PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što vas najviše živcira u WoW-u



Stranica : [1] 2

Ripaz
28-08-2008, 11:50
Jeli ima koja slična tema? Ako ima /delete ako nema onda napišite što vas najviše živcira u WoW-u.

flander
28-08-2008, 13:20
a čuj

ima tema ono sa noobovima

to ti isto

al nek ostane, ova tema pa bumo vidili kolko dugo bu opstala

Arbiter of Change
28-08-2008, 13:34
Likovi koji duelaju ili pozivaju bez najave, nešto što se nije promjenilo od izlaska igre do dan danas (retaji ostaju retaji, čini se).

flander
28-08-2008, 13:39
živcira me kad se na 70% instance netko ode....

kad se nađeš sa klincima u instanci i onda mi plaću na neke itemove...

kad recimo item koji je za recimo rogua, uzme hunter jel kak ti njemu isto treba...

ili recimo ovi dungen setovi, pogotovo assassination set( rogue set) kojeg ima skoro svaki hunter ili druid -.-'

Wizard
28-08-2008, 13:42
Likovi koji duelaju ili pozivaju bez najave, nešto što se nije promjenilo od izlaska igre do dan danas (retaji ostaju retaji, čini se).
pa ako stojis ispred orgrimmara oces duel, sta cu pitat svakoga oces duel, kad uprem duel tebe pita, sam izaberi oces il ne

Ripaz
28-08-2008, 14:52
Mene živciraju debili koji se prave da su uber skilzori kada su ubili nekog lika sa pve specom i opremom, a on ima cijeli pvp set. Ajde ubij mi nekoga koji ima 300+ resi a ti 0.

O-Okac
28-08-2008, 14:56
Moroni u BG sa imba S2 shoulderima koji trce okolo za kilove umjesto da pomognu sa flagom/nodon itd, oni koji samo cekaju 3-4na1 pa onda napadnu, al najviše kreteni koji trce pola bga kak bi ubili nekog na 20%

K4ciga
28-08-2008, 15:29
"gimme gold plzzzzzzzzzz,if u dont ur nooob hahaha"

Aerial
28-08-2008, 17:11
Hunteri u dungeonima.

Arbiter of Change
28-08-2008, 17:21
Likovi koji duelaju ili pozivaju bez najave, nešto što se nije promjenilo od izlaska igre do dan danas (retaji ostaju retaji, čini se).
pa ako stojis ispred orgrimmara oces duel, sta cu pitat svakoga oces duel, kad uprem duel tebe pita, sam izaberi oces il ne
Bar neki e-bonton; kako znaš što lik radi, možda mu se AFK tag nije još upalio a nema ga, itd. Općenito oni koji ustraju na tom ignorantnom invitu (na te i mislim) neizbježno završe na ignore listi, posebno ako im je prva riječ nakon što ih odbiješ LOL bez ikakvog razloga.

Beaster
28-08-2008, 17:31
igrače koji gledaju rejd kao berba itema pa kad ih nedobiju onda divljaju i ljute se


ko neki lik u mojoj gildi, u mh na drugom bosu padne onaj šild za hilere, bidovo je dkp dok ga nije dobio.... i sljedeću noć u BT-u padne gotovo isti šild od supremusa i opet ide bidat dkp a ostali hileri imaju t4.t5 šildove... i još se buni...

bango
28-08-2008, 17:40
Dirge spam na chatu i djeca na trade-u!

Aerial
28-08-2008, 18:24
WTS Krol Blade 1000g

lizard
28-08-2008, 18:44
kad se neko pravi pametan ako zna nesto sto ti neznas ili zna bolje umjesto da ti objasni i kaze lijepo....

O-Okac
28-08-2008, 22:45
Dirge spam na chatu i djeca na trade-u!

Moja ignore lista je puna :(

BlackDCRO
29-08-2008, 09:25
1.Kad netko u losijim pve guildovima izadje usred raida nakon par wipeova i kaze kako je umoran, neda mu se vise ovo ono...
2.Dirge i anal spamovi po trade kanalu.
3.Ovo sto je rekao lizard, kad se neko pravi previse pametan.

Aerial
29-08-2008, 09:34
anal spamovi

Iako ih vidim (pre)često, ipak me neki put uspiju nasmijati :)

bornathepicek
30-08-2008, 10:43
Mene uzasno nervira kad je neki raid, a svi se spremaju ko gladni srat...
Onak kad treba cekat pol sata da svi dodu u istancu...

B4j4
30-08-2008, 11:07
meh...
mrzim kad nosim zastavu u WSG-u i zovem pomoc... blowam sve zive CDove da ostanem ziv... niko ne dolazi svi u bazi stoje...
zovem za pomoc... nsita.. i crknem u tunelu kod baze.. -.-
a ovi jos uvjek stoje unutra...
dojde mi da ih sve kickam iz partija

O-Okac
30-08-2008, 12:35
Pomago sam frendu da dobije Justicar, i tak radimo premade od 2-3 ljudi, 2-0 za nas i horda uzme zastavu i sad njih 8 defenda tog FC ._. , a frend nemože pomoc vratiti zastavo pošto on drži njihovu. I sad nemoš organizirati ove idiot u WSG nedaj bože, na kraju sam ceko da FC dobije +100% bonus demega, pokupio beserking lijepo sve odvalio u njega i rocket bootsima doletio i vratio zastavu ja sam.I onda mi na kraju se neki kreten hvalio kak je napravio najviše KBova, htio sam ga tavom po glavi nakon toga.

B4j4
30-08-2008, 12:49
Pomago sam frendu da dobije Justicar, i tak radimo premade od 2-3 ljudi, 2-0 za nas i horda uzme zastavu i sad njih 8 defenda tog FC ._. , a frend nemože pomoc vratiti zastavo pošto on drži njihovu. I sad nemoš organizirati ove idiot u WSG nedaj bože, na kraju sam ceko da FC dobije +100% bonus demega, pokupio beserking lijepo sve odvalio u njega i rocket bootsima doletio i vratio zastavu ja sam.I onda mi na kraju se neki kreten hvalio kak je napravio najviše KBova, htio sam ga tavom po glavi nakon toga.

ajme debila... ma uopce mi je glupo biti leader u random grupama kad tak i tak niko ne slusa... jedino ovi nasi ''veterani'' kaj se medusobno poznamo i kaj imaju malo vise iskustva slusaju...
il jebte igra se AB i budale sam zergaju.. njih 10 ide od jedne do druge baze, zakolju, uzmu bazu i svi se pokupe -.- i naravno da smo izgubili...
a bogati neki rog bio u WSG i ja FC jebote opet niko ne doalzi u pomoc... ube me, i pisem ja u /raid da zakaj nije niko dosel pomoc i tak, i javi se lik da koji ja k.. ocu da su branili bazu ovo ono, jebote njih 4 ubijaju jednog huntera -.- otvorim onaj BG meni vidim roga - 16 k dmga :rotfl: :rotfl: jebote a ja preko 150 k >.< a lik igra odpocetka ko i ja...

Aerial
30-08-2008, 12:56
Ajme , Arathi Basin... aka "OMG FARM!!!" kreteni...

O-Okac
30-08-2008, 13:19
"TO THE FARM!!!!" Jedva cekam dan kad ova igra dobije /facepalm emotion

B4j4
30-08-2008, 13:55
"TO THE FARM!!!!" Jedva cekam dan kad ova igra dobije /facepalm emotion

:rotfl: :rotfl:
ane... zerg na farmu.. ono prek cjele mape.. dok ovi dodu tam ostali smo bez mine-a, bsa i LMa -.-

Ripaz
30-08-2008, 17:05
Ljudi koji još misle dqa se set bonus stacka (+35 resi) i onda mi počnu srat kako ja imam cijeli set umjesto da dobijem 2x+35 resi bonusa. I u zadnje vrijeme to mi se događa često.

B4j4
30-08-2008, 17:16
Ljudi koji još misle dqa se set bonus stacka (+35 resi) i onda mi počnu srat kako ja imam cijeli set umjesto da dobijem 2x+35 resi bonusa. I u zadnje vrijeme to mi se događa često.

lol pa to su fixali odavno :rotfl:

Ripaz
30-08-2008, 17:18
Da ali neki su toliko pametni da misle da još nisu. Ono 90% lockova kojih sam vidio još to misle.

Wizard
30-08-2008, 17:19
Neki ljudi ne citaju patch notese, navikni se...

flynan
01-09-2008, 14:44
kad mi alija lvl 70 sleti na glavu u outlandu a ja sam na 20% healtha i naravno kokne me ko čevap :kill:
mali nervozni gnomeki koje nemrem ni naciljati :killyou:
nabrijani klinci koji me žicaju pare ili da ih boostam
nabrijani klinci koje boostam a oni se zaletavaju u mobove ko kreteni umjesto da smrde odostraga i samo lootaju
nepristojni igrači koji misle da su imba i sve ostale zovu njubare (kao da je biti njubara nešto loše) :wink:
.
.
.

LD
04-09-2008, 10:32
Da ali neki su toliko pametni da misle da još nisu. Ono 90% lockova kojih sam vidio još to misle.


Na mome realmu lock ful brutal, ima 2 vrste brutal seta.. Kreten sa 2180 raitingom..

bornathepicek
06-09-2008, 16:37
Najvise od svega me nervira kad mi dode neki low lvl i otvori Trade window... I sad ja pitam ono : "What do u need man?" a on onak pise 20 sec "GIEF GOLD PLS!" i onda jos kad me prati okolo moleci za gold,a neda mi ga se ignorat...

Aerial
06-09-2008, 16:47
Jedan lik mi ide na živce koji bi mogo uskoro završiti na ignoreu... a bio je sasvim ok do prije par dana... kad smo bili otrpilike isti level.

