PDA

Pogledaj cijelu verziju : Killer combo



W3DR4N
10-09-2008, 21:09
Tražimo najubojitiju kombinaciju. Kao što anketa kaže, bez obzira na cijenu, najpravite svoj odabir.
Obavezno obrazložite.

RAZER
Lachesis + Tarantula
http://hardwarebase.net/slike/vijesti/razer_lachesis_330.jpghttp://specialtech.co.uk/spshop/files/detail/tarantula.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------

LOGITECH
G9 + G15
http://www.2dayblog.com/images/2007/august/logitech_g9_1.jpghttp://www.gameguru.in/images/logitech-upgraded-g15-keyboard.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------

MICROSOFT
X5 + X6
http://www.trustedreviews.com/images/article/inline/8497-microsoftsidewinderx5.jpghttp://www.coolest-gadgets.com/wp-content/uploads/sidewinder-x6.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------

SAITEK
Cyborg + Cyborg
http://www.mousearena.com/wp-content/uploads/2008/03/raton-saitek-cyborg.jpghttp://dvice.com/pics/saitek_cyborg_keyboard.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------

IDEAZON
Reaper Edge + Merc Stealth
http://news.filefront.com/wp-content/uploads/2008/01/reaper.jpghttp://www.absoluteblog.co.uk/images/stealth.jpg

The Boz
10-09-2008, 21:15
Zmija i pauk. Eventualno Logitechi jer su forica. Makrosoftov miš je ergonomski ubitačan, tipkovnica je... meh. Kod Saiteka mi se jako sviđa retro "SciFi iz 70ih" dizajn tipkovnice. Ideazon tipkovnica je samo ripoff wolfclawa...

IMHO, ofcourse.

Karlo_from_Bjelovar
10-09-2008, 21:16
zamjenio si microsoft i logitech... :wink:

inace saitek cyborg keyba+G9= :pray:

inace ako bi gledao "najubojitija" piknuo bi razer combo, a ako bi uzimao naj1337 onda saitek... :wink:

Chappi
10-09-2008, 21:17
U bog te mazo,pa ovo su svemirci a ne misevi i tipkovnice :? Pa odabro bi kombinaciju razera zato jer ih svi hvale i nesto malo imam iskustva s njima a ove druge nemogu ni pogledat,mislim mozda su po preformansama bolje ali su ruzne kao grob

Sphinx
10-09-2008, 21:18
saitek ili ideazon keyba + lachesis = :pray:

inace glasao sam za razer

Constantine
10-09-2008, 21:18
Razer definitivno,njihovi proizvodi rade i izgledaju fenomenalno.

vex
10-09-2008, 21:19
WEDRAN , zeznio (zamjenio) si nazive kod microfota i logija.

Anyways , razer.

Ivan_87
10-09-2008, 21:21
logitech ..

vedrane ti si najveći zaljubljenik u periferiju na ovom forumu :P

Sickmanno1
10-09-2008, 21:24
Razer...

narf
10-09-2008, 21:30
Logitech, jer koristim njihove proizvode već ohoho i nikad nisu razočarali.. imam G5 i ultrax media keyboard.

Constantine
10-09-2008, 21:34
Razer definitivno,njihovi proizvodi rade i izgledaju fenomenalno.
Eh da,zaboravih,znao sam da mi je nesto cudno,ne bi Lachesis i tarantulu negi Lachesis i Lycosu,zajedno izgledaju savršeno,prelijepo i premoćno.

http://www.gamegear.be/images/razer_lachesis.jpghttp://hardwaretechreview.com/wp-content/uploads/razer-lycosa.jpg

Bartuc
10-09-2008, 21:36
Glasah za Logitech. G9 mišonja je fenomenalan, najudobniji miš kojega sam ikada u ruci imao. A što se tipkovnice tiče, rađe bi naravno Tarantulu imao ukoliko lova nije u pitanju... Tak da mi anketa ne štima.

Microsofta nebi pošto mi miš djeluje ergonomski vrlo neudobno, a tipkovnica nekvalitetno.

Saitek mi je ružan ko grob, baš dizajn za klince, pogotovo tipkovnica, odvratna je.

