PDA

Pogledaj cijelu verziju : ACDC - novi album i možda koncert u Zagrebu



Hamti Damti
04-09-2008, 13:33
Prvo je za 10.mj najavljen novi album zvan "Black Ice", da bi nedugo nakon toga najavili i koncert u Zagrebu i Beogradu sljedeće god. prilikom nove turneje.
Više o koncertu:
http://www.hrt.hr/index.php?id=91&tx_tt ... fa1a431093 (http://www.hrt.hr/index.php?id=91&tx_ttnews%5Btt_news%5D=11595&tx_ttnews%5BbackPid%5D=75&cHash=fa1a431093)

Black Ice lista pjesama:

1. “Rock ‘N Roll Train”
2. “Skies On Fire”
3. “Big Jack”
4. “Anything Goes”
5. “War Machine”
6. “Smash ‘N Grab”
7. “Spoilin’ For a Fight”
8. “Wheels”
9. “Decibel”
10. “Stormy May Day”
11. “She Likes Rock ‘N Roll”
12. “Money Made”
13. “Rock N Roll Dream”
14. “Rocking All the Way”
15. “Black Ice”

Rock ‘N Roll Train
fggMfJN9 ... re=related (fggMfJN9_bM&feature=related)


Nakon Maidena sve ide nabolje, nadam se samo da koncert neće bit otkazan da ne bi išao u Beograd :)

pimp
04-09-2008, 13:52
fingers crossed

Jopax
04-09-2008, 14:37
Kružile su glasine, zna li se kada će biti koncert, moram frendicu zajebavat :D

Lord Jambrek
04-09-2008, 21:15
Ček ček, AC/DC u Zagrebu, AC/DC U ZAGREBU???????????

To good to be true.

Ako dođu, uf, ubit ću se ako to fulam, ubit ću se i raskomadat se osobno i hitit u savu.

pimp
05-09-2008, 19:06
Ček ček, AC/DC u Zagrebu, AC/DC U ZAGREBU???????????

To good to be true.

Ako dođu, uf, ubit ću se ako to fulam, ubit ću se i raskomadat se osobno i hitit u savu.

i ja s tobom ako to propustim , necu se zajebat ko za mejdene , cim vidim da su ulaznice u prodaji odmah idem 2 kupiti za svak islučaj ako jednu izgubim xD

Izgubljeni
05-09-2008, 19:29
ajme moram nekako ic na to.. al najvjerovatnije necu.. barem sam na maidenima bio :(

Cthulhu
05-09-2008, 22:43
heh,deftonesi sviraju nagodinu pa ću ovo preskočiti...

Lord Jambrek
06-09-2008, 08:12
Ako i neće svirat u hrvatskoj, idem u austriju, tam će 100% svirat.

@Cthulhu

Zbog deftones-a bi zaobišao AC/DC? Deftones-i su ok, ali brate mili, koliko su mlađi od AC/DC-a, a AC/DC će nama bit once in a lifetime koncert. Moći ćeš i djeci jednog dana pričat da si bio na AC/DC-u.

Jopax
06-09-2008, 08:59
Da jebote, mi smo ovdje bogu iza nogu, ići će i ljudi koji ih i ne slušaji, ići će samo da kažu da su išli, isto je bilo sa mejdenima, isto će biti sa AC/DC-om i sa Metallicom i bilo kojim drugim poznatijim bendom :D

v4MP1r3
06-09-2008, 09:59
cuo sam jucer od frenda, bio je u transu. saznao preko negok guitar-foruma something.
inace, ako dodju idem na koncert samo da vidim tu atmosferu, da dam pocast tome bendu jer su oni stvarno legendarni.

a i da, prije ce doc u beograd nego u zagreb il gdjegod, sjetimo se slucaja madone XD
ocito je da joj se jako zgadio zagreb P:

nadam se da ce mo biti dobri za acdc posto nismo zadovoljili "kraljicu popa" (a i meni uopce ne smeta kaj nece doc XD)

Ps1ho
06-09-2008, 11:46
daj e maddona razmažena, pohlepna kurvičica, onak ima na trilijone dolara i otkaže koncert jer joj je 5 milijuna "premalo", MA MRŠ ĐUBRE JEDNO BEZOBRAZNO !

ACDC nisu takvi, oni ce da razrockaju Zagreb :D

Sickmanno1
06-09-2008, 12:41
Jao...bude TNT :D

Constantine
06-09-2008, 13:26
Objesit ću se ako to propustim,zbilja,samo se nadam da bude u Zagrebu,a ne samo u Beogradu,a možda i odem do Beograda.