Lik me svako malo whispera da oću li s njim u dungeon, što bi bilo ok da nisam 20 levela iznad njega. Ja kažem da je to niski lvl za mene, ali on ne je*e 2%, invite.
Decline.
Invite.
...

lock master
08-09-2008, 22:48
zicira me kad ljudi seru za mgt heroic da ne idu bez 3cc-a(a niko ne zna da su mu smanjili tezinu)
i jedno me frend(barem sam misli da mi je frend) kicko iz grupe zbog magea,
iako smo imali jednog(ja sam lock ,a ''bivsi'' frend rogue)

Beaster
08-09-2008, 23:43
ak se zna igrat neterba niti jedan cc, sam malko bolji gear... tenk i hiler, i saw i try

Sgt. Bull
09-09-2008, 01:36
Nazivi tipa gayladin, loladin i bubble boy... ono fkt, što je previše, previše je...

p.s. any other ladins here? :D

lizard
09-09-2008, 13:44
p.s. any other ladins here? :D

Mislis powerrangers ?

Beaster
12-09-2008, 09:05
Nazivi tipa gayladin, loladin i bubble boy... ono fkt, što je previše, previše je...

p.s. any other ladins here? :D


no!

Wizard
12-09-2008, 10:29
meni loladin nako prirasta srcu :D u sjecanje na dobre stare pretbc dane

Demon Hunter
16-09-2008, 12:58
Meni najvise od svega je smetalo kad sam bio manji lvl i Questam...i onda mi uleti neki lvl 70 Brutal..i ubije me iz šusa.Koji k...moz mislit mali lvl pa ga pojedem!

I jos nesto kad smo u instancma pa njih pola ode...dobiju DC....i ostalo onda mi se smuci wow!

Sgt. Bull
16-09-2008, 21:50
Činjenica da sam potrošio 3 dana, 110 golda i još nisam ni blizu epic ground mountu... pih, smeće jedno...

Aerial
16-09-2008, 22:27
Hehe, ja sam imao neki dan sreće. Susreo nekog našeg lika i malo questali, poslije se idemo vratiti da predamo questove i ja kažem njemu (imao je epic ground mount) da još nemam epica nego se vučem s tim sranjem na 60%, a fali mi 80 golda za riding + mount... Kaže on da mi može posuditi, ja uzeo i trk do Darnassusa :D
Vratio mu sutradan lovu...

lizard
17-09-2008, 08:05
bravo .... lijepo sto si nadero rep s darnassusom, meni se najvise svidja onaj skroz bijeli tigar..

Aerial
17-09-2008, 09:57
Frostsaber, da, njega sam uzeo :)

inače, on-topic, živcira me stvar koja se ne dogodi često, ali je*eno iritira kad se dogodi (kao npr prije 2 dana u Mana Tombs)... Uz normalna sranja koja je događaju i tu itamo koji wipe, party ipak sredi 90% dungeona i dođe do zadnjeg bossa. Boss nas wipea (ne znam koji vrag je tank nosila na sebi, ali Shaffar ju je satrao u 1.5 sekundi) i svi osim leadera odu iz partyija. A leader - AFK.
I sad, taj kreten je AFK (čekao sam nekih 20 minuta, svejedno nije došo natrag), a ja ne mogu nikoga invitati u party jer nisam leader. Neću napuštati party jer onda moram cijeli dungeon isponova, a samo mi Shaffar treba za quest.
Pogledam LFG kad ono 3 ljudi čeka Mana Tombs, ja ih inv.... ah, da, nisam leader :( AAARGH

(na kraju sam morao HS, u međuvremenu lv 67 još uvijek nemam Mana Tombs rješen)

lizard
17-09-2008, 11:27
nemoras cijeli dung isponova samo ih pitas ocete li zadnjeg bossa i ako kazu da inv ih (prije toga izadjes iz grupe) i ne resetas dungeon...

Outmind
17-09-2008, 19:31
Mene na wowu istinski živciraju samo 2 stvari - gankanje i endgame.

flander
17-09-2008, 19:48
Mene na wowu istinski živciraju samo 2 stvari - gankanjeSi endgame.

zato postoje PvE serveri ^^

Wizard
17-09-2008, 20:33
Mene na wowu istinski živciraju samo 2 stvari - gankanje i endgame.
nekuzim kako te zivcira endgame, pa cilj cijele igre je endgame, zasto onda igras wow ako neces endgame

Outmind
17-09-2008, 21:17
Pa živcira me to kaj se na kraju sve svodi na jedno te istih 5-6 raidova. I iako je možda istina da je cilj igre doć do endgame-a, put do tog cilja mi je bio 10 puta zanimljiviji.

Wizard
17-09-2008, 21:38
pa gledaj sve se svodi na tih 5-6 raidova, ali da ocistis tih 5-6 raidova treba ti mjeseci i mjeseci...a tu je i uvjek pvp, i pvp na 70 je jednostavno bolji nego low lvl pvp tako da na kraju puno vise remena se provede dok nevidis cili endgame nego sto ti treba da dojdes do njega

flander
17-09-2008, 22:15
Outminad ćime smatraš endgame ?

kada dobiš lvl 70 ?

Petlare
19-09-2008, 18:38
pa gledaj sve se svodi na tih 5-6 raidova, ali da ocistis tih 5-6 raidova treba ti mjeseci i mjeseci...a tu je i uvjek pvp, i pvp na 70 je jednostavno bolji nego low lvl pvp tako da na kraju puno vise remena se provede dok nevidis cili endgame nego sto ti treba da dojdes do njega

ma swe ti je to jad i bjeda

Outmind
19-09-2008, 19:33
Outminad ćime smatraš endgame ?

kada dobiš lvl 70 ?

Pa manje više, kada ti ne preostane nikaj drugo osim t4-6 raidova, arene bg-a i pvp-a

flander
19-09-2008, 19:45
Outminad ćime smatraš endgame ?

kada dobiš lvl 70 ?

Pa manje više, kada ti ne preostane nikaj drugo osim t4-6 raidova, arene bg-a i pvp-a

a ćuj, gle, samim dobitkom lvl 70 na neki naćin i poćinje igra, sve ti je otvoreno,profesije na max, mountovi (pogotovo Netherdrake, za koji treba nabit reputacije i reputacije, koje dobiš kroz questove) onda neznam također to što si rekal skupljanje tierova

tak da nekako, sa sigurnošću mogu reći, da WoW nema neki 100% end game,uvijek ga možeš igrat,tj. uvijek ima nešto što možeš radit

B4j4
19-09-2008, 20:10
kad se rokamo ja i drugi resto drood... ajme kolko to traje...
sve dok nekome ne dode neko u pomoc a i onda ih outhealam... decko moj...

Outmind
19-09-2008, 20:48
Outminad ćime smatraš endgame ?

kada dobiš lvl 70 ?

Pa manje više, kada ti ne preostane nikaj drugo osim t4-6 raidova, arene bg-a i pvp-a

a ćuj, gle, samim dobitkom lvl 70 na neki naćin i poćinje igra, sve ti je otvoreno,profesije na max, mountovi (pogotovo Netherdrake, za koji treba nabit reputacije i reputacije, koje dobiš kroz questove) onda neznam također to što si rekal skupljanje tierova

tak da nekako, sa sigurnošću mogu reći, da WoW nema neki 100% end game,uvijek ga možeš igrat,tj. uvijek ima nešto što možeš radit

Stvar je u tome da kad to sve napraviš sa jednim likom, nema smisla dalje to isto radit i sa drugima, tj ne da mi se tu torturu pprolazit.

flander
19-09-2008, 22:10
da to te razumijem

zato ja imam samo rogu, i sa njime samo i igram

Aerial
19-09-2008, 23:19
Živcira me što 90% osoba s mentalnom retardacijom igra huntera.
Ne kažem da su svi hunteri kreteni, ali svi kreteni su uglavnom hunteri :D

eXtibO
20-09-2008, 12:58
Sta me nervira? Pa da vidimo, RAIDERI koji nemaju skilla. Igra se svodi na - 1 2 1 2 1 2 1 2 3 1 2 1 2. Dodzu u Org, i pocnu se furati. :| Onda, kada ih neko spusti na zemlju, flejmaju.

Raidao sam, imam gotovo svu endgame opremu, i pvpam, naravno.

Bens
20-09-2008, 23:41
Mene živciraju debili koji se prave da su uber skilzori kada su ubili nekog lika sa pve specom i opremom, a on ima cijeli pvp set. Ajde ubij mi nekoga koji ima 300+ resi a ti 0.

^^ dobro je lik reko..a kad ja ubijem lika u pve opremi i specu,a on mi ima s2/s3 onda kaže da sam cheater:P

još me izluđuje kaj nemam kaj radit između raidova,a da se respeccam za pvp,pa opet natrag na pve došlo bi me preko 500 golda tjedno,a za to neam para:P

lizard
21-09-2008, 09:29
koja si klas?

B4j4
21-09-2008, 12:45
briem hunter

Dr. Kam
22-09-2008, 13:15
Nekolicina razloga koji su me živcirali i zašto sam prestao igrat :D

1. Konstantno grindanje - pa ljudi Božji, igram igru da se guštam, a ne da svaki dan barem 2 sata grindam matse za potove itd, za raid.

2. Raidovi 8 - 12 (tko hoće "nešto postić" jelte): igram igru da budem među "boljima", a to se nažalost ne može postić bez da uložiš previše vremena. Sad će se sigurno nać netko pametan i reć nešto tipa: "Bez muke nema nauke!!" - ovo je video igra, ne posao, faks ili škola...

3. Arena PvP: apsolutna glupost, nema gore stvari koju su mogli stavit. To su implementirali naravno da im serveri budu stabilniji, ne da se igrači više "napregnu". Jel lakše healat maksimalno 5 ljudi ili maksimalno 40? Ili taktiku slagat sa petoricom ili sa petnaestoricom? Prelako se dolazi u top 100 u areni, samo prave klase treba odabrati. Blizzard maglu prodaje, a ljudi je gutaju :D

4. Balans igre - nažalost ovom nema pomoći, samo sam htio navesti kao razlog.

5. Sveopći minimalizam igre: smanjeni broj ljudi u raid instancama sa 40 na 25 i naravno famozna arena :). Igra se zove MMO s razlogom, i ne, chatanje u IFu / Orgu se ne računa...