Ideazon, miš mi je simpa, ali tipkovnica je pre velika zbog gaming zone.

I nisam prokomentirao još Lachesisa, njega nebi pošto mi pokraj G9 izgleda neozbiljno, nekvalitetno i ergonomski loše. Zgleda kao lijepo pofarbani miš od 50 kuna sa cool logom na sebi.





Znači Logitech G9 + Razer Tarantula :thumbs2:

Gwin
10-09-2008, 21:39
logitech ..

vedrane ti si najveći zaljubljenik u periferiju na ovom forumu :P
sumnjam.. jer trenutno tipka na dellovoj keybi od 50kn :D

@constantine, lycosa suxx

Constantine
10-09-2008, 21:40
Zasto?

Gwin
10-09-2008, 21:52
lycosa ima totalno drukčije tipke, mekane poput laptopa, antighosting samo na WASD clusteru, što je suludo.. i nema 10 macro tipki koje ima tarantula. plus što je osvjetljenje izvedeno relativno loše. na dnevnom svjetlu nije dosta uočljivo.. a ako ugasiš kompletno osvjetljenje keybe, onda je cirkus jer je "prozirna" plastika u svari crna, pa onda imaš crna slova na crnoj tipki..

W3DR4N
10-09-2008, 21:56
Ispravljeno.

Enivej, dao sam si par dana oduška isprobati što nisam iz palete dostupnih proizvoda.
Od navedenih, samo Ideazon miš i Microsoftova periferija nisu dostupni u hrvatskoj, ali kažu dobavljači da ih možemo očekivati ove jeseni, što znači uskoro.

Razerov miš je nekako neočekivano širok, i bočne tipke nisu toliko ugodne kao na logitechovim miševima recimo. Kako bilo, životinja je precizna ko vrag.
Izgledom ne odaje cijenu, tj. dosta je skuplji nego li izgleda, no tehnički je potkovan i iznad nje.
Tarantulu sam, priznajem, probao tek ovaj tjedan. Antighosting je ciljano lijepa funkcija, no mislim da se previše uzdiže tj. ta brzina i funkcionalnost nisu od presudne važnosti ni kod igre, ni kod rada.
Tipkovnica je puno veća nego li je slike odaju, i daje osjećaj sofisticiranog uređaja vrijednog strahopoštovanja. No, 800 kuna je i puno veća cifra nego li bi kupac dao.

Logitechov miš me izuzetno razočarao. Firma je napravila okret od klasičnih varijacija dizajna i napravila meni izuzetno neergonomski proizvod. Nekakav malen, širok, loše riješen miš s hrpetinom opcija koje nemaju funkcionalno rješenje. Maske, utezi, jednostavno su običan kič bez prave potrebnosti.
G15 je lijepa i funkcionalna tipkovnica, ujedno i jedina s displayom. Sam po sebi vjerujem da dosadi nakon nekog vremena, no community iza njega je neočekivano jak. Municija, vrijeme, winamp, buffovi... zgodna stvar. Multipraktična, školski urađena tipkovnica bez dodatnih trikova, pogodna za većinu igrača.

Sidewindera sam probao, ali stariju verziju. Kako je poboljšani, X5 samo tehnički nešto drugačiji miš, mogu reći o njegovoj funkcionalnosti. Miš je možda malo previše nagnut, pa je ruka poprilično skvrčena na njemu. Osim toga, bočne tipke traže privikavanje, pošto su nešto drugačije od konkurencije. Svejedno, miš ima odlične konture i ugodan je i manjoj ruci i svakom oku.
Tipkovnica još nije došla kod nas, ali community već priča o redefiniranju upravljanja. Kako ima odvojiv numpad, isti će se zakačiti s lijeve strane i tako će community raditi igraće profile za 8546 kombinaciju mjesto wsad, pri čemu su prsti u prirodnijem položaju i s velikom dostupnošću.

