PDA

Pogledaj cijelu verziju : SE - K800i - software + bluetooth



Bartuc
02-09-2008, 21:43
Trebam pomoć.

Imam SE K800i, imam USB Bloutooth uređajčić, ali ne znam konfigurirati to čudo. Nekako i uspijem nać mobitel na kompu i obrnuto ali bilo kakva komunikacija i prijenos podataka je nemoguća misija.

Pa me zanima kako se to konfigurira i koji software mi preporučate da koristim za taj kombo (k800i + bluetooth)!?


Kod software-a bio volio imati mogućnost slanja i primanja poruka te općenito baratanje već postojećim porukama u mobitelu, baratanje kontaktima, te upload i download slika i muzike sa mobitela i na mobitel.


Hvala unaprijed.

Frky
03-09-2008, 17:18
Trazim vec pola sata software koji sam ja koristio no neuspjesno! Sorry! No, znam da se moze i bez njega (bar za slike i muziku) jer sam ja tako prebaciavao! Davno je to bilo no koliko se sjecam bluetooth ti na kompu ne radi stalno, pa kad nesto saljes s njega ili na komp moras traziti konekcije! I ima nek fora s tim samo sam sad zaboravio! Javim ako se sjetim!

mronki
03-09-2008, 21:23
Ja sam koristio ovaj: http://www.bluesoleil.com/
Samo ne znam jel radi sa svim bluetooth adapterima ili samo sa njihovim

Bartuc
04-09-2008, 11:43
@Mronki, budem isprobao.

Ali zar nitko ne zna kako konfigurirati Bluetooth da mogu imati normalnu komunikaciju između moba i kompa? Neki lagani tutorial!?

Flippy
04-09-2008, 13:12
Sa tim kaj je mronki dao. Samo pukneš onaj gumb kaj izgleda ko sunce. Pričekaš da nađe mob. 2 x klik na mob i BOOM. Imaš sve. Vidjet češ spisak veliki i tu sam bacaš fajlove.

Bartuc
06-09-2008, 21:55
Ja sam koristio ovaj: http://www.bluesoleil.com/
Samo ne znam jel radi sa svim bluetooth adapterima ili samo sa njihovim

Isprobao sam ovaj program, sve radi i sa običnim BT uređajem. Program obavlja svoju funkciju, mogu slati poruke i raditi transfer fajlova, ali mi se interface ne sviđa niti najmanje. Dizajn programa je čista nula :( Šteta, da je program malo više user freandly, bio bi pun pogodak.

Tak da sam otvoren za još prijedloga :( Ajde ljudi, znam da ima brdo likova ovdje sa K800i mobitelima, sjećam se da je bila tema koj mob imate :D Javite kaj vi koristite za te svrhe.

mronki
06-09-2008, 22:07
Kak nije user frendly? Meni je baš simpatičan. Mislim ono sunčeko i to sve

Frky
08-09-2008, 12:46
Ja sam koristio ovaj: http://www.bluesoleil.com/
Samo ne znam jel radi sa svim bluetooth adapterima ili samo sa njihovim

E to je taj koji sam trazio!

Inace, Bartuc, mozes i preko windows-a prebacivati! Trebas samo ukljuciti carobnjak za bluetooth i dalje ces se snaci jer je vrlo jednostavno! E, sad ja nemam pojma gdje se taj carobnjak nalazi (vjerovatno negdje u control panelu) pa sam ja to radio ovako:
Desni klik na neki file (sliku ili pjesmu) / send to / bluetooth device (ili tako nesto)! I dalje ti je jednostavno! A da komp primi s mobitela nesto napravi sve gore navedeno ali stisni back kad ti se carobnjak ukljuci i izaberi da primis file, kasnije je opet sve jednostavno!

Glup je nacin ali tad sam i ja bio glup kad sam to radio... :(

Bartuc
08-09-2008, 13:52
Nisam se nikada sjetio koristiti čarobnjaka za pomoć :D Ja to redovito isključim pa na žgance sve štelam :D Budem probao.