6. Perverzarije sa loreom - Heeere comes teh speiz ship - a bolju priču bi moja baba iskopala...

7. Poslije TBCa se do epica dolazi prelako - kolko u areni, tolko i u raid instancama. Za bossove ne treba imat puno mozga da se sruše. Kolko čujem Sunwell je malo teži.

To je u biti to, još bi se nešto dalo dodati, al ne da mi se tipkat više :D

bango
22-09-2008, 14:27
7. Poslije TBCa se do epica dolazi prelako - kolko u areni, tolko i u raid instancama. Za bossove ne treba imat puno mozga da se sruše. Kolko čujem Sunwell je malo teži.


ehm kak znas da ce u Wotlk biti lakse doci do epica ili si mislio na TBC ili koji k xd

Ripaz
22-09-2008, 17:12
Ne znam šta Dr. Kam trabunja. Dolaziš do epica lakše. And? Znaci ako je u engleskoj neki mobitel 10 funti a u hrvatskoj taj isti mobitel dode 150 znaci u engleskoj je on jeftiniji. Shvati da su se kriterije smanjile ali sve je ostalo isto. N00b je još uvijek n00b, pro je pro.

Lore? Ne znam sta ti fali u loreu. Sve je skoro pokupljeno iz WC3. Štviše drago mi je zbog lorea. Ovak je bilo samo fight demons, figh scourage, the end. Ali u TBC dolazi sunwell, novi vlack portal...

Gridanje? Ovo je igra za strpljive. Ako nisi strpljiv idi igrat tetris ili minesweeper.

Jedino oko čega se slažem je arena. Svi misle da je ovaj "skillz0r" amo zato jer ima full vengeful, a ne zna sklopit rečenicu normalno a da se raid ne raspadne. A da ne govorim o njihovom egu jer bi mi trealo pol ure da napišem.

slanted_truth
22-09-2008, 19:03
Kada me netko bez ikakvog razloga nazove 'homo noob-om'. Bili smo u arathiju i trcali prema bazi kada sam dobila whisp. Wtf? Trebalo bi zabraniti tu rijec, silovana je vec do besvijesti.

Aerial
22-09-2008, 20:14
Kad me se izbaci iz partyija bez ikakvog objašnjenja >:(

flander
22-09-2008, 20:50
Kad me se izbaci iz partyija bez ikakvog objašnjenja >:(


to mi se znalo desit

jendom mi se desilo, u trade chanellu kao "Need rogue,last spot" i ja se javim, lik me inv, i za 5 sekundi kick i wisp kao "we were kidding" :/

*ignore*

Sgt. Bull
23-09-2008, 02:33
Kada kupim Pristine Black Diamond za 180 golda, odem sam u scholomance i peti mob u instanci mi dropa isti -_-' plakao od tuge kada mi se to desilo : (((

Aerial
23-09-2008, 09:56
Aj, nema beda, barem ga možeš prodati :)
S dolaskom WOTLK-a imam osjećaj da će se Black Pristine Diamondi prodavati ko' ludi (jeste vidili paladina u wotlk-u? vjerojatno još nije izbalansiran, ali su hebeno imba).

flander
23-09-2008, 10:27
a pogledaj Roge, stavili buf na Preparation i na Cloack of shadows, tj.smanjili su cd za 50% sa talentima ^^

Aerial
23-09-2008, 13:50
Ah, rogue... Ne znam što je gore, UD rogue koji uz sav svoj imbaness još ima i besplatni trinket, ili Belf koji za svaki slučaj ima dodatni interrupt protiv castera...
Rogovi su mi se toliko zgadili u zadnjih par dana da ću uskoro ili prestati pvp-ati ili rerollati roguea :s

Smeagoul
23-09-2008, 14:06
"If you can't beat them, join them"
"I HATE ROGUES" -"True, everyone hates them, that's why everyone has one."

mislim da su ti ova 2 citata sve rekla :P

flander
23-09-2008, 15:08
"If you can't beat them, join them"
"I HATE ROGUES" -"True, everyone hates them, that's why everyone has one."

mislim da su ti ova 2 citata sve rekla :P


doslovno sve :D

Beaster
23-09-2008, 22:46
ja nemam roga i pwnam ga

Demon Hunter
23-09-2008, 23:18
Ah taj Rouge.

Neznam sta da kazem o tome...ali mislim da je Blizzard i onaj koji je sklapo Rouga bio pijan!

jebote Rouge kad te uhvati moze te drzat u stanu pun k i sjebat te za 30 secundi...a ti mu nemozes nista!

Neznam ali strasno su napravili to sa rougom!

Strasno nije izbalansiran!

B4j4
24-09-2008, 06:56
Ah taj Rouge.

Neznam sta da kazem o tome...ali mislim da je Blizzard i onaj koji je sklapo Rouga bio pijan!

jebote Rouge kad te uhvati moze te drzat u stanu pun k i sjebat te za 30 secundi...a ti mu nemozes nista!

Neznam ali strasno su napravili to sa rougom!

Strasno nije izbalansiran!

ne, moze te drzati u stunu 10 sekundi:

cheap shot ( 4 sek ) > hemmo > hemmo > 5 pts kidney ( 6 sek ) > blind > sap da resetas DR > ponovi postupak
to je sveukupno 20 sekundi... a da ne pricam da to pali samo kad treba nekog dovrsiti, na plate i mail ne funkcionira najbolje....
koju klasu igras ?

Demon Hunter
24-09-2008, 23:30
Druida ali sam ja kod frenda na Shamanu gledo kako ga je Rouge sjebo nabrzinu i drzo ga u Stun neko duze vrjeme!

Ali imam nesto zanimljivo...sta mislite o sljedecem!

"Prije nekih 1h..ulogovo sam se da vidim sta se desava jer nije mi bas veza najbolja..pa neigram cesto.
E i pozovu me u grupu za BRD Brewfest boss...super.Ubili ga 4 puta...i 5 put ga ubijamo i padne mount..i svi na need i ja sretnik dobijem! (92 roll).
E i nakon toga pocne meni neki lik psovat mamu...si si njub idi u pm,ninja poceo psovat na sve strane i vrjeđat!
I stavi me na ignor!
Ja odem na lta i w...ga,i pitam sta se ponasa tako a on meni"ti si mrtava za mene brate videces" i stavi me na ignor!
ono stvarno ja nisam mogo vjerovat,kako moze neko biti tako djetinjast!
Strasno!!!!!!!

Toliko!

Aerial
25-09-2008, 08:16
Paaaaa, u pravilu se kod takvih dropova svi trebaju odlučiti za greed.
Barem je tako u 90% partija u kojima sam ja bio :)

(btw ja sam dobio onaj healing trinket i trinket za summonanje brewmaiden, ništa od mounta... još)

Demon Hunter
25-09-2008, 14:32
Paaaaa, u pravilu se kod takvih dropova svi trebaju odlučiti za greed.
Barem je tako u 90% partija u kojima sam ja bio :)

(btw ja sam dobio onaj healing trinket i trinket za summonanje brewmaiden, ništa od mounta... još)

Da ali opet ja sam takav pa cekam zadnji da stavim greed ili need...i normalno svi su oslu na need i ja isto!

He He!

Aerial
25-09-2008, 16:44
A onda je ok :)

lizard
25-09-2008, 17:42
isti kurac dali svi need ili greed po pravilu se ako se tako nesto dropa greeda ali za svaki slucaj pitas u party prije greed ili need i ako je random party bolje je oplit svi po needu...

akzz79
03-10-2008, 18:39
mene najvise zivcira anal i dirge spamm u tradeu :S... nema gore od toga...
i jos stvar sto me najvise zivciralo i da tako netko moze biti glup da napravi premade za BG kako bi izgubili u 5 minuta, i tako dobili jednu markicu samo... kao kaze bolje je tako nabrzaka izgubiti i dobiti jednu markicu nego 20-30 minuta biti i boriti se kako spada pa onda dobiti 1 markicu...
cekaj malo, ako vec pravis premade , onda se valjda ide na pobjedu, jer isto tako mozes i pobjediti u tih 5 minuta i dobiti 3 markice i puno vise honora....

Aerial
03-10-2008, 18:44
Ma kakav je to dirge spam? Čuo sam za to ali nikad to nisam vidio u chatu :o

akzz79
03-10-2008, 19:01
ma to ti onaj neki item, sto BSovi rade, sa spell dmgom... uglavnom TBC verzija spamma kao sto je Forror's compendium of dragonslaying (ili kak se vec pise :D) bio prije TBC-a

Demon Hunter
03-10-2008, 20:18
Al mene jos vise zivcira kad pocnu oni likovi sa imenima Fgdsj....ghjjj...i tako to,spampwat.Kao posjetite ovu stranicu za gold...ovu za ovo bla bla!

strasno!

lizard
04-10-2008, 09:07
http://img259.imageshack.us/img259/9890/idiotsnq0.jpg

meni omiljeni WORLD OF DIRGECRAFT =)

akzz79
04-10-2008, 09:13
haha, ma samo /report :D... tak ja radim, i bilo je par likova koji su dobili ban na 3 dana ... to ako ih dovoljno likova reporta...

Aerial
14-10-2008, 23:04
Isuse bože...

Solarian.
Sve ide po loju.
Dođe na 20% HP
Mage dobije wrath.
Mage explodira.
....
mage se nije maknuo od raida.
Wipe.