Vidite ovu tipku glave na cyborgu, ta tipka služi za izduživanje maske miša. Kao takav, on je duži i pogodniji za veće "šape", ali i neugodniji zbog svojevrsne udubine po širini. Miš ima tri odlično rješene bočne tipke i vrhunski leži u ruci. Izgledom perfektan, čisti sf retro, da parafraziram boza.
Cyborg tipkovnica je najupečatljivija tipkovnica od priloženih. Osim vrhunskog dizajna, kompletno uzglavlje mu je infracrveni panel, na kojem namještate jačinu zvuka, te birate boju, intenzitet i područja osvjetljenosti tipkovnice. Osim toga, akcijske tipke (wsad, space, kursori) su od aluminija. Možda izgleda kao cirkus na slikama, ali radi se o definitivno najljepšoj gamerskoj tipkovnici.

Ideazon miš nisam pronašao kod nas. Konture su mu poprilično oštre i mada razmišljam, ne pronalazim miš s kojim bi ga poredio. Na slikama izgleda vrlo upečatljivo, a vidi se da nisu štedili na detaljima u izradi. Ne mogu ništa reći, dok ne dođe.
Merc je ciljano gamerska tipkovnica, ali upravo je na tom području nekako podbacila. Izuzetno je široka, a zbog nakrivljenosti gaming boka, imao sam problema s krivljenjem zgloba, pričem sam je morao staviti pod kut od cca 30° da bi bila ugodna za korištenje. Zahtjeva izuzetno puno privikavanja, pošto su tipke drugačije raspoređene.

zoky
10-09-2008, 21:56
Moj glas ide Razeru! ;)

Wizard
10-09-2008, 21:57
Evo mozda si nadjem odgovor sta kupit najvise se mislim izmedju razera i logia i raznih njihovih kombinacija...glasah za razer jer Lachesis je odlican mis, a tarantula pa netreba govorit ista, a i logi je g9 zvjer, al ne toliko bolji od lachesisa koliko je tarantula od g15 po mom osobnom dojmu (vecinom dizajn)

Kostolomac
10-09-2008, 21:59
jako mi se sviđa ova ideazon kombinacija :pray:

Bartuc
10-09-2008, 22:01
Logitechov miš me izuzetno razočarao. Firma je napravila okret od klasičnih varijacija dizajna i napravila meni izuzetno neergonomski proizvod. Nekakav malen, širok, loše riješen miš s hrpetinom opcija koje nemaju funkcionalno rješenje. Maske, utezi, jednostavno su običan kič bez prave potrebnosti.

Vidiš zašto se periferija nebi trebala kupovati prema preporuci. Meni je G9 najudobniji miš ikada, dok je tebi on ergonomska katastrofa. To je upravo dokaz onoga što se drvi od početka, moraš probati prije kupnje i kupiti striktno ono što ti je udobno pošto su po performansama svi ti miševi gotovo isti.

W3DR4N
10-09-2008, 22:05
sumnjam.. jer trenutno tipka na dellovoj keybi od 50kn :D


Taj Dell ima dugu povijest gade. Tj. nema on, možda ima 2-3 mjeseca, no njegov dolazak ima.
Zamijenio sam 200-300 kuna vrijednu tipkovnicu s njom.
I koštala je 122 kune, s obzirom da je ovo pedevej. :(

Bolju nisam kupio jer bih trebao izabrati od ovih čuda gore, a neodlučan sam do ibera.

@bartuc, šta je toliko dobro na njemu
Nekakav je igračkast.

Bartuc
10-09-2008, 22:09
Pa rekao sam par postova prije, samo ne čitaš moje postove :(

Meni je G9 najudobniji miš, jednostavno mi je kliznuo u ruku. Samo taj razlog mi je dovoljan da ga stavim na prvo mjesto... Ostalo je standard, kotačić i internet navigacija (back - forward gumbeki), kao i svaki drugi miš, što će ti više?


EDIT: Jedini miš koji mu može konkurirati u udobnosti (po mom ukusu naravno), je ovaj... Taj mi je drugi najudobniji :D

http://www.links.hr/img/novosti/645.jpg

W3DR4N
10-09-2008, 22:15
Ne, nisi. Napisao si da je najudobniji. Možda, ak si morž.
Ovi utezi su marketing kod miševa jer proizvođač radi optimalno težak miš za uvjete korištenja i sukladno tome najbolje performanse.
Mada, oklopljeni kabel je sexy detalj.

