PDA

Pogledaj cijelu verziju : Usamljena Duša



Master_of_Soup
28-08-2008, 08:01
Vrlo sam usamljen ovih dana.... :(

Ni s kim ne mogu pričati, svi me odjebavaju il su upilani il su glupi, a žene da ne spominjem.

Molim vas, pričajte sa mnom, vršite sa mnom interesantne rasprave...

Moj jučerašnji dan je bio vrlo interesantnan: probudio sam se u 7 i po, bio na upilanom poslu od 8 - 12, vratio se kući i ruča, oša kunjat, spava do 18 sati, iša se dogovoriti sa par ljudi za na piće - propalo. Zatim jedna svijetla točka - bio sam pozvan na odbojku na pijesku s par ljudi, ali pošto živim u pripizd.ini nisam imao s kim doć do tog mjesta. Onda sam se dosađivao slikavajući VRTAL po noći i oša leć.

Ako još ima usamljenih duša, pričajte sa mnom ili mi preporučite nešto za ubiti vrijeme do škole. :cry:

Kmek.

croat1gamer
28-08-2008, 08:08
pridruzi se hrvatskom ogranku nambla-e, cuo sam da tamo nisi sam, nikada, nisam tamo pridruzen jer sam cuo da je tamo pridruzen fenrir, sluzbeno se zove u hrvatskoj cmbla (croatian male boys liking adults) :D
ili odi rano spavati, placi, zadovolji se i sa licem zaspi u mokrome jastuku ( (c) by. d.e.m.o.) od suza mokrome naravno ( (c) by cropir)

28-08-2008, 09:07
Ma lol kak možeš bit usamljen :)

Imaš forum,imaš net..imaš igre..imaš časopise...imaš mob...sms...imaš birtije...u kojima se sigurno može nać i koja cura...upoznaj se...izmjenite brojeve...dalje bi trebao znati...

Čitaj,uči nekaj kaj te zanima..trči po kvartu malo...več češ se sastat s nekim...pričaj itd...

Inače kad vidim ovakvu temu sve me pere na emaća...ej men tolko cura ima a ti neznaš kaj bi radil..ajme...malo partijana..ajmo :)

Master_of_Soup
28-08-2008, 10:01
Ma lol kak možeš bit usamljen :)

Imaš forum,imaš net..imaš igre..imaš časopise...imaš mob...sms...imaš birtije...u kojima se sigurno može nać i koja cura...upoznaj se...izmjenite brojeve...dalje bi trebao znati...

Čitaj,uči nekaj kaj te zanima..trči po kvartu malo...več češ se sastat s nekim...pričaj itd...

Inače kad vidim ovakvu temu sve me pere na emaća...ej men tolko cura ima a ti neznaš kaj bi radil..ajme...malo partijana..ajmo :)

Imaš pravo, polako postajem emo. ( :oops: )

A najbliža birtija je udaljena 5 kilometara od moje kuće.

No, boli me qurac, idem danas milom ili silom se družiti s nekim.

A ako ovde ima netko usamljen, neka razmjeni svoj msn kontakt sa mnom. To mi je jedina poveznica sa svijetom trenutno.

28-08-2008, 10:21
Kakv Božji MSN...idi do birca...i osjeti fizičke kontakte :)

nosferatu25
28-08-2008, 10:32
počni da igraš neki mmorpg...

Master_of_Soup
28-08-2008, 10:37
Kakv Božji MSN...idi do birca...i osjeti fizičke kontakte :)

RADO. Čak štoviše, dao bi lijevo dupe za zagrljaj.

@mmorpg - skupi su :cry:

Ako ima neki dobri a free, molim da mi ga preporučite.

croat1gamer
28-08-2008, 10:43
nadi neku pedo stranicu, tamo ima mnogo osoba koje ce rado prijateljevati s tobom

Maja
28-08-2008, 10:46
A jadničak emasti... Evo ja ću te dodat na msn : P

Master_of_Soup
28-08-2008, 10:59
:rotfl:

Khm, 17 godina. I dva - tri mjeseca.

Moga bi ja nać nekoga, al sam zakinut jer kako ću doć do njih jebate led i kako ću se vratit? Ćaći mi se ne da vozat me stalno vamo - tamo. Zimi bar iman di prispavat kad odem u grad jer imam stan tamo, a priko lita su tamo gosti. A i da imam di prispavat tribam u 8 bit na poslu.

No dobro, nedavno mi je doša ADSL ( :pray: ) pa vrijeme kratim većinom gledajući por...razne videje na jubituju.

TeraBajt
28-08-2008, 11:05
za ubiti vrijeme do škole - meditiraj još ovih par dana i amen.