AAArgh.

bango
15-10-2008, 11:03
pa kaj ste tek na solarian :D?

akzz79
15-10-2008, 18:58
jos se mucite u TK-u a wotlk je pred vratima :S.... svaka Vam cast :D

Aerial
15-10-2008, 21:42
Nije da se "još" mučimo, tek smo počeli ozbiljno t5 raidati, i pomalo t6 (za sad 2/5 MH, a prokleti Kaz'rogal neće živ ostati nakon novog patcha :) ).
Nemaju svi likove od prije 2 godine :)

Aerial
03-11-2008, 23:31
Pi*ku materinu, wotafak, dovraga omg, aaaaaaa.... Prokleti Archimonde. Otkad smo počeli raidati MH (prije valjda mjesec dana) niti jednom tog kretena nismo ubili. Minimalno 50 wipeova. Ne znam kakvu travu su pušili u Blizzardu kad su taj faj radili...

Smeagoul
04-11-2008, 07:09
ja sam taj fight prije ovako definirao
Dodjes kod njega, prvih 10 koji crkni kickas, zamjenis. Rinse and repeat

Jer stvarno, da netko tu crkne treba biti retardiran, pogotovo otkako su sve nerfali za 30%

bango
04-11-2008, 17:25
lakseg bossa nisam vidio :o ako se ne znas maknuti od vatre onda si fkt tard nhf

lizard
05-11-2008, 18:53
ARCHIMUNDO!!!!!!!

Jerry
05-11-2008, 20:23
živciraju me debili koji žicaju gold

Hellboy
05-11-2008, 21:02
Anal fore...koji bog je smiješno zaspamati pola global kanala Anal Thori'dal, the Stars' FurySglupostima -_-'

Aerial
05-11-2008, 21:16
Govori što hoćeš, ali Anal Rebirth me uvijek nasmije :D

lizard
06-11-2008, 14:54
mene anal Prospecting =)

m0dkayZ
18-03-2009, 19:53
Najvise me zivcira ono kad pisu epic fail , n00b, tard , lol , rofl , pwnd, owned , lmao... A najvise kad se fino ufuraju u to uzive se bokte koda su GEEkovi jbt...Ajd ono 1-2 puta al kad je cjeli jebeni chat taki....Pogotovo gchat....Onda stvarno se tu nema sta za rec nego jbni gikovi. Svi sa onim zelenim brcichima i cvikama pepeljarkama .

Mjutant
18-03-2009, 21:28
živciraju me debili koji žicaju gold

danas..lik je molio za 10 golda za trening..ja sam doso i dao mu 2-3k i reko da spara za danje levelanje..bio je presretan.
dok s druge strane doso lik i trazio me 100k golda :shock: :shock: :shock:

Hellboy
18-03-2009, 21:42
Dao si random liku 3 kile golda? XD
Ja u guildu provjeravam koji tko drži rank i na osnovu toga odlučujem hoće li dobiti loan iz guild banke i to najviše 2,5k golda ako je visoko rangirani član. Ovako random likovima ne dajem više od desetak golda i to samo ako mi se svide. Koliko ti love imaš kad ju tako velikodušno daješ? :D

bananac
19-03-2009, 17:34
ako vam se ne svida to zicanje golda ne pomisljajte na igranje Silkroada :D
kad vas tamo turcin pocne zicat ne prestaje par sati....

flander
19-03-2009, 19:43
kaj nema block ?

Nexus21
19-03-2009, 19:49
daj, igrao sam wow 3 godine, stao kad je wotlk dosao. iritira me nerfanje stalno. one warlocke pojacaju samo tako. osobno imam druida balance full s3 lvl 70, tako stoji. i da ti, begeri, daj gold daj gold. mislim... i netko je spominjao kad radis istancu i na zadnjem bosu te ubiju, i ovi drugi nece pokusat jos jednom nego '' xxx has left the group'' nubine

BokalVode
18-04-2009, 02:00
- Kad viknem MB, a druid se zaleti ravno u Bossa (i pull-a sve oko sebe)
- Kad je u partiju neko ko ne umije dvije rijeci progovorit
- Nikovi poput "Dark_Evil_Master_1899651"
- Gnomi Rougovi (MRZIM MALU NERVOZNU GAMAD)
- Stranglethorn Vale

Majka
18-04-2009, 09:42
- Kad viknem MB, a druid se zaleti ravno u Bossa (i pull-a sve oko sebe)
- Kad je u partiju neko ko ne umije dvije rijeci progovorit
- Nikovi poput "Dark_Evil_Master_1899651"
- Gnomi Rougovi (MRZIM MALU NERVOZNU GAMAD)
- Stranglethorn Vale

Nemoguće je imat takav ili sličan nick u wowu. I ovo što se tiče partya-ako si lvl 80, nemoj pugat ffs, već radi instance s guildom.

mravojed20
18-04-2009, 13:37
Što me živcira...jao :D

- svi DK igrači pogotovo s horde
- činjenica da na gryphonu putujem po 10 minuta, kog vraga ne mogu letjeti brže i po ravnoj crti a ne od jednog fp-a do drugog fp-a iako uopće nije usput nego se drastično skreće sa smjera i povećava vrijeme letenja
- uz sve pare koje je Blizz pokupio s ovom igrom još uvijek ima dijelova koji su katastrofalni i ne poboljšava ih se, ali da ne nabrajam sve spomenut ću samo... jeste skužili glasovnu reakciju bilo kojeg ljudskog neprijatelja u igri? "haaa!" "huuu!" to je to..nakon 100000 ubijenih, GADI MI SE TAJ ZVUK :twisted: isto vrijedi i za gobline sa svojim piskutavim urlicima
- kao i 90% mobova koji pri napadu uvijek proizvode 2 vrlo slična zvuka, dok mi jednog dana mozak ne strune. N ekužim što je problem napraviti bar desetak različitih reakcija za svakog neprijatelja, jer imaju i vremena i para.

- koncept "aggro" je retardiran i naporan, dabogda ga izbacili u ovom novom mmou šta rade
- kad me mob stana pa ne mogu pobjeći nego polako hodam.. radije mu stavite veći damage nego da me stana molim vas isuse bože gadi mi se to, naporno do bola
- toliko godina postojanja i toliko para zarađenih a i dalje svi leteći lešinari izgledaju identično samo s drukčijim imenima i možda im malo boju promjene..JAKO LOŠE
. isto vrijedi i za sve ostale mobove u igri-- vukove, ogreove, kobolde, gnollove itd...sve isti model samo s par detalja promjenjenih

- koncept "odi tamo i ubi 15 njih i vrati se" i onda "hvala ti ali sad kad su se respawnali svi koje si već ubio moraš opet ići tamo i ubit glavnog" riga mi se od ovog

- skupljanje gluposti od mobova, gdje jednom vuku mogu pokupit pelt a drugom ne... idiotizam..pa za 5 peltova moram ubit 30 vukova..

- gnomovi-općenito rasa koja izgleda jako bezvezno i ne pripada mi u warcraft svemir nikako, bar ne ovako kako su je dočarali ovdje
- kad neko moli pare, kad neko stalno traži boost, kad neko stalno griješi a prigovara drugima, kad neko ne priča uopće u partiju

- kad neko stavi svog lika da me slijedi i ode ća od kompa a usred instance smo

- ima još ali sad sam živčan postao :(


Uglavnom, nema šanse da svu ovu muku prolazim i s nekim drugim likom nakon što ovog sadašnjeg doguram do 80, ne znam kako vi to možete, imati altove i to ali..nema faking šanse :scared:

BokalVode
18-04-2009, 14:53
Respect ovom postu iznad m(_ _)m

E da, zaboravih... Nervira me kad udjem na altov profil da pokupim pare iz AH, a neki lik lvl 80 uperi /laugh na mene o.0
I kad mi tom istom Altu posalju invite u neki guild...

LD
20-04-2009, 15:20
Što me živcira...jao :D

- svi DK igrači pogo...

Hahaha
Šta će tek bit kada se navučeš na 80 levelu; ove sve sitnice ti nece bas puno smetati :D

Sporky
20-04-2009, 16:47
živciraju me oni Retardini.
u vanilla wow-u su radili sprdacinu sa te klase,ismijavali se sa nje,nitko je nije htio skoro pa i igrat,bili su 2 button class (bubble+HS)

A sada na svakom je....m čošku najdes loladina. Šta su se ti loladini počeli prodavat za pare po čoškima kad ih ima tolko. Su osnovali i sindikat možda?
I još na kraju ajmo ih buffat :S
Ajmo im i jos dat pola talentov kao core spell.

Kad bi blizzard lupio Delete Paladin Class ja bi proglasio taj dan praznikom

Aerial
20-04-2009, 17:14
Šuti! Sad tražim retardina za 2v2, večeras počinje S6 :)

Kostolomac
20-04-2009, 18:47
@Sporky, e pa meni je drago da su paladini bili op u zadnje vrijeme, baš zato što su ih prije svi ismijavali u vidu njihovog dps-a. Long live Retadins! :)

Smeagoul
20-04-2009, 19:01
zar s6 ne pocinje tek u srijedu ?


ako je veceras onda je vrijeme da kazem svom frendu da si kupi geara za retardina ^^

Aerial
21-04-2009, 14:25
Ae, čini se da je sutra... čitam na Wowinsideru, al oni to računaju na US servere, damn them :)

Sporky
22-04-2009, 08:10
Ma poanta mojeg proslog posta je da ti ljudi koji su se najvise sprdali i ismijavali sa retardinjosa upravo sad ih i igraju

bornathepicek
22-04-2009, 18:58
Smaknuće shockadina i buffanje retardina... Eto ukratko to me najvise nervira...

lizard
22-04-2009, 20:15
ma vi paladini nikad zadovoljni.. jebote imate jednu od dvije najjace klase trenutno u PvP-u i najjaceg hilera u PvP-u i sad wajnate jer nam shockadina vise kao prije.. mdaj stvarno vas treba izbrisat

bornathepicek
24-04-2009, 16:41
Inace poznato je da holy paladini mrze retrije, a shockadini oboje...

lizard
24-04-2009, 17:57
nemos ti volit jedan spec a mrzit drugi, ako mrzis jedan spec mrzis tu klasu..