EDIT: mx već imam, je okej je po udobnosti, mada ima nekih fićra koji su mi čak mana u pojedinim trenucima, poput akceleratoskog skrola

Sickmanno1
10-09-2008, 22:18
Razer ima pozlaceni USB port....beat that marketinski potez :D

Inace jedna od velikih prednosti razera ovdje nad ostalim proizvodima, jesto sto mu je mis simetrican i time pogodan za lijevake i desnjake...

Bartuc
10-09-2008, 22:23
Ne, nisi.SNapisao si da je najudobniji. Možda, ak si morž.


:D

Pa o čemu pričam :D Kažeš nisam napisao, a glavni argument za G9 mi je baš to što sam napisao, udobnost. I sam znaš da je to jedna od glavnih stavki kod periferije. Ipak držiš mišonju čitavo vrijeme kad si na kompu... osim kada pišeš i igraš fliper :P

Anarion.Umarth
10-09-2008, 22:26
pa i nemora to biti prednost, meni nikako ne leže simetrični miševi

Bartuc
10-09-2008, 22:32
Simetričan je Logitech od 60 kuna pa me ne vidiš da mu se veselim. Ne znam da li bi ikada kupio igračku poput Razera pokraj Logitecha. Kadkad je minimalistički dizajn lijep, pogledaj samo Cameron Diaz, ali kod Razera mi to ne zgleda dobro.

Sickmanno1
10-09-2008, 22:34
Simetričan je Logitech od 60 kuna pa me ne vidiš da mu se veselim. Ne znam da li bi ikada kupio igračku poput Razera pokraj Logitecha. Kadkad je minimalistički dizajn lijep, pogledaj samo Cameron Diaz, ali kod Razera mi to ne zgleda dobro.

Omg, pa mislio sam na ekipu koja zeli kupit kvalitetan mis, a ljevak je :(

Inace Razeri su puno puno ljepsi misevi, dok logitech napravi svijetliji mis od jednog Copperheada onda nek se javi :P

Anarion.Umarth
10-09-2008, 22:39
ja sad prelazin za dan-2 sa 60kn logitecha na mx518
iman dosta veliki pedalj(20 cm) pa mi malo miševa dobro leži u ruci, a pogotovo ne simetrični

bezimeni
10-09-2008, 22:45
Onaj saitek je bolesno ružan.Pogotovo tipkovnica.Kao da je za klince od 5 godina koji viču isuse.....kada vide lampice .U biti sva navedena periferija je preskupa sobzirom što nudi.Utezi , light show ....ali kako ono kažu..svaki bedak ima svoje veselje...

Bartuc
10-09-2008, 22:46
Meni su ove tipkovnice full prelijepe, samo šteta što ih nema van combo pakiranja :(

MX5500:

http://www.gizmodo.com.au/gallery/LogitechMX5500CordlessDesktop/2_large.jpg

MX5000:

http://www.onlineshop.com.sg/images/LGT967558-0924.jpg

MX3200:

http://hi-techreviews.com/reviews_2006/Logitech_MX3200_Laser/11781.jpg


- nema ih van combo paketa, zar ne?

Anarion.Umarth
10-09-2008, 22:46
mene inače iritiraju sva nepotrebna svitljenja
smetaju mi i signalne ledice


[edit]aaaargh, vidi slika
oči!!!!
it burns it burns
ma kupiš u vemila combo i baciš miš

Lord Jambrek
10-09-2008, 22:55
Pa rekao sam par postova prije, samo ne čitaš moje postove :(

Meni je G9 najudobniji miš, jednostavno mi je kliznuo u ruku. Samo taj razlog mi je dovoljan da ga stavim na prvo mjesto... Ostalo je standard, kotačić i internet navigacija (back - forward gumbeki), kao i svaki drugi miš, što će ti više?


Evo nisam jedini koji tako misli :D

Meni je G9 isto totalni bog ergonomije, iza njega je MX Revolution (kojeg trenutno koristim). Već bi ja odavno prešao na G9, ali ga nema u bežičnoj verziji tak da me ne zanima. Od svih razerovih miševa jedino mi deathadder kako tako paše u ruku, ostalo mi ne leži nikako.

