PDA

Pogledaj cijelu verziju : Football Manager 2009 donosi 3D prikaz utakmice



IgGy
05-09-2008, 10:37
Sports Interactive, studio odgovoran za jednu od najzaraznijih franšiza ikad (ukoliko volite nogomet, naravno) Championship, odnosno Football Manager, otkrio je detalje o nadolazećem Football Manageru 2009.

S verzijom FM-a 2009 tako po prvi puta dobivamo prikaz utakmice u 3D-u za koji je korišten motion capture i sva ostala čuda moderne tehnologije. Shodno tome, morati ćemo posjedovati i nešto jači hardver želimo li sve to i vidjeti. No, da se ne zabrinete, ukoliko nemate dovoljno snažno računalo, utakmicu je moguće pratiti i u standardnom 2D engineu.

Osim toga, SI Games donose i potpuno promijenjen sustav transfera čiji je kod doslovce iščupan i u potpunosti napisan ponovno.

Football Manager 2009 očekujemo 14. studenog 2008.

McPingvin_v2.0
05-09-2008, 10:40
*fap*

No sleep yet again.

la50
05-09-2008, 11:38
Moj stariji brat je lud za tom igrom,on nezna ništa drugo igrat osim toga(football managera).Čovjek je prelazio sa svim mogućim kllubovima svijeta(tj igrao je sa svim najtrulijim klubovima svijeta da bi došo u "premier" ligu te u kup UEFA ili nešt slično).Meni se nikad nije baš sviđala a jedan od razloga je bio i 2D prikaz utakmice,tako da me ovo na neki način "veseli".A bratova reakcija(koji je započeo cm2001 ja mislim ili tako nešto) na 3D prikaz utakmice je bio "mjahh".Ovaj njegov izraz me ubio u pojam i ubio meni želju za igrom ove igre.Al budemo vidjeli.

Death By Sexy
05-09-2008, 11:58
već sam reko to će izgledat jadno i AI će garant bit glup.. ostajem na commentary modeu

IgGy
05-09-2008, 14:08
već sam reko to će izgledat jadno i AI će garant bit glup.. ostajem na commentary modeu

isto sam vjerovao kad se pojavio 2D prikaz tekme, a ostao sam vrlo ugodno iznenađen. nisam vidio nijednu identično ponovljenu akciju.

zna SI što radi

Death By Sexy
05-09-2008, 14:16
zna SI što radi

to sigurno pošto nam podvaljuje istu igru već dugi niz godina samo sugarcoatanu i mi i dalje slinimo za njom.. ovaj put u 3Du.. :D
ma bit će dobra.. al meni se neće svidjet takav prikaz tekme nema šanse :P

IgGy
05-09-2008, 14:22
zna SI što radi

to sigurno pošto nam podvaljuje istu igru već dugi niz godina samo sugarcoatanu i mi i dalje slinimo za njom.. ovaj put u 3Du.. :D
ma bit će dobra.. al meni se neće svidjet takav prikaz tekme nema šanse :P

upravo zato ti se i nudi izbor

crowap
07-11-2008, 18:18
joojjjjjjjj nema spavanja ljudi moji, to je to, sam da grafa ne bude ko na lma 2007

Creed
16-11-2008, 00:02
Jedva cekam, inace obozavam tu igru...

a 3D.....hmmmmm.....vidit cemo...istina da SI zna sta radi ali promjeniti ce izgled igre tako da ce mozda odbiti dosta starih fanova; no u drugu ruku to mozda privuce nove fanove. Jedino preostaje cekati ;)