PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diablo III u punoj produkciji



IgGy
01-09-2008, 10:05
U posljednjem Blizzardovom odnosu s javnošću, glavni dizajner Diabla III, Jay Wilson kaže kako je igra tehnički u "naprednom stanju završavanja", te kako je tim u potpunosti fokusiran na produkciju sadržaja.

Osim toga, Wilson je govorio i o povratku Necromancera, za čiji se povratak fanovi i dalje nadaju, no glavni dizajner trećeg nastavka Diabla kaže kako je to malo vjerojatno. Doduše, glede povratka Necromancera u potencijalnim ekspanzijama ništa nije htio potvrditi, no niti demantirati.

Što se pak vizualnog identiteta Diabla III tiče, Jay Wilson kaže kako se još mnogo toga može promijeniti i poboljšati.

Stoga, ne gubite nadu, izgleda kako smo vidjeli vrlo malo!

SkunK
01-09-2008, 10:17
Točno tako, vidjeli smo vrlo malo i pomalo me živcira kad ljuti kad ljudi žure s zaključcima i pretjeruju u nekim stvarima.
Iako, zar nije trebao Witch Hunter biti zamjena za Necromancera? 2 vrste spelcastera koji imaju slično "podrijetlo" - "zanimanje"...hm... bolje onda ostat pri odluci da se Necro ne vraća, ili onda maknut Witch Doctora, obadvoje nemogu ziviti u isto vrijeme :D

Sickmanno1
01-09-2008, 15:36
Znaci mogli bi igru ugledati za kojih godinu dana...nice...

@ReiKo

Zasto nemogu Necro i WD u isto vrijeme zivjeti?

SkunK
01-09-2008, 16:00
Zato jer je po Blizzardu ( i odgovorima na njihovim sluzbenim forumima kad je igra prvi put pokazana na BWWI-u) da je Witch Hunter zamjena za Necromancera, tj. da nece biti Necroa ali ce biti lik koji mu je sličan, tj. Witch Hunter. Glupo bi bilo imati 2 lika koji su u suštini isti, a i time se gazi teza raznolikosti koju Blizzard zagovara, a taj 2 lik moze biti nešto novo i inovativno, znači ili Witch Hunter ili Necro, ovo "živi" je bilo karikiranje.

Sickmanno1
01-09-2008, 16:26
ovo "živi" je bilo karikiranje.

Ah, jebes mene nisam skuzio...jos gledam zasto ne bi mogli zivjeti u isto doba :D

SkunK
01-09-2008, 22:39
Aha:D, pa mogli bi živjeti, ali bi bilo glupo da su obadvoje opcije u isto vrijeme.
Normalno da bi mogli biti "Živi" , tko im brani, ako uzmeš Witch Huntera, vjerovatno ces i tako naici na nepriateljske Necroe.

RIDER32
01-09-2008, 22:51
A ja im preporucam da sad brisu texture :?

Sickmanno1
01-09-2008, 23:13
Aha:D, pa mogli bi živjeti, ali bi bilo glupo da su obadvoje opcije u isto vrijeme.
Normalno da bi mogli biti "Živi" , tko im brani, ako uzmeš Witch Huntera, vjerovatno ces i tako naici na nepriateljske Necroe.

Da slazem se, glupo bi bilo....eventualno ne bi bilo da ima recimo 10 likova, a ne 5...

Nodakim
02-09-2008, 10:55
Točno tako,Svidjeli smo vrlo maloSi pomalo me živcira kad ljuti kad ljudi žure s zaključcima i pretjeruju u nekim stvarima.
Iako, zar nije trebao Witch Hunter biti zamjena za Necromancera? 2 vrste spelcastera koji imaju slično "podrijetlo" - "zanimanje"...hm... bolje onda ostat pri odluci da se Necro ne vraća, ili onda maknut Witch Doctora, obadvoje nemogu ziviti u isto vrijeme :D





onako...ne slažem se :(

SkunK
02-09-2008, 11:11
Točno tako,Svidjeli smo vrlo maloSi pomalo me živcira kad ljuti kad ljudi žure s zaključcima i pretjeruju u nekim stvarima.
Iako, zar nije trebao Witch Hunter biti zamjena za Necromancera? 2 vrste spelcastera koji imaju slično "podrijetlo" - "zanimanje"...hm... bolje onda ostat pri odluci da se Necro ne vraća, ili onda maknut Witch Doctora, obadvoje nemogu ziviti u isto vrijeme :D





onako...ne slažem se :(


Pa ono ako si vidjelo 20% igre.