PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prekinuti downloadi help!



D4MB4
04-09-2008, 07:11
Zanima me dali netko ima problema ko ja,uglavnom kad se skida nest bilo sta nikad mi se neskine do kraja neg zavisi nekad skine par mb nekad skine nest par kilobajta,browser mi je ok probo sam vise njih na svakom je isto,virusa neam spywere nemam sve je čisto sam neznam zast mi opet neskida kak treba tj neskine nikad do kraja.zbunjen sam neznam sta da radim vec mi se ovo desilo 1 pa sam windose stavljo nove sad opet,ak je netko imao slican problem help,neda mi se radi toga nove windovse stavljat opet,hvala unaprijed

Flippy
04-09-2008, 07:32
Probaj reinstalirat browser. Koji uopće i imaš?

D4MB4
04-09-2008, 07:43
probo sam nepomaze mozzila 3.0 probo sam i sa drugim browserima poput opere i safari isto je i na njima

Flippy
04-09-2008, 07:46
Ja nemam taj problem sa mozillom 3 ali imam drugčiji ali nije sad u tome.

Si ga probao izbrisat pa skinut 2?

DJ Not Nice
04-09-2008, 09:06
Pa najbolje ti je onda skidat stvari s nekim managerom, npr. Free Download Manager
http://www.freedownloadmanager.org


Mogao bi probat napravit restore, ako slučajno znaš kad ti se ro počelo dešavat, il pak repair winsa.

Constantine
04-09-2008, 09:09
Meni se uvijek prekine download ako nešto skidam preko firefoxa i onda se sruši FF ili ga slučajno zatvorim,jedino mi se na torentima nikad ne prekida download.

DJ Not Nice
04-09-2008, 09:12
Sad sam gledao druge topice, D4MB4, dosta često imaš problema s softwerom, preporučio bih ti repair winsa il pak na friško nove.

C
04-09-2008, 12:43
To ti je normalno ako previše toga radiš na netu i pri tome si na Wireless-u, veza jednostavno postane zabušena, protokol za taj download je jako malen i nestabilan, pa se zna dogoditi da jednostavno pukne veza za download tog nečega.
Jednostavno pokušaj pri skidanju nečega manje koristiti net, tako da sve ide u download, biti će stabilniji i brži. ;)

D4MB4
05-09-2008, 10:50
hvala :wink: ,imam problema da i to opet isto,probo sam i firefox 2 isto je i isto mogu skidat preko torrenta bez frke tamo se veza nekida neg sam ovak direktni downloadovi se prekidaju,iako mi se i utorrent smrzne kad ga ukljucim,windovse cu opet reintsalirat to mi jedino pomogne tj.traje par dana,al mislim da znam u cem je problem jer virusa nemam,niti spywera sam kad restartam net onda mi se desava to cudno,mora biti da je to onda do njihovog interneta,koristim DCM kablovski neam wirelles:)

unknown
05-09-2008, 11:34
nikada.... nekada ne pokazuje da je počeo download, ali samo pričekam i normalno skine