PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Trek Online - It lives again!



W1k1n6
03-09-2008, 16:06
Nakon brojnih glasina o raspuštanju tima koji je radio jedan od najiščekivanijih MMO naslova proteklih godina, Star Trek Online, a koje su se na kraju pokazale točnima, ovih je dana svim fanovima Star Treka napokon zasjalo sunce. Tijekom proteklog mjeseca službeno je potvrđeno kako je Star Trek Online preuzeo Cryptic Studios, tim koji potpisuje popularni MMO City of Heroes/City of Vilains. U predstavljanju igre na ovogodišnjoj Star Trek konvenciji u Las Vegasu, glavna je uloga pripala Leonardu Nimoyu, legendarnom Spocku, koji je rame uz rame Jacka Emmerta, šefa razvojnog tima Cryptica, predstavio ovu igru najzaluđenijim Star Trek fanovima na svijetu. Na konvenciji je ujedno prvi puta predstavljen i prvi službeni trailer sa scenama iz gameplaya buduće igre koji ćemo u HD inačici objaviti na DVD-u idućeg PC Playa, a ako ste nestrpljivi možete ga skinuti s njihove web stranice http://www.startrekonline.com, gdje ujedno možete saznati i sve trenutno dostupne informacije o razvoju igre, kao i pogledati najnovije screenshotove.

Sickmanno1
03-09-2008, 16:36
Haleluja vise :D

Flippy
06-09-2008, 05:26
Sviđa mi se što vidim. Da bar nebude neka mjesečna naknada :D

torcida007
27-10-2008, 20:40
igra me ne zanima,zato je neću ni uzet.......Odite u miru. :pray:

Hellboy
27-10-2008, 22:06
e...klanjam ti se...daj nek netko ovom dečku digne katedralu...ne...to je premalo, ajmo izbaciti papu iz Vatikana i njega smjestiti tamo...

Herr Schnitzel
27-10-2008, 22:45
igra me ne zanima,zato je neću ni uzet.......Odite u miru. :pray:

Sense - this post makes none.

Kako god, interesira me kako ce sve ispasti, makar nisam neki ST fan. Svaki bijeg od fantasy-MMOa je dobrodosao.

RIDER32
27-10-2008, 22:46
e...klanjam ti se...daj nek netko ovom dečku digne katedralu...ne...to je premalo, ajmo izbaciti papu iz Vatikana i njega smjestiti tamo...
Ajmo malo manje mjesat Boga u stvari koje nemaju veze sa njim :wink:

Hellboy
28-10-2008, 11:17
-_-
Ispričavam se ako sam povrijedio tvoje vjerske osjećaje mojim postom koji je za glavnu namjeru imao da bude sarkastičan ti time pokaže razinu inteligencije u postu koji je došao prije navedenog. k? sad stfu & gtfo

Cthulhu
01-11-2008, 14:04
igra će ili ispasti odlična kad konačno izađe(ako ikad izađe),ili će totalno phailati,ali nekako mislim da će biti ovo drugo