Lord Jambrek
13-09-2008, 22:27
cuo sam jucer od frenda, bio je u transu. saznao preko negok guitar-foruma something.
inace, ako dodju idem na koncert samo da vidim tu atmosferu, da dam pocast tome bendu jer su oni stvarno legendarni.

a i da, prije ce doc u beograd nego u zagreb il gdjegod, sjetimo se slucaja madone XD
ocito je da joj se jako zgadio zagreb P:

nadam se da ce mo biti dobri za acdc posto nismo zadovoljili "kraljicu popa" (a i meni uopce ne smeta kaj nece doc XD)

Boli mene za maddonnu kaj nije došla, idem ja i u austriju za AC/DC ak treba

Duke of Earl
15-10-2008, 21:59
Nažalost, ipak ništa od koncerta u Zagrebu, nema nas na konačnoj listi gradova ove turneje na njihovoj službenoj stranici (https://tickets.acdc.com/index.php?location=eu). Ali dobro, najbliže nam sviraju u Budimpešti, 23. ožujka, i Milanu, 19. i 21. ožujka, mislim da pravim fanovima neće biti problem zaletit se do tamo, a i ima se vremena za skupit pare.

amirix
15-10-2008, 22:09
dobar je Rock N Roll Train

Lord Jambrek
16-10-2008, 09:17
Nažalost, ipak ništa od koncerta u Zagrebu, nema nas na konačnoj listi gradova ove turneje na njihovoj službenoj stranici (https://tickets.acdc.com/index.php?location=eu). Ali dobro, najbliže nam sviraju u Budimpešti, 23. ožujka, i Milanu, 19. i 21. ožujka, mislim da pravim fanovima neće biti problem zaletit se do tamo, a i ima se vremena za skupit pare.

Ne bi rekao da je to još konačna lista, onak nema ni austrije!

Izgleda da ću morat u budimpeštu na kraju ipak.

Stryder
06-02-2009, 20:01
Znaci ovako stoji...Hrvatski su organizatori ponudili manje para od srbskih pa AC/DC nedolazi u Hrvatsku nego u Srbiju, na stadion Partizana...


Potvrdjen je dolazak grupe AC/DC u Beograd, 26.05.2009. godine na stadionu Partizana.
Vise informacija o kartama i dogadjaju pronadjite na:
http://www.blic.rs/zabava.php?id=77662

Ulaznice za AC/DC od 3.900 (oko 400kn) do 11.000 dinara (oko 1 100kn)


btw. jel netko planira ići možda? ja ozbiljno razmišljam o odlasku a koncert im je taman tjedan dana iza mog rođendana pa bi mogao pokupit neku lovu :D

wiseguy
06-02-2009, 20:04
dobar je Rock N Roll Train
slažem se,što se tiče koncerta ,da je u Splitu rado bih išao :(

Norther
06-02-2009, 20:45
šteta, mogli su proc :(

Lord Jambrek
08-02-2009, 20:27
btw. jel netko planira ići možda? ja ozbiljno razmišljam o odlasku a koncert im je taman tjedan dana iza mog rođendana pa bi mogao pokupit neku lovu :D

Ja idem s još jednim frendom za sad, idemo autom, tak nam je najjeftinije, što nas je više, to je jeftinije, tak da ak se oćeš prikrpat, slobodno.

pimp
09-02-2009, 11:45
btw. jel netko planira ići možda? ja ozbiljno razmišljam o odlasku a koncert im je taman tjedan dana iza mog rođendana pa bi mogao pokupit neku lovu :D

Ja idem s još jednim frendom za sad, idemo autom, tak nam je najjeftinije, što nas je više, to je jeftinije, tak da ak se oćeš prikrpat, slobodno.

cek , jel idete u budimpeštu ili srbiju?

Lord Jambrek
09-02-2009, 12:28
btw. jel netko planira ići možda? ja ozbiljno razmišljam o odlasku a koncert im je taman tjedan dana iza mog rođendana pa bi mogao pokupit neku lovu :D

Ja idem s još jednim frendom za sad, idemo autom, tak nam je najjeftinije, što nas je više, to je jeftinije, tak da ak se oćeš prikrpat, slobodno.

cek , jel idete u budimpeštu ili srbiju?


SRBIJA!!!!!


Nismo uspeli dobit karte za budimpeštu. Za ove ću cijeli dan sjedit doma pred kompom sam da ih odma dobijem.

Stryder
09-02-2009, 20:24
btw. jel netko planira ići možda? ja ozbiljno razmišljam o odlasku a koncert im je taman tjedan dana iza mog rođendana pa bi mogao pokupit neku lovu :D

Ja idem s još jednim frendom za sad, idemo autom, tak nam je najjeftinije, što nas je više, to je jeftinije, tak da ak se oćeš prikrpat, slobodno.

o jambrek stvarno si car :pray: , hvala na ponudi ali ja cu vjerojanto ici sa braticem i sogorom , sa motorima pa ono ako sve bude u redu idem, i da, kad se sretnemo imaš pivu od mene :)

pimp
09-02-2009, 21:46
jambre - i ne bojite se hrvatskih tablica u beogradu , pogotovo kod stadiona?

Stryder
09-02-2009, 21:48
http://www.komuna.com/images/stories/vesti/acdc1.jpg

baldrick_
18-02-2009, 21:35
naručio kartu od 5.500, dolazim tamo odmah ujutru da upadnem u fan pit.. samo šteta što ima toliko stvari sa novog albuma.. i šteta što bon umro. sutra godišnjica. moram jednom da mu posetim grob..

Lord Jambrek
19-02-2009, 00:46
Kupio kartu, idem s pimpom i sa još jednim frendom iz okolice, bit će pre pre bolesno.

pimp
19-02-2009, 07:28
Kupio kartu, idem s pimpom i sa još jednim frendom iz okolice, bit će pre pre bolesno.

idemo se guziti po vlaku