Moja kombinacija je G15 (stara, s plavim osvjetljenjem, nova mi je lošija) + MX Revolution

U anketi sam glasao za G9+G15.

Ova saitekova tipkovnica mi je kul ako bi radio neki mod cijelog kompa u "total recall" stilu :D

Čux
11-09-2008, 12:21
G9+G15

G9 sam imo jednu partiju ET-a u ruci i odma mi se dopo, ne koristim ga jedino jel nemam (nedam) tolko para za periferiju. Razere baš nevolim jer mi nekak ne odgovaraju, probo sam igrat al nije to to, a i simetrija mi se ne dopada baš.

Tipkovnice nisam baš isprobavo, al sam imo prilike "udarat" malo po G15, al je za moje potrebe i Deluxe 250 odrađuje svoj posao čist ok.

Xeno Zero
11-09-2008, 16:43
Ja sam osto bez Copperheada, letio je u zid jedno 15 puta, miš je bio savršen samo kaj mi je ljeva tipka otišla totalno al i to sam ja kriv, počeo mi je štekat klick full probo ga raskopat sastavio ga i rastavio jedno 7-8 puta i ništa opet isto, dok nisam izgubio živce pa je poletio po sobi :) .
Sad trebam na plaći uzet novi miš , pošto sam posudio od frenda neki ljevi Kensington, ciljao sam na Mx 518 ovaj noviji od 1800 dpi-a, dali ga itko ovdje ima i koja su mišljena pošto miš fakat odlično leži u ruci i stvarno je jeftin?
U anketi sam glasao za Saitek zbog uber cool keybe.

Bartuc
11-09-2008, 16:47
Razliku između 1600 i 1800 DPI-a gotovo pa i ne vidiš. Tako da uzmi u obzir da je po kvaliteti indentičan staroj verziji mx518-ice. A na kvalitetu stare verzije mx518 nema nitko nikakvih primjedbi. Zapravo ima samo 1 primjedba, a to je da se nakon par mjeseci izliže logo na pozadini miša :D

I da, zašto bacaš miš od zid? Si ti onaj Angry German Kid? :D

Constantine
11-09-2008, 16:52
Ja sam osto bez Copperheada, letio je u zid jedno 15 puta, miš je bio savršen samo kaj mi je ljeva tipka otišla totalno al i to sam ja kriv, počeo mi je štekat klick full probo ga raskopat sastavio ga i rastavio jedno 7-8 puta i ništa opet isto, dok nisam izgubio živce pa je poletio po sobi :) .
Sad trebam na plaći uzet novi miš , pošto sam posudio od frenda neki ljevi Kensington, ciljao sam na Mx 518 ovaj noviji od 1800 dpi-a, dali ga itko ovdje ima i koja su mišljena pošto miš fakat odlično leži u ruci i stvarno je jeftin?
U anketi sam glasao za Saitek zbog uber cool keybe.
Ja nekuzim kako neko moze bacit vrijedan mis u zid,kako se uspijete tako iživcirat.Nikad ne bacam mis u zid,samo ponekad lupam komp sa čekičom ali to je normalno :D

W3DR4N
11-09-2008, 16:57
Ja ne kužim kako netko uopće može baciti miš. Kako ti žica dopušta let. Ta špaga je kao kensingtonov microsaver. :)

Constantine
11-09-2008, 17:00
Tog se nisam sjetio,zar svi imaju bežićne mišonje,sumnjam.Mis mi je jednostavno prevrijedan komad hardvera,ali zanimljivo tipkovnica nije,pa kad sam živčan jednostavno lupam šakama po tipkovnici.

