PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hardverski problem stola



W3DR4N
31-08-2008, 21:01
Stol mi je jednostavno premalen zbog količine stvari na njemu.
Fali mi barem pola metra u širinu i metar u dužinu.

PC stolovi su nekvalitetni, premali i ne zadovoljavaju moje potrebe, a ostali stolovi su jednostavno obični stolovi.
Raspitao sam se kod dobavljača namještaja i može se naručiti nekakva office linija, ali to je za opremanje većeg prostora i poprilično je skupo.
Kako riješiti problem prostora?

Nodakim
31-08-2008, 21:05
Mislim da je tvoj 24 inčni monitor problem
:)
Meni sve lijepo ustane...kućište,monitor(NORMALNI),miš,keyboard ,telefon,zvučni sistem,smeće.mobitel i ručnik
Ne računam jos 100 dvda na samome kućištu

narf
31-08-2008, 21:13
imam stol od skoro 2 metra, tak da nemam takvih problema.. pruža se uz gotovo čitavu stranu sobe :D

Ivan_87
31-08-2008, 21:40
zovi stolara da ti napravi nešto što bi ti odgovaralo vjerujem da ćeš proć jeftinije :wink:

zoky
31-08-2008, 21:51
zovi stolara da ti napravi nešto što bi ti odgovaralo vjerujem da ćeš proć jeftinije :wink:

Slažem se...
ili pak ti sam kupi posebne dijelove (npr. od iverice) pa budi "sam svoj majstor" i sam si složi stol kakav trebaš!
Znači sve liepo izmjeriš odeš kod nekog stolara daš mu mjere, on ti lijepo izreže dijelove, a ti se onda doma zabavljaš!

PS: tak sam ja napravil za ormar u sobi... :thumbs2:

Bartuc
31-08-2008, 21:57
Ja i stari oboje imamo custom made stolove u sobama koje smo mi sami radili, tapicirali i sl. Stol je velik i čvrst, jedino kaj imam jedan satelit od zvučnika previše na njemu zbog nedavnog montiranja klime (zaboravio sam provuč kabel kroz predviđeni prostor, a sada mi se ne da pošto moram sve rastavljati :|)...

Evo slikice:

http://www.imagesforme.com/out.php/t141958_DSC01311.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/141958_DSC01311.JPG)

Kad se uzme u obzir da je podložak širok 45 cm i tipkovnica 55 cm, te još uvijek imam mjesta do zida sa desne strane... dobiješ da je stol čist pristojnih dimenzija :P

31-08-2008, 22:04
Stol mi je jednostavno premalen zbog količine stvari na njemu.
Fali mi barem pola metra u širinu i metar u dužinu.

PC stolovi su nekvalitetni, premali i ne zadovoljavaju moje potrebe, a ostali stolovi su jednostavno obični stolovi.
Raspitao sam se kod dobavljača namještaja i može se naručiti nekakva office linija, ali to je za opremanje većeg prostora i poprilično je skupo.
Kako riješiti problem prostora?

Ti bi da ti mi riješimo problem a ne daš nam sliku tog stola???O nebi išlo.U biti išlo bi...kupi neki alienware stol za puno para...em češ imat velik stol..em češ bit zadovoljan dizajnom.

happy?

W3DR4N
31-08-2008, 22:20
Monitor nije problem, jer realno zauzima mjesta koliko i oni prije njega. Stalak je velik ko stalak, a sam ekran je uvijek na kraju stola.
Problem leži u pisanju papirnatih dokumenata, kad ne mogu pronaći veličinu A4 površine na svom radnom stolu.
Onda dolazi do savijanja lista, odguravanja tipkovnice, pomicanja miša i raznog drugog fizičkog odstupanja od savršenstva. :)

Sickmanno1
31-08-2008, 22:23
Zaleti se do peveca....ja sam kupio tamo lijepi kutni stol za soma kuna....slikam ga prvom prilikom....

Bartuc
31-08-2008, 22:43
Problem leži u pisanju papirnatih dokumenata, kad ne mogu pronaći veličinu A4 površine na svom radnom stolu.

To je problem koji razumijem. Nemam mali stol, ali opet moram pomaknuti tipkovnicu kada učim ili kad nekaj pišem po bilježnicama. Onda si tipkovnicu zakrenem za 90 stupnjeva i stavim je na podložak od miša. Mam dobijem mjesta za otvorenu A4 bilježnicu i knjigu iznad nje 8)


Uzmi pilu u ruke i krenu u Table Modding :D