BokalVode
24-04-2009, 18:37
nemos ti volit jedan spec a mrzit drugi, ako mrzis jedan spec mrzis tu klasu..

So true.... Uvjek sam volio balance druje, jer sam ih cepao s mojim feralom :D
E da... Mrzim i murloke i onaj njihov "Gnarl" zvuk kad te ugledaju. I nagino siktanje. PIH!!!

Smeagoul
24-04-2009, 20:13
Mrgggrlrglglrl

Arbiter of Change
24-04-2009, 20:23
E da... Mrzim i murloke i onaj njihov "Gnarl" zvuk kad te ugledaju.
Heretic:
DF0JEaDCbwI

:)

BokalVode
24-04-2009, 21:11
E da... Mrzim i murloke i onaj njihov "Gnarl" zvuk kad te ugledaju.
Heretic:
DF0JEaDCbwI

:)
E sram te bilo :P

bornathepicek
26-04-2009, 23:01
nemos ti volit jedan spec a mrzit drugi, ako mrzis jedan spec mrzis tu klasu..
netocno

lizard
27-04-2009, 11:10
gle mozemo se sad raspravljat do sutra.. odi se isplaci za shockadinom i onda izbrisi WoW. gg

Wizard
27-04-2009, 16:27
Mene zivcira frost :) , igram maga otkad igram wow i uvik me tiraju da idem frost za pvp, a ja nikad necu, evo do neki dan, kad su mi debili iz blizzarda odlucili maknit pom pyro, ma gadovi

BokalVode
27-04-2009, 19:24
Mene zivcira frost :) , igram maga otkad igram wow i uvik me tiraju da idem frost za pvp, a ja nikad necu, evo do neki dan, kad su mi debili iz blizzarda odlucili maknit pom pyro, ma gadovi

Me loves Frost... Me is frost.... :P Frost pwns Fire... Me happy ^^

Smeagoul
27-04-2009, 19:32
Fire makes Frost go into *Para mode*

Petlare
28-04-2009, 07:26
nemojte sad tu plakat za 1 talentom kao da ste neka derišta opustite se i uživajte ovo je samo igra

Wizard
28-04-2009, 10:12
nemoj sad ti srat, ovo nije samo igra i mi svi to dobro znamo

LD
28-04-2009, 21:30
Jao kako sam propo.. Vise nema PoMa?

Elraxery
29-04-2009, 07:29
joj kako mrzim PVP servere u ovoj igri!!
Evo bas jucer bio ja u nagrandu i sad ja ubijam ogrove tamo u blizina Ring of Blooda pullam ih cetvoricu ubijem ih i ostanem na 5% hp kad mi doleti neki pally 2 lvl-a veci od mene i normalno ubije me i tako se ja resurectam i on ponovo..... x5
I nece da odj..e .

P.S. joj da smo znate kako sam bio sretan kad sam ga kasnije sreo kako obavlja ring of blood questove tako mi je bilo drago ubit ga nemogu vam opisat.

Hellboy
29-04-2009, 07:46
Čemu ti služi gilda? Meni je ekipa dolazila na najmanji znak genkanja. Samo zato što su htjeli pokazati Belfovima i ostalim foul creatursima iz Horde što je genkanje u punom smislu te riječi. :D

lizard
29-04-2009, 07:51
Jao kako sam propo.. Vise nema PoMa?

ma ima. neznam kako vise nema PoM + pyro nije mi jasno.

Wizard
29-04-2009, 09:28
Nemos imat arcane power i pom u isto vrijeme, jos je arcane power nerfan, tako da pravi smisao postojanja pom pyroa je nestao, mos ti jos uvijek upalit pom pa opalit pyro, al nije to to :( neisplati se, sve je blizzard kriv

junkieee
30-04-2009, 06:55
Čemu ti služi gilda? Meni je ekipa dolazila na najmanji znak genkanja. Samo zato što su htjeli pokazati Belfovima i ostalim foul creatursima iz Horde što je genkanje u punom smislu te riječi. :D

Ovo je nesto najbolje sta se moze napraviti :))..Mi pecamo hordu tak da nas se skupi 2-3 lvl 80 i ja koji sam lvl 55 trenutno. Oni se svi sakriju i onda ja prcam hordu i kad mi neki hordas dode blizu sam upalim dvine shield a ovi moji se zalete iza brda na hordasa...tak da je pecanje odlicna stvar :)

Wizard
30-04-2009, 13:39
a jesi pro, koji je to gust, ujme kako si dobar, ti si nas bog, klanjamo ti se :pray: :pray: :pray: , mozes li na nas smrtnike nauciti kako biti tako mocan, tako jak, tako inteligentan, i mi zelimo osjetiti zadovoljstvo na tvoj nacin, i mi zelimu uzivati u tome :)

BokalVode
30-04-2009, 13:55
a jesi pro, koji je to gust, ujme kako si dobar, ti si nas bog, klanjamo ti se :pray: :pray: :pray: , mozes li na nas smrtnike nauciti kako biti tako mocan, tako jak, tako inteligentan, i mi zelimo osjetiti zadovoljstvo na tvoj nacin, i mi zelimu uzivati u tome :)
HAHAHAHAHAHA.... Neka bre, sta ti je. Da znas da bih i ja ponekad volio to uradit. Ali sa kretenima koji mene prvo gankaju :D

Wizard
30-04-2009, 18:13
ma da njega vidim i njegovu ekipu skupia bi pol gilde i ganka ih jedno mjesec dana, jebes sve ostalo :)

lizard
30-04-2009, 18:31
ti nemos nikog genkat jel si ti nerfali POM pyro tako da je bolje da sutis..

Kostolomac
30-04-2009, 19:21
Pwnd :rotfl:

Wizard
01-05-2009, 11:10
pa ja cu glumit jadnog fire maga a onda ce doc moja gilda iz zasjede i sve ih pobiti :)

junkieee
04-05-2009, 08:25
a jesi pro, koji je to gust, ujme kako si dobar, ti si nas bog, klanjamo ti se :pray: :pray: :pray: , mozes li na nas smrtnike nauciti kako biti tako mocan, tako jak, tako inteligentan, i mi zelimo osjetiti zadovoljstvo na tvoj nacin, i mi zelimu uzivati u tome :)

koja je poanta tvog posta? Ja iz njega vidim jedino da si ti bio fizicki i sexualno zlostavljan u ranijoj zivotnoj dobi..

Sta ti nikad nisi cuo za casual igrace? Meni nije poanta visit 30 sati u instanci da dobijem uberpro mac koji nema nitko na relamu....

Jerry
04-05-2009, 12:28
aj wizz nemoj zajebavat čovjeka :D genkanje ftw...dok sam mali lvl bio 20-30 obavezno u westwoodu su me genkali..našo gildu neku balkansku,i kad god trebam pomoć odma par njih dolete i sve što ostane od hordaša su čestice corpsa:D i onda genk dok ne ode off :D

Wizard
04-05-2009, 13:20
ma gle ja se s tim potpuno slazem, to cu i ja raditi uvijek kad me neko krivo pogleda, ili ako je gnom :) , al retardiranost zabave onog lika iznad me nako malo iznenadila, tako da znam di zivi prebia bi ga :)

junkieee
04-05-2009, 13:40
ma gle ja se s tim potpuno slazem, to cu i ja raditi uvijek kad me neko krivo pogleda, ili ako je gnom :) , al retardiranost zabave onog lika iznad me nako malo iznenadila, tako da znam di zivi prebia bi ga :)

Meni i 95 % ostalih normalih ljudi je normalno izaci iz kuce. Tebi je normalno wow 0-24 :(

The Boz
04-05-2009, 14:00
Mir, djeco!

Wizard
04-05-2009, 14:39
ma gle ja se s tim potpuno slazem, to cu i ja raditi uvijek kad me neko krivo pogleda, ili ako je gnom :) , al retardiranost zabave onog lika iznad me nako malo iznenadila, tako da znam di zivi prebia bi ga :)

Meni i 95 % ostalih normalih ljudi je normalno izaci iz kuce. Tebi je normalno wow 0-24 :(
kake to veze ime lol, aj neka, wow je moj zivot, zelim ozenit belficu, djete cu nazvat thrall, i svi cemo ici zajedno u heroice yeeeeeeeeeeeeee

ajd sad ozbiljno, sto se ljutis odma sto tvoju ideju zabave nazivam retardiranom kad to i je, nisam te mislio vrijedjat, tj. bolje je reci nisam mislio vrijedjat retardirane ljude jer protiv njih stvarno nemam nista, al eto neznam kako si ti zakljucio da biti uber ovisnik koji ne izlazi iz igre znaci da ti je debilan lik koji nemore sam nikoga ubit neko s 5 high lvla koji cekaju okolo da on nekoga izivcira pa da ga napadne, da se on moze mirno shildat, a high lvli ce ubiti toga jada, vidis ja nemam nista protiv toga da ti ubijes tog lika, al to sto si ti tako jadan da nemozes nego moras imat 5 prijatelja koji ce to raditi i sprjecavati ljude da normalni igraju, to je vec problem, necemo sada previse u to ulaziti, al recimo probaj zamislit kako bi bilo da u rl takvu vrsu zabave prakticiras :) , uzivaj u daljnjem igraju, ili odustani od daljneg igranja i ucini ostalim igracima dan lijepism :)

BokalVode
05-05-2009, 00:13
uber pwnd :rotfl: me lovesss post above :pray:

Delirium
05-05-2009, 07:16
deset top gluposti u wowu

1.mjesto karazhan> bas prije attumena primjetim da nam je pally nesto čudan inspectam ga a ono druid shoulders, warlock robe itd. kazem ja njemu WTF'??! a on pa respecco sam se za holy. ja se puko od smijeha

2.dueleri>posotji grupa ljudi koja se stalno duela unutar frakcije a kad im spomenš BG bože sačuvaj

3.druidi koji misle da mogu tankat u bear formu... s buffovima dobar hp al 5k armora wtf?!!? vise puta sam wipeo KT zbog toga

4.nerf arms warriora u Wotlk ali situacija se popravlja s patchem 3.1.0. nadajmo se da tako i ostane

5.hackeri... nista nije smjesnije ni tuznije kad vidis gnoma kako leti kroz zrak 250 km/h

6.silovanje l33t jezika stvari kao:kojem trahsh mebu ispada inevitable defeat,rflpao i iskrivljavanje rijeci koje su vec iskrivljene za potrebe mmo igranja

7.povecanje durationa pally sealova u 3.0.9. nemos ih vise ubit kad im sealovi traju sto godina

8.rouge... puno potencijala al blizz jos nije shvatio... suckaju PvE al pwnaju PvP
da sam htio PvP klasu reko bi tako

9. spam na lfg

10.kreteni koji neznaju na minimap nego ih se mora vodit do nekog vendora ili tainera znam neki ljudi su novi al ono... naucite se na minimap

Hellboy
05-05-2009, 07:43
Neki od najboljih tenkova koje sam vidio su bili druje.