Nodakim
11-09-2008, 17:14
Imam razer coperhead anarchy read i g15.v2 keybu
Zadovoljan...mozda ipak sam trebao uzeti tarantulu(ali bi vjerovatno to isto rekao ga g15 da sam uzeo tarantulu)
Moj glas ide razeru inaće

Xeno Zero
11-09-2008, 17:17
Ahh duga priča , počelo je jedan dan stari mi je digo tlak do dobola imo sam exploziju uglavi i prvo šta mi se našlo pri ruci bio je Copperhead pa sam ga par puta maznuo po exactmat-u.
Od tada mi je lijeva tipka otišla skroz reagirala je kad netreba a kad treba onda neće, probo ga složit proradio je na par minuta i opet ista priča digo mi previše tlak i opet po exactmatu par puta ga maznem, naravno to nije pomoglo pa sa jedno pola sata nakon toga totalno puko više i letio je u zid jedno 15 put, stao sam tek kad mi je u ruci ostala žica od Usb-a o ostatak miša bio je po cijeloj okolici sobe, bilo mi je žao novaca ali poludim kad me nekaj od periferije tak zeza.
Bio sam na job-u isprobo nekih 5 minuta Mx 518 i fakat sam zadovoljan mislim da će bit super , samo da dođem do love neke fali mi dobar mišonja sad full :( .

W3DR4N
11-09-2008, 17:20
Cijene kombinacija za koje ste najviše glasali, sudeći po najjeftinijim ponudama, približno su jednake cijene. Mislim da tih 60 kuna na 1100 osnovice ne čini nikakvu razliku.

Logitech
G9 - 562 knS(Protis)
G15 - 559 kn (MagazinRS)
Ukupno - 1121 kn

Razer
Lachesis - 485 knS(MagazinRS)
Tarantula - 699 knS(Hardveraj)
Ukupno - 1184 kn


Usput, pitanja.
Biste li pri tako skupoj periferiji miješali dva različita proizvođača opreme?
Koju biste kombinaciju od ponuđenih proizvoda tako složili?

Xeno Zero
11-09-2008, 17:23
Ja bih mjenjao imao sam prije Razer/Saitek kombo , sad mislim kupit Mx 518 , a ova Saitekova Cyborg Tipkovnica mi je predobra tak da bi uzo nju, dal se da to nabavit igdje kod nas ???

Update: našo sam ima links, očekivao sam veću cijenu 499 je po meni čisto ok cijena , samo moram to vidit u živo , ovak izgleda predobro.

Bartuc
11-09-2008, 17:49
Ja sam rekel :D

Logitech G9 + Razer Tarantula

Ne vidim zašto nebi periferiju miješao, ta nije to socket 775 i x2 6000+ da nejdu zajedno :P

Sickmanno1
11-09-2008, 17:57
Ja nebi mjesao...kad sam kreno sa razerom sa razerom cu i zavrsiti....i nikak da piknem vise tu tarantulu :(

Dommyshell
11-09-2008, 18:02
Ja nebi mjesao...kad sam kreno sa razerom sa razerom cu i zavrsiti....i nikak da piknem vise tu tarantulu :(
Istina ja sam sa razerom prezadovoljan zasad imam Razer Copperhead i Mantis Control podlogu još samo fali Tarantula i neki je***ki Razerov gaming headset i onda imam kompletnu razer high end periferiju. 8) 8)

Bartuc
11-09-2008, 18:03
Ja nebi mjesao...kad sam kreno sa razerom sa razerom cu i zavrsiti....i nikak da piknem vise tu tarantuluS:(


Joj kako bi ti sad potegnuo jednu dobru, ali bum se suzdržao :D


Hint -> Corsair Dominator < Kingmax :P

Sickmanno1
11-09-2008, 18:41
Hehehe, znam i sam :(

Bartuc
11-09-2008, 19:44
... i neki je***ki Razerov gaming headset...

Nemoj si nikada kupiti Razerov Headset, to ti je precijenjeno i pokraj jednog Sennheisera nema što raditi (da, mislim i na Barracudu).

Sickmanno1
11-09-2008, 19:48
... i neki je***ki Razerov gaming headset...

Nemoj si nikada kupiti Razerov Headset, to ti je precijenjeno i pokraj jednog Sennheisera nema što raditi (da, mislim i na Barracudu).

Precjenjeno je...al nemres rec da su losi Headsetovi kad se mogu kladit da nisi niti jedan isprobao :P

Bartuc
11-09-2008, 19:57
Barracudu sam isprobao kod čovjeka kojem sam slagao konfu prije par mjeseci, pajdo od mog tetka, jedva sam ga se rješio, lik je htjeo da mu djecu učim raditi u Windowsima :o Headset je fenomenalan što se zvuka tiče (iako nismo bili spojeni na Razerovu zvučnu već običan Audigy 4), ali zbog tolike cijene mislim da se ne isplati pokraj Sennheisera koji nije ništa lošji.


