PDA

Pogledaj cijelu verziju : Shadow of the Colossus



goGAMERo
06-05-2006, 09:13
Ekskluziva za PlayStation2! Odlična akcijska avantura, jel igra netko???

Osiru$
06-05-2006, 11:14
Ja planiram zaigrati već nekoliko dana, ali nikako da stignem uz NBA2k6, Black i SW: Empire @ War

goGAMERo
06-05-2006, 11:52
Znao sam da ćeš ti prvi postati! :) Što se tiče sam igra fenomentastična je, smao treba malo vremena dok skužiš kako "noukatirati" pojedinog COLOSA, sve us vemu 4.9/5 :)

Herr Schnitzel
07-05-2006, 08:54
O čemu se radi?
Vidio sam, igra se odvija u doba antičke Grčke, ali
šta se tu točno radi?

goGAMERo
07-05-2006, 09:48
Ma u centru igre ti je neki Hram gdje se nalazi neka Djevojka(mrtva), e sada ti surfaš po čitavom prekrasnom svijetu u potrazi za drevnim kolosima, i kada nađeš određenog kolosa, pobijediš ga, automacki se teleportiraš u hram, i tu ti se naglašava novi protvinik . . ., to je ukratko, super je igra, malo je zahebano skužiti pojedine kolose, ali sve u svemu 4/5!

ghostgamer
07-05-2006, 10:05
vi pricate o igri na playstationu ili?

goGAMERo
07-05-2006, 10:30
cuj, lol, pa to je ekskluziva za PS2! :rotfl: lol!

Herr Schnitzel
07-05-2006, 11:47
A možeš ono, ić po gradovima, kupovat, ratovat? Neš tipa Oblivion, Morrowind? Je ima ljudi kao protivnika (meni je bezveze samo protiv nekih živina ko zna kakvih)?

goGAMERo
07-05-2006, 13:02
Ne nemožeš to, imaš kao jednu provinciju(svijet) prekrasnih padina, vodopada, jezera, rijeka . . . ali protivnici su ti samo kolosi, i fora je u tome što treba dosta vremena da ih prvo nađete na mapi, jer morate slijediti snopov svjetlosti, zatim kada ih napokon nađete morate skužiti kako dospijeti do njegovog ranjivog mjesta . . ., Da igru pređete prvi put, pa trebati će vam jedno 10-14 h, ako ne koristite razne prohode . . .(to mi je frend rekao), a kada sve znaš gdje se nalazi pojedni kolos, foru kako ga "noukatirati" trebati će ti možda 5h! :wink:
Uglavnom onaj tko ima PS2, i traži neku dobru noviju igru u kojoj je gameplay točno određen, Shadow of The Colossus je pravi izbor! Evo i ja sam ga počeo igrati neki dan, dospijeo sam do 4-og kolosa od sveukupno njih 16! :wink:

Wildboy
08-05-2006, 10:57
Sa kada sve znaš gdje se nalazi pojedni kolos, foru kako ga "noukatirati" trebati će ti možda 5h! :wink:

Lol... 5 sati za jednog kolosa... Možda ako si zaostao... Nisu toliko teški kako govoriš, i igra se pređe u desetak sati bez problema... Al je legendarna :pray:

goGAMERo
08-05-2006, 10:59
Ma neee, ja sam rekao ako znaš sveee fore i fazone za pojedine kolose, da pređeš ČITAVU igru trebati će ti možda od 5-7 h, ne više sa sigurnošću ti tvrdim, evo ja sam došao do 9-og kolosa, a možda 4h igre, a prvi put igram igru, stoga . . ., nisu oni toliko teški, ali ipka trebati će ti bar trunčice vremena da ima nađeš caku, pogotovo ovi kasniji, 9, 10 . . .