Wizard
05-05-2009, 12:25
sto fali druid tanku, za svaku situaciju treba imat tanka, a druid je najbolje kod bossova koji rade jako veliki psyhical dmg...

a to sto paly nosi leather/cloth, nije tak cudno, u tbc je vecina sp itema bila cloth, tako da je bilo jako tesko da ces se opremit full plate hiling gir prije raidanja

i mislim armz warovi sad mogu nes radit u pvp, nerfali su warove ono da ih vise nerfaju izbrisali bi ih iz igre, treba buffat warove

rogue je dmg dealer i kao takav je smisljen, on u pve ima samo tu jednu ulogu i radi je dobro, ima stunove i sl kod pojedinih bossova sto dobro dojdu, ima najjaci aoe u igri, i ima i missdirect, pa mislim da su ipak dobri i u pve, sad su ih u 3.1.0 buffali pa :)

bango
05-05-2009, 13:45
8.rouge... puno potencijala al blizz jos nije shvatio... suckaju PvE al pwnaju PvP
da sam htio PvP klasu reko bi tako


ehm... rogovi su top 5 po dmg u ulduaru koliko ja znam

Aerial
05-05-2009, 13:45
Arms warr je trenutno jedna od imba klasa u pvp-u.
Probaj healati s -75% healing debuffom :(

lizard
05-05-2009, 14:42
da nerfat to treba pod hitno...

Wizard
05-05-2009, 15:15
to netreba nerfati, daju nam da moremo pvp igrati nakon dugo vremena i svi wajnaji da treba nerfat, nemore to tako i gotov, wara treba buffat, da ga buffaju sljedece tri godine u svakom patchu jos nebi bio ravan s ostalim klasama

Aerial
05-05-2009, 17:39
Da, ono, što bi trebalo napraviti sa shamanima da im nadoknade nerf još od kad je TBC izašao :)
Nek u 3.2 windfury ima 30% šanse da jednostavno zakolje nekoga bez šanse za resist, dodge, parry, wahtever :D

Ma bleh, 50% MS je sasvim dovoljan, čak i problematičan kad se stvori dovoljno pritiska... 75% je čisto debilno, to je gotovo negiranje healanja, kao da se isključi cijela klasa iz arene.

BokalVode
05-05-2009, 21:31
Ma treba nerfat hebene paladine!!! Ukinuti im besplatne mountove ako nista drugo, pa nek ih kupuju k'o sav normalan svijet.

Aerial
06-05-2009, 00:30
Pa nisu im besplatni, summoning spell kod trenera (ili iz questa ko što je prije bilo) im košta koliko ostali trebaju platiti za mounta lol

BokalVode
06-05-2009, 00:59
Jel? Od sad cu da cutim :oops: Nikad nisam igro s palom, al vidim da svi jasu iste konje i cuo sam da ga dobijaju na nekom questu :roll: Al ipak bi ih trebalo nerfat jer su hebeno dobri i u pve i u pvp...

mravojed20
06-05-2009, 08:23
A quest za mounta je bože sačuvaj...za plakati. Radije bi dao 1000g za tog mounta nego da gubim živce na tom questu.

Aerial
06-05-2009, 09:52
Sreća, sad su makli taj quest jer više nema smisla skupljati lv 60 ekipu koja će s tobom farmati Stratholme :)

lizard
06-05-2009, 12:14
jao ... warriori... shamani nisu imali blistavi trenutak od izlaska TBC-a. dobro ajde u s1 s2 i mozda s3 su s warriorom bili prejebeni zbog WF totema.

Smeagoul
07-05-2009, 19:08
s1-4 = Arms Warr, Ret Pala, Resto Shaman... jedino sta je shaman ikad trebao uradit je bacit wf i bl :p

Aerial
08-05-2009, 09:20
A sad su nam i WF oduzeli :(

Sporky
11-05-2009, 02:16
Evo i ja pocea sa svojim warr-om prije par dana malo pvp-at ono gear mi je kombinacija dps iz naxx 10 i nesta random-a posto mi je DPS (arms) drugi spec.
Warrior mi se cini solidan u pvp-u ali nejde mi uopce protiv loladina ili feral druid-a

Ponekad su malo dosadni,ali kad mozes svakih 11s lupit charge i odma critat sa MS to je predivno za vidjet,tj skidas slabo opremljene clothere u par udarca.

Charge-MS,Hamstring,Bladestorm,Charge,MS i šečer na kraju Execute
Cak i resto druidi padaju na to. Osim ak nije full Epic Pvp opremljen :S

ali ozbiljno bi bio happy da nam da malo buff-a kad se treba borit protiv DK-a,Loladina i feral druja.

lizard
11-05-2009, 09:04
lol ... warra treba buffat? daj molim te.. jedino od koga mozes mozda izgubit je DK, a druge klase nebi trebale bit ni najmanji problem ako se zna igrat.

Wizard
11-05-2009, 10:19
Evo i ja pocea sa svojim warr-om prije par dana malo pvp-at ono gear mi je kombinacija dps iz naxx 10 i nesta random-a posto mi je DPS (arms) drugi spec.
Warrior mi se cini solidan u pvp-u ali nejde mi uopce protiv loladina ili feral druid-a

Ponekad su malo dosadni,ali kad mozes svakih 11s lupit charge i odma critat sa MS to je predivno za vidjet,tj skidas slabo opremljene clothere u par udarca.

Charge-MS,Hamstring,Bladestorm,Charge,MS i šečer na kraju Execute
Cak i resto druidi padaju na to. Osim ak nije full Epic Pvp opremljen :S

ali ozbiljno bi bio happy da nam da malo buff-a kad se treba borit protiv DK-a,Loladina i feral druja.
sad su ih buffali, nemos odma ocekivat da ces doc u rang paladina i dka, ipak su oni posebna vrste

lizard
11-05-2009, 10:31
kakav njihov rang, pa warriori su tri ranga gore, death knightovi koliko god gadni bili barem ne smanjuju heal, a paladini ne vise stalno za vratom jer te nemogu usporit pa pobjegnes tu i tamo, a warru i ako uspijes pobjec, paff charge MS crit.., bas je zanimljivo samo 2 mjeseca wajnanja i evo buffa.

Wizard
11-05-2009, 10:57
ma nes ti buffa, iopet nisu najjaci, posten mag ce ih uvik dobit, al dobili su zato nerf u pve, tako da, u svakom zlu neko dobro, ipak je pve vazniji :)

Smeagoul
11-05-2009, 11:30
hunteri su plakali 4 sezone.. tek u 5. smo proćirili radi prekomjernih buffova.. sad je opet po starom >.>

lizard
11-05-2009, 11:32
nes ti buffa? kolko si, molim te reci mi, vidio arms warriora i opcenito warriora po BGovima prije 3.1 patcha? ha?
o mage vs warr necemo in pricat..

@Smigl o tome i pricam, igro sam huntera u TBCU i to je jednostavno bila pokvarena klasa, wajn po forumu je bio konstant, da bi oni donijeli neke sitne buffove kao npr. No dead zone sto je trebalo davno bit doneseno i da se stingovi stackaju s att powerom, a warriori wajanu tu mjesec dana i budu top klasa u pvpu.

Wizard
11-05-2009, 12:47
ma warrove nerfaju od prvog patcha pa na dalje, sad su im dali buff i neka im, netrea ih nerfat, sta svi wajnate odma, ak vam smeta idite igrat wara i gotovo

Petlare
11-05-2009, 17:32
aj wizz nemoj opet plakat nisi ni igro pvp s warom

Wizard
11-05-2009, 18:28
ama ja se borim za prava svoje klase, sto se mene tice mogu ga izbacit iz pvpa samo nek buffaju war tanka, i danas sam igra arenu s miskom, dobili smo 3 i izgubili 2

lizard
11-05-2009, 20:42
puno ste igrali ^^

Wizard
11-05-2009, 21:18
igrali smo kolko treba da on dobije bodove :)

Petlare
12-05-2009, 20:20
de liz nemoj srat za warove tolko su bili nerfani tako da mogu dobit bar nest op

lizard
12-05-2009, 20:51
ako je nerf to sto nemogu ubijat u tri udarca i dominirat pvp-om da bili su nerfani.

Delirium
15-05-2009, 13:31
sad se sjetih, živcira me to sto illidan izgleda pederski...

Hellboy
15-05-2009, 14:12
Pederski? Otkad ovo izgleda pederski:

http://www.imagesforme.com/out.php/t493971_blacktemple.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/493971_blacktemple.jpg)

Besides, tko još ide u Black Temple? Ja se ne sjećam kad sam zadnji put tamo ušao.