I da, sviđa mi se kako svjetle sluške u mraku :D Mada to nije toliko bitno pošto ih ziher nebuš gledao dok su ti na glavi :D

Sickmanno1
11-09-2008, 19:59
E vidis taj odgovor mi se vise svida...znaci skupe jesu, o da i te kako i nevrijede te pare, al da su jedno 300-400kn, ma i 500kn bile bi super sluske :D

To ak je nesto precijenjeno neznaci da nevalja...dapace valja...a gdle to sto svjetle u mraku nije za tebe vec za ekipu sa lana :D

Bartuc
11-09-2008, 20:04
Lika sam pokušao odgovoriti od sluški, ali ne, zaljubio se. Sva sreća pa sam kolegu sa faxa uspio odgovoriti od njih pa si je kupio SteelSound Medusu i dečko kaže da je pre zadovoljan i zvukom i kvalitetom.

zoky
11-09-2008, 20:13
Kad smo već kod sluška, evo razer priprema nove sluške... :D

http://www2.razerzone.com/Megalodon/

Wizard
11-09-2008, 21:28
ja si planiram uzet tarantulu a za mis jos nisam siguran, al nekako me vise vuce na g9, al nadam se da cu ih prvo uspit isprobat...

i nevidim zasto nebi mjesa, ako je mis od jednog bolji, a tipkovnica od drugog ili ti vise pase razliciti logo, mislim 2 s istim logom bolje izgledaju na stolu a sto se ostalog tice svjedno

Nodakim
11-09-2008, 21:49
Ja sam rekel :D

Logitech G9 + Razer Tarantula

Ne vidim zašto nebi periferiju miješao, ta nije to socket 775 i x2 6000+ da nejdu zajedno :P


Ja suprotno...g15 i copperhead
i mixanje je najbolje :)

W3DR4N
11-09-2008, 21:53
Meni je miksanje okrljašenje branda. Zato mi se ne dopada logitech, nema službenih podloga.

Bartuc
11-09-2008, 21:54
@ Nodakim...

Ovak nešto? :D

http://i27.photobucket.com/albums/c175/ ... 8265dc.jpg (http://i27.photobucket.com/albums/c175/wrestlingnrj/bb8265dc.jpg)

Dommyshell
11-09-2008, 21:56
Je da Bartuc ali sta sam ja napiso da imam RazerShigh end periferiju a ne razer+sensier(ili kak god se piše)periferiju no ovo sa razer headsetom je šala jer možda mi je to malo previše za headset kad imam za iste pare takav(mislim drugi proizviđać ali slićnos po performansama ofc) za manju cijenu no ipak zasto se to kupuje (zbog ekipe na lanu(mislim headset i periferija koja svijetli još ak imaš par neonki u kompu da osvijetliš cijelu prostoriju onda si faca :D :D ))ofc. sala ali mozda kad tad dok se para bude imalo padne i takav Razer headset mislim na ovog novog Megalodona jer mi je baš sexy :D .

RIDER32
12-09-2008, 01:08
Glasovo za Logitech ial+ko sam se dvoumio između njega i razera.
G9 mi je predivan i po meni jedan od najljepsih miseva na svjetu.
ipak mi se vise sviđa stara ali ni nova nije losa.
Tarrantula mi je bolja od G15 ali logitech mi je nekako drazi jer ga i sam imam.

Kad bi spajo 2 marke uzeo bi G9 i Cyborg. :pray:

Xeno Zero
12-09-2008, 09:05
Ja moram priznat da su Baracude jako jako jako udobne slušalice ali nevidim poante u tim 5.1 i 7.1 sustavima , meni je to bezveze , sluške su super po nekim stvarima ali daleko preskupe i precjenjene kupiš si za to stereo sluške tipa Pioneer , Seinheiser ili Akg pa ih usporedi sa Baracudama , a i te Razerove tak i tak neradi Razer , razer se bio orjentirao na miševe i tipkovnice u početku ali tržište je gladno proizvoda i to vam je to.
Kao da Razerovi Mako stvarno vrijede te novce, pa dodaš još malo love i evo ti Z 5500.

flander
12-09-2008, 16:21
Razer...

