PDA

Pogledaj cijelu verziju : Yu-gi-oh! Online Duel Evolution Error



Game_Fan
28-08-2008, 16:32
treba mi pomoc oko ove igre ako je ko igra nek se javi.Kad upalim igru i sve se loguje ide u redu al kad podjem hodati sa playerom udjem u plava vrata pojavi se error ovaj

Slika:
http://img368.imageshack.us/my.php?image=42700837zy2.jpg

sad sta moze biti problem,igra je skidala neki update jer ako njeg ne skine nemoze se pokrenuti:Molim help od svih ina ce ce mi brat probiti glavu sa tom igrom,djaba je skidao 1 gb sa 16kbps netom pa je steta sad delete.

Edit: Ako treba postavicu i video da vidite kako to sve izgleda!

DragonSoul
28-08-2008, 21:51
Što napraviš prije nego se to dogodi? Jel čim upališ se to dogodi, ili šta već? I još jedno pitanje. Jeli to besplatno ili moraš karte posebno kupovati pravim novcem?

Tegla Ajvara
29-08-2008, 11:21
ovo me inspiriralo, morao sam skinit igru, sad cemo vidit kakva je :D

Game_Fan
29-08-2008, 13:58
Što napraviš prije nego se to dogodi? Jel čim upališ se to dogodi, ili šta već? I još jedno pitanje. Jeli to besplatno ili moraš karte posebno kupovati pravim novcem?

stavicu video kako to sve izgleda,a karte dobijes na pocetku igre kada napravis lika sebi pa izaberes kojices da budes pro ili amateri.Ima jos na pocetku igre dobijes 3 duelpass pojena pa ih moras cuvati dobro duelpass se kupuju prek neta ima na njihovoj stranici to se kupuje,gubis ih kada izgubis borbu ili dvije a osvajas ih kad pobjedis nekog tipa.Igra se igra prek neta netreba ti bas neki extra brz net da bih islo. :thumbs2:


Edit: Mislio sam da ce me sad neko popljuvati sto igram igru za djecu al meni se ipak svidja,crtic sam gledao od kad je izasla prva epizoda na rtl 2 njemackim. :P

narf
29-08-2008, 16:52
pa 80% foruma je prošlo sve moguće pokemon igre, tak da.. :D

Tegla Ajvara
29-08-2008, 16:52
ja sam danas to igro i potrosio neke duel bodove i sad se nemogu borit dok nekupim nove.
treba kupovat neke bonove i neke sifre unosit.
bezveze, bacanje para al ovako nije losa igra

Game_Fan
29-08-2008, 17:14
ja sam danas to igro i potrosio neke duel bodove i sad se nemogu borit dok nekupim nove.
treba kupovat neke bonove i neke sifre unosit.
bezveze, bacanje para al ovako nije losa igra

pa cuj bre,ako neznas igrati igru nemoj ni kupovati bodove,inace ako ih izgubis sve napravi novi acount pas imati bodove ope.lol :thumbs2:

Sickmanno1
29-08-2008, 20:34
Mislio sam da ce me sad neko popljuvati sto igram igru za djecu al meni se ipak svidja,crtic sam gledao od kad je izasla prva epizoda na rtl 2 njemackim. :P

Igra za djecu? Hmmm, treba dosta mozganja i skilla kod radenja deckova....treba to sve izbalasirati...znam igrao sam prije jugija...jako dobra kartaska igra..

Tegla Ajvara
29-08-2008, 21:43
al opet onda imas starter deck, i cemu onda to?

DragonSoul
29-08-2008, 22:04
Imaš, ali starter deck, bio shadow, fire, fighter, dragon, pa čak i cyber, ti ništa ne vrijede, ako je netko sebi sastavio deck sa svojim kartama i deckom, da zna svaku kombinaciju iskoristiti. Starter vrlo često gura samo jedno čudovište ili jednu kombinaciju kao primarnu, i ako nju izgubiš onda si izgubio (primjer: Shadow == Dark Magician (zeznio sam ime, znam), Fighter == Gilford the legend, Cyber == Cyber end dragon, itd...).

Uglavnom, si ti riješio problem?

Game_Fan
30-08-2008, 00:20
danas ja rijesi problem sa igrom,instalirao win nanovo pa sad igra pici ko luda ni jednom mi nije se error pojavio.Ako imate problema sa duelpass pojenima ima na netu da se hakuju pojeni pretrazite malopa ce te naci.ja sebi pokupio 90 pojena i sad se nemoram nis brinuti hocul igrati dalje ili ne. :) :) :yuck: :gitara:

Tegla Ajvara
30-08-2008, 09:33
demi posalji link na pm. vezi tih duel pass poena

Tegla Ajvara
30-08-2008, 10:44
de po 100 put sam prerovo net i nigdje nema nista free za te duelpass codove
kako si uspio nac?