PDA

Pogledaj cijelu verziju : BIG PROBLEM!



SMOKE
05-05-2006, 16:20
ljudi, molim vas pomozite, neznam dal sam pogodio dobro mjesto za ovu temu, isprike ako nisam...

Snimio sam TES4: Oblivion i kad pokrenem igru pojavi mi se onaj error report, imam GeForce 4 karticu od 128 mb i namjeravam igrat igru u minimalnoj konfiguraciji (sve na low, bitno da pokrenem... :D )
Moja serija kartice nije navedena u read-me od igre, pa ako netko ima isti problem pa ga je riješio ili ako netko ima kakvu ideju molio bih ga za pomoć...unaprijed hvala

goGAMERo
05-05-2006, 16:26
lol, prijatelju i ja bih ga igrao da mogu! :cry: Moraš nabaviti novu grafičku, bar 6600 gt da ga kako tako pokreneš na nekim "prihvatljivim" detaljima! :wink:

Ementaler
05-05-2006, 19:12
može se igra pokrenuit na gf 4 ti karticama... Pogledaju u oblivion podforumu mislim da je netko nešto o tome spomenuo...

dex
05-05-2006, 23:04
lol, prijatelju i ja bih ga igrao da mogu! :cry: Moraš nabaviti novu grafičku, bar 6600 gt da ga kako tako pokreneš na nekim "prihvatljivim" detaljima! :wink:

netreba.... mosh igrat i sa gf4... evo dok se ja sjetim nek vam ewok da link do stranice di mozete skinut nekakav "crack" koji smanjuje shadere i josh neke stvari optimizira na rad na "low budget" grafuljama... gledo sam slikice di lik dere oblivion sa gf3 titanium (ponosan sam vlasnik jedne takve)...
pa cu ja to isprobat pa javim :D

SMOKE
05-05-2006, 23:08
e hvala vam, dex daj mi pliz javi makar i ne uspjelo ili me probaj uhvatit sa savskog mosta... :o

Molim te... :pray:

hvala :wink:

goGAMERo
06-05-2006, 09:15
[R]može se igra pokrenuit na gf 4 ti karticama... Pogledaju u oblivion podforumu mislim da je netko nešto o tome spomenuo...


to znači da bi ja sa svojom efiksicom 5200 mogao igrati u nekim low detaljima, sveeeeee bjelooooo!!!!