PDA

Pogledaj cijelu verziju : facebook/pomoc plz



Svinjoguz
01-09-2008, 15:03
Ovako htio bih ynat dali mi netko moze reci kako da ja sa svoga acc ujdem u tudi bez da me on prihvati kao frenda (najvise bih htio gledat slike)Molim pomoc znam da to nije dobro ali ja imam svoje razloge valjani su vjerovali vi ili ne.
UNAPRIJED HVALA!!!!!!!!!!!Ako je to sto trazim komplicirano molim isto tako neki vodic glup sam sto se tice kompa pa zato molim da mi vi PROFICI pomognete.Htio bih komentirat jednu sliku sa tudeg acc a on me ne prihvaca.

*ovo nije napiso pravi svinjoguz neg je prijatelj napiso prek ovog acca ! )

Death By Sexy
01-09-2008, 15:06
ok svinjoguzov frend ;)
kao prvo: željniče napaljeni
kao drugo: ne možeš ako nisi frend
napravi novi acc. ko nekva ženska stavi hot sliku s neta dodaj ga i komentariši mu
btw. PROFIĆ sam..

narf
01-09-2008, 15:10
Ovako htio bih ynat dali mi netko moze reci kako da ja sa svoga acc ujdem u tudi bez da me on prihvati kao frenda (najvise bih htio gledat slike)Molim pomoc znam da to nije dobro ali ja imam svoje razloge valjani su vjerovali vi ili ne.
UNAPRIJED HVALA!!!!!!!!!!!Ako je to sto trazim komplicirano molim isto tako neki vodic glup sam sto se tice kompa pa zato molim da mi vi PROFICI pomognete.Htio bih komentirat jednu sliku sa tudeg acc a on me ne prihvaca.

*ovo nije napiso pravi svinjoguz neg je prijatelj napiso prek ovog acca ! )

ahaaaa, frend je ^^ dooobro, e pa drkaj na neš drugo, nemreš nikak vidjet te slike.

Svinjoguz
01-09-2008, 15:29
ne fakat frend je pa nebi ja napravio ovak glup post )

C
01-09-2008, 15:37
ne fakat frend je pa nebi ja napravio ovak glup post )
Ne, ti bi napravio još gluplji? :P

Edit: Inače, Svinjoguzu, ovo tvoje iz siga: "NEMA ME 3 DANA OD 9.6 do 12.6 !!!", nije li taj datum već prošao? :D (Ili si napisao 3 dana, a mislio si po USA systemu, 3 mjeseca; tamo se dan i mjesec pišu obrnuto, npr. 21.12.2008. = 12.21.2008.)