PDA

Pogledaj cijelu verziju : kako maknuti prazan file s desktopa a on se neda?



obala1
08-09-2008, 18:56
:killyou: :killyou: imam problem. Naime htio sam skinuti torrent preko vuzea ali dobio sam obavijest da je file prazan.Taj isti torrent je ostao na desktopu i nemogu ga maknuti,kopirati etc. u properties nema bajtova osim naziva torrenta. kako ukloniti smece koje na click delete izbacuje da je to necitljivo,nema ga itd. pokusao sam s delete fxp ali smece na c discu nemogu naci. zasto i kako maknuti file s desktopa? :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

DJ Not Nice
08-09-2008, 21:17
viewtopic.php?f=34&t=26288 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=34&t=26288)

Evo ti jedan topic s istim problemom, daj si truda i pročitaj, nema puno teksta : )

SkunK
08-09-2008, 21:38
Unlocker je riješenje tvojih problema ukratko.

flander
08-09-2008, 21:42
Unlocker je riješenje tvojih problema ukratko.

Constantine
08-09-2008, 21:56
Unlocker je riješenje tvojih problema ukratko.
Meni unlocker ne radi,probaj sa kil boxom.

C
09-09-2008, 13:58
Ima i najnoviji Unlocker, puno bolji.

Odeš u safe mode, desni klik na taj file, properties i podesiš sve kontroje na kvačice (edit, delete, move, copy, create, itd.). I da je Bog, moći ćeš ga obrisati, odmah u safe mode-u. Stvar je properties-a.

Edit: Ako ne radi, otvoriš HDD i i malom metlicom prijeđeš preko sektora na kojima je taj file. Vidjeti ćeš da si ga s metlicom otklonio, počistio. Ehh, kad ne održavate hardware....