PDA

Pogledaj cijelu verziju : Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti



IgGy
03-09-2008, 15:37
S datumom izlaska 18. rujna, Mythic Entertainment, studio odgovoran za nadolazeći MMO Warhammer Online: Age of Reckoning počeo je sa svojevrsnim hajpom i iz svojih redova, te tako na neki način šalje drvlje i kamenje prema najoštrijoj konkurenciji, World of Warcraftu.

"Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW", objasnio je to Mark Jacobs, potpredsjetnik Mythic studija.

Jacobs je također izjavio kako se nadao da će Age of Conan doprinijeti nešto veći utjecaj, jednostavno iz razloga što su ljudi govorili kako samo i jedino Blizzard može proizvesti takve nevjerojatne brojke. "No sad je red na nama".

The Boz
03-09-2008, 15:46
Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW.
Čudna izjava, pošto su svi filmeki koje sam vidio o gameplayu i sve forice koje sam pročitao o podijeli svijeta, igrača i rasa izgledaju identično kao WoW.

IgGy
03-09-2008, 15:54
[quote="Mark Jacobs":gcn8d670]Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW.
Čudna izjava, pošto su svi filmeki koje sam vidio o gameplayu i sve forice koje sam pročitao o podijeli svijeta, igrača i rasa izgledaju identično kao WoW.[/quote:gcn8d670]

Kolko mi je poznato, Orkovi i ostala čudesa su potekli upravo iz Warhammera.

Sickmanno1
03-09-2008, 16:38
[quote="Mark Jacobs":10d7r6lq]Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW.
Čudna izjava, pošto su svi filmeki koje sam vidio o gameplayu i sve forice koje sam pročitao o podijeli svijeta, igrača i rasa izgledaju identično kao WoW.

Kolko mi je poznato, Orkovi i ostala čudesa su potekli upravo iz Warhammera.[/quote:10d7r6lq]

Sta nisu iz LoTR?

The Boz
03-09-2008, 16:53
[quote="Mark Jacobs":2kbb64em]Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW.
Čudna izjava, pošto su svi filmeki koje sam vidio o gameplayu i sve forice koje sam pročitao o podijeli svijeta, igrača i rasa izgledaju identično kao WoW.

Kolko mi je poznato, Orkovi i ostala čudesa su potekli upravo iz Warhammera.[/quote:2kbb64em]
To stoji, i ne mislim na to. Mislim na Alliance i Horde, ovoga, Order i Destruction. Ne vidim nigdje nikakve razlike između WoWa i Wara...

Arbiter of Change
03-09-2008, 17:19
Order vs. Destruction podjela je tu prvenstveno kako bi se omogućio RvR u većem mjerilu, a ne da se fokusira na manje okršaje između pojedinih rasa, te da bi se stvorio/zadržao, tzv. "Realm Pride". Po samom Lore-u ima jako malo, ako i uopće za neke rase, smisla ali zato je WAR smješten kao u nekakvom alternativnom settingu, koji je u biti samo izlika kako bi se GW ogradio od purista kojim se to ne sviđa.

Ima tema u MMORPG ako ste gladni informacija.... ;)

RIDER32
03-09-2008, 17:40
A najace mi je kad neko dođe i pocne nesto pametovat. De nek oni prvo svoju tvrdnju dokazu u praksi pa nek se onda preseravaju.

A to da jedino bliztard proizvodi dobre igre :rotfl: niti sam igrao ijednu njihovu obru igru, niti me zanimaju njihove igre. Malo ljudi misli ovako ali... malo nas je al nas ima

Sickmanno1
03-09-2008, 17:53
A to da jedino bliztard proizvodi dobre igre :rotfl: niti sam igrao ijednu njihovu obru igru, niti me zanimaju njihove igre. Malo ljudi misli ovako ali... malo nas je al nas ima

I jos se ponosis s time? Jedna stvar je ne voljeti blizzard igre...ima puno ljudi koji ne voli niti jednu blizzard igru, ali ne igrati niti jednu blizzardovu igru i onda se smijati na to da oni proizvode dobre igre je u najmanju ruku glupo, jadno i maloumno.

RIDER32
03-09-2008, 18:03
Da ponosim se time. Drago mi je da blizardu nisam dao ni kune. Meni je maloumno da moram kupit igru i onda jos i placat da bi je igro. Nedam ni kune :yuck:
Ja ocu igru koju cu kupit i igrat do kraja do mile volje a da neplatim ni kune. Tako vecina proizvođaca rade i radije cu postovati te proizvođace vec one koje ce prodat i glavu samo da napine đepove koji cu ionako vec pretrpani :scared:

Sickmanno1
03-09-2008, 18:09
Ti pricas o WoWu, a ja te pitam o blizzardu...to je ko da kazes da nevolis sex, a djevac si...bzveze....