilo je svoju crnu misu. Na nju su pozvali četvero tinejdžera. Vary K. (16), Andrej S. (16), Anya G. (17), i Oli P. (16) nisu imali pojma o čemu je riječ. Sotonisti su ih prvo napili votkom, a nkon toga su izvadili noževe. Žrtve su uboli točno 666 puta, što je ujedno i đavolji broj. Nakon toga su ima odsjekli ruke, noge, glave i spolne organe. Srca tinejdžera skuhali su na logorskoj vatri i potom ih pojeli. Netko je obavijestio policiju pa su sotonisti pobjegli. Na mjestu gdje su sotonisti zapalili vatru, policija je pronašla ostatke kose. Osam sotonista šplicija je uhitila u srijedu i prijeti ima doživotni zatvor. (I.Živko)


Kako mrzim sotonjare... :twisted: :twisted:

Constantine
13-09-2008, 09:21
Svakakvih ljudi ima.Što se tiče sotonjara,na jednom groblju sam vidio neke likove kako buše lutku iznad nečijeg groba.

Flippy
13-09-2008, 09:23
Te ljude treba pobit. A šta roditelji rade?

Duke of Earl
13-09-2008, 09:45
Prva stvar je da to nisu bili sotonisti, zato što ni LaVeyanski ni spiritualni (teistički) sotonizam nemaju veze s ljudskim žrtvovanjima, ajde prvo nauči par stvari o toj temi prije nego što počneš pljuvat po njoj.

Flippy
13-09-2008, 09:47
Ovaj sotonizam, Onaj sotonizam... ISTI KUR*C!!

###DK###
13-09-2008, 09:51
U kućici u okolici ruskog grada Jaroslavla koji se nalazi 282 kilometara sjeveroistočno od Moskve osmero sotonista slavilo je svoju crnu misu. Na nju su pozvali četvero tinejdžera. Vary K. (16), Andrej S. (16), Anya G. (17), i Oli P. (16) nisu imali pojma o čemu je riječ. Sotonisti su ih prvo napili votkom, a nkon toga su izvadili noževe. Žrtve su uboli točno 666 puta, što je ujedno i đavolji broj. Nakon toga su ima odsjekli ruke, noge, glave i spolne organe. Srca tinejdžera skuhali su na logorskoj vatri i potom ih pojeli. Netko je obavijestio policiju pa su sotonisti pobjegli. Na mjestu gdje su sotonisti zapalili vatru, policija je pronašla ostatke kose. Osam sotonista šplicija je uhitila u srijedu i prijeti ima doživotni zatvor. (I.Živko)

Ovo je totalno bolesno.
Ne mogu vjerovati kakvih sve ljudi ima.

la50
13-09-2008, 10:02
omfg tu đubrad treba sve pobit jer to nije normalno

Flippy
13-09-2008, 10:03
omfg tu đubrad treba sve pobit jer to nije normalno

/Agree

mravojed20
13-09-2008, 10:30
Bit će im veselo u zatvoru...o kako će im veselo biti..

Burek_fr0m_SPACE
13-09-2008, 10:31
Prva stvar je da to nisu bili sotonisti, zato što ni LaVeyanski ni spiritualni (teistički) sotonizam nemaju veze s ljudskim žrtvovanjima, ajde prvo nauči par stvari o toj temi prije nego što počneš pljuvat po njoj.
Yep. To što su oni pročitali par knjiga i pogledali par filmova s takvim stvarima nema previše veze sa sotonizmom. Inače, draga vam skupina nije sama uzela taj naziv, već su im ga "senior" hrišćani prišili da bi se to što više gadilo hrišćanima. Ovako rijetko ko uopšte ozbiljno razmisli o tome kada to u nazivu ima đavola + uvijek imate koga okriviti za gluposti poput ovih sad u Rusiji.

Flippy
13-09-2008, 10:32
Sve sotonjare i one koji izgledaju ko sotonjare u zatvor ^^.