Deadwalker
28-08-2008, 11:24
ja kad sam usamljen, pravac u nekakav birc, a tam se uvjek nađe neka puca kojoj je do razgovora i koja voli nesto popit...ma treba biti aktivan, upoznavat ljude jer ako samo doma sjedis jasno da bus u kurcu...a čuj, ja sam isto Bogu iza nogu, al se snađem...kad su feste do grada sam se snasel, a natrag lijepo oko 3,pol 4h ujutro doma pjeske, samo nekih 15-ak kilometara, al nema veze, taman sam se do doma s trijeznil i najčešće je bila jos neka alkoholizirana puca sa mnom barem pol puta tak da mi nije bio bed 8) ...

BTW, ak ti se ipak neda hodat po bircevima, a želis druženje s nekim, složi si onda myspace ili facebook, pa vodi aktivan online život. Tak također mores upoznat super osobe pa i dogovorit nekakvu kavu ak čovjek ne živi predaleko...

Master_of_Soup
28-08-2008, 11:33
potruditi ću se i ja. Danas.

wiseguy
28-08-2008, 11:35
i meni na selu bude dosadno.Umro bi da mi nije sestre.Ali odem u grad pa uvjek nekog nađem.Nikad mi nije dosadno.

RayDX
28-08-2008, 12:07
Uhvati se robotike i napravi si prijatelja. Malo glupog ako nema jak AI, ali opet ;)

TeraBajt
28-08-2008, 12:20
zapravo, ni nemora.

http://www.titane.ca/concordia/dfar251/igod/main.html

uzivaj.

Constantine
28-08-2008, 15:01
Gdje si to našao,prehebeno.Ima odgovore na sve.Pricaj sa bogom,onda nebudes usamljen,on je isto usamljen.Ovo je cak zanimljivije od razgovora sa nekim idiotima preko msn-a:

Me:
How old are you?
God:
I was connected to the net on the Big Bang.
Me:
Is Jesus your son?
God:
It depends on whether you have faith.
Me:
I want to go in heaven
God:
What is stopping you?
Me:
Are we alone in the universe?
God:
No,one is listening right now.
Me:
who?
God:
Tony Blair. :-).
Me:
Do you watch star trek?
God:
Oh yes. I love Star Trek. My favorite right now is "Voyager.".
Me:
Do you like preisedent Bush?
God:
he He is okay but I am a not a Republican.
Me:
Are you male or female
God:
I am a Male, of course. Would you really expect a woman to be running the show?
Me:
What is your favourite song
God:
I really love the song 'God' by Attic Lights, it's out on May 5th this year.

Maloki
28-08-2008, 15:16
Druži se s mamom i tatom.

_ZlayA_
28-08-2008, 15:35
Vrlo sam usamljen ovih dana.... :(

Ni s kim ne mogu pričati, svi me odjebavaju il su upilani il su glupi, a žene da ne spominjem.

Molim vas, pričajte sa mnom, vršite sa mnom interesantne rasprave...

Moj jučerašnji dan je bio vrlo interesantnan: probudio sam se u 7 i po, bio na upilanom poslu od 8 - 12, vratio se kući i ruča, oša kunjat, spava do 18 sati, iša se dogovoriti sa par ljudi za na piće - propalo. Zatim jedna svijetla točka - bio sam pozvan na odbojku na pijesku s par ljudi, ali pošto živim u pripizd.ini nisam imao s kim doć do tog mjesta. Onda sam se dosađivao slikavajući VRTAL po noći i oša leć.

Ako još ima usamljenih duša, pričajte sa mnom ili mi preporučite nešto za ubiti vrijeme do škole. :cry:

Kmek.
ne seri imas puno izbora...
http://www.ratemyeverything.net/image/10204/0/Choices.ashx

Bartuc
28-08-2008, 16:56
Ovaj IGod je legendaran :pray:

Moram starome to pokazati :pray:

RayDX
28-08-2008, 17:10
Taj iGod je stariji od Big Banga :(

TeraBajt
28-08-2008, 17:28
Bringing emo guys happy since the Big Bang.

Master_of_Soup
28-08-2008, 23:04
žileti su gay, ja ću si uzeti sabljetinu ili claymore

Lord Jambrek
29-08-2008, 00:31
Uzmi kurchinu i nabiji si ju u zube.

Odi vanka malo, zajebavaj se, vozi se biciklom, uvijek sretneš nekog. Kreni novim putem, kreni pit, pušit ili kaj već... Odi se zajebavat jednostavno ili kreni nekim putem i hodaj tim putem dugo tak da nemaš pojma kam ideš i probaj se vratit nazad doma.