Petlare
15-05-2009, 17:14
ako je nerf to sto nemogu ubijat u tri udarca i dominirat pvp-om da bili su nerfani.

aj zacepi zivciras me

Delirium
15-05-2009, 17:18
illidan na svim slikama izgleda cool al ingame...

Hellboy
15-05-2009, 17:28
Izgledao on kul ingame ili ne, sjeti se što ti napravi ako tenk, hileri ili dpseri fejlaju u svom poslu pa kad ti priđe. :D

Sporky
16-05-2009, 04:24
Evo skupio i full hatefull sa svojim warr-om,ali i dalje sam crna ovca kad se borim protiv Frost dk-a i ret pala :S oni me skinu ono u par sec........
A sta se tice fighta izmedu arms warr-a i holy pala, A LOL to su uvjek JAKO dugi fightovi i uvjek na kraju me onaj loladin stepe -.-

pobogu blizzard dajte nam neki buff protiv loladina samo to trazim nista vise za svog warr-a -.-

lizard
16-05-2009, 09:15
samo da znate warrior nerf inc... sad kad se budete chargali nece vise bit 100% crit nego samo 25%

bananac
16-05-2009, 10:20
zivcira me to sto nemogu nac fcuking pug za fcuking naxx
bar mjesec dana trazim i nista...svi traze achi a ja ga nemam :D
kazem ljudima da znam sve tactove al to ne vrijedi :(

Hellboy
16-05-2009, 10:58
Pugovi. Mrzim pugove. Ne znam jel to loša sreća ili samo nesposobnost pugova, no sve i jedan pug u kojem sam dosad bio je fejlao. Uvijek se netko nađe tko voli srati. Primjerice, u zadnjem pugu jedan retaj je vikao Fcuk England, Russia Rullleeeeezzzzz i Adolf will fcuk ur mum. Naravno, pug se raspao nedugo nakon toga a nismo ni došli do raida. :(

Wizard
16-05-2009, 14:32
a pugovi su zajebani, nekad potrefe nako odlicno rusimo achie sve, a neka sve sami debili, al iopet najbolje ti nac gild i miran :)

Delirium
16-05-2009, 18:26
Bitno je naci i kvalitetan guild inače ti je to isto ko da si u PUG

bananac
16-05-2009, 21:02
Evo skupio i full hatefull sa svojim warr-om,ali i dalje sam crna ovca kad se borim protiv Frost dk-a i ret pala :S oni me skinu ono u par sec........


znam :D

Aerial
16-05-2009, 22:03
Then again, PvP nije balansiran oko 1v1 :P

vekyyyOG
17-05-2009, 12:38
sta me zivcira ???? PALADINNNNNNNNN
eto sto me zivcira... pojeo bi komp sebe srusio bi si kuci i obrisao jadnog druida... ja imam 900 resili on meni sastavi po 6000 crit.... :S bjezim od njega on mi sastavi po 5000 crit :S tucem po njemu skinem mu hp baci ono cudo na sebe ima stit i skrse me.. eto sto me zivcira.. i budem mozda prestao igrat zbog knjapavog paladina... al bitno kada idem i neki raid recimo naxx bitno da se tada paladin ne moze spaist jedino kad se fajta protiv mene

Sporky
17-05-2009, 21:46
samo da znate warrior nerf inc... sad kad se budete chargali nece vise bit 100% crit nego samo 25%

naj srat,otkud ti taj info? osjecam se jadno sad :/

Hellboy
17-05-2009, 22:24
Mrzim svakim dijelom svoga bića sve i jednog Hordinog Death Knighta. Samo zato što su anti-mage čudovišta. Ta herezom okupana stvorenja su još gora ako je riječ o gayelfovima. Danas u Sholazaru zatučem 1 roga, 1 prišta i jednog loladina kad eto ti naleti prokleti gayelven Death Knight, privuče me sebi, aktivira nekakvo odvratno govno oko sebe koje moje Frostboltove čini mizernim bockanjem i onda me satrao nekim manijakalnim potezima prije nego sam uspio i pomisliti na Ice Block, Frost Nova, Deep Freeze, Blink i Teleport negdje da izvučem živu glavu. God damn it. God damn it to hell.

Delirium
18-05-2009, 08:21
Znate šta me živcira Fros DK me živciraju mučim se ko beli da nabavim shield a on kreten baci frost aura il kak se to vec zove i bum vise armora...

nadalje zivciraju me frost dk jel ownaju sljedece klase:
Priest (prelagano me ownd DK frost spec)
Mage (no comment Brain freeze=must nerf)
Rouge (...)

Frost DK :thumbs1:

Delirium
18-05-2009, 08:34
jos nesto

Affliction Warloci=NERF


OMG!!!!OP!!!!

Wizard
18-05-2009, 11:22
Znate šta me živcira Fros DK me živciraju mučim se ko beli da nabavim shield a on kreten baci frost aura il kak se to vec zove i bum vise armora...

nadalje zivciraju me frost dk jel ownaju sljedece klase:
Priest (prelagano me ownd DK frost spec)
Mage (no comment Brain freeze=must nerf)
Rouge (...)

Frost DK :thumbs1:
svaka klasa mora moc ownat neku drugu klasu, nije op ak ti s svojim klasom vise nemos dobit sve ostale klase, mozda je to balans, ja se slazem da dkove trea nerfat, al nisu tolko op, da ih se dobit

bornathepicek
18-05-2009, 20:51
sta me zivcira ???? PALADINNNNNNNNN
eto sto me zivcira... pojeo bi komp sebe srusio bi si kuci i obrisao jadnog druida... ja imam 900 resili on meni sastavi po 6000 crit.... :S bjezim od njega on mi sastavi po 5000 crit :S tucem po njemu skinem mu hp baci ono cudo na sebe ima stit i skrse me.. eto sto me zivcira.. i budem mozda prestao igrat zbog knjapavog paladina... al bitno kada idem i neki raid recimo naxx bitno da se tada paladin ne moze spaist jedino kad se fajta protiv mene
Al obozavam duele protiv retri pallyija, ste skuzili kak svi imaju isti tok bacanja spellova, repentance (jedino ako si warr pa ti to ne bacaju(neki) jer znaju da jednostavno makes sa beserkers rage), wings,stun, crusaders strike, divine storm, i na kraju ako ima imalo mozga(a to je rijetko) baci judgement, i tak ukrug dok ne riknes(a sto ce se nakon druge ture vjerojatno i desit, ako ne i u prvoj). Bas prekrasno nije li :)
:toilet:

Aerial
19-05-2009, 13:53
Ništa manje repetitvno od sheep - frostbolt - frostbolt - frostbolt - frostbolt - frostbolt... :P

Wizard
19-05-2009, 14:18
svaka klasa je takva, neznam sta bi vi, ko zna igrat zna koja je najjaca rotacija :)

Hellboy
19-05-2009, 14:47
Ništa manje repetitvno od sheep - frostbolt - frostbolt - frostbolt - frostbolt - frostbolt... :P
Zaboravljaš tu i tamo koji Counterspell ako je caster u pitanju. :D I malo blinkanja okolo. :D

Sporky
20-05-2009, 13:17
Evo ja (Arms Warr) i moj frend (Shamy healer) ilis smo u arenu malo skupit ratinga i pointsa posto je danas reset.
Sve smo skoro dobivali jer smo dosta uigrani,a i imamo vent.
Pobjedivali smo sve dok nismo sreli tard ekipe poput 2x survival huntard-a,2 Dps loladina i 2 Druida. sreli smo samo 1 warr-a i to je bio fury

I danas idem vidit novi patch i vidim ovaj nerf za jugernaut.
WTF pa sta oce od nas warr-ova da uopce ne pvpamo?
Covjece kako da skinem nekog druida ili loladina ak ne sa velikim burstom
Stvarno nekuzim blizzard. Ponasaju se kao neki idioti bez imalo mozga.
Sta su poceli dk-ovi i loladini plakat da ih arms warrovi kolju polagano pa ajmo ih nerfat nemamo tako ionako pametnijeg posla?

Wizard
20-05-2009, 14:49
tako je to uvik bilo i bit ce, war ce dobiti nerf tjedan dana posli rebalansa s ostalima...

Aerial
20-05-2009, 16:17
Covjece kako da skinem nekog druida ili loladina ak ne sa velikim burstom

L2Purge?

Warrior je dobar. Ne treba ti veliki burst jer imaš JEBENIH 75% HEALING DEBUFF :D

lizard
20-05-2009, 18:28
Covjece kako da skinem nekog druida ili loladina ak ne sa velikim burstom

L2Purge?

Warrior je dobar. Ne treba ti veliki burst jer imaš JEBENIH 75% HEALING DEBUFF :D

purganje druje je totalna glupost jer kad mu skines lifebloom ne samo da ga nahilas za veliki iznos nego mu i das manu.

bornathepicek
20-05-2009, 18:38
Ništa manje repetitvno od sheep - frostbolt - frostbolt - frostbolt - frostbolt - frostbolt... :P
Ma jos je bolje kad sheep-slow-arcane barrage-missile barrage proca-izroka te sa arcane missales- i okolo skakuce
Neznam za vas al arcane je preopak

bango
20-05-2009, 19:30
zivcira me PvE ...
Prelagan osim nekih hard boss modova ...
Uzeo pauzu mjesec dana..

Aerial
20-05-2009, 23:24
purganje druje je totalna glupost jer kad mu skines lifebloom ne samo da ga nahilas za veliki iznos nego mu i das manu.

Ja samo znam da 2v2 dobijam tako da purgam druidove HoTove i innervate dok ne ode oom, onda retri obavi svoj posao :)

lizard
21-05-2009, 16:10
intervene da.. ali mana mu se izdrejna puno brze ako switcahte targete da mora hilat i sebe i partnera konstantno.