Na ponovnu edukaciju.... GADNU ^^

Burek_fr0m_SPACE
13-09-2008, 10:36
Sve sotonjare i one koji izgledaju ko sotonjare u zatvor ^^.

Na ponovnu edukaciju.... GADNU ^^
Šta bi ih to trebalo naučiti? I kako izgledaju sotonjare?

Flippy
13-09-2008, 10:40
Edukaciju. Krščansku.

A kako izgledaju?

Ko metalcu, emači itd. Sve bi ja to bacio u ćuzuS^^

:wink:

flander
13-09-2008, 10:44
Bit će im veselo u zatvoru...o kako će im veselo biti..


da ako prije ne pojedu cijeli zatvor

Flippy
13-09-2008, 10:45
Bit će im veselo u zatvoru...o kako će im veselo biti..


da ako prije ne pojedu cijeli zatvor


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
13-09-2008, 10:46
Edukaciju. Krščansku.

A kako izgledaju?

Ko metalcu, emači itd. Sve bi ja to bacio u ćuzuS^^

:wink:
A zašto baš kršćansku? Zašto ne hinduističku?

Flippy
13-09-2008, 10:47
Može bilo kaj. Samo da odjebu od te gluposti ^^

Arbiter of Change
13-09-2008, 10:53
Flippy... ne budi tipična zadrta Hrvatska seljačina (uf, previše pridjeva) i nemoj slijepo vjerovati svemu što mediji kažu.

Flippy
13-09-2008, 10:55
Aj ne kolji. Kao prvo ovo nije jedini slučaj toga u Svijetu ^^

Kao drugo nisam seljačina! ;)

Tsumetai Ryujin
13-09-2008, 10:58
Kao drugo nisam seljačina! ;)

Ovo je prelako da bih iskoristio :\

Kenyi
13-09-2008, 13:12
Pseto, obrazuj se.

Maloki
13-09-2008, 17:41
Oprostite što upada u zaključani topic, ali nisam se mogao suzdržati.


Kao drugo nisam seljačina!
Lol.
Ti si seljačina teške kategorije. Em vjeruješ svemu što žuti tisak kaže, em si zadrt, em nemaš pojma o onome o čemu pričaš. Ne kužim kako još nisi "uzeo pravdu u svoje ruke" i krenuo mlatit metalce, emače, gothičare, punkere i sve ostale koji "nisu normalni jer ne vjeruju u Boga te se oblače drugačije i imaju čudne frizure jer su sotonisti" s obzirom na činjenicu da si ti ipak opaki kmica koji se svako malo tuče sa svima i uživa u tome.
Uvjek se žalim kako ima puno debila na internetu, no tek mi je sad došlo u glavu da su svi ti debili ustvari živi ljudi, a ne botovi. Katastrofa.
A sad me ispričajte, idem žrtvovati sve što mi dođe pod ruku gospodaru Tame.

Lord Jambrek
13-09-2008, 23:02
Oprostite što upada u zaključani topic, ali nisam se mogao suzdržati.


Kao drugo nisam seljačina!
Lol.
Ti si seljačina teške kategorije. Em vjeruješ svemu što žuti tisak kaže, em si zadrt, em nemaš pojma o onome o čemu pričaš. Ne kužim kako još nisi "uzeo pravdu u svoje ruke" i krenuo mlatit metalce, emače, gothičare, punkere i sve ostale koji "nisu normalni jer ne vjeruju u Boga te se oblače drugačije i imaju čudne frizure jer su sotonisti" s obzirom na činjenicu da si ti ipak opaki kmica koji se svako malo tuče sa svima i uživa u tome.
Uvjek se žalim kako ima puno debila na internetu, no tek mi je sad došlo u glavu da su svi ti debili ustvari živi ljudi, a ne botovi. Katastrofa.
A sad me ispričajte, idem žrtvovati sve što mi dođe pod ruku gospodaru Tame.

Moram se i ja uključit u ovaj zalockani topik.

Totalno se slažem s malokijem. Pseto ti ne da si seljačina, ti si seljačina najveće kategorije, ti si kombinacija američkog rednecka i zagorca koji živi u baraki.