Gwin
12-09-2008, 20:00
kao da Razerovi Mako stvarno vrijede te novce, pa dodaš još malo love i evo ti Z 5500.
kupio ih vjenčani kum.. zvučnici su brutalni..kristalno čist zvuk u kombinaciji sa razer piranha zvučnom.
a snage fala bogu i previše..

W3DR4N
12-09-2008, 21:01
sutra stiže nekakva oprema
ne mogu u detalje, no bude review :P

Sickmanno1
12-09-2008, 21:03
you go girl :D

can't wait :D

brand? ^^

W3DR4N
12-09-2008, 21:06
Ma danas sam došao doma poslije devet, a paketi se preuzimaju do kad? 17? :(

Sickmanno1
12-09-2008, 21:35
U posti? Brijem da do 19h

Xeno Zero
12-09-2008, 22:29
kao da Razerovi Mako stvarno vrijede te novce, pa dodaš još malo love i evo ti Z 5500.
kupio ih vjenčani kum.. zvučnici su brutalni..kristalno čist zvuk u kombinaciji sa razer piranha zvučnom.
a snage fala bogu i previše..

Ma sve je to ok , samo kolko oni koštaju, :( dodaš malo više love i Z 5500 uzmeš i mislim da se Mako može sakrit naspram njih ipak 5.1 sustav vs 2.1 sustav po meni su precjenjeni Mako full.
Oni su radili Mako kao konkurenciji Z 2300 samo Mako košta too much.
Ja imam Z 2300 + 5.1 Live na Kx project driveru zvuk je prebrutalan a koštao me jako puno manje nego Mako+Piranha.

13-09-2008, 09:08
[quote="Xeno Zero":2nubrcpa]kao da Razerovi Mako stvarno vrijede te novce, pa dodaš još malo love i evo ti Z 5500.
kupio ih vjenčani kum.. zvučnici su brutalni..kristalno čist zvuk u kombinaciji sa razer piranha zvučnom.
a snage fala bogu i previše..

Ma sve je to ok , samo kolko oni koštaju, :( dodaš malo više love i Z 5500 uzmeš i mislim da se Mako može sakrit naspram njih ipak 5.1 sustav vs 2.1 sustav po meni su precjenjeni Mako full.
Oni su radili Mako kao konkurenciji Z 2300 samo Mako košta too much.
Ja imam Z 2300 + 5.1 Live na Kx project driveru zvuk je prebrutalan a koštao me jako puno manje nego Mako+Piranha.[/quote:2nubrcpa]

Ma kakav Mako...z-2300 je u tom rangu ako ne i bolji...a kamoli z-5500...

@Gwin:Trebao bi ti mene posjetiti pa čut kaj rade z-5500 :) ...čista brutala :)

Gwin
13-09-2008, 10:48
znam kak rade z-5500.. bolji su od Makoa, ali ne toliko..
ali u području vizualnog doživljaja je Mako dvije klase iznad..

13-09-2008, 12:31
znam kak rade z-5500.. bolji su od Makoa, ali ne toliko..
ali u području vizualnog doživljaja je Mako dvije klase iznad..

bolji...hmmm...nebih se složil...uz auzentech zvučnu z-5500 jede sve pc zvučnike na tržištu!

A kaj se tiče kvalitete zvuka tada je korisniku bolje da cilja na hi-fi.

la50
14-09-2008, 21:35
ja bi uzeo Razer (Lachesis + Tarantula) zato jer mi ovi ostali izgledaju prezmajski i nekako mi se ne sviđa,volim više ovako jednostavnije

MTF*
14-09-2008, 21:54
razer je moj izbor ;)

W3DR4N
22-01-2009, 22:23
BUMP

došli su novi useri

Sphinx
22-01-2009, 22:31
Ja sam glasao za Razer kombinaciju, ali sam se predomislio i mislim da bi ipak glasao za logitech :wink: . G9 me vjerno sluzi, a sad za tipkalo ne znam :)