FaTaL_mRkvA
23-06-2009, 18:43
Živciraju me gold selleri.
A još više ljudi koji kupuju gold i daju im brojeve svojih kartica.
Zar ne razumiju da će WoW jednog dana propast? (da, nažalost, hoće)...
A kad propadne svi ti kineski gold farmeri će izgubiti posao, a ostat će im samo dugačak popis brojeva kreditnih...
:bravo:

Hellboy
24-06-2009, 10:23
Ok, prezirem likove koji misle da je moja obveza da im otvaram portale i conjuram hranu besplatno. Onak, nije da su mi reagensi besplatni. Možeš barem dati koji gold za portal ili štrudl.

Gu$ht3r
24-06-2009, 11:03
pa strudl je besplatan, a ako mislis na table u raidu onda i ti plati pristu/paladinu/druidu za njihove buffove.. a portali se normalno placaju.

ja mrzim glupe mageve koji otvaraju portale netom prije nego sto ce WG pocet i misle da su pametni.

Hellboy
24-06-2009, 13:11
Je vraga besplatan. Ako me lijepo pitaš otvorim i portal i dam štrudl besplatno. Ali ako me zaskočiš iz grmlja i zahtjevaš portal i štrudl kao što dobar dio populacije voli raditi, sve što dobiješ je /rude i prašina koja ostaje iza mog mechanostridera.

Wizard
24-06-2009, 13:52
Ma mislim ako im je tesko lipo zamolit za portal onda nek se je*u, nije mi problem otvorit portal nikome, cak ni strudlu napravit, al ima degenerika previse koji misle da ja stojim u orgr i sam cekam kako cu im napravit portal

Smeagoul
24-06-2009, 15:03
E, treba isto fino zamoliti za enchant.. ako se nema za gold fee, odna fino ponudis jambo-pizzu kao sto sam ja Wizzu :P

Sporky
24-06-2009, 15:07
Ja sam si napravio macro za yellanje u trade svoj enchanting
LFW [Enchanting]S- Your mats,10 Gold Fee
i onda lik lijepo me whispa on bi taj taj taj enchant ja mu kazem donesi matse i dojde do mene
da mi matse ja ga enchantam i ja cekam lijepo. kazem mu stavi 10 gold-a? a on i dont have it :(
ja lijepo matse nazad i ajd bok
ili jos bolje plati mi za prvi enchant,a onda drugi i treci neće xD kaze rade cu onda otic nekom drugom,a budala opet ce kod drugog morat platit za drugi enchant fee...
stvarno ima idiota i pol

Delirium
24-06-2009, 18:32
retribution...

arcane...

rouge...

Hellboy
24-06-2009, 18:41
Ne voliš arcane mageve? :(

slanted_truth
24-06-2009, 23:10
Ne voliš arcane mageve? :(

Ne voli ni ruž za usne.. :(

Delirium
25-06-2009, 17:56
Ne voliš arcane mageve? :(


ne protiv nih nemam nista al imam protiv njihovih talenata...

Wizard
25-06-2009, 18:58
zasto? sta fali arcane talentima, il hoces reci da arcan magovi nisu talentirani??

Delirium
25-06-2009, 19:00
malo su i pretalentirani...51 arcane+20 frost = 90% mageva na mom serveru
svi rollaju mageve vidio sam arena matcheve 3mage na 3mage

edit:frostbolt-icelance dok ne istekne onaj frozen efekt i onda arcane misiles dok ne umrem...

FaTaL_mRkvA
25-06-2009, 22:45
Živciraju me loladini u pvpu.
Ajd molim vas nemojte srat da niste overpowered...
Tip ih šestoricu ubije.

bornathepicek
26-06-2009, 11:23
Živciraju me loladini u pvpu.
Ajd molim vas nemojte srat da niste overpowered...
Tip ih šestoricu ubije.
A ne.
U duelu svaki paladin misli da je pro kad te dobije. Kako me to idiotski iritira kad ono, pobjedi me (ubije me u 3 udarca) i onda nabaci "lol"
najradije bi mu prste polomio da vise nemoze klikat ta tri gumba.

Aerial
26-06-2009, 11:30
Meni je najžešće kad mi DK 1v1 počne summonati Army of the Dead.

To odma ide na ignore list.

bornathepicek
26-06-2009, 11:43
I jos nes o paladinima u duelu, ste skuzili da se njih 90% nece duelat ako imaju cd na bubble-u i wing-sima

Sporky
26-06-2009, 14:17
ma lol paladini mi idu tolko na zivce. Vecina me dobiva na mom warr-u onda se smije ispred orgija kako me je dobio. Ja se lijepo logam na svog priesta prebacim na shadow spec imam neki random gear iz naxx 10 i nesta hatefull-a nista posebnog.
onda kad stepem tog paladina sa furious wep tako jako da mi ne napravi ni 10dmg
onda kaze da su priestovi op.

jos budala ide bacit i bubble (Mass Dispel FTW) i brzo silence i onda me samo gleda jadnik.
jos jedna stvar bas se nevole duleat sa magovima XD jer ih mogu kitat da nebi slucajno popusili i EGO im unistili :rotfl:

Delirium
27-06-2009, 14:06
I jos nes o paladinima u duelu, ste skuzili da se njih 90% nece duelat ako imaju cd na bubble-u i wing-sima

no shit...


blizzard me zivcira ako pogledate patch notes od 3.1.0.vidit ce te da je retri jos vise op-an

Arbiter of Change
27-06-2009, 15:18
I jos nes o paladinima u duelu, ste skuzili da se njih 90% nece duelat ako imaju cd na bubble-u i wing-sima
Ovaj... da? Zar bi ti želio sam sebe namjerno osakatiti u borbi?

bananac
28-06-2009, 11:50
Meni je najžešće kad mi DK 1v1 počne summonati Army of the Dead.

To odma ide na ignore list.


lol sta i takvih ima? xD
ja nit silence ne bacam kad idem 1v1
ok, netreba mi zato kaj vecima spelkastera pada :D

flander
28-06-2009, 12:21
evo sad mi digli tlak sa hebenim afk

svako malo neko ode afk

daj se iseri,ispišaj i najedi prije neg ideš igrat igru u kojo znaš da treba uložit više vremena i da nema prekidanja

fakat famozno

Petlare
02-07-2009, 17:34
zvucis ko pravi ovisnik

Wizard
02-07-2009, 18:15
Ma afkanje me zivcira, al dobro neko mora nes obavit, mislim reci mi odma, a ne idem pullat bossa wajpam i dojde healer i sry, ne ono stvarno jel tesko rec, ak ides u raid tad i tad cu morat afk, il cu morat mozda 5-10min afk, sve se moze srediti, ja kad idem po pivu kazem idem po pivu a ne ko petla, samo nestane na 10min

Petlare
02-07-2009, 20:43
lažeš

Bens
03-07-2009, 00:10
živciraju me sve vrste bubble-a,CC dok si u combatu,CC break trinket,pola spellova nije onako kako piše na tooltipima,glyphovi ne rade kak spada,priest je OP,paladini su za tardove,šta još reć..premalo disc pristova za arenu,nub hunteri s naxx 25m girom koji rade 1.7k dps,GOLDSELLERI,ima jako puno tog što mi digne tlak,kreteni koji ostaju kod emalona dok casta aoe,misle da naprave veći dmg ak su mrtvi,ekipa paladini koji se DI na fightu,gdje se koristi heroizam pa im moraš objašnjavat da mora crknut kako bi se debuff maknuo itd itd itd...ak se sjetim još ček velim!

h4ro
03-07-2009, 00:41
Ma lol paladini su najmanji problem feral droodo , mene dkovi muce ^^

Aerial
03-07-2009, 12:00
CC dok si u combatu,CC break trinket

ne kužim, smeta ti CC, ali ti smeta i kad izađeš iz CC-a? :D

Delirium
04-07-2009, 18:27
Ne njega ocito smeta kad ga neko na njega baci CC a i smeta ga to sto svi trinkaju njegove CC-ove...(probably neki ogorceni roug)

mene zivcira ljudi koji abuseaju bubble, ovaj bug abuse je trajao jedan dan i za taj sam dan izgubio od svih pallya, priestova i ostalih bubbleboya

BEEN OWNED BY BUG ABUSERS

<sigh>

Gu$ht3r
04-07-2009, 21:42
nije rog, rog ima toliko CC-a da trinket i nije neki problem, mislim da je hunter

Stinkfist
16-08-2009, 22:50
Najviše me živcira kad Hunter pokuša bacit Tame Beast na mene dok sam u jednoj od Feral formi.

Aerial
18-08-2009, 10:02
.. Kad na Yoggu brain ekipa u prvom rushu skine mozgu 20% HP, a u drugom 3%.

Wizard
18-08-2009, 11:22
mozda su imali bl :)

LD
18-08-2009, 13:23
rivajvo sam magea na karazhanu; Kalu. Moram primjetit da su ovi dk-ovi ono jaki mnogo. Za sada dojam da je ovo 3 puta lakse od BCa, a da ne spominjem od ogrinala.

Delirium
18-08-2009, 16:10
Spoznah da sam napravio novi spec sa svojim mageom

20/0/51

Inace jako volim Frost <3

Gu$ht3r
18-08-2009, 21:24
rivajvo sam magea na karazhanu; Kalu. Moram primjetit da su ovi dk-ovi ono jaki mnogo. Za sada dojam da je ovo 3 puta lakse od BCa, a da ne spominjem od ogrinala.

zajebo si se i to gadno

Sporky
19-08-2009, 21:02
zajebo si se i to gadno
sta da je wow puno laksi?
lol wow je tolko lak da metnes facu na keyboard i faceroll-aš do milje vole,kad se probudis bagovi ti puni epica

Smeagoul
20-08-2009, 08:42
Stvarno mi te zao Sporky ako imas takvo misljenje

mravojed20
20-08-2009, 09:56
Sporky ima pravo, bar što se tiče 'današnjeg' wowa pogotovo nakon zadnjeg patcha.