PDA

Pogledaj cijelu verziju : DSL problemi....:(



AsusCro
06-05-2006, 08:56
E ljudi ima ko jos ovakvih problema kao ja i moj frend, a to je da nam je u svakoj igri ping veći za 3x nego prije 3 tjedna...!!! Sve je počelo kad nas je izbacilo s servera u codu....pisalo neki Network error!! od tad je u njemu ping 150 a bio 48, u bf 2 130-170, ponekad masno laga u Guild Warsu.. a što je najbolje ovi iz t-mobilea kažu da je sve u redu zato jer mi je download speed ostao normalan...tj oko 56 KB/sec!! Brzina mi je 512/128 dsl!!
Molim pomoć!! HVALA :(

JedimiNjoke
06-05-2006, 09:16
To i je normalna download brzina na taj modem... Pričekaj još par tjedana, razbistrit će se to...

v4MP1r3
06-05-2006, 11:31
i ovo vise ide u hard&sof...

al ne znam, mislim da se bas nece "rascistiti" moras nesto poduzet s tim... nisi ti u problemima, engo je tcom, jer njihova veza ima problema, ne ti...
dakle ZOVI IH!
pokazi im ko je GLAVNI!

AsusCro
06-05-2006, 12:34
Zvao sam ih, a oni kazu da neznaju....il mi kazu da je problem u game serverima(naravno da nije..nemaju pojma pa mi to kazu..). Al najbolje je to sto nisam jedini...ima jos mojih frendova kojima se bas isto dogodilo i nepopravlja im se ping... :twisted:

v4MP1r3
06-05-2006, 13:46
Zvao sam ih, a oni kazu da neznaju....il mi kazu da je problem u game serverima(naravno da nije..nemaju pojma pa mi to kazu..). Al najbolje je to sto nisam jedini...ima jos mojih frendova kojima se bas isto dogodilo i nepopravlja im se ping... :twisted:

joj daj molim te, njih ko boli briga za nas potrosace
njima je glavno da uzmu lovu...
vjeruj, znam kak vam je...

Z3nG4
06-05-2006, 20:03
E ljudi i ja imam isti problem kao i AsusCro!
Isto sam ih zvao i seru mi stalno da nesto ne valja sa serverima!!!!!!!!!!!!!!
Ako itko moze neka pomogne!!!!! :cry: :cry: :cry:
Ako se ne popravi ove iz t-coma cu osobno :kill:

v4MP1r3
06-05-2006, 22:08
E ljudi i ja imam isti problem kao i AsusCro!
Isto sam ih zvao i seru mi stalno da nesto ne valja sa serverima!!!!!!!!!!!!!!
Ako itko moze neka pomogne!!!!! :cry: :cry: :cry:
Ako se ne popravi ove iz t-coma cu osobno :kill:

vjeruj, kreteni, nema sanse da ti popravis, oni moraju doci i promijeniti taj "zracni kabel" koji ti ide sa stupa na tvoju kucu...

ccc

dakle, ako ti stari/stara/stric/strina/teta/tetak/ujo/ujna/baka/deda il ko zna ko radi tamo, mozda ti dodju prije 2mj nego kaj moras normalno cekati...ccc

GrannyKiller
07-05-2006, 11:09
je recimo imam problem da se ne mogu spojit nekoliko puta...a kad se spojim, ping u svakoj igri je prevelik....Silkroad je postao neigriv, UT ne mogu nikako normalno igrat...i tako

stari mi radi u t-comu (al ne u odjelu za internet usluge) i veli da je ta firma živa ludnica, jebu te u mozak svaki dan... :twisted: :twisted:

AsusCro
07-05-2006, 11:40
Ja samo znam da nest nevalja.....daju nam ŽNJ routere, koji odjedno riknu pa se vrate u pogon nakon restartanja kompa..LoL
[/i][/b]Ovako ce izgledati "zadovoljni" korisnici T-mobilea za koji mjesec: :fof: :ekipa: :fof: !!!!!LoooooooL

v4MP1r3
07-05-2006, 15:11
je recimo imam problem da se ne mogu spojit nekoliko puta...a kad se spojim, ping u svakoj igri je prevelik....Silkroad je postao neigriv, UT ne mogu nikako normalno igrat...i tako

stari mi radi u t-comu (al ne u odjelu za internet usluge) i veli da je ta firma živa ludnica, jebu te u mozak svaki dan... :twisted: :twisted:


pa kazem vam


BURN THE TCOM BURRRNNNN

veze su im nekvalitetne, nista ve valjaju, najradje bi ih ELIMINIRAO

bas mi je znait ko je vecinski vlasnik, idemo do njega i zapalimo NJEGOVU kucu ;PP

AsusCro
07-05-2006, 16:48
Bilo bi dobro da ovdje na ovom postu pisu svi svoje probleme s DSL-om, kakvi su i kako su ih rjesili, ako su ih rijesili....LoL
Ako nebude daljnjih pomaka u vidu popravaka nasih NEPROCJENJIVIH zivotnih veza, bit ce nereda na ulicama svih vecih Hrv. gradova!!! Neg se svaki T-mobile centar spremi na katastrofe vece neg u Francuskoj.... Pozz
:evil: :ekipa: :evil:

scarface
16-05-2006, 10:16
:twisted: t-com

KingTomy
16-05-2006, 10:23
Lijep ti je prvi post....zbog kojega bi mogao i pokupit ban :wink:
T-Scum, Rather drink Rum !
:pray:

scarface
17-05-2006, 08:08
[quote="Kingtomy"]Lijep ti je prvi post....zbog kojega bi mogao i pokupit ban :wink:

:naughty: Nema sanse zato jer svi mrzimo t-com :naughty:

v4MP1r3
19-05-2006, 16:18
Lijep ti je prvi post....zbog kojega bi mogao i pokupit ban :wink:

:naughty: Nema sanse zato jer svi mrzimo t-com :naughty:


svi mrze t-com, cak i pcp ekipa, al ne smije priznati, to vam je politicka stvar ^.-

Prince-Artas
19-05-2006, 18:10
bio bi lud da ne mrziš hebenog monopolistu :twisted:

vinja
21-05-2006, 00:31
Ma decki predjite na 56k vezu i sve je rijseno! mozes igrati npr ogame ili ako zelis UT 2004 (ja sam igrao ping je bio oko 160- 200) na nekom bosnskom serveru! a T-com bi moga zbilja letjeti u zrak jer samo krade pare nama obicnim potrosacima i obicnim ljudima! imam susjeda koji ih skoro svakodnevno zove vec nekoliko mjeseci i pita kada ce soci u nase selo dsl ovi mu svaki put kazu uskoro! imam informaciju od jednog tipa koji mi kaze da su kod nas vec sve postavili i da treba samo doci tip i ukljuciti ga ali sta se tu moze! jedino da se ovako ponasamo